COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer ArGo

199 €

219 € Ušetrite 20 €

Arizer Argo Vaporizer
Arizer Argo Vaporizer Arizer Argo - Size Arizer Argo - Included Arizer Argo - Closed Arizer Argo - Opened Arizer Argo - Side Arizer Argo - Battery Arizer Argo - Chaging Arizer Argo - Top Arizer Argo - Scale
 •  
 •  
 •  
 •  

199 €

219 € Ušetrite 20 €

199 €

219 € Ušetrite 20 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Arizer ArGo sme obdržali dňa 28 jún. 2020.

4.3
Číta 49 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Na trh prichádza ďalší vysoko výkonný vaporizér kanadskej značky Arizer s názvom: Arizer ArGo. Je to skratka slov 'Arizer Go'. Tento kompaktný vaporizér je vyrobený tak, aby sa ľahko zabalil a mohli si ho užívatelia kamkoľvek  so sebou vziať. No nenechajte sa pomýliť jeho veľkosťou – aj keď je menší, prekvapí svojim výkonom. To ho predurčuje na použitie doma ako aj na cestách.


Obstojí v akýchkoľvek porovnaniach s konkurenčnými vaporizérmi, lebo ArGo je ľahký, štýlový a jeho súčasťou je celosklenená trubička umožňujúca plnú inhaláciu obohatenú čistou a lahodnou chuťou. Teplota je ľahko nastaviteľná v rozsahu od 50 °C do 220 °C. Ovládače ponuky umožňujú ľahko meniť a ukladať rôzne prevádzkové nastavenia.


Naviac Arizer ArGo sa môže pochváliť dobíjateľnou a vymeniteľnou lítium-ionovou batériou, čím sa zabezpečí, že vaša inhalácia bude trvať dlhšie. Ak sa batéria vybije, tak ju opäť dobijete prostredníctvom USB (vaporizér sa môže použiť aj počas nabíjania) alebo vymeníte za náhradnú. Nie len batéria dlho vydrží. ArGo je síce malý, ale to neznamená, že by bol slabý. Toto zariadenie je vytvorené z vysoko kvalitných materiálov a zhotovené je tak, aby vydržalo čo najdlhšie.


Dostupné v Uhlíkovo Čiernej farbe.

Funkcie

 • Výkon podobný väčším vaporizérom 
 • Sýta, bohatá chuť 
 • Ľahká údržba 
 • Digitálny display a ovládanie tromi tlačidlami 
 • Malý, ľahký a prenosný 
 • Zahriatie do minúty 
 • Vymeniteľná batéria s USB nabíjaním 
 • Kvalitné materiály a izolovaný vzduchový chodník pre zvýšenú bezpečnosť 
 • Prednastaviteľné trubičky 
 • Push top na ochranu sklenenej trubičky 

  

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Nabíjateľná batéria
 • Nabíjačka
 • Sklenená trubica
 • Obal
 • 2x silikónový náustok
 • Nerezový doplnok (na čistenie)
 • 4x nerezová mriežka


Prenosný, štýlový dizajn

Prenosná podoba väčších príbuzných Solo a Air modelov. Tento Arizer ArGo vaporizér je dizajnovaný tak, aby čo najlepšie sadol do dlane ako aj do vreciek. ArGo ponúka užívateľom vynikajúcu použiteľnosť na cestách, váži iba 97 g, čo vám umožní nosiť ho kamkoľvek so sebou.

 

Eloxovaný hliník a hladký plastový povrch dodávajú ArGo-u elegantný vzhľad, taký typický pre Arizer. Takto sa teší vysokému výkonu bez toho, aby utrpel jeho štýl. Ale Arizer nepovedal posledné slovo: popri navrhovaní dizajnu produktu ArGo bola kladená do popredia zdravotno-bezpečnostná priorita, a to vidno na skonštruovaní izolačného vzduchového chodníka, čím sa dosahuje to, že počas inhalácie nedôjde k vdychovaniu škodlivých zlúčenín. 

 

Pre dosiahnutie maximálnej životnosti obsahuje produkt ArGo tzv. push top, ktorý slúži na ochranu trubičky v prípade, že sa nepoužíva.


Vynikajúca kvalita inhalátu

Zatiaľ čo telo ArGo je vyrobené z kovu a plastu, jeho predĺžené trubice sú z borosilikátového skla. Každé potiahnutie si znamená čistú a neskazenú chuť—niečo, čo trubice z iných materiálov ako sklo nedokážu ponúknuť. Inhaláty z ArGo sú husté, výrazné a ponúkajú možnosť vychutnania si sušených bylín najlepšie ako sa len dá. Nech vás nezmýli veľkosť zariadenia. Napriek tvaru  ArGo neprodukuje ostré príchute, ale skôr jemné a svieže ako aj iné modely Arizer.Pôsobivá výkonnosť

Aj keď by zariadenie mohlo byť optimalizované na používanie počas ciest, pravdou ostáva, že Arizer ArGo dosahuje rovnakú výkonnosť ako väčšie vaporizéry.


Nie je potrebné plánovať si inhalácie, lebo  ArGo sa zahreje do jednej minúty a užívateľom ponúka široký teplotný rozsah od 50°C (122°F) do 220°C (428°F). Ak máte presné preferencie, bude sa vám páčiť možnosť nastavenia si teploty.  ArGo panel s tromi gombíkmi vám umožní zvýšiť alebo znížiť teplotu o prírastok 1° alebo 10°.Tlačidlá mínus a plus sú prepojené s tzv.  easy-to-read, digitálnym OLED displejom s nastaviteľným jasom na jednoduchú inhaláciu v každom prostredí. Najlepšie na tom je, že tento vaporizér ukladá nastavenia, ktoré ste naposledy použili a tak nemusíte strácať čas predprípravou zariadenia.


Ak chcete zariadenie použiť, jednoducho natlačte trubičku nahrubo podrveným materiálom. Nezabudnite, nechať trochu priestoru kvôli optimálnemu prúdeniu vzduchu. Potom stačí zatlačiť nadstavec a môžete ísť na to. Ak si prajete spustiť ArGo rýchlejšie, môžete ľahko skrátiť bezpečnostný čas cez digitálne menu.


Ak hľadáte zariadenie s malou potrebou údržby, vedzte, že ArGo je rovnako nenáročné na čistenie ako aj na používanie. Prečistenie kefkou  a potretie 90%-ným izopropylalkoholom je dostatočné na udržanie zariadenia v špičkovej kondícii.


Dobíjateľná batéria

Nik si nepraje, aby vybitím batérie došlo k prerušeniu inhalácie, a preto Arizer navrhol ArGo, pričom mal na zreteli riešenie aj v tomto prípade. Jeho 3000 mAh 18650 Li-ionová batéria je dobíjateľná a vymeniteľná. Tak ju môžete vymeniť v priebehu pár sekúnd a vyhnete sa prestoju.


Ak si prajete používať zariadenie bez rezervnej batérie, Arizer vám ponúka nabíjanie cez USB, čo umožňuje používanie zariadenia aj počas nabíjania batérie. Ak je batéria plne nabitá, umožní používateľovi inhalovanie až 1,5 hodiny.

 

Záruka

ArGo má doživotnú záruku na výhrevné súčiastky a dvojročnú záruku na materiálové chyby alebo spracovanie, okrem batérie.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 5,2 x 2,4 x 9,3 cm
Hmotnos vaporizéra 97 g
Štýl Carbon Black
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic Heating Element (convection)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Canada
Záruka Lifetime warranty on the heating element, and a limited 2-Year warranty covering defects in materials or workmanship, excluding battery.

Recenzie položky Arizer ArGo

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 49 hodnotenia
 • 5 Star
   27
 • 4 Star
   15
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   2

Great product!

Riev
This is the best dry herb vaporizer in the market nowadays. The design is smart and sleek, and its functions really correspond to the needs of vape users. For those who need vaporizers that are portable, but with all the functions of the bigger Arizer products, then the ArGo will be your bestfriend. This product is convenient, efficient, portable, and produces quality vapor. Temperature control is also very accurate which makes it easy for me to adjust and control the heat based on my preference. The temperature is adjustable by the nearest degree and can be changed by the plus/minus button.

Great battery!

Madgoose
I am not a very patient person so the Arizer ArGo’s battery improvements is really a plus for me. The Arizer ArGo charges via USB which is really convenient for me, aside of course from having a replaceable battery option. I noticed that it only takes less than 10 minutes for me to be able to use the product again if I ever find myself with a dead battery. This is how fast and how convenient the product works. I have had battery issues with my past vaporizers because I use it constantly, but with Arizer ArGo, I just need to replace the battery and not the whole vape if something goes wrong. For me, this really helps save time and money. So all in all, the Arizer ArGo is a really great investment!

Caution

Geeko
The Arizer Go is an excellent product. I agree that it is the best portable dry herb vaporizer in the market. It is also quite stealthy given its mouthpiece protector that can easily pass the device off as something else. One minor issue I have with it is that the use of the USB charging should be sufficiently cautioned to its users. The product is advertised as if it is perfectly advisable for the vaporizer to be used while charging, but doing it can overheat the unit and give way to some unexpected damages. Maybe this is also how I overestimated the product. In any case, I’m still sticking with ArGo and have been using it since my purchase.

Wow

Nelya
This product is top quality and for me, among the most impressive vaporizers in the market. I have been using Air 1 for a few years now and was actually looking at different products for an upgrade. Of course, I checked products from MagicVaporizers first since I have always had excellent buying experience from them. Surely enough, the improvements were beyond my expectations. I think that the quality just keeps on getting better, which shows that its manufacturers really know how to study and make the product to suit the needs of the customers! Yes, it is more on the expensive side. I shelled out around 200 euro but no regrets at all! With Arizer ArGo, I got what I paid for, and even more!

Saves you money

im dat pker
After I purchased the Arizer ArGo, I believe I paid for quality. You have to charge the batteries for 7 hours before you use it for the first time so I had to hold off my excitement. When I finally got a chance to use it, I was surprised at how much vapor I got just from a single load! This product is really impressive. Vapor sessions are more enjoyable because of Arizer ArGo. In a sense, it is also economical as well. The vapor quality is also very smooth, great and cool. Not only is its interface easy to use, even loading the aroma tubes is very easy. I highly recommend this product!

I give this product a five out of five!

Fells Wolfbane
The ArGo’s smart design allows it to fit into the palm of people’s hands! Seriously one of the pocket-friendly vaporizers in the market, this product is a must-have for anyone who considers portability, convenience and performance as their top considerations. Imagine a deck of cards, that is how the ArGo’s size is. When I got the ArGo, I was happy with the fast service. It uses a glass stem and a more polished, stylish look. It fits well in my pocket so this is really quite handy when you travel a lot.

I regret buying it

Nickini
For such an expensive product, I was not satisfied with it. I heard good reviews about it from friends and decided to buy one for myself. I was disappointed, especially because I spent a fortune on this product! One, the cloud production left me underwhelmed and the herbs I used increased the time I spent cleaning the vaporizer. I also made the mistake of using liquid blends and it damaged the vape so I had to send it for repair. I was more disappointed because they didn’t accept it for warranty services because they said they discouraged vaping concentrates as mentioned in their manual. I think I’m better off with a different, cheaper unit.

Festival vape for sure

Noah
This is definitely one of the best! It is a bit on the expensive side but consider it a necessary investment! You will not regret the purchase, trust me, especially if you are looking for vaporizers that are portable and will give you flavorful vapors. Throughout my use, I have discovered the the ArGo is low maintenance so I didn’t need to put in much effort to clean the device. Occasionally cleaning the mouthpiece will do to keep the ArGo clean. This is also the perfect product for me because of the rechargeable battery function which allows me to continue vaping sessions by just replacing the used battery cell with a new one. This is a must-have for vape users who are always on the go like me.

Both good and bad

Rebeller
I am still satisfied with purchasing the ArGo, but I noticed quite a few things that left me wanting more. The vapor quality is excellent and crisp, and the draws are cool and smooth, but I was not able to get the considerable sized clouds that I have come to expect. Of course, this is a matter of preference, but what I got was unimpressive clouds, but still visible vapor to ArGo’s credit. Apart from this, I have no complaint.

Overall, the positive aspects of the product definitely outweighed the negative. I would still recommend this product to friends, especially those looking for portable, low maintenance and efficient vaporizers.

Not cloudy enough, but great otherwise

Bong, James Bong
I think that the Arizer Go is the best vaporizer for dry herbs in the market today. It is just a bit expensive but quality and superb performance is guaranteed. I am satisfied with its portability and battery life. Any vaporizer that allows me to just switch the batteries for continued use already earns plus points. It is also easy to use. I do not have much issue with it except for the fact that it is not a cloud producer. I don’t know, maybe it is just preference since some people prefer it that way, but as for me, that is the only negative I found with the product. Other than that, this product is still a five out of five.

Celkovo 1 položiek 10 z 49

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer ArGo

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *