Nabíjačka na batérie Xtar X2

25 €
SKU
SKU223

Potrebujete niečo, s čím spoľahlivo nabijete vaše batérie? V tom prípade sa nabíjačka na batérie Xtar X2 môže stať dôležitou súčasťou vášho vapovania, nakoľko ponúka skvelú kompatibilitu s veľkým množstvom typov batérií.

Dva samostatné sloty pre batérie dokážu inteligentne zvoliť správny prúd pre nabíjanie a prispôsobiť sa tak špecifickým potrebám batérie. Či už vo svojom vaporizéry používate batérie typu 18650, 20700 alebo 21700, X2 poskytuje rýchle a efektívne nabíjanie.

Jej inovatívny LCD displej poskytuje aktualizácie v reálnom čase o percentuálnom výkone, napätí batérie a prúde nabíjania, takže budete vždy presne vedieť, kedy budú vaše batérie pripravené na ďalšie vapovanie.

X2 ale nie je iba o rýchlosti a kompatibilite. Vyniká tiež z hľadiska bezpečnosti a odolnosti. Nabíjačka je vyrobená z nehorľavého materiálu, čo zaručuje, že zvládne teplo produkované pri nabíjaní bez akéhokoľvek rizika . Nabíjačka tiež disponuje funkciou 0V aktivácie, ktorá slúži na oživenie extrémne vybitých batérií, čím predlžuje ich životnosť a z dlhodobého hľadiska šetrí vaše peniaze.

Obsahuje:

  • Nabíjačka na batérie Xtar X2
  • Nabíjací kábel (EU koncovka)