Vaporizers from Storz & Bickel

Vaporizéry Storz & Bickel

Investujte do vaporizéra Storz & Bickel, ak chcete spoľahlivý vaporizér, ktorý produkuje paru tej najvyššej kvality a vydrží vám celé roky. Populárny Volcano Classic bol predstavený na trhu v roku 2001 a dodnes je považovaný za jeden z najlepších stolových vaporizérov na trhu, ak si, samozrejme, túto investíciu môžete dovoliť.

Ak sa však chcete presunúť aj niekde mimo vlastného gauča, Mighty patrí medzi naše najobľúbenejšie prenosné vaporizéry, vďaka dlhej výdrži batérie a jemnej, chutnej pare. Vaporizér od Storz & Bickel má možno vyššiu cenovku, kvalita, ktorú za svoje peniaze dostanete však rozhodne stojí za to.

Read more
Nastaviť zostupný smer
 1. CRAFTY+ Vaporizer
  Rating:
  Vaporizér Crafty+

  255 € 298 €

  • Viditeľná para do 60 sekúnd
  • Ovládanie jedným tlačidlom
  • Váha iba 135 g
 2. Venty Vaporizer by Storz & Bickel - Small
  Rating:
  Vaporizér Venty

  448 €

  • Nahriaty len za 20 sekúnd
  • Prietok vzduchu nastaviteľný pomocou otočného ovládača
  • Konektivita cez Bluetooth a webovú aplikáciu
 3. Mighty Vaporizer
  Rating:
  Vaporizér Mighty

  219 € 348 €

  • 90 sekundový čas nahriatia
  • Presné nastavenie teploty
  • 2 hodinová výdrž batérie
 4. Mighty+ (Plus) Vaporizer Small
  Rating:
  Vaporizér Mighty+ (Plus)

  339 € 399 €

  • Čas nahrievania len 60 sekúnd
  • Komora potiahnutá keramickým materiálom
  • 25 minútové urýchlené nabíjanie
 5. Plenty Vaporizer
  Rating:
  Vaporizér Plenty

  199 € 249 €

  • Unikátna ocelová chladiaca cievka
  • Vysokokvalitné, odolné materiály
  • Extra-široká komora pre skupinové posedenia
 6. Volcano Classic Vaporizer
  Rating:
  Volcano Classic

  319 € 399 €

  • Para cez balón
  • 9 úrovní teploty až do 230°C
  • Pokročilá a spoľahlivá technológia
 7. Volcano Hybrid Vaporizer
  Rating:
  Volcano Hybrid

  499 € 599 €

  • Čistá konvekčná para cez balónik alebo hadicu
  • Nahriatie za menej ako 40 sekúnd
  • Veľký digitálny displej s dotykovými tlačidlami
Nastaviť zostupný smer

Čo robí vaporizéry Storz & Bickel lepšími?

Vaporizéry od značky Storz & Bickel majú zaslúženú a časom overenú reputáciu ako tie najlepšie na trhu. Svoje vapíky neustále vylepšujú a inovujú, čím opakovane zdvíhajú pomyselnú latku pre zvyšok odvetvia na celé roky dopredu. Miestami je ťažké uveriť, že Storz & Bickel od svojich začiatkov v roku 1996 vyvinuli iba pár vaporizérov, ich nadčasový dizajn je však tak odolný a inovatívny, že ich ostatné spoločnosti kopírujú aj o desiatky rokov neskôr. Napriek prémiovej cenovke tak tieto vaporizéry stoja za každý cent.

Zážitok menom Volcano

Stačí jeden pohľad na vaporizér Volcano a viete, že váš zážitok bude ako žiadny iný. Namiesto toho, aby sa vybrali konvenčnou cestou, vybavili svoj produkt robustným, industriálnym dizajnom, ktorý doslova kričí "výkon". Hneď ako zariadenie začnete používať, pochopíte, prečo je navrhnuté tak, ako je. Hity z neho sú husté a silné, ale zároveň jemnejšie ako čokoľvek, čo ste kedy ochutnali predtým.

Vaporizér je dostupný v dvoch verziách, Volcano Classic a Volcano Hybrid. Obidva patria medzi naozaj fantastické desktopové modely, ktoré majú potenciál fungovať ako samostatné stredobody v zbierke každého vášnivého vapera. Jednoducho postavte Volcano na stolík, vytiahnite jeden z Volcano balónikov, naplňte balónik parou a dajte ho kolovať, pre rýchly a bezproblémový prísun pary.

Volcano Classic, prvý vaporizér od Storz & Bickel, je známy svojou konzistentnosťou, spoľahlivosťou a odoľnosťou. Mnoho vapovacích nadšencov ho používa už viac ako dve desaťročia, balónik za balónikom chutnej pary a pre niektorých je to doslova jediný vaporizér, ktorý si kedy zakúpili.

Nepodliehajme ale prílišnej nostalgii, je totiž dostupná aj nová, vylepšená verzia, Volcano Hybrid. Aj napriek tomu, že nový model ten predošlý silne pripomína, kontrolky a LED displej s dotykovým ovládaním boli vylepšené pre lepší estetický dojem. Okrem toho je Volcano Hybrid oveľa rýchlejšie nahriaty. Vy a vaši vapovací súdruhovia tak budete musiete na to, kým sa váš balónik naplní parou, čakať iba 1-2 minúty. Storz & Bickel tiež dali na spätnú väzbu od používateľov a pridali možnosť inhalovať paru priamo, prostredníctvom pridaného systému s hadičkou.

Najväčšie vylepšenie, ktoré Volcano Hybrid ponúka je integrácia so smartfónmi. S webovou aplikáciou S&B získajú používatelia možnosť ovládať zariadenie a vytvárať si vlastné "sessions" na mieru, ktoré môžu byť uložené na neskôr a používané znova a znova. Čo viac by ste vlastne od stolového vaporizéra chceli?

Plenty - viac ako dosť výkonu

Prvý "prenosný" vaporizér od Storz & Bickel bol vaporizér Plenty. Aj napriek tomu, že sa formálne radí medzi prenosné, rozhodne nie je vreckový - len na výšku má 30 cm. Aj napriek tomu je to rozhodne vhodný doplnok pre posedenia vo vašej obývačke, nakoľko produkuje super-hustú a chutnú paru zo zariadenia, ktoré môžete jednoducho nechať kolovať v skupine priateľov.

Vaporizér je vybavený presným zobrazením teploty, je však kompletne mechanický, čo zvyšuje jeho odolnosť. Plenty môže byť na prvý pohľad trošku zastrašujúci, ale s jednoduchou príručkou pre začiatočníkov budete schopný začať vapovať už pár minút po tom, čo rozbalíte krabicu.

Zažite špičkový výkon s vaporizérom Venty

Venty predstavuje najnovšiu inováciu od spoločnosti Storz & Bickel v oblasti prémiových prenosných vaporizérov. S rýchlym 20-sekundovým zahrievaním a prispôsobiteľným prietokom vzduchu stavia na technológii predchádzajúcich modelov, ako sú Mighty+ a Crafty+, a zároveň posúva výkon na vyššiu úroveň.

Ponúka presnú reguláciu teploty od 40 °C do 210 °C, predĺženú parnú dráhu pre chladnejšie potiahnutia a rýchle nabíjanie cez USB-C pre tie chvíle, keď máte na ponáhľo.

Vstavané bezpečnostné funkcie, ako je automatické vypnutie, sú precízne skombinované s konštrukciou s certifikátom UL. S Venty si nekupujete len vaporizér, ale investujete do prémiového zážitku z vapovania.

Mighty+: Vylepšená klasika od Storz & Bickel

Mighty+ zdokonaľuje ikonický dizajn vaporizéra Mighty pre vylepšený zážitok z prenosného vapovania. Aj keď z hľadiska výkonu je dnes už zatienený modelom Venty, zostáva Mighty+ vaporizérom výnimočnej kvality.

Najvzrušujúcejšou funkciou je USB-C port, ktorá zaručuje to, že si budete váš vaporizér môcť nabiť kedykoľvek a kdekoľvek a potrvá to o 25 minút kratšie ako pri pôvodnom Mighty! Storz & Bickel tiež vylepšili čas nahrievania a zjednodušili nastavovanie teploty s novým režimom Boost, takže teraz môžete teplotu prudko zvyšovať aj uprostred posedenia.

Ultra-prenosný Crafty+

Vaporizér Crafty+ + je najmenší kúsok v ponuke Storz & Bickel a medzi jeho popredné vlastnosti patrí ergonomický dizajn, ktorý zaručuje, že sedí v dlani pevne a pohodlne. Kým ostatné vaporizéry uprednostňujú prenosnosť pred výkonom, Crafty+ ponúka obe. Kombinácia kondukcia a konvekcie v podobe patentovaného hybridného nahrievania produkuje zamatovo jemnú paru za každých okolností.

Crafty+ taktiež môžete ovládať pomocou webovej aplikácie S&B. Okrem toho, že umožní používateľom zariadenie zapnúť na diaľku, pomôže tiež nájsť stratené zariadenie alebo predĺžiť čas automatického vypnutia až na 5 minút. Aplikácia tiež umožňuje nastavenie teploty s presnosťou na 1°C alebo zvýšiť teplotu naraz o 15°C.

Vo všeobecnosti je Crafty+ inovatívny, high-tech vaporizér s USB-C portom, s nahrievaním o 30% rýchlejším ako u predchádzajúceho modelu a vylepšenými elektornickými komponentmi. S dizajnom, ktorý môžete jednoducho schovať do vrecka, tento vaporizér je dokonalou kombináciou sofistikovanosti a výkonu.