Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer ArGo

249 €
Arizer Argo Vaporizer
Arizer Argo Vaporizer Arizer Argo - Size Arizer Argo - Front & Back Arizer Argo - Battery Arizer Argo - Kit Arizer Argo - Case Arizer Argo - Box
249 €
Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...
249 €
0
Číta 0 Recenzia(e) | Buïte prvým, kto napíše o tomto produkte recenziu

Na trh prichádza ďalší vysoko výkonný vaporizér kanadskej značky Arizer s názvom: Arizer ArGo. Je to skratka slov 'Arizer Go'. Tento kompaktný vaporizér je vyrobený tak, aby sa ľahko zabalil a mohli si ho užívatelia kamkoľvek  so sebou vziať. No nenechajte sa pomýliť jeho veľkosťou – aj keď je menší, prekvapí svojim výkonom. To ho predurčuje na použitie doma ako aj na cestách.


Obstojí v akýchkoľvek porovnaniach s konkurenčnými vaporizérmi, lebo ArGo je ľahký, štýlový a jeho súčasťou je celosklenená trubička umožňujúca plnú inhaláciu obohatenú čistou a lahodnou chuťou. Teplota je ľahko nastaviteľná v rozsahu od 50 °C do 220 °C. Ovládače ponuky umožňujú ľahko meniť a ukladať rôzne prevádzkové nastavenia.


Naviac Arizer ArGo sa môže pochváliť dobíjateľnou a vymeniteľnou lítium-ionovou batériou, čím sa zabezpečí, že vaša inhalácia bude trvať dlhšie. Ak sa batéria vybije, tak ju opäť dobijete prostredníctvom USB (vaporizér sa môže použiť aj počas nabíjania) alebo vymeníte za náhradnú. Nie len batéria dlho vydrží. ArGo je síce malý, ale to neznamená, že by bol slabý. Toto zariadenie je vytvorené z vysoko kvalitných materiálov a zhotovené je tak, aby vydržalo čo najdlhšie.


Dostupné v Uhlíkovo Čiernej farbe.

Funkcie

 • Výkon podobný väčším vaporizérom 
 • Sýta, bohatá chuť 
 • Ľahká údržba 
 • Digitálny display a ovládanie tromi tlačidlami 
 • Malý, ľahký a prenosný 
 • Zahriatie do minúty 
 • Vymeniteľná batéria s USB nabíjaním 
 • Kvalitné materiály a izolovaný vzduchový chodník pre zvýšenú bezpečnosť 
 • Prednastaviteľné trubičky 
 • Push top na ochranu sklenenej trubičky 

  

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Nabíjateľná batéria
 • Nabíjačka
 • Sklenená trubica
 • Obal
 • 2x silikónový náustok
 • Nerezový doplnok (na čistenie)
 • 4x nerezová mriežka


Prenosný, štýlový dizajn

Prenosná podoba väčších príbuzných Solo a Air modelov. Tento Arizer ArGo vaporizér je dizajnovaný tak, aby čo najlepšie sadol do dlane ako aj do vreciek. ArGo ponúka užívateľom vynikajúcu použiteľnosť na cestách, váži iba 97 g, čo vám umožní nosiť ho kamkoľvek so sebou.

 

Eloxovaný hliník a hladký plastový povrch dodávajú ArGo-u elegantný vzhľad, taký typický pre Arizer. Takto sa teší vysokému výkonu bez toho, aby utrpel jeho štýl. Ale Arizer nepovedal posledné slovo: popri navrhovaní dizajnu produktu ArGo bola kladená do popredia zdravotno-bezpečnostná priorita, a to vidno na skonštruovaní izolačného vzduchového chodníka, čím sa dosahuje to, že počas inhalácie nedôjde k vdychovaniu škodlivých zlúčenín. 

 

Pre dosiahnutie maximálnej životnosti obsahuje produkt ArGo tzv. push top, ktorý slúži na ochranu trubičky v prípade, že sa nepoužíva.


Vynikajúca kvalita inhalátu

Zatiaľ čo telo ArGo je vyrobené z kovu a plastu, jeho predĺžené trubice sú z borosilikátového skla. Každé potiahnutie si znamená čistú a neskazenú chuť—niečo, čo trubice z iných materiálov ako sklo nedokážu ponúknuť. Inhaláty z ArGo sú husté, výrazné a ponúkajú možnosť vychutnania si sušených bylín najlepšie ako sa len dá. Nech vás nezmýli veľkosť zariadenia. Napriek tvaru  ArGo neprodukuje ostré príchute, ale skôr jemné a svieže ako aj iné modely Arizer.Pôsobivá výkonnosť

Aj keď by zariadenie mohlo byť optimalizované na používanie počas ciest, pravdou ostáva, že Arizer ArGo dosahuje rovnakú výkonnosť ako väčšie vaporizéry.


Nie je potrebné plánovať si inhalácie, lebo  ArGo sa zahreje do jednej minúty a užívateľom ponúka široký teplotný rozsah od 50°C (122°F) do 220°C (428°F). Ak máte presné preferencie, bude sa vám páčiť možnosť nastavenia si teploty.  ArGo panel s tromi gombíkmi vám umožní zvýšiť alebo znížiť teplotu o prírastok 1° alebo 10°.Tlačidlá mínus a plus sú prepojené s tzv.  easy-to-read, digitálnym OLED displejom s nastaviteľným jasom na jednoduchú inhaláciu v každom prostredí. Najlepšie na tom je, že tento vaporizér ukladá nastavenia, ktoré ste naposledy použili a tak nemusíte strácať čas predprípravou zariadenia.


Ak chcete zariadenie použiť, jednoducho natlačte trubičku nahrubo podrveným materiálom. Nezabudnite, nechať trochu priestoru kvôli optimálnemu prúdeniu vzduchu. Potom stačí zatlačiť nadstavec a môžete ísť na to. Ak si prajete spustiť ArGo rýchlejšie, môžete ľahko skrátiť bezpečnostný čas cez digitálne menu.


Ak hľadáte zariadenie s malou potrebou údržby, vedzte, že ArGo je rovnako nenáročné na čistenie ako aj na používanie. Prečistenie kefkou  a potretie 90%-ným izopropylalkoholom je dostatočné na udržanie zariadenia v špičkovej kondícii.


Dobíjateľná batéria

Nik si nepraje, aby vybitím batérie došlo k prerušeniu inhalácie, a preto Arizer navrhol ArGo, pričom mal na zreteli riešenie aj v tomto prípade. Jeho 3000 mAh 18650 Li-ionová batéria je dobíjateľná a vymeniteľná. Tak ju môžete vymeniť v priebehu pár sekúnd a vyhnete sa prestoju.


Ak si prajete používať zariadenie bez rezervnej batérie, Arizer vám ponúka nabíjanie cez USB, čo umožňuje používanie zariadenia aj počas nabíjania batérie. Ak je batéria plne nabitá, umožní používateľovi inhalovanie až 1,5 hodiny.

 

Záruka

ArGo má doživotnú záruku na výhrevné súčiastky a dvojročnú záruku na materiálové chyby alebo spracovanie, okrem batérie.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 5,2 x 2,4 x 9,3 cm
Hmotnos vaporizéra 97 g
Štýl Carbon Black
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic Heating Element (convection)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Canada
Záruka Lifetime warranty on the heating element, and a limited 2-Year warranty covering defects in materials or workmanship, excluding battery.

Recenzie položky Arizer ArGo

Priemerné hodnotenie:

0 (Based on 0 rating)

 • 5 Star
   0
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer ArGo

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *