O nás

Nápad, ktorým je teraz MagicVaporizers sa zrodil na lyžiarskej dovolenke v severnom Švédsku v roku 2012, kedy sme boli ja (Peter) a Sam zoznámení s revolučnou metódou konzumácie byliniek. Ukázal nám ju jeden Američan na párty po dni plnom lyžovania - išlo o vaporizáciu. Už čoskoro potom sme si uvedomili, že toto je budúcnosť a že ak raz ľudia vyskúšajú to, čo sme zažili my, budú nadšení úplne rovnako.

Po založení našej spoločnosti a dôkladnom testovaní stoviek vaporizérov sme boli presvedčení, že sme pripravení ponúknuť to iným to, o čom sme verili že sú tie najlepšie vaporizéri za najlepšie ceny. V polovici roku 2013 sme preto prišli s našim pôvodným švédskym obchodom - vaporizers.se.

Obchod bol okamžitým úspechom a my sme doslova vypredali naše prvotné skladové zásoby ešte predtým, ako k nám dorazila naša druhá objednávka od výrobcov. Na naše prekvapenie sme nedostávali objednávky iba zo Švédska, ale aj z ostatných okolitých krajín, čo nás priviedlo k myšlienke, že musíme naše uvažovanie rozšíriť za hranice Švédska.

Na jeseň 2013 a po rozsiahlom "testovaní produktov" sme prišli so značkou, z ktorej sa odvtedy stal jeden z najväčších predajcov vaporizérov v celej Európe - MagicVaporizers. S vetrom v plachtách a pod novou značkou sme otvorili obchody v siedmych ďalších štátoch: Veľkej Británii, Nemecku, Francúzsku, Španielsku, Taliansku, Fínsku a Dánsku.

Záujem o vaporizéry v roku 2014 stále viac posilňoval a na trh vstupovali nové kvalitné značky, naša stávka na rozšírenie sa do ďalších krajín sa preto stala veľkým úspechom. Od tej doby sme sa rozrástli do 14 ďalších európskych štátov s lokalizovanými obchodmi a neustále sa sústredíme na to, aby sa naša značka rozrastala a aby stále viac a viac ľudí mohlo spoznať magický zážitok spojený s vaporizáciou.


Aj napriek tomu, že sme od našich začiatkov do dnes prešli dlhú cestu si stále zachovávame naše základné hodnoty, ku ktorým patrí v prvom rade poskytovanie kvalitných vaporizérov našim zákazníkom za nízke ceny a snaha odpovedať na akékoľvek otázky zo strany našich zákazníkov, ktorí potrebujú pomoc pred ale aj po zakúpení.

Ako držíme naše ceny tak nízke?

  • Ak je to možné, nakupujeme priamo od výrobcov a vedieme tvrdé vyjednávania pre zaistenie tých najlepších cien, pričom to čo ušetríme môžeme preniesť do ceny, ktorú platíte vy.
  • Ak niektorá položka nenapĺňa predpoklady našich zákazníkov, je nahradená inou.
  • Nakupujeme vo veľkých množstvách a rezervácie zadávame dostatočne vopred, aby sme si zaistili tie najlepšie ceny.
  • Udržiavame naše náklady na minime, pretože každý cent, ktorý ušetríme my, je ušetrený aj pre vás.

Nie je to komplikované. Sústredíme sa iba na to, na čom záleží - vynikajúce vaporizéry + dobré ceny = pridaná hodnota.

Peter & Sam
Zakladatelia a vlastníci MagicVaporizers

Kde sídlite?

Hlavné sídlo našej spoločnosti je v Štokholme vo Švédsku a naše skladisko sa nachádza v strednom Nemecku (Apolda) pre zaistenie rýchlej dopravy po celej Európe.