TightVac - MiniVac 0,12 L

9 €

SKU
ignore-this-125

TightVac MiniVac je určený na uskladnenie vašich byliniek, ktoré si s jeho pomocou zachovajú rovnakú čerstvosť ako v čase, keď boli doňho prvýkrát vložené.

Stlačením tlačidla pri zatváraní veka aktivujete funkciu vákuovania, ktorá účinne odsaje vzduch, zabezpečí čerstvosť a zabráni úniku pachov. Vďaka tejto funkcii zostanú vaše bylinky neporušené a vy ich budete môcť diskrétne uskladniť.

S kapacitou 0,12 l je MiniVac schopný pojať 10 až 30 gramov byliniek v závislosti od ich hustoty. Samotná nádoba je neuveriteľne pevná, vzduchotesná a odolná voči pôsobeniu vody/vlhkosti, čím zaručí dokonalú ochranu vašich byliniek pred vonkajšími vplyvmi.

Plánujete v zásobníku TightVac skladovať dávkovacie kapsule? Zaobstarajte si k nemu na mieru vyrobený držiak na kapsule. S držiakom na kapsule môžete svoje kapsule usporiadať a zabezpečiť ich pri preprave.

Držiak na malé kapsule je vhodný pre dávkovacie kapsule od spoločností Tinymight [6×5], XMax / XVape [6×5], Wolkenkraft [4×5] a Flowermate [3×5].

Držiak na veľké kapsule je vhodný pre dávkovacie kapsule od spoločnosti Storz & Bickel [7×4] a dávkovacie kapsule pre vaporizér Angus [4×4].