XMax V3 Pro

Rating:
XMax V3 Pro 4.4 5

119 €

SKU
ignore-this-87
Doprava zdarma
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia (2024.04)
 • Para na vyžiadanie
 • Plne konvekčné nahrievanie
 • Nahriaty už za 15 sekúnd
 • Rozsah nastavenia teploty 100°C až 220°C
 • Izolovaný prietok pary
 • Magnetický náustok s nástrojom na oškrabovanie
 • Vymeniteľná 2600 mAh batéria
 • Nabíjanie prostredníctvom USB-C
 • Vosková nádobka na koncentráty súčasťou balenia

Pre koho je XMax V3 Pro určený?

XMax navrhol V3 Pro pre ľudí, ktorý chcú cenovo dostupný, ľahký vaporizér, ktorý je zároveň vysoko prenosný a diskrétny. Vďaka štíhlemu dizajnu exceluje v oblasti prenosnosti, čo je perfektné hlavne vtedy, keď ho chcete používať vonku alebo ak hľadáte niečo, čo jednoducho schováte do ruky alebo do vrecka.

XMax V3 Pro je všestranný, nakoľko dokáže vaporizovať rovnako bylinky aj koncentráty. Plne konvekčné nahrievanie kombinuje rýchle nahrievanie a jednoduché používateľské rozhranie, čo z neho robí vynikajúci vaporizér pre väčšinu používateľov.

Konvekčná para na vyžiadanie

Novinkou pre túto verziu Xmax Pro je režim para na vyžiadanie – teda kedykoľvek a kdekoľvek. Tento režim nahrieva bylinky/koncentráty len po dobu 30 sekúnd, čím výrazne obmedzuje straty, pretože piecka (s kapacitou 0,15 g) je nahrievaná len vtedy, keď vaporizér používate. Ak však preferujete sústavné nahrievanie piecky, vždy môžete namiesto toho používať klasický „session“ režim (4 alebo 6 minút).

Nakoľko je XMax V3 Pro konvekčný vaporizér, nahrievanie byliniek/koncentrátov prebieha za pomoci horúceho vzduchu. Toto poskytne lepšiu chuť, rovnomernejšiu vaporizáciu materiálu a väčšie množstvo pary v porovnaní s kondukčnými vaporizérmi, ktoré sa spoliehajú na priamy kontakt s vaporizovaným materiálom. Po tom, čo je para vyprodukovaná, je prevedená izolovaným prietokom vzduchu (žiadny kontakt s elektronickými komponentmi/kovom) pred tým, ako dosiahne náustok.

Rýchle nahrievanie

S vaporizérom XMax V3 Pro si môžete vybrať akúkoľvek teplotu medzi 100 až 220°C, s presnosťou na 1°C. Ak máte radi chutnú, hladkú paru, odporúčame použiť teplotu pod 200°C, ak však chcete zo svojich byliniek jednoducho dostať všetko a ste ochotní obetovať trochu chuti za viac sily, mali by ste nahrievať na vyššie teploty. Okrem toho nemusíte čakať dlho, nakoľko nahrievanie trvá iba 15 sekúnd!

Vreckový a diskrétny

Vďaka svojej kompaktnej veľkosti je XMax V3 Pro ľahký a pohodlne prenosný vo vrecku, čo z neho robí perfektnú voľbu, keď si ho s vami chcete zobrať von. Diskrétny vzhľad zariadenia ho robí atraktívnym pre tých, ktorý chcú vaporizér, ktorý je možné rýchlo skryť v ruke alebo taške v prípade potreby.

Nie len na bylinky

V balení XMax V3 Pro nájdete pribalenú aj voskovú nádobku, s ktorej pomocou môžete vaporizovať koncentráty, ako napríklad vosky alebo oleje. Jednoducho vložte koncentrát do nádobky, vložte nádobku do vaporizéra a ste pripravený na vapovanie. Čo treba mať na pamäti je, že ak používate vo vaporizéry koncentráty, musíte na vaporizáciu použiť vyššiu teplotu ako na bylinky.

Inovatívny náustok

Magnetický náustok je navrhnutý so zabudovaným nástrojom, ktorý uľahčuje čistenie a miešanie. Tento tepluvzdorný plastový náustok môže byť rozložený a hĺbkovo vyčistený, čo pomáha predísť usádzaniu zvyškov materiálu.

Vynikajúca batéria

XMax V3 Pro je vybavený vysokokvalitnou, nabíjateľnou batériou typu 18650, ktorá zaručuje ešte viac vapovanie medzi jednotlivými nabíjaniami - každé nabitie poskytne až 50 minút používania. Ak však túžite po ešte dlhších posedeniach, alebo ak sa jednoducho chcete vyhnúť nutnosti častého nabíjania, odporúčame zakúpenie extra batérie, ktorou môžete jednoducho nahradiť batériu, ktorej dochádza para ( :) ) a pokračovať.

Nabíjanie prostredníctvom USB-C

Ďalšia novinka pri V3 Pro je to, že je vaporizér teraz vybavený nabíjacím portom pre ultra-rýchle nabíjanie. Batérii to trvá zo stavu úplného vybitia do plného nabitia asi dve hodiny.

Kvalitná konštrukcia

XMax V3 Pro má hliníkový obal, ktorý zaručuje pohodlné držanie v ruke a zabraňuje prehrievaniu. Tiež obsahuje keramickú nahrievaciu komoru pre lepšiu chuť a precízne nastavovanie teploty, ktoré umožňuje experimentovať s rôznymi teplotami.

Všetky relevantné informácie, ako napríklad nastavenia režimov/teploty, súčasnú teplotu a stav batérie OLED displeja. Zariadenie má relatívne malé rozmery 2,7 × 2,4 × 15,0 cm, takže sa poľahky zmestí do vreciek alebo taštičiek.

Jednoduché čistenie

Pre vyčistenie vaporizéra XMax V3 Pro po použití stačí jednoducho kefkou vyčistiť misku z nehrdzavejúcej ocele a sitká. Ak na vaporizéry zostane nejaký zostatkový materiál, môžete ho jednoducho odstrániť vatovým tampónom navlhčeným v troške alkoholu.

Prietok na paru vyrobený z keramického materiálu a nehrdzavejúcej ocele je tiež možné jednoducho vybrať z vaporizéra, čo umožňuje dôklad vyčistiť akékoľvek zvyšky, ktoré sa zachytia na povrchu po predĺženom používaní.

Aký je rozdiel medzi XMax V2 Pro a V3 Pro?

XMax V3 Pro je menší ako pôvodná V2-ka a tiež má menšiu komoru, ktorej veľkosť je však stále dostatočná na jedno posedenie (0,15 g), takže nebudete musieť hneď myslieť na opätovné nabíjanie. Ďalší rozdiel je v konvekčnom nahrievaní, ktoré zkráti čas nahrievania o 80% a znamená, že vaporizér V3 Pro dostane z vašich byliniek ešte viac.

Záruka

Všetky vaporizéry XMax V3 Pro predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom značky XMax sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 1-ročná záruka na zariadenie a 6-mesačná záruka na batériu.

Používateľský manuál

XMax V3 Pro

Obsah

 • Vaporizér XMax V3 Pro
 • Vosková nádobka
 • USB-C kábel
 • Kefka na čistenie
 • Vatové tampóny s alkoholom (4)
 • Vatové tampóny (3)
 • Návod na použitie
XMax V3 Pro

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2.7 × 2.4 × 15.0 cm
Váha: 107 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 15 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2600 mAh)
Teplota: 100°C až 220°C
Výrobca: XMax / XVape
Záruka: 1 rok
Krajina výroby: Čína

Iné vaporizéry od značky XMax / XVape

 1. XLux Roffu - Small
  Rating:
  (8)
  XLux Roffu od XVape

  159 €

  • Skutočné konvekčné nahrievanie
  • Nahriaty za 20 sekúnd
  • Režim posedenie a režim na požiadanie
 2. XMax Starry V4 - Small
  Rating:
  (9)
  XMax Starry V4

  119 €

  • Rýchle nahrievanie (30 sekúnd)
  • Nastaviteľný prietok vzduchu
  • Presné nastavenie teploty (100°C až 240°C)
 3. XVape Fog Pro - Small
  Rating:
  (8)
  XVape Fog Pro

  119 € 129 €

  • Nahreje sa na 180°C len za 15 sekúnd
  • Čisté konvekčné nahrievanie
  • Vymeniteľná 3200 mAh batéria
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na XMax V3 Pro