FocusVape Pro S Premium

Rating:
4.25

119 € 169 € Ušetríte: 50 €

SKU
ignore-this-54
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

FocusVape - Samsung 3200 mAh Battery
FocusVape - Batéria
11,25 € 15 €

Táto 3200 mAh batéria typu 18650 pre vaporizéry FocusVape poskytuje až 60 minút vapovania na jedno plné nabitie. Skvelé ak potrebujete vymeniť originálnu alebo ak chcete jednu navyše.

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Mouthpiece Mesh Screens
FocusVape - Sitká do náustku
3,75 € 5 €

Udržiavajte váš FocusVape Pro „fresh“ s týmito náhradnými sitkami do náustku. Sitká do náustku sú navrhnuté tak, aby sedeli do náustka a zabránili vaporizovanému materiálu aby sa doňho dostali.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (3)

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Chamber Mesh Screens
FocusVape - Sitká do komory
3,75 € 5 €

Udržiavajte vašu paru čistú a chutnú s týmito FocusVape sitkami do komory. Sitká do komory zaručujú, že nedochádza k žiadnemu priamemu kontaktu medzi vyhrievacím telesom a materiálom v komore.

Obsahuje:

 • Sitká do komory(3)

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Mouthpiece Filters
FocusVape - Keramické filtre do náustku
3,75 € 5 €

Udržiavajte svoj FocusVape Pro „fresh“ s týmito keramickými filtrami do náustku. Sitká do náustku sú navrhnuté tak, aby sedeli do náustku a filtrovali paru pre zaručenie maximálnej chute.

Obsahuje:

 • Keramické filtre do náustku (3)

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Ceramic Wax/Oil Cart
FocusVape - Kapsula na koncentráty
3,75 € 5 €

FocusVape - kapsula na koncentráty je vyrobená z keramického materiálu a umožňuje cez vaporizéry FocusVape vaporizovať koncentráty, ako napríklad vosky a oleje.

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Stainless Water Pipe Adapter
FocusVape - Adaptér na vodnú fajku
11,25 € 15 €

FocusVape adaptér na vodnú fajku umožňuje pripojiť váš vaporizér FocusVape k vodnej fajke. Sedí na 14 mm aj 18 mm koncovky.

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Water Bubbler
FocusVape - Bublačka
18,75 € 25 €

Táto FocusVape bublačka je perfektná pre chladenie horúcej pary a zaručí pri používaní vášho vaporizéra.

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape, FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

FocusVape - Náustok z Pyrex skla
FocusVape - Sklenený náustok
7,50 € 10 €

Tento sklenený náustok je náhradný diel pre vaporizéry FocusVape v prípade, že budete potrebovať náustok vymeniť alebo jednoducho chcete jeden navyše. Je vyrobený z vysokokvalitného Pyrex skla a je identický ako ten, ktorý nájdete pribalený k vášmu vaporizéru.

Odporúčané na používanie spolu s: FocusVape Pro, FocusVape Pro S Premium.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Presné nastavenia teploty
 • Bublačka na štýl bonga
 • Vysokovýkonná batéria
 • Kontrola prietoku vzduchu
 • Môže byť používaný pri nabíjaní
 • Ľahký, kompaktná veľkosť

Pre koho je FocusVape Pro S určený?

S jeho výkonnými funkciami a ľahkým dizajnom je FocusVape Pro S perfektnou voľbou ak hľadáte spoľahlivý vaporizér, ktorý je zároveň diskrétny a dokáže vytvoriť poriadne oblaky pary. Ponúka neuveriteľne presné nastavenie teploty a má nastaviteľný prietok vzduchu, čo znamená, že máte plnú kontrolu nad jemnosťou a hustotou pary, ktorú vdychujete. Táto prémiová verzia modelu FocusVape Pro S tiež zahŕňa pribalenú unikátnu pripojiteľnú bublačku, ktorá replikuje pocit, ktorý normálne môžete získať použitím bonga.

Upravte si svoje sedenia podľa seba

FocusVape Pro S vám umožňuje nastaviť konzistenciu a chuť pary podľa vlastných preferencií. Podľa toho, ako jemne ste nadrvili vaše bylinky môžete jednoducho nastaviť teplotu pre zmenu sily pary. Čo je ešte lepšie, vaporizér umožňuje kontrolovať prietok vzduchu a presne tak nastaviť, aké množstvo vzduchu je natiahnuté do komory a zmiešané s parou z byliniek. Nastavením prietoku je možné bez problémov kontrolovať hustotu oblakov pary pre chutný zážitok pri každom posedení.

Presné nastavenie teploty

Na rozdiel od mnohých iných vaporizérov, ktoré ponúkajú výber iba z pár prednastavených teplôt máte s FocusVape Pro S úplnú kontrolu nad stupňom nahrievania. Vybrať si môžete akýkoľvek stupeň v rozsahu medzi 80°C až 240°C tak, aby teplota odrážala váš plán pre vaporizáciu a zaistila, že z byliniek dostanete maximum ich potenciálu.

Pôsobivý výkon

Pri váhe iba 180 g by bolo ľahké predpokladať, že FocusVape Pro S neponúkne taký výkon, ako by ste si priali, tento predpoklad by sa však nezakladal na pravde. Vaporizér je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a vybavený najnovšími technológiami, ktoré v ňom kombinujú izolovaný prietok vzduchu a trojitý systém filtrácie, zaručujúce vynikajúci výkon a výbornú chuť pri každom potiahnutí.

Vysoká kapacita batérie

FocusVape Pro S je vybavený jednou z najväčších batérií, aké môžete na trhu s prenosnými vaporizérmi nájsť. Batéria typu 18650 má kapacitu 3200 mAh, čo zaručuje možnosť dlhých posedení. Nakoľko je batéria vymeniteľná, je jednoduché ju vymeniť za novú, plne nabitú v prípade, že sa vaše posedenie pretiahne viac, ako ste čakali. Ďalšou možnosťou je v takomto prípade využiť inovatívnu technológiu „Pass-through“ ktorú FocusVape Pro S ponúka, ktorá umožňuje zariadenie používať aj pri nabíjaní!

Pribalená prémiová bublačka

Ako súčasť prémiového balenia FocusVape Pro S obdržíte pripojiteľnú bublačku na štýl bonga, ktorá vám poskytne úplne nový pocit z vapovania. Bublačka je špecificky navrhnutá aby replikovala zvuk bublania, chuť a chladivý pocit bonga. Tento nástavec je tiež veľmi jednoduché pripojiť : stačí ho naplniť vodou, nasadiť na zariadenie a ste pripravení bublať!

Záruka

Všetky FocusVape Pro S Premium vaporizéry zakúpené z MagicVaporizers sú plne autentické a vzťahuje sa na ne 1-ročná záruka.

Používateľský manuál

FocusVape Pro S Premium

Obsah

 • FocusVape Pro S vaporizer
 • Bublačka
 • 3200 mAh batéria
 • Micro USB kábel na nabíjanie
 • Náhradný sklenený náustok
 • Nástroj na utláčanie
 • Kefka na čistenie
 • Sitká (3)
 • Návod na obsluhu
FocusVape Pro S Premium

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2,3 × 2,3 × 17,2 cm
Váha: 180 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 35 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3200 mAh)
Teplota: 80°C až 240°C
Výrobca: FocusVape
Záruka: 1 rok
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na FocusVape Pro S Premium
You're reviewing:FocusVape Pro S Premium
Rating