Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

FocusVape Pro S Premium

139 €

169 € Ušetrite 30 €

Focusvape Pro S Premium - Colours
Focusvape Pro S Premium - Colours Focusvape Pro S Premium - With Bubbler Focusvape Pro S Premium - Direct Focusvape Pro S Premium - Size Focusvape Pro S Premium - Included Focusvape Pro S Premium - Mouthpiece Focusvape Pro S Premium - Battery

139 €

169 € Ušetrite 30 €

Array ( [store_id] => 17 [entity_id] => 320 [entity_type_id] => 4 [attribute_set_id] => 4 [type_id] => simple [sku] => ignore-this-54 [has_options] => 1 [required_options] => 1 [created_at] => 2018-01-12 11:23:42 [updated_at] => 2019-08-25 11:37:14 [absolute_price] => 1 [absolute_weight] => 0 [sku_policy] => 0 [name] => FocusVape Pro S Premium [meta_title] => FocusVape Pro S Premium - Vaporizér v tvare pera spolu s Bubblerom! [meta_description] => The FocusVape Pro S má 3200 mAh Li-ion batériu a kontrolu teploty od 80°C do 240°C. Doprava zadarmo ✔ Najnižšie ceny v Európe ✔ Rýchle dodanie ✔. [image] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-colors.jpg [small_image] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-sm.jpg [thumbnail] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-thumb.jpg [url_key] => focusvape-pro-s-premium [url_path] => focusvape-pro-s-premium [custom_design] => [page_layout] => [options_container] => container2 [image_label] => Focusvape Pro S Premium - Colours [small_image_label] => Focusvape Pro S Premium - Small [thumbnail_label] => Focusvape Pro S Premium - Thumbnail [country_of_manufacture] => [msrp_enabled] => 2 [msrp_display_actual_price_type] => 4 [gift_message_available] => [size] => 2,3 x 2,3 x 17,2 cm [style] => Black, Silver or Gun Metal [vaporizer_weight] => 180 g [power_source] => 3200mAh Li-ion battery [heating_element] => Ceramic chamber (conduction) [vapor_delivery_method] => Direct / Bubbler [countryofmanufacture] => China [warranty] => 1 year [instock_text] => [cjm_stocktext] => [cjm_ships_in] => [cjm_preordertext] => [product_discount_lab] => [can_vaporize] => 59 [pro_tag_line] => Dodávaný s príslušenstvom na bubbler v štýle bonga [bullet_1] => OLED displej s ovládaním dvoma tlačidlami [bullet_2] => Výkonná, užívateľom vymeniteľná 3200mAh Li-ion batéria [bullet_3] => Nabíjanie za použitia a hmatová spätná väzba [bestseller_image] => no_selection [price] => 169.0000 [special_price] => 139.0000 [cost] => [weight] => [msrp] => [manufacturer] => 72 [status] => 1 [is_recurring] => 0 [visibility] => 4 [enable_googlecheckout] => 1 [tax_class_id] => 9 [remove_compare_link] => 0 [position_bestseller] => [cjm_hideshipdate] => 0 [amxnotif_hide_alert] => 0 [vap_size] => 49 [vap_power] => 51 [vap_delivery] => 55 [vap_temporary] => 57 [is_used_with] => 1 [is_in_bestseller] => 0 [can_vaporize_display] => 68 [description] =>

Funkcie

 • OLED displej s ovládaním dvoma tlačidlami
 • Výkonná, užívateľom vymeniteľná 3200mAh Li-ion batéria 
 • Nabíjanie za použitia a hmatová spätná väzba 
 • Dodávaný s príslušenstvom na bubbler v štýle bonga 
 • Keramický a Pyrex chodníček na paru pre čistú chuť 
 • Robustný a pritom ľahučký 
 • Precízna kontrola teploty od 80°C do 240°C 
 • Hlboká komora na 0,5 g na menej časté napĺňanie 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Príslušanstvo na bubbler
 • Originálna Samsung 3,200mAh batéria
 • Micro USB nabíjací kábel (5-pin)
 • Náhradný sklenený náustok
 • Baliace náradie
 • Čistiaca kefka
 • 3x sieťové filtre


Chuť podľa vášho želania

Jedna z najlepších vlastností FocusVape Pro S Premium je to, ako jednoducho si môžete prispôsobiť chuť podľa svojich potrieb. Tak ako aj pri iných modeloch vaporizérov si môžete vybrať, na ako jemne alebo hrubo si chcete podrviť vaše suché bylinky predtým, ako ich vložíte do vaporizéra. Rovnako si môžete s veľkou presnosťou nastaviť teplotu, vyberte si akúkoľvek teplotu medzi 80 °C a 240 °C. Teplotu môžete meniť po 1°.


To však nie je všetko čo FocusVape ponúka. Má tiež zabudovaný ventil na kontrolu prietoku vzduchu, ktorou sa ovláda ako veľa čerstvého vzduchu sa dostáva do vyhrievacej komory a mieša s bylinkovou parou, meniac tak získanú hustotu a chuť. Ventil má tri možnosti nastavenia – vyberte si nízky prietok pre husté oblaky pary alebo vysoký prietok pre jemné vdychy.


Ak vám takéto možnosti nastavenia nestačia, FocusVape Pro S Premium ponúka prípojnú sadu pre bubbler. Jednoducho sa plní vodou a pripaja k zariadeniu, bubbler replikuje ochladzovanie, bublajúci zvuk a chuť bonga.


Vysoký výkon

Okrem teplotného rozpätia 160 ° má FocusVape Pro S Premium niekoľko ďalších veľmi výkonných funkcií. Tento vaporizér má v sebe batériu Samsung 3200mAh 18650—jednu z batérií s najvyššou kapacitou v ktoromkoľvek z prenosných vaporizérov na trhu. Táto batéria je vymeniteľná používateľom, čiže ak chcete inhalovať dlhšie, môžete kedykoľvek nahradiť prázdnu batériu plnou. FocusVape sa dá tiež použiť počas nabíjania vďaka technológii, ktorú zariadenie obsahuje.


Vynikajúci výkon však neznamená obtiažne použitie. Hlboká komora FocusVape sa jednoducho plní – len otočte náustok a uvoľnite ho. Vďaka šikmému okraju sa nič nevyleje. Keď je komora plná, vaporizér sa veľmi rýchlo zahreje v priebehu 35 sekúnd. Vodivosť spôsob zahrievania FocusVape má čisté zahrievanie s minimálnym množstvom odpadu. Toto zariadenie je jedno zo zariadení, ktoré si vyžaduje minimálnu údržbu.


Okrem uvedených má FocusVape Pro S Premium množstvo dodatočných funkcií na vylepšenie využitia. Kvôli bezpečnosti má tento vaporizér automatickú funkciu vypínania. Po piatich minútach zahrievania a troch minútach v spiacom móde sa zariadenie vypne, aby sa predišlo prehriatiu. Ďalšou funkciou je vibrovanie, ktoré vám dá vedieť, keď je zariadenie pripravené. Vaporizér tiež vybruje pri dosiahnutí požadovanej teploty, takže nemusíte sledovať počas čakania na zahriatie displej.  Iná užitočná funkcia, ktorá vám uľahčuje inhaláciu s FocusVape Pro S Premium je pamäťová funkcia – posledné nastavenie, ktoré ste použili sa uloží a môžete ho použiť znova, takže sa nemusíte obávať že zabudnete na tú perfektnú teplotu, ktorú ste našli.


Dizajn vynikajúcej kvality

Navrhnutý tak, aby sa dal použiť kedykoľvek a kdekoľvek. FocusVape Pro S Premium je kompaktný a ľahučký, má len 180 g. Aj keď sa môžete domnievať, že takéto malé zariadenie musí mať zlú kvalitu, robustný FocusVape je vyrobený z prvotriednych materiálov. Vonkajší plášť je vyrobený z eloxovaného hliníka, čo je zárukou toho, že je veľmi odolný a tak ľahko sa nezničí. Hlboká keramická komora bez spaľovania pojme 0,5 g byliniek – množstvo ideálne na užitie si sólo inhalácie. Náustok je vyrobený z trvácnej trúbky z Pyrex skla, doplnenej zlatým trojitým filtračným systémom a vzduchovým tunelom na odvádzanie tepla. Vďaka uzavretému a izolovanému vzduchovému chodníku FocusVape Pro S Premium vytvára nepoškvrnenú aromatickú paru.


Tento vaporizér má tiež OLED displej a ovládanie dvoma tlačidlami, aby sa nastavenie teploty a ostatné nastavenia dali robiť jednoducho. Na displeji vidíte aktuálny stav batérie, čo zabezpečí že vaša inhalácia nebude nikdy neočakávane prerušená tým, že sa prístoj vypne.

 

Záruka

Všetky FocusVape Pro S Premium vaporizéry ponúkané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 1 rok záruku.

[short_description] =>

FocusVape Pro S Premium je viac ako len štandardný prenosný vaporizér. Má rovnaké unikátne výkonné funkcie, aké očakávate od oveľa drahších zariadení. Premium sada obsahuje príslušenstvo na bubbler—ktorý napodobňuje chladný a chutný pocit pri nádychu z bonga- a to je len tip na možnosti nastavenia tohto vaporizéra. Zariadenie má kruhový prístupový volič na nastavenie hustoty a hladkosti výparov. 

Užívateľom vymeniteľná vysoko kapacitná batéria zabezpečí dlhšiu inhaláciu. Keď sa začneme baviť o nabíjaní, zariadenie sa dá používať aj počas neho. Ak si túto funkcionalitu spojíte dokopy s hlbokou keramickou komorou vaporizéra, ktorá znižuje potrebu napĺňania, zistíte, že FocusVape Pro S Premium je síce malý, ale má obrovský výkon. Štíhly, robustný dizajn je doplnený radou užitočných funkcií, vrátane hmatovej spätnej väzby, nastavenia pamäte a automatického vypnutia. 

Ak je pre vás najdôležitejším faktorom chuť, poteší vás, že sklenený náustok z Pyrexu vám zabezpečí pohodlne hladkú paru plnú chuti. Vďaka FocusVape Pro S Premium izolovanému chodníku a veľmi kvalitným materiálom sú získaná chuť a aróma presne podľa vášho výberu a nie sú ovplyvnené prchavými zlúčeninami. 

K dispozícii v Čiernej, Striebornej a Kovovej farbe.

[meta_keyword] => [custom_layout_update] => [cjm_stockmessage] => [special_from_date] => 2018-01-22 00:00:00 [special_to_date] => [news_from_date] => [news_to_date] => [custom_design_from] => [custom_design_to] => [cjm_expecdate] => [cjm_preorderdate] => [model] => 2019-08-25 11:37:14 [group_price] => Array ( ) [group_price_changed] => 0 [media_gallery] => Array ( [images] => Array ( [0] => Array ( [value_id] => 1387 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-thumb.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Thumbnail [position] => 1 [disabled] => 1 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Thumbnail [position_default] => 1 [disabled_default] => 1 ) [1] => Array ( [value_id] => 1388 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-colors.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Colours [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Colours [position_default] => 1 [disabled_default] => 0 ) [2] => Array ( [value_id] => 1392 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-vaporizer.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - With Bubbler [position] => 2 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - With Bubbler [position_default] => 2 [disabled_default] => 0 ) [3] => Array ( [value_id] => 1391 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-direct.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Direct [position] => 3 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Direct [position_default] => 3 [disabled_default] => 0 ) [4] => Array ( [value_id] => 1395 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-size.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Size [position] => 4 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Size [position_default] => 4 [disabled_default] => 0 ) [5] => Array ( [value_id] => 1394 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-included.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Included [position] => 5 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Included [position_default] => 5 [disabled_default] => 0 ) [6] => Array ( [value_id] => 1390 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-chamber.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Mouthpiece [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Mouthpiece [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [7] => Array ( [value_id] => 1389 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-battery.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Battery [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Battery [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 ) [8] => Array ( [value_id] => 2049 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-sm.jpg [label] => FocusVape Pro S Premium - Small [position] => 11 [disabled] => 1 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Small [position_default] => 11 [disabled_default] => 1 ) ) [values] => Array ( ) ) [tier_price] => Array ( ) [tier_price_changed] => 0 [stock_item] => Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item Object ( [_minSaleQtyCache:Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item:private] => Array ( ) [_qtyIncrements:protected] => [_eventPrefix:protected] => cataloginventory_stock_item [_eventObject:protected] => item [_productInstance:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object ( [_cacheTag:protected] => catalog_product [_eventPrefix:protected] => catalog_product [_eventObject:protected] => product [_canAffectOptions:protected] => [_typeInstance:protected] => [_typeInstanceSingleton:protected] => Mage_Catalog_Model_Product_Type_Simple Object ( [_product:protected] => [_typeId:protected] => [_setAttributes:protected] => [_editableAttributes:protected] => [_isComposite:protected] => [_canConfigure:protected] => [_canUseQtyDecimals:protected] => 1 [_storeFilter:protected] => [_fileQueue:protected] => Array ( ) ) [_linkInstance:protected] => [_customOptions:protected] => Array ( ) [_urlModel:protected] => [_errors:protected] => Array ( ) [_optionInstance:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_options:protected] => Array ( [120] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [501] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 501 [option_id] => 120 [sku] => SKU1402 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 11 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Silver [store_title] => Striebornej [title] => Striebornej [default_option_type_price_id] => 2734 [default_price] => 169.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2734 [price] => 169.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 198 [option_type_id] => 501 [image_file] => #DCDCDE [sort_order] => 1 [source] => 2 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 227 [option_type_id] => 501 [image_file] => options/120/501/focusvape-pro-s-premium-silver.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2459 [option_type_price_id] => 2734 [customer_group_id] => 32000 [price] => 139.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 139.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 501 [option_id] => 120 [sku] => SKU1402 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 11 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Silver [store_title] => Striebornej [title] => Striebornej [default_option_type_price_id] => 2734 [default_price] => 169.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2734 [price] => 169.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [500] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 500 [option_id] => 120 [sku] => SKU1401 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 10 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Black [store_title] => Čiernej [title] => Čiernej [default_option_type_price_id] => 2733 [default_price] => 169.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2733 [price] => 169.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 197 [option_type_id] => 500 [image_file] => #2E2E30 [sort_order] => 1 [source] => 2 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 228 [option_type_id] => 500 [image_file] => options/120/500/focusvape-pro-s-premium-black.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2460 [option_type_price_id] => 2733 [customer_group_id] => 32000 [price] => 139.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 139.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 500 [option_id] => 120 [sku] => SKU1401 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 10 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Black [store_title] => Čiernej [title] => Čiernej [default_option_type_price_id] => 2733 [default_price] => 169.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2733 [price] => 169.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [502] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 502 [option_id] => 120 [sku] => SKU1403 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 12 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Gun Metal [store_title] => Kovovej [title] => Kovovej [default_option_type_price_id] => 2735 [default_price] => 169.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2735 [price] => 169.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( [0] => Array ( [option_type_image_id] => 199 [option_type_id] => 502 [image_file] => #AEA7B6 [sort_order] => 1 [source] => 2 ) [1] => Array ( [option_type_image_id] => 229 [option_type_id] => 502 [image_file] => options/120/502/focusvape-pro-s-premium-gun-metal.jpg [sort_order] => 2 [source] => 1 ) ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2461 [option_type_price_id] => 2735 [customer_group_id] => 32000 [price] => 139.0000 [price_type] => fixed [comment] => ) ) [special_price] => 139.0000 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 502 [option_id] => 120 [sku] => SKU1403 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 12 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Gun Metal [store_title] => Kovovej [title] => Kovovej [default_option_type_price_id] => 2735 [default_price] => 169.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2735 [price] => 169.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 120 [product_id] => 320 [type] => swatch [is_require] => 1 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 1 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65534 [is_dependent] => 0 [div_class] => [sku_policy] => 0 [image_mode] => 2 [exclude_first_image] => 1 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Colour: [store_title] => Farba: [title] => Farba: [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 120 [product_id] => 320 [type] => swatch [is_require] => 1 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 1 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65534 [is_dependent] => 0 [div_class] => [sku_policy] => 0 [image_mode] => 2 [exclude_first_image] => 1 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Colour: [store_title] => Farba: [title] => Farba: [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [109] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [457] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 457 [option_id] => 109 [sku] => SKU888 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65536 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Metal Grinder [store_title] => Kovový Grinder [title] => Kovový Grinder [default_option_type_price_id] => 2690 [default_price] => 25.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2690 [price] => 25.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2418 [option_type_price_id] => 2690 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 16.25 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 457 [option_id] => 109 [sku] => SKU888 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65536 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Metal Grinder [store_title] => Kovový Grinder [title] => Kovový Grinder [default_option_type_price_id] => 2690 [default_price] => 25.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2690 [price] => 25.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [458] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 458 [option_id] => 109 [sku] => SKU883 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65537 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Onyx Black [store_title] => Kovový Space Grinder - Onyx Čiernej [title] => Kovový Space Grinder - Onyx Čiernej [default_option_type_price_id] => 2691 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2691 [price] => 29.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2419 [option_type_price_id] => 2691 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 18.85 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 458 [option_id] => 109 [sku] => SKU883 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65537 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Onyx Black [store_title] => Kovový Space Grinder - Onyx Čiernej [title] => Kovový Space Grinder - Onyx Čiernej [default_option_type_price_id] => 2691 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2691 [price] => 29.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [459] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 459 [option_id] => 109 [sku] => SKU882 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65538 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Metallic Blue [store_title] => Kovový Space Grinder - Kovovej Modrej [title] => Kovový Space Grinder - Kovovej Modrej [default_option_type_price_id] => 2692 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2692 [price] => 29.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2420 [option_type_price_id] => 2692 [customer_group_id] => 32000 [price] => 65.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 18.85 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 459 [option_id] => 109 [sku] => SKU882 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 65538 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Space Metal Grinder - Metallic Blue [store_title] => Kovový Space Grinder - Kovovej Modrej [title] => Kovový Space Grinder - Kovovej Modrej [default_option_type_price_id] => 2692 [default_price] => 29.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2692 [price] => 29.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 109 [product_id] => 320 [type] => drop_down [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 2 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 131070 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Grinder (35% Discount) [store_title] => Grinder (35% Zľava) [title] => Grinder (35% Zľava) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 109 [product_id] => 320 [type] => drop_down [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 2 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 131070 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 0 [default_title] => Grinder (35% Discount) [store_title] => Grinder (35% Zľava) [title] => Grinder (35% Zľava) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [119] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object ( [_product:protected] => Mage_Catalog_Model_Product Object *RECURSION* [_options:protected] => Array ( ) [_valueInstance:protected] => [_values:protected] => Array ( [491] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 491 [option_id] => 119 [sku] => SKU889 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 1 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Pocket Scale - Champion 500 x 0.1 g [store_title] => Vreckova Váha - Champion 500 x 0,1 g [title] => Vreckova Váha - Champion 500 x 0,1 g [default_option_type_price_id] => 2724 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2724 [price] => 19.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2458 [option_type_price_id] => 2724 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 16.15 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 491 [option_id] => 119 [sku] => SKU889 [sort_order] => 1 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 1 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => Pocket Scale - Champion 500 x 0.1 g [store_title] => Vreckova Váha - Champion 500 x 0,1 g [title] => Vreckova Váha - Champion 500 x 0,1 g [default_option_type_price_id] => 2724 [default_price] => 19.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2724 [price] => 19.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [497] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 497 [option_id] => 119 [sku] => SKU1425 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 7 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Samsung 3200 mAh Battery [store_title] => FocusVape - Samsung 3200 mAh batéria [title] => FocusVape - Samsung 3200 mAh batéria [default_option_type_price_id] => 2730 [default_price] => 12.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2730 [price] => 12.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2455 [option_type_price_id] => 2730 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 10.2 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 497 [option_id] => 119 [sku] => SKU1425 [sort_order] => 2 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 7 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Samsung 3200 mAh Battery [store_title] => FocusVape - Samsung 3200 mAh batéria [title] => FocusVape - Samsung 3200 mAh batéria [default_option_type_price_id] => 2730 [default_price] => 12.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2730 [price] => 12.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [499] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 499 [option_id] => 119 [sku] => SKU1427 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 9 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Stainless Water Pipe Adapter [store_title] => FocusVape - Adaptér na Vodnú Fajku z Nehrdzavejúcej Ocele [title] => FocusVape - Adaptér na Vodnú Fajku z Nehrdzavejúcej Ocele [default_option_type_price_id] => 2732 [default_price] => 12.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2732 [price] => 12.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2456 [option_type_price_id] => 2732 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 10.2 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 499 [option_id] => 119 [sku] => SKU1427 [sort_order] => 3 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 9 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Stainless Water Pipe Adapter [store_title] => FocusVape - Adaptér na Vodnú Fajku z Nehrdzavejúcej Ocele [title] => FocusVape - Adaptér na Vodnú Fajku z Nehrdzavejúcej Ocele [default_option_type_price_id] => 2732 [default_price] => 12.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2732 [price] => 12.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [496] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 496 [option_id] => 119 [sku] => SKU1424 [sort_order] => 4 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 6 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Water Bubbler [store_title] => FocusVape - Vodný Bubbler [title] => FocusVape - Vodný Bubbler [default_option_type_price_id] => 2729 [default_price] => 20.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2729 [price] => 20.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2457 [option_type_price_id] => 2729 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 17 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 496 [option_id] => 119 [sku] => SKU1424 [sort_order] => 4 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 6 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Water Bubbler [store_title] => FocusVape - Vodný Bubbler [title] => FocusVape - Vodný Bubbler [default_option_type_price_id] => 2729 [default_price] => 20.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2729 [price] => 20.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [494] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 494 [option_id] => 119 [sku] => SKU1422 [sort_order] => 5 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 4 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Pyrex Glass Mouthpiece [store_title] => FocusVape - Náustok z Pyrex Skla [title] => FocusVape - Náustok z Pyrex Skla [default_option_type_price_id] => 2727 [default_price] => 8.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2727 [price] => 8.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2454 [option_type_price_id] => 2727 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 6.8 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 494 [option_id] => 119 [sku] => SKU1422 [sort_order] => 5 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 4 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Pyrex Glass Mouthpiece [store_title] => FocusVape - Náustok z Pyrex Skla [title] => FocusVape - Náustok z Pyrex Skla [default_option_type_price_id] => 2727 [default_price] => 8.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2727 [price] => 8.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [492] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 492 [option_id] => 119 [sku] => SKU1420 [sort_order] => 6 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 2 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Mouthpiece Mesh Screens [store_title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Náustku [title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Náustku [default_option_type_price_id] => 2725 [default_price] => 3.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2725 [price] => 3.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2453 [option_type_price_id] => 2725 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 2.55 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 492 [option_id] => 119 [sku] => SKU1420 [sort_order] => 6 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 2 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Mouthpiece Mesh Screens [store_title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Náustku [title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Náustku [default_option_type_price_id] => 2725 [default_price] => 3.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2725 [price] => 3.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [493] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 493 [option_id] => 119 [sku] => SKU1421 [sort_order] => 7 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 3 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Chamber Mesh Screens [store_title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Komory [title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Komory [default_option_type_price_id] => 2726 [default_price] => 3.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2726 [price] => 3.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2452 [option_type_price_id] => 2726 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 2.55 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 493 [option_id] => 119 [sku] => SKU1421 [sort_order] => 7 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 3 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Chamber Mesh Screens [store_title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Komory [title] => FocusVape - Sieťkové Filtre do Komory [default_option_type_price_id] => 2726 [default_price] => 3.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2726 [price] => 3.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [498] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 498 [option_id] => 119 [sku] => SKU1426 [sort_order] => 8 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 8 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Ceramic Wax/Oil Cart [store_title] => FocusVape - Keramická Nádobka na Vosk/Olej [title] => FocusVape - Keramická Nádobka na Vosk/Olej [default_option_type_price_id] => 2731 [default_price] => 4.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2731 [price] => 4.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2451 [option_type_price_id] => 2731 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 3.4 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 498 [option_id] => 119 [sku] => SKU1426 [sort_order] => 8 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 8 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Ceramic Wax/Oil Cart [store_title] => FocusVape - Keramická Nádobka na Vosk/Olej [title] => FocusVape - Keramická Nádobka na Vosk/Olej [default_option_type_price_id] => 2731 [default_price] => 4.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2731 [price] => 4.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [495] => Mage_Catalog_Model_Product_Option_Value Object ( [_values:protected] => Array ( ) [_product:protected] => [_option:protected] => MageWorx_CustomOptions_Model_Catalog_Product_Option Object *RECURSION* [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => catalog/product_option_value [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_option_value_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_type_id] => 495 [option_id] => 119 [sku] => SKU1423 [sort_order] => 9 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 5 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Ceramic Mouthpiece Filters [store_title] => FocusVape - Keramické Filtre do Náustku [title] => FocusVape - Keramické Filtre do Náustku [default_option_type_price_id] => 2728 [default_price] => 4.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2728 [price] => 4.0000 [price_type] => fixed [images] => Array ( ) [specials] => Array ( [0] => Array ( [option_type_special_price_id] => 2450 [option_type_price_id] => 2728 [customer_group_id] => 32000 [price] => 85.0000 [price_type] => percent [comment] => ) ) [special_price] => 3.4 [special_comment] => [is_price_calculated] => 1 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_type_id] => 495 [option_id] => 119 [sku] => SKU1423 [sort_order] => 9 [customoptions_qty] => [default] => 0 [in_group_id] => 5 [dependent_ids] => [weight] => 0.0000 [cost] => 0.0000 [customoptions_default_qty] => [default_title] => FocusVape - Ceramic Mouthpiece Filters [store_title] => FocusVape - Keramické Filtre do Náustku [title] => FocusVape - Keramické Filtre do Náustku [default_option_type_price_id] => 2728 [default_price] => 4.0000 [default_price_type] => fixed [store_option_type_price_id] => [store_price] => [store_price_type] => [option_type_price_id] => 2728 [price] => 4.0000 [price_type] => fixed ) [_idFieldName:protected] => option_type_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => customoptions/product_option [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => customoptions/product_option_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [option_id] => 119 [product_id] => 320 [type] => checkbox [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 3 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65535 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 4 [default_title] => Add-ons (15% Discount) [store_title] => Doplnky (15% Zľava) [title] => Doplnky (15% Zľava) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [option_id] => 119 [product_id] => 320 [type] => checkbox [is_require] => 0 [sku] => [max_characters] => [file_extension] => [image_size_x] => [image_size_y] => [sort_order] => 3 [customoptions_is_onetime] => 0 [image_path] => [customer_groups] => [qnty_input] => 0 [in_group_id] => 65535 [is_dependent] => 0 [div_class] => addons [sku_policy] => 0 [image_mode] => 1 [exclude_first_image] => 0 [addons_view_more] => 4 [default_title] => Add-ons (15% Discount) [store_title] => Doplnky (15% Zľava) [title] => Doplnky (15% Zľava) [default_price] => [default_price_type] => [store_price] => [store_price_type] => [price] => [price_type] => [default_view_mode] => 1 [store_view_mode] => [view_mode] => 1 [default_description] => [store_description] => [description] => [default_default_text] => [store_default_text] => [default_text] => ) [_idFieldName:protected] => option_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_reservedAttributes:protected] => [_isDuplicable:protected] => 1 [_calculatePrice:protected] => 1 [_defaultValues:protected] => Array ( [meta_title] => FocusVape Pro S Premium – Pen Vaporizer with a Bubbler included! [meta_description] => The FocusVape Pro S has a 3200 mAh Li-ion battery and temperature controls from 80°C to 240°C. Free Shipping ✔ Europe's Lowest Prices ✔ Fast Delivery ✔. [url_path] => focusvape-pro-s-premium [image_label] => FocusVape Pro S Premium - Colours [small_image_label] => FocusVape Pro S Premium - Small [thumbnail_label] => FocusVape Pro S Premium - Thumbnail [pro_tag_line] => Comes with the bong-style bubbler attachment [bullet_1] => OLED display with two-button control [bullet_2] => Powerful, user-replaceable 3200mAh Li-ion battery [bullet_3] => Pass-through charging and haptic feedback [description] =>

Highlights

 • Comes with the bong-style bubbler attachment 
 • Ceramic and Pyrex vapour path for pure taste 
 • Robust yet lightweight 
 • Precise temperature control from 80 °C to 240 °C 
 • Deep 0.5 g chamber for less frequent refills 
 • Powerful, user-replaceable 3200mAh Li-ion battery 
 • OLED display with two-button control 
 • Premium functions include pass-through charging and haptic feedback 

 

Accessories (included)

 • Bubbler Attachment
 • Original Samsung 3,200 mAh high-drain battery
 • Micro USB charging cable (5-pin)
 • Spare glass mouthpiece
 • Packing tool
 • Cleaning brush
 • 3x filter screens


Highly Customisable Flavour

One of the best aspects of the FocusVape Pro S Premium is how easy it is to personalise the flavour output to your liking. As with other vaporizer models, you can choose how finely or coarsely to grind your dry herb before loading it. You can also adjust the heat with high precision by selecting any temperature between 80 °C and 240 °C in 1 ° increments.


But the FocusVape doesn't stop there. It also has a built-in airflow control valve that regulates how much fresh air is drawn into the heating chamber and mixed with the herb vapour, changing the density and flavour produced. The valve has three adjustment positions—choose low airflow for thick clouds and high airflow for the smoothest hits.


If that's not enough customisation for you, the FocusVape Pro S Premium comes with a bubbler attachment. Easy to fill with water and snap onto the device, the bubbler replicates the cooling sensation, bubbling sound, and taste of a bong hit.


High Performance

Alongside its 160 ° temperature range, the FocusVape Pro S Premium boasts a number of high-performance features. This vaporizer is powered by a Samsung 3200 mAh 18650 battery—one of the highest capacity batteries in any portable vape on the market. Better yet, this battery is user-replaceable so you can switch it out for a spare to keep your session going longer. You can also use the FocusVape while it's charging thanks to the device's pass-through technology.


But great performance doesn't mean great difficulty. The FocusVape's deep chamber is easy to load—just turn the mouthpiece to reveal it. The chamber’s sloping edge makes spillage impossible. Once the chamber is full, the vaporizer heats up quickly, in under 35 seconds. The FocusVape's conduction heating method produces a clean bake that leaves little residue, making this device one of the most low-maintenance options available.


To top it all off, the FocusVape Pro S Premium has plenty of additional functions to enhance your experience. Built with safety in mind, this vaporizer has an auto power-off feature. After five minutes of heating and three minutes in sleep mode, the devices shuts down to prevent overheating. This is complemented by the power-on vibration that lets you know when the FocusVape is active. The vaporizer also vibrates when your desired temperature is reached so you don't have to watch the screen while you wait. Another useful function that makes sessions effortless is the FocusVape Pro S Premium's memory data—the last setting you used will be saved for your next session, so you don't have to worry about forgetting that perfect temperature you found last time.


High-Grade Design

Designed to be used anywhere and everywhere, the FocusVape Pro S Premium is compact and lightweight at just 180 g. While you may think such a small device is bound to have poor build quality, the robust FocusVape is made with superior materials. Its outer casing is crafted from anodised, aircraft-grade aluminium, ensuring this vaporizer stands up to wear and tear. The deep, combustion-free, ceramic chamber holds a generous 0.5 g of herb—just the right size for an enjoyable solo session. Meanwhile, the mouthpiece is made from a durable Pyrex glass tube, supported by a golden triple filtration system and heat release air tunnel. With its sealed and isolated air path, the FocusVape Pro S Premium produces untainted, flavourful vapour.


This vaporizer is also equipped with an OLED display and two-button control to make adjusting temperature and settings easy. The screen shows the current battery level too, ensuring that your session is never interrupted by an unexpected shut-down.

 

Warranty

All FocusVape Pro S Premium vaporizers sold by MagicVaporizers are completely authentic and backed by a 1-year warranty.

[short_description] =>

More than just your standard portable vaporizer, the FocusVape Pro S Premium boasts equally unique, powerful features you'd expect to find in much more expensive devices. The Premium kit includes the bubbler attachment which replicates the cool and delicious feel of the perfect bong hit. But that's just the tip of this vaporizer's customisability. It also features a precisely adjustable temperature function and an airflow access dial for adjusting vapour density and smoothness. 

The user-replaceable, high-capacity battery keeps sessions going longer, while the device can even be used while the battery is recharging. Combine this with the vaporizer's deep, ceramic chamber that reduces the need for refills and witness the fact that the FocusVape Pro S Premium may be small in stature, but it's big in performance. The sleek, robust design is complemented by a range of useful features, including haptic feedback, setting memory, and auto power-off. 

If taste is the most important factor for you, you'll be pleased to know that the Pyrex glass mouthpiece delivers smooth, flavourful, and comfortable vapour. Thanks to the FocusVape Pro S Premium's isolated air path and high-grade materials, the taste and aroma produced are true to your strain of choice and untainted by volatile compounds. 

Available in Black, Silver and Gun Metal.

) [_storeValuesFlags:protected] => Array ( [meta_title] => 1 [meta_description] => 1 [url_path] => 1 [image_label] => 1 [small_image_label] => 1 [thumbnail_label] => 1 [pro_tag_line] => 1 [bullet_1] => 1 [bullet_2] => 1 [bullet_3] => 1 [description] => 1 [short_description] => 1 ) [_lockedAttributes:protected] => Array ( ) [_isDeleteable:protected] => 1 [_isReadonly:protected] => [_resourceName:protected] => catalog/product [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => catalog/product_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [entity_id] => 320 [entity_type_id] => 4 [attribute_set_id] => 4 [type_id] => simple [sku] => ignore-this-54 [has_options] => 1 [required_options] => 1 [created_at] => 2018-01-12 11:23:42 [updated_at] => 2019-08-25 11:37:14 [absolute_price] => 1 [absolute_weight] => 0 [sku_policy] => 0 [name] => FocusVape Pro S Premium [meta_title] => FocusVape Pro S Premium - Vaporizér v tvare pera spolu s Bubblerom! [meta_description] => The FocusVape Pro S má 3200 mAh Li-ion batériu a kontrolu teploty od 80°C do 240°C. Doprava zadarmo ✔ Najnižšie ceny v Európe ✔ Rýchle dodanie ✔. [image] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-colors.jpg [small_image] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-sm.jpg [thumbnail] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-thumb.jpg [url_key] => focusvape-pro-s-premium [url_path] => focusvape-pro-s-premium [custom_design] => [page_layout] => [options_container] => container2 [image_label] => Focusvape Pro S Premium - Colours [small_image_label] => Focusvape Pro S Premium - Small [thumbnail_label] => Focusvape Pro S Premium - Thumbnail [country_of_manufacture] => [msrp_enabled] => 2 [msrp_display_actual_price_type] => 4 [gift_message_available] => [size] => 2,3 x 2,3 x 17,2 cm [style] => Black, Silver or Gun Metal [vaporizer_weight] => 180 g [power_source] => 3200mAh Li-ion battery [heating_element] => Ceramic chamber (conduction) [vapor_delivery_method] => Direct / Bubbler [countryofmanufacture] => China [warranty] => 1 year [instock_text] => [cjm_stocktext] => [cjm_ships_in] => [cjm_preordertext] => [product_discount_lab] => [can_vaporize] => 59 [pro_tag_line] => Dodávaný s príslušenstvom na bubbler v štýle bonga [bullet_1] => OLED displej s ovládaním dvoma tlačidlami [bullet_2] => Výkonná, užívateľom vymeniteľná 3200mAh Li-ion batéria [bullet_3] => Nabíjanie za použitia a hmatová spätná väzba [bestseller_image] => no_selection [price] => 169.0000 [special_price] => 139.0000 [cost] => [weight] => [msrp] => [manufacturer] => 72 [status] => 1 [is_recurring] => 0 [visibility] => 4 [enable_googlecheckout] => 1 [tax_class_id] => 9 [remove_compare_link] => 0 [position_bestseller] => [cjm_hideshipdate] => 0 [amxnotif_hide_alert] => 0 [vap_size] => 49 [vap_power] => 51 [vap_delivery] => 55 [vap_temporary] => 57 [is_used_with] => 1 [is_in_bestseller] => 0 [can_vaporize_display] => 68 [description] =>

Funkcie

 • OLED displej s ovládaním dvoma tlačidlami
 • Výkonná, užívateľom vymeniteľná 3200mAh Li-ion batéria 
 • Nabíjanie za použitia a hmatová spätná väzba 
 • Dodávaný s príslušenstvom na bubbler v štýle bonga 
 • Keramický a Pyrex chodníček na paru pre čistú chuť 
 • Robustný a pritom ľahučký 
 • Precízna kontrola teploty od 80°C do 240°C 
 • Hlboká komora na 0,5 g na menej časté napĺňanie 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Príslušanstvo na bubbler
 • Originálna Samsung 3,200mAh batéria
 • Micro USB nabíjací kábel (5-pin)
 • Náhradný sklenený náustok
 • Baliace náradie
 • Čistiaca kefka
 • 3x sieťové filtre


Chuť podľa vášho želania

Jedna z najlepších vlastností FocusVape Pro S Premium je to, ako jednoducho si môžete prispôsobiť chuť podľa svojich potrieb. Tak ako aj pri iných modeloch vaporizérov si môžete vybrať, na ako jemne alebo hrubo si chcete podrviť vaše suché bylinky predtým, ako ich vložíte do vaporizéra. Rovnako si môžete s veľkou presnosťou nastaviť teplotu, vyberte si akúkoľvek teplotu medzi 80 °C a 240 °C. Teplotu môžete meniť po 1°.


To však nie je všetko čo FocusVape ponúka. Má tiež zabudovaný ventil na kontrolu prietoku vzduchu, ktorou sa ovláda ako veľa čerstvého vzduchu sa dostáva do vyhrievacej komory a mieša s bylinkovou parou, meniac tak získanú hustotu a chuť. Ventil má tri možnosti nastavenia – vyberte si nízky prietok pre husté oblaky pary alebo vysoký prietok pre jemné vdychy.


Ak vám takéto možnosti nastavenia nestačia, FocusVape Pro S Premium ponúka prípojnú sadu pre bubbler. Jednoducho sa plní vodou a pripaja k zariadeniu, bubbler replikuje ochladzovanie, bublajúci zvuk a chuť bonga.


Vysoký výkon

Okrem teplotného rozpätia 160 ° má FocusVape Pro S Premium niekoľko ďalších veľmi výkonných funkcií. Tento vaporizér má v sebe batériu Samsung 3200mAh 18650—jednu z batérií s najvyššou kapacitou v ktoromkoľvek z prenosných vaporizérov na trhu. Táto batéria je vymeniteľná používateľom, čiže ak chcete inhalovať dlhšie, môžete kedykoľvek nahradiť prázdnu batériu plnou. FocusVape sa dá tiež použiť počas nabíjania vďaka technológii, ktorú zariadenie obsahuje.


Vynikajúci výkon však neznamená obtiažne použitie. Hlboká komora FocusVape sa jednoducho plní – len otočte náustok a uvoľnite ho. Vďaka šikmému okraju sa nič nevyleje. Keď je komora plná, vaporizér sa veľmi rýchlo zahreje v priebehu 35 sekúnd. Vodivosť spôsob zahrievania FocusVape má čisté zahrievanie s minimálnym množstvom odpadu. Toto zariadenie je jedno zo zariadení, ktoré si vyžaduje minimálnu údržbu.


Okrem uvedených má FocusVape Pro S Premium množstvo dodatočných funkcií na vylepšenie využitia. Kvôli bezpečnosti má tento vaporizér automatickú funkciu vypínania. Po piatich minútach zahrievania a troch minútach v spiacom móde sa zariadenie vypne, aby sa predišlo prehriatiu. Ďalšou funkciou je vibrovanie, ktoré vám dá vedieť, keď je zariadenie pripravené. Vaporizér tiež vybruje pri dosiahnutí požadovanej teploty, takže nemusíte sledovať počas čakania na zahriatie displej.  Iná užitočná funkcia, ktorá vám uľahčuje inhaláciu s FocusVape Pro S Premium je pamäťová funkcia – posledné nastavenie, ktoré ste použili sa uloží a môžete ho použiť znova, takže sa nemusíte obávať že zabudnete na tú perfektnú teplotu, ktorú ste našli.


Dizajn vynikajúcej kvality

Navrhnutý tak, aby sa dal použiť kedykoľvek a kdekoľvek. FocusVape Pro S Premium je kompaktný a ľahučký, má len 180 g. Aj keď sa môžete domnievať, že takéto malé zariadenie musí mať zlú kvalitu, robustný FocusVape je vyrobený z prvotriednych materiálov. Vonkajší plášť je vyrobený z eloxovaného hliníka, čo je zárukou toho, že je veľmi odolný a tak ľahko sa nezničí. Hlboká keramická komora bez spaľovania pojme 0,5 g byliniek – množstvo ideálne na užitie si sólo inhalácie. Náustok je vyrobený z trvácnej trúbky z Pyrex skla, doplnenej zlatým trojitým filtračným systémom a vzduchovým tunelom na odvádzanie tepla. Vďaka uzavretému a izolovanému vzduchovému chodníku FocusVape Pro S Premium vytvára nepoškvrnenú aromatickú paru.


Tento vaporizér má tiež OLED displej a ovládanie dvoma tlačidlami, aby sa nastavenie teploty a ostatné nastavenia dali robiť jednoducho. Na displeji vidíte aktuálny stav batérie, čo zabezpečí že vaša inhalácia nebude nikdy neočakávane prerušená tým, že sa prístoj vypne.

 

Záruka

Všetky FocusVape Pro S Premium vaporizéry ponúkané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 1 rok záruku.

[short_description] =>

FocusVape Pro S Premium je viac ako len štandardný prenosný vaporizér. Má rovnaké unikátne výkonné funkcie, aké očakávate od oveľa drahších zariadení. Premium sada obsahuje príslušenstvo na bubbler—ktorý napodobňuje chladný a chutný pocit pri nádychu z bonga- a to je len tip na možnosti nastavenia tohto vaporizéra. Zariadenie má kruhový prístupový volič na nastavenie hustoty a hladkosti výparov. 

Užívateľom vymeniteľná vysoko kapacitná batéria zabezpečí dlhšiu inhaláciu. Keď sa začneme baviť o nabíjaní, zariadenie sa dá používať aj počas neho. Ak si túto funkcionalitu spojíte dokopy s hlbokou keramickou komorou vaporizéra, ktorá znižuje potrebu napĺňania, zistíte, že FocusVape Pro S Premium je síce malý, ale má obrovský výkon. Štíhly, robustný dizajn je doplnený radou užitočných funkcií, vrátane hmatovej spätnej väzby, nastavenia pamäte a automatického vypnutia. 

Ak je pre vás najdôležitejším faktorom chuť, poteší vás, že sklenený náustok z Pyrexu vám zabezpečí pohodlne hladkú paru plnú chuti. Vďaka FocusVape Pro S Premium izolovanému chodníku a veľmi kvalitným materiálom sú získaná chuť a aróma presne podľa vášho výberu a nie sú ovplyvnené prchavými zlúčeninami. 

K dispozícii v Čiernej, Striebornej a Kovovej farbe.

[meta_keyword] => [custom_layout_update] => [cjm_stockmessage] => [special_from_date] => 2018-01-22 00:00:00 [special_to_date] => [news_from_date] => [news_to_date] => [custom_design_from] => [custom_design_to] => [cjm_expecdate] => [cjm_preorderdate] => [model] => 2019-08-25 11:37:14 [group_price] => Array ( ) [group_price_changed] => 0 [media_gallery] => Array ( [images] => Array ( [0] => Array ( [value_id] => 1387 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-thumb.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Thumbnail [position] => 1 [disabled] => 1 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Thumbnail [position_default] => 1 [disabled_default] => 1 ) [1] => Array ( [value_id] => 1388 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-colors.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Colours [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Colours [position_default] => 1 [disabled_default] => 0 ) [2] => Array ( [value_id] => 1392 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-vaporizer.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - With Bubbler [position] => 2 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - With Bubbler [position_default] => 2 [disabled_default] => 0 ) [3] => Array ( [value_id] => 1391 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-direct.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Direct [position] => 3 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Direct [position_default] => 3 [disabled_default] => 0 ) [4] => Array ( [value_id] => 1395 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-size.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Size [position] => 4 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Size [position_default] => 4 [disabled_default] => 0 ) [5] => Array ( [value_id] => 1394 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-included.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Included [position] => 5 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Included [position_default] => 5 [disabled_default] => 0 ) [6] => Array ( [value_id] => 1390 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-chamber.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Mouthpiece [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Mouthpiece [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 ) [7] => Array ( [value_id] => 1389 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-battery.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Battery [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Battery [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 ) [8] => Array ( [value_id] => 2049 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-sm.jpg [label] => FocusVape Pro S Premium - Small [position] => 11 [disabled] => 1 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Small [position_default] => 11 [disabled_default] => 1 ) ) [values] => Array ( ) ) [tier_price] => Array ( ) [tier_price_changed] => 0 [stock_item] => Mage_CatalogInventory_Model_Stock_Item Object *RECURSION* [is_in_stock] => 1 [is_salable] => [category_ids] => Array ( [0] => 7 [1] => 40 [2] => 44 [3] => 59 ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => entity_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_customerGroupId:protected] => [_processIndexEvents:protected] => 1 [_resourceName:protected] => cataloginventory/stock_item [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => cataloginventory/stock_item_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [item_id] => 320 [product_id] => 320 [stock_id] => 1 [qty] => -1.0000 [min_qty] => 0.0000 [use_config_min_qty] => 1 [is_qty_decimal] => 0 [backorders] => 0 [use_config_backorders] => 1 [min_sale_qty] => 1.0000 [use_config_min_sale_qty] => 1 [max_sale_qty] => 0.0000 [use_config_max_sale_qty] => 1 [is_in_stock] => 0 [low_stock_date] => 2019-08-25 11:37:15 [notify_stock_qty] => [use_config_notify_stock_qty] => 1 [manage_stock] => 0 [use_config_manage_stock] => 0 [stock_status_changed_auto] => 1 [use_config_qty_increments] => 1 [qty_increments] => 0.0000 [use_config_enable_qty_inc] => 1 [enable_qty_increments] => 0 [is_decimal_divided] => 0 [type_id] => simple [stock_status_changed_automatically] => 1 [use_config_enable_qty_increments] => 1 [product_name] => FocusVape Pro S Premium [store_id] => 17 [product_type_id] => simple [product_status_changed] => 1 [product_changed_websites] => [stock_qty] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [item_id] => 320 [product_id] => 320 [stock_id] => 1 [qty] => -1.0000 [min_qty] => 0.0000 [use_config_min_qty] => 1 [is_qty_decimal] => 0 [backorders] => 0 [use_config_backorders] => 1 [min_sale_qty] => 1.0000 [use_config_min_sale_qty] => 1 [max_sale_qty] => 0.0000 [use_config_max_sale_qty] => 1 [is_in_stock] => 0 [low_stock_date] => 2019-08-25 11:37:15 [notify_stock_qty] => [use_config_notify_stock_qty] => 1 [manage_stock] => 0 [use_config_manage_stock] => 0 [stock_status_changed_auto] => 1 [use_config_qty_increments] => 1 [qty_increments] => 0.0000 [use_config_enable_qty_inc] => 1 [enable_qty_increments] => 0 [is_decimal_divided] => 0 [type_id] => simple [stock_status_changed_automatically] => 1 [use_config_enable_qty_increments] => 1 ) [_idFieldName:protected] => item_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( [stock_status_changed_automatically] => stock_status_changed_auto [use_config_enable_qty_increments] => use_config_enable_qty_inc ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( [stock_status_changed_automatically] => stock_status_changed_auto [use_config_enable_qty_increments] => use_config_enable_qty_inc [stock_status_changed_auto] => stock_status_changed_automatically [use_config_enable_qty_inc] => use_config_enable_qty_increments ) ) [is_in_stock] => 1 [is_salable] => [website_ids] => Array ( [0] => 1 [1] => 2 [2] => 3 [3] => 4 [4] => 5 [5] => 6 [6] => 7 [7] => 8 [8] => 9 [9] => 10 [10] => 11 [11] => 12 [12] => 13 [13] => 14 [14] => 16 [15] => 17 [16] => 18 [17] => 19 [18] => 20 [19] => 21 [20] => 22 [21] => 23 [22] => 24 [23] => 25 ) [request_path] => focusvape-pro-s-premium [final_price] => 139.0000 [tax_percent] => 19 [_cache_instance_store_filter] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store [_eventObject:protected] => store [_priceFilter:protected] => [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => website [_eventObject:protected] => website [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [currency/options/base] => EUR ) [_groups:protected] => Array ( [19] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [17] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [17] => 17 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [17] => slovakia ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object *RECURSION* [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 19 [website_id] => 18 [name] => .sk [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 17 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 19 [website_id] => 18 [name] => .sk [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 17 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_groupIds:protected] => Array ( [19] => 19 ) [_groupsCount:protected] => 1 [_stores:protected] => Array ( [17] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [17] => 17 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [17] => slovakia ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultGroup:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [17] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [17] => 17 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [17] => slovakia ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object *RECURSION* [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 19 [website_id] => 18 [name] => .sk [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 17 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 19 [website_id] => 18 [name] => .sk [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 17 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_isCanDelete:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Website:private] => [_resourceName:protected] => core/website [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/website_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [website_id] => 18 [code] => slovakia [name] => .sk [sort_order] => 0 [default_group_id] => 19 [is_default] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [website_id] => 18 [code] => slovakia [name] => .sk [sort_order] => 0 [default_group_id] => 19 [is_default] => 0 ) [_idFieldName:protected] => website_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_group:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => store_group [_eventObject:protected] => store_group [_stores:protected] => Array ( [17] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [17] => 17 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [17] => slovakia ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_website:protected] => Mage_Core_Model_Website Object ( [_cacheTag:protected] => 1 [_eventPrefix:protected] => website [_eventObject:protected] => website [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [currency/options/base] => EUR ) [_groups:protected] => Array ( [19] => Mage_Core_Model_Store_Group Object *RECURSION* ) [_groupIds:protected] => Array ( [19] => 19 ) [_groupsCount:protected] => 1 [_stores:protected] => Array ( [17] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* ) [_storeIds:protected] => Array ( [17] => 17 ) [_storeCodes:protected] => Array ( [17] => slovakia ) [_storesCount:protected] => 1 [_defaultGroup:protected] => Mage_Core_Model_Store_Group Object *RECURSION* [_defaultStore:protected] => ET_CurrencyManager_Model_Store Object *RECURSION* [_isCanDelete:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Website:private] => [_resourceName:protected] => core/website [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/website_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [website_id] => 18 [code] => slovakia [name] => .sk [sort_order] => 0 [default_group_id] => 19 [is_default] => 0 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [website_id] => 18 [code] => slovakia [name] => .sk [sort_order] => 0 [default_group_id] => 19 [is_default] => 0 ) [_idFieldName:protected] => website_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store_Group:private] => [_resourceName:protected] => core/store_group [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_group_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [group_id] => 19 [website_id] => 18 [name] => .sk [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 17 ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [group_id] => 19 [website_id] => 18 [name] => .sk [root_category_id] => 2 [default_store_id] => 17 ) [_idFieldName:protected] => group_id [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_configCache:protected] => Array ( [catalog/price/scope] => 1 [web/secure/base_url] => https://magicvaporizers.sk/ [web/secure/use_in_adminhtml] => 1 [web/secure/use_in_frontend] => 1 [web/url/use_store] => 0 [web/unsecure/base_url] => https://magicvaporizers.sk/ [web/seo/use_rewrites] => 1 [web/unsecure/base_link_url] => https://magicvaporizers.sk/ [web/secure/base_link_url] => https://magicvaporizers.sk/ [general/locale/code] => sk_SK [web/session/use_frontend_sid] => 0 [ewpagecache/misc/frontend_cookie_name] => frontend [ewpagecache/misc/session_param_name] => SID [general/country/allow] => AT,BE,BG,HR,CY,CZ,DK,EE,FI,FR,DE,GR,HU,IS,IE,IT,JE,LV,LI,LT,LU,MT,MC,NL,NO,PL,PT,RO,SM,SK,SI,ES,SE,CH,GB,AX [web/routers/admin/area] => admin [web/routers/admin/class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin [web/routers/admin] => Array ( [area] => admin [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin ) [web/routers/standard/area] => frontend [web/routers/standard/class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard [web/routers/standard] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard ) [web/routers/install/area] => frontend [web/routers/install/class] => Mage_Install_Controller_Router_Install [web/routers/install] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Install_Controller_Router_Install ) [web/routers] => Array ( [admin] => Array ( [area] => admin [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Admin ) [standard] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Core_Controller_Varien_Router_Standard ) [install] => Array ( [area] => frontend [class] => Mage_Install_Controller_Router_Install ) ) [ewpagecache/general/secondary_cache_enabled] => 0 [web/url/redirect_to_base] => 301 [web/cookie/cookie_lifetime] => 86400 [web/cookie/cookie_path] => [web/cookie/cookie_domain] => [web/cookie/cookie_httponly] => 1 [design/package/ua_regexp] => a:0:{} [design/package/name] => default [design/theme/locale] => [design/theme/default] => default [design/theme/default_ua_regexp] => a:0:{} [dev/translate_inline/active] => 0 [system/external_page_cache/enabled] => 0 [persistent/options/enabled] => 0 [customer/account_share/scope] => 0 [persistent/options/shopping_cart] => 1 [ewpagecache_developer/general/log_enabled] => 0 [ewpagecache_tagging/general/enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/enable_customer_groups] => 0 [mageworx_catalog/customoptions/inventory_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/hide_out_of_stock_options] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/dependent_enabled] => 1 [catalog/frontend/flat_catalog_product] => 1 [tax/calculation/price_includes_tax] => 1 [tax/display/type] => 2 [cataloginventory/item_options/manage_stock] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/assigned_product_attributes] => 2 [mageworx_catalog/customoptions/special_price_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/tier_price_enabled] => 0 [general/locale/timezone] => Europe/Warsaw [snippets/system/breadcrumbs_detailed] => 0 [snippets/system/breadcrumbs] => 0 [snippets/general/enabled] => 1 [design/theme/layout] => default [design/theme/layout_ua_regexp] => a:0:{} [b2b/default/status] => 0 [ewminify/general/filemtime_enabled] => 1 [ewminify_advanced/custom_path/slug] => extendware/ewminify [web/secure/base_js_url] => https://magicvaporizers.sk/js/ [catalog/seo/site_map] => 1 [catalog/seo/search_terms] => 1 [advanced/modules_disable_output/Mage_Checkout] => 0 [firecheckout/general/enabled] => 1 [contacts/contacts/enabled] => 1 [advancedcompare/noreload/enablenorealod] => 0 [advancedcompare/general/removecompare] => 0 [currencymanager/general/enabled] => 1 [outofstocknotify/general/enabled] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_overwrite] => 1 [snippets/products/enabled] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_markup] => rdf [snippets/system/sitelinkssearch] => 1 [snippets/system/sitename] => 1 [snippets/system/sitename_name] => MagicVaporizers [snippets/system/sitename_alternate] => [snippets/system/organization] => 0 [snippets/system/localbusiness] => 0 [snippets/system/ratings] => 0 [catalog/seo/title_separator] => - [design/head/title_prefix] => [design/head/title_suffix] => [catalog/seo/product_canonical_tag] => 1 [sales/msrp/enabled] => 0 [customer/create_account/confirm] => 0 [catalog/review/allow_guest] => 1 [catalog/productalert/allow_price] => 0 [catalog/productalert/allow_stock] => 0 [mageworx_catalog/customoptions/enabled] => 1 [snippets/products/type] => json [design/theme/template] => default [design/theme/template_ua_regexp] => a:0:{} [outofstocknotify/products/simple_enabled] => 1 [outofstocknotify/products/simple_design] => block [customer/startup/redirect_dashboard] => 0 [outofstocknotify/products/config_enabled] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/enable_image_mode] => 1 [advanced/modules_disable_output/Mage_Page] => 0 [ewpagecache_advanced/injectors/list] => a:10:{s:17:"_1372377691043_43";a:2:{s:9:"block_key";s:21:"checkout/cart_sidebar";s:12:"injector_key";s:21:"checkout_cart_sidebar";}s:18:"_1372377693789_789";a:2:{s:9:"block_key";s:31:"catalog/product_compare_sidebar";s:12:"injector_key";s:31:"catalog_product_compare_sidebar";}s:18:"_1372377694370_370";a:2:{s:9:"block_key";s:25:"wishlist/customer_sidebar";s:12:"injector_key";s:25:"wishlist_customer_sidebar";}s:18:"_1372377695115_115";a:2:{s:9:"block_key";s:22:"reports/product_viewed";s:12:"injector_key";s:22:"reports_product_viewed";}s:18:"_1372377695919_919";a:2:{s:9:"block_key";s:24:"reports/product_compared";s:12:"injector_key";s:24:"reports_product_compared";}s:18:"_1372377765490_490";a:2:{s:9:"block_key";s:15:"poll/activePoll";s:12:"injector_key";s:15:"poll_activePoll";}s:18:"_1372377767171_171";a:2:{s:9:"block_key";s:21:"sales/reorder_sidebar";s:12:"injector_key";s:21:"sales_reorder_sidebar";}s:18:"_1372377790520_520";a:2:{s:9:"block_key";s:14:"wishlist/links";s:12:"injector_key";s:14:"wishlist_links";}s:18:"_1421443052517_517";a:2:{s:9:"block_key";s:28:"persistent/header_additional";s:12:"injector_key";s:28:"persistent_header_additional";}s:16:"_1430244690006_6";a:2:{s:9:"block_key";s:22:"checkout/cart_minicart";s:12:"injector_key";s:22:"checkout_cart_minicart";}} [ewpagecache_tagging/autotagging/block_tags] => a:2:{s:18:"_1376330540589_589";a:2:{s:9:"block_key";s:19:"catalog/product_new";s:4:"tags";s:8:"newblock";}s:18:"_1376332342400_400";a:2:{s:9:"block_key";s:26:"catalog/product_widget_new";s:4:"tags";s:8:"newblock";}} [ewminify_files/frontend_blocks/enabled] => 0 [design/head/default_media_type] => text/html [design/head/default_charset] => utf-8 [design/head/default_keywords] => [design/head/default_robots] => INDEX,FOLLOW [design/head/shortcut_icon] => default/favicon.ico [web/secure/base_media_url] => https://magicvaporizers.sk/media/ [ewminify_files/frontend_files/defer_js_enabled] => 0 [design/theme/skin] => default [design/theme/skin_ua_regexp] => a:0:{} [web/secure/base_skin_url] => https://magicvaporizers.sk/skin/ [ewminify_files/frontend_files/css_compressor] => csscompressor [ewminify_files/frontend_files/regexp_filters] => a:1:{s:18:"_1401393069101_101";a:1:{s:6:"regexp";s:30:"/(?:checkout|paypal|onepage)/i";}} [ewminify_files/frontend_files/merge_css] => always [ewminify_files/frontend_files/file_merge_exceptions] => a:0:{} [ewminify_advanced/custom_path/js] => js [ewminify/general/java_path] => /usr/bin/java [ewminify/general/php_path] => /usr/bin/php [ewminify/general/execution_mode] => internal [ewminify/general/rewrites_enabled] => 0 [ewminify_files/frontend_files/js_compressor] => none [ewminify_files/frontend_files/merge_js] => never [advanced/modules_disable_output/Mage_Core] => 0 [general/country/optional_zip_countries] => HK,IE,MO,PA [reviewemail/config/orders_block] => 1 [mageworx_catalog/customoptions/price_prefix_enabled] => 0 [advanced/modules_disable_output/ET_CurrencyManager] => 0 [web/session/use_remote_addr] => 1 [web/session/use_http_via] => 0 [web/session/use_http_x_forwarded_for] => 1 [web/session/use_http_user_agent] => 1 [currency/options/default] => EUR [currency/options/allow] => EUR [currency/options/base] => EUR [currencymanager/general/excludecheckout] => 0 [currencymanager/general/enabledadm] => 0 [currencymanager/general/input_admin] => 0 [currencymanager/general/cutzerodecimal] => 1 [currencymanager/general/cutzerodecimal_suffix] => [currencymanager/general/precision] => 2 [currencymanager/general/position] => 8 [currencymanager/general/display] => 2 [currencymanager/general/min_decimal_count] => 2 [currencymanager/general/zerotext] => [currencymanager/general/symbolreplace] => a:9:{s:8:"currency";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:9:"precision";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:17:"min_decimal_count";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:14:"cutzerodecimal";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:21:"cutzerodecimal_suffix";a:2:{i:0;s:2:",-";i:1;s:2:",-";}s:8:"position";a:2:{i:0;s:1:"8";i:1;s:1:"8";}s:7:"display";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:6:"symbol";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:8:"zerotext";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}} [currencymanager/general] => Array ( [enabled] => 1 [excludecheckout] => 0 [enabledadm] => 0 [input_admin] => 0 [cutzerodecimal] => 1 [cutzerodecimal_suffix] => [precision] => 2 [position] => 8 [display] => 2 [min_decimal_count] => 2 [zerotext] => [symbolreplace] => a:9:{s:8:"currency";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:9:"precision";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:17:"min_decimal_count";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:14:"cutzerodecimal";a:2:{i:0;s:1:"0";i:1;s:1:"0";}s:21:"cutzerodecimal_suffix";a:2:{i:0;s:2:",-";i:1;s:2:",-";}s:8:"position";a:2:{i:0;s:1:"8";i:1;s:1:"8";}s:7:"display";a:2:{i:0;s:1:"2";i:1;s:1:"2";}s:6:"symbol";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}s:8:"zerotext";a:2:{i:0;s:0:"";i:1;s:0:"";}} ) [advanced/modules_disable_output/Magmodules_Snippets] => 0 [advanced/modules_disable_output/MagicToolbox_MagicZoomPlus] => 0 [snippets/products/description] => 1 [snippets/products/description_attribute] => short_description [snippets/products/description_lenght] => 0 [design/watermark/small_image_imageOpacity] => [design/watermark/small_image_position] => stretch [design/watermark/small_image_size] => [snippets/products/prices] => [tax/calculation/based_on] => shipping [tax/defaults/country] => SE [tax/defaults/region] => 0 [tax/defaults/postcode] => * [customer/create_account/default_group] => 1 [currency/options/customsymbol] => a:1:{s:3:"SEK";s:2:"kr";} [snippets/products/seller] => MagicVaporizers [snippets/products/mulitple_currencies] => 0 [snippets/products/stock] => 1 [snippets/products/condition] => 1 [snippets/products/condition_default] => new [snippets/products/reviews] => 1 [snippets/products/reviews_source] => [snippets/products/reviews_metric] => 5 [snippets/products/reviews_type] => reviews [snippets/products/attributes] => a:4:{s:26:"availability_5829f5a43934f";a:3:{s:4:"type";s:5:"brand";s:6:"source";s:12:"manufacturer";s:10:"input_type";s:6:"select";}s:26:"availability_5829f5a4393d3";a:3:{s:4:"type";s:5:"color";s:6:"source";s:5:"style";s:10:"input_type";s:4:"text";}s:26:"availability_5829f5a43944b";a:3:{s:4:"type";s:5:"model";s:6:"source";s:12:"ascent_style";s:10:"input_type";s:6:"select";}s:26:"availability_5829f5a4394c1";a:3:{s:4:"type";s:3:"sku";s:6:"source";s:3:"sku";s:10:"input_type";s:4:"text";}} [snippets/products/cus_attributes] => a:0:{} [design/head/includes] => [advanced/modules_disable_output/Mage_GoogleAnalytics] => 0 [google/analytics/account] => UA-41848678-16 [google/analytics/active] => 1 [web/cookie/cookie_restriction] => 0 [web/browser_capabilities/javascript] => 1 [design/head/demonotice] => 0 [design/header/logo_alt] => MagicVaporizers [design/header/logo_src] => images/logo.png [advanced/modules_disable_output/Mage_Cms] => 0 [advanced/modules_disable_output/TM_FireCheckout] => 0 [checkout/sidebar/display] => 1 [checkout/sidebar/count] => 3 [tax/calculation/apply_after_discount] => 0 [tax/calculation/discount_tax] => 0 [sales/totals_sort/discount] => 20 [sales/totals_sort/grand_total] => 100 [sales/totals_sort/shipping] => 30 [sales/totals_sort/subtotal] => 10 [sales/totals_sort/tax] => 40 [sales/totals_sort/weee] => 50 [sales/totals_sort] => Array ( [discount] => 20 [grand_total] => 100 [shipping] => 30 [subtotal] => 10 [tax] => 40 [weee] => 50 ) [tax/cart_display/grandtotal] => 1 [tax/cart_display/zero_tax] => 1 [tax/cart_display/subtotal] => 2 [onestepcheckout/general/active] => 0 [onestepcheckout/general/checkout_title] => MagicVaporizers Checkout [onestepcheckout/general/checkout_description] => Please fill in the fields below and click Place order to complete your purchase! [onestepcheckout/general/show_shipping_address] => 0 [onestepcheckout/general/country_id] => DE [onestepcheckout/general/default_payment] => [onestepcheckout/general/default_shipping] => internationalshipping [onestepcheckout/general/postcode] => [onestepcheckout/general/region_id] => 0 [onestepcheckout/general/city] => [onestepcheckout/general/use_for_disabled_fields] => 1 [onestepcheckout/general/hide_shipping_method] => 1 [onestepcheckout/general/page_layout] => 3columns [onestepcheckout/field_management/show_city] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_zipcode] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_company] => 0 [onestepcheckout/field_management/show_fax] => 0 [onestepcheckout/field_management/show_telephone] => 1 [onestepcheckout/field_management/show_region] => 1 [onestepcheckout/general/show_comment] => 0 [onestepcheckout/general/show_newsletter] => 1 [onestepcheckout/general/show_discount] => 1 [onestepcheckout/general/newsletter_default_checked] => 1 [onestepcheckout/field_management/enable_giftmessage] => 0 [onestepcheckout/checkout_mode/show_login_link] => 0 [onestepcheckout/checkout_mode/enable_registration] => 1 [onestepcheckout/checkout_mode/allow_guest] => 1 [onestepcheckout/checkout_mode/login_link_title] => Already have an account? Click here to login [onestepcheckout/ajax_update/enable_ajax] => 1 [onestepcheckout/ajax_update/ajax_fields] => country,postcode,state/region,city [onestepcheckout/ajax_update/update_payment] => 1 [onestepcheckout/ajax_update/reload_payment] => 2 [onestepcheckout/terms_conditions/enable_terms] => 0 [onestepcheckout/terms_conditions/term_html] => [onestepcheckout/terms_conditions/term_width] => 400 [onestepcheckout/terms_conditions/term_height] => 250 [onestepcheckout/order_notification/enable_notification] => 0 [onestepcheckout/order_notification/notification_email] => [onestepcheckout/giftwrap/enable_giftwrap] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_Catalog] => 0 [snippets/system/breadcrumbs_custom] => 1 [snippets/system/breadcrumbs_customname] => MagicVaporizers [tax/weee/enable] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_CatalogInventory] => 0 [tax/weee/apply_vat] => 0 [tax/weee/display] => 0 [catalog/frontend/parse_url_directives] => 1 [design/watermark/image_imageOpacity] => [design/watermark/image_position] => stretch [design/watermark/image_size] => [design/watermark/thumbnail_imageOpacity] => [design/watermark/thumbnail_position] => stretch [design/watermark/thumbnail_size] => [cataloginventory/item_options/enable_qty_increments] => 0 [advanced/modules_disable_output/Mage_ProductAlert] => 0 [advanced/modules_disable_output/Magmodules_Outofstocknotify] => 0 ) [_configCacheBaseNodes:protected] => Array ( [0] => catalog/price/scope [1] => web/secure/base_url [2] => web/secure/use_in_adminhtml [3] => web/secure/use_in_frontend [4] => web/url/use_store [5] => web/unsecure/base_url [6] => web/seo/use_rewrites [7] => web/unsecure/base_link_url [8] => web/secure/base_link_url [9] => general/locale/code ) [_dirCache:protected] => Array ( ) [_urlCache:protected] => Array ( ) [_baseUrlCache:protected] => Array ( [web/true] => https://magicvaporizers.sk/ [link/null] => https://magicvaporizers.sk/ [link/true] => https://magicvaporizers.sk/ [web/null] => https://magicvaporizers.sk/ [js/null] => https://magicvaporizers.sk/js/ [link/false] => https://magicvaporizers.sk/ [media/null] => https://magicvaporizers.sk/media/ [skin/null] => https://magicvaporizers.sk/skin/ ) [_session:protected] => Mage_Core_Model_Session Object ( [_skipSessionIdFlag:protected] => [_data:protected] => Array ( [_session_validator_data] => Array ( [remote_addr] => 34.204.202.44 [http_via] => 1.1 9acd372742573b89975d7dceea2dc950.cloudfront.net (CloudFront) [http_x_forwarded_for] => 34.204.202.44 [http_user_agent] => CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/) [session_expire_timestamp] => 1586224930 ) [session_hosts] => Array ( [magicvaporizers.sk] => 1 ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [_isAdminSecure:protected] => [_isFrontSecure:protected] => 1 [_frontendName:protected] => [_isReadOnly:Mage_Core_Model_Store:private] => [_resourceName:protected] => core/store [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => core/store_collection [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [store_id] => 17 [code] => slovakia [website_id] => 18 [group_id] => 19 [name] => .sk [sort_order] => 0 [is_active] => 1 [available_currency_codes] => Array ( [0] => EUR ) [do_not_round_et] => [base_currency] => ET_CurrencyManager_Model_Currency Object ( [_filter:protected] => [_rates:protected] => Array ( [EUR] => 1 ) [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => directory/currency [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => directory/currency_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [currency_code] => EUR ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [current_currency] => ET_CurrencyManager_Model_Currency Object ( [_filter:protected] => [_rates:protected] => [_eventPrefix:protected] => core_abstract [_eventObject:protected] => object [_resourceName:protected] => directory/currency [_resource:protected] => [_resourceCollectionName:protected] => directory/currency_collection [_cacheTag:protected] => [_dataSaveAllowed:protected] => 1 [_isObjectNew:protected] => [_data:protected] => Array ( [currency_code] => EUR ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_hasDataChanges:protected] => 1 [_origData:protected] => Array ( [store_id] => 17 [code] => slovakia [website_id] => 18 [group_id] => 19 [name] => .sk [sort_order] => 0 [is_active] => 1 ) [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [media_gallery_images] => Varien_Data_Collection Object ( [_items:protected] => Array ( [1388] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1388 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-colors.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Colours [position] => 1 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Colours [position_default] => 1 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.sk/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-colors.jpg [id] => 1388 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-colors.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1392] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1392 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-vaporizer.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - With Bubbler [position] => 2 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - With Bubbler [position_default] => 2 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.sk/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-vaporizer.jpg [id] => 1392 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-vaporizer.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1391] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1391 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-direct.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Direct [position] => 3 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Direct [position_default] => 3 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.sk/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-direct.jpg [id] => 1391 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-direct.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1395] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1395 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-size.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Size [position] => 4 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Size [position_default] => 4 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.sk/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-size.jpg [id] => 1395 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-size.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1394] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1394 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-included.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Included [position] => 5 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Included [position_default] => 5 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.sk/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-included.jpg [id] => 1394 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-included.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1390] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1390 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-chamber.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Mouthpiece [position] => 6 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Mouthpiece [position_default] => 6 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.sk/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-chamber.jpg [id] => 1390 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-chamber.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) [1389] => Varien_Object Object ( [_data:protected] => Array ( [value_id] => 1389 [file] => /f/o/focusvape-pro-s-premium-battery.jpg [label] => Focusvape Pro S Premium - Battery [position] => 7 [disabled] => 0 [label_default] => FocusVape Pro S Premium - Battery [position_default] => 7 [disabled_default] => 0 [url] => https://magicvaporizers.sk/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-battery.jpg [id] => 1389 [path] => /srv/public_html/media/catalog/product/f/o/focusvape-pro-s-premium-battery.jpg ) [_hasDataChanges:protected] => [_origData:protected] => [_idFieldName:protected] => [_isDeleted:protected] => [_oldFieldsMap:protected] => Array ( ) [_syncFieldsMap:protected] => Array ( ) ) ) [_itemObjectClass:protected] => Varien_Object [_orders:protected] => Array ( ) [_filters:protected] => Array ( ) [_isFiltersRendered:protected] => [_curPage:protected] => 1 [_pageSize:protected] => [_totalRecords:protected] => [_isCollectionLoaded:protected] => [_cacheKey:protected] => [_cacheTags:protected] => Array ( ) [_cacheLifetime:protected] => 86400 [_flags:protected] => Array ( ) ) )
Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...

139 €

169 € Ušetrite 30 €

4.3
Číta 42 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

FocusVape Pro S Premium je viac ako len štandardný prenosný vaporizér. Má rovnaké unikátne výkonné funkcie, aké očakávate od oveľa drahších zariadení. Premium sada obsahuje príslušenstvo na bubbler—ktorý napodobňuje chladný a chutný pocit pri nádychu z bonga- a to je len tip na možnosti nastavenia tohto vaporizéra. Zariadenie má kruhový prístupový volič na nastavenie hustoty a hladkosti výparov. 

Užívateľom vymeniteľná vysoko kapacitná batéria zabezpečí dlhšiu inhaláciu. Keď sa začneme baviť o nabíjaní, zariadenie sa dá používať aj počas neho. Ak si túto funkcionalitu spojíte dokopy s hlbokou keramickou komorou vaporizéra, ktorá znižuje potrebu napĺňania, zistíte, že FocusVape Pro S Premium je síce malý, ale má obrovský výkon. Štíhly, robustný dizajn je doplnený radou užitočných funkcií, vrátane hmatovej spätnej väzby, nastavenia pamäte a automatického vypnutia. 

Ak je pre vás najdôležitejším faktorom chuť, poteší vás, že sklenený náustok z Pyrexu vám zabezpečí pohodlne hladkú paru plnú chuti. Vďaka FocusVape Pro S Premium izolovanému chodníku a veľmi kvalitným materiálom sú získaná chuť a aróma presne podľa vášho výberu a nie sú ovplyvnené prchavými zlúčeninami. 


K dispozícii v Čiernej, Striebornej a Kovovej farbe.

Funkcie

 • OLED displej s ovládaním dvoma tlačidlami
 • Výkonná, užívateľom vymeniteľná 3200mAh Li-ion batéria 
 • Nabíjanie za použitia a hmatová spätná väzba 
 • Dodávaný s príslušenstvom na bubbler v štýle bonga 
 • Keramický a Pyrex chodníček na paru pre čistú chuť 
 • Robustný a pritom ľahučký 
 • Precízna kontrola teploty od 80°C do 240°C 
 • Hlboká komora na 0,5 g na menej časté napĺňanie 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Príslušanstvo na bubbler
 • Originálna Samsung 3,200mAh batéria
 • Micro USB nabíjací kábel (5-pin)
 • Náhradný sklenený náustok
 • Baliace náradie
 • Čistiaca kefka
 • 3x sieťové filtre


Chuť podľa vášho želania

Jedna z najlepších vlastností FocusVape Pro S Premium je to, ako jednoducho si môžete prispôsobiť chuť podľa svojich potrieb. Tak ako aj pri iných modeloch vaporizérov si môžete vybrať, na ako jemne alebo hrubo si chcete podrviť vaše suché bylinky predtým, ako ich vložíte do vaporizéra. Rovnako si môžete s veľkou presnosťou nastaviť teplotu, vyberte si akúkoľvek teplotu medzi 80 °C a 240 °C. Teplotu môžete meniť po 1°.


To však nie je všetko čo FocusVape ponúka. Má tiež zabudovaný ventil na kontrolu prietoku vzduchu, ktorou sa ovláda ako veľa čerstvého vzduchu sa dostáva do vyhrievacej komory a mieša s bylinkovou parou, meniac tak získanú hustotu a chuť. Ventil má tri možnosti nastavenia – vyberte si nízky prietok pre husté oblaky pary alebo vysoký prietok pre jemné vdychy.


Ak vám takéto možnosti nastavenia nestačia, FocusVape Pro S Premium ponúka prípojnú sadu pre bubbler. Jednoducho sa plní vodou a pripaja k zariadeniu, bubbler replikuje ochladzovanie, bublajúci zvuk a chuť bonga.


Vysoký výkon

Okrem teplotného rozpätia 160 ° má FocusVape Pro S Premium niekoľko ďalších veľmi výkonných funkcií. Tento vaporizér má v sebe batériu Samsung 3200mAh 18650—jednu z batérií s najvyššou kapacitou v ktoromkoľvek z prenosných vaporizérov na trhu. Táto batéria je vymeniteľná používateľom, čiže ak chcete inhalovať dlhšie, môžete kedykoľvek nahradiť prázdnu batériu plnou. FocusVape sa dá tiež použiť počas nabíjania vďaka technológii, ktorú zariadenie obsahuje.


Vynikajúci výkon však neznamená obtiažne použitie. Hlboká komora FocusVape sa jednoducho plní – len otočte náustok a uvoľnite ho. Vďaka šikmému okraju sa nič nevyleje. Keď je komora plná, vaporizér sa veľmi rýchlo zahreje v priebehu 35 sekúnd. Vodivosť spôsob zahrievania FocusVape má čisté zahrievanie s minimálnym množstvom odpadu. Toto zariadenie je jedno zo zariadení, ktoré si vyžaduje minimálnu údržbu.


Okrem uvedených má FocusVape Pro S Premium množstvo dodatočných funkcií na vylepšenie využitia. Kvôli bezpečnosti má tento vaporizér automatickú funkciu vypínania. Po piatich minútach zahrievania a troch minútach v spiacom móde sa zariadenie vypne, aby sa predišlo prehriatiu. Ďalšou funkciou je vibrovanie, ktoré vám dá vedieť, keď je zariadenie pripravené. Vaporizér tiež vybruje pri dosiahnutí požadovanej teploty, takže nemusíte sledovať počas čakania na zahriatie displej.  Iná užitočná funkcia, ktorá vám uľahčuje inhaláciu s FocusVape Pro S Premium je pamäťová funkcia – posledné nastavenie, ktoré ste použili sa uloží a môžete ho použiť znova, takže sa nemusíte obávať že zabudnete na tú perfektnú teplotu, ktorú ste našli.


Dizajn vynikajúcej kvality

Navrhnutý tak, aby sa dal použiť kedykoľvek a kdekoľvek. FocusVape Pro S Premium je kompaktný a ľahučký, má len 180 g. Aj keď sa môžete domnievať, že takéto malé zariadenie musí mať zlú kvalitu, robustný FocusVape je vyrobený z prvotriednych materiálov. Vonkajší plášť je vyrobený z eloxovaného hliníka, čo je zárukou toho, že je veľmi odolný a tak ľahko sa nezničí. Hlboká keramická komora bez spaľovania pojme 0,5 g byliniek – množstvo ideálne na užitie si sólo inhalácie. Náustok je vyrobený z trvácnej trúbky z Pyrex skla, doplnenej zlatým trojitým filtračným systémom a vzduchovým tunelom na odvádzanie tepla. Vďaka uzavretému a izolovanému vzduchovému chodníku FocusVape Pro S Premium vytvára nepoškvrnenú aromatickú paru.


Tento vaporizér má tiež OLED displej a ovládanie dvoma tlačidlami, aby sa nastavenie teploty a ostatné nastavenia dali robiť jednoducho. Na displeji vidíte aktuálny stav batérie, čo zabezpečí že vaša inhalácia nebude nikdy neočakávane prerušená tým, že sa prístoj vypne.

 

Záruka

Všetky FocusVape Pro S Premium vaporizéry ponúkané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 1 rok záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca FocusVape
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 2,3 x 2,3 x 17,2 cm
Hmotnos vaporizéra 180 g
Štýl Black, Silver or Gun Metal
Zdroj napájania 3200mAh Li-ion battery
Zahrievací prvok Ceramic chamber (conduction)
Spôsob presúvania pary Direct / Bubbler
Krajina výroby China
Záruka 1 year

Recenzie položky FocusVape Pro S Premium

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 42 hodnotenia
 • 5 Star
   26
 • 4 Star
   10
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   2
 • 1 Star
   2

Verry impressed

Swisch
Well i have to say the focus vape pro s is remarkable just had my first session didnt bother with the the normal mouthpiece i went straight for the bubbler n man it produces i wil say one thing helpfull though iff you want clouds remember to pack the herb down tight iff you just fill it and its loose you wont get what your afrer hopefully this will help some of you overall really good quality well made vapor with outstanding performance deffinatly worth every penny i would advise this to anyone and the customer care team are very helpfull to thumbs up magicvaporizers

Wow

Bradles
Wow super quick delivery thanks guys will be writing another review once ive used it thumbs up from me so far

Great purchase!

kozake
Appearance wise, the FocusVape Pro is beautiful. It is a bit bigger than most pen vaporizers but that’s not really a big issue. Looks and feels very nice, and still is at a good size. Favorite par of it is the large ceramic heating chamber which just takes vapor quality at an a different level. No joke, vaping is more enjoyable with this unit because of the materials used to build it. No plastic taste and no contaminants are able to affect the taste. Result is a pure and smooth vapor quality that will leave you with no regrets!

Enjoyable

Kocik
The FocusVape Pro is a beautiful, portable and convenient product. Nothing much to complain about except that the charging time of the its battery is quite long. Battery life is decent but when it does die out and you have to charge it, it takes quite a while. This is just minor because battery is replaceable and you can still use the vape while one battery is charging. I suggest buying a few spare batteries so you have three or more ready when you need it. Other than that, this pen vape is smart and beautiful, and produces among the purest vapor quality.

Simple and beautiful

Kronos
So many good things about the FocusVape Pro! Looking at its built, I can easily tell that it is a solid and reliable vape. Has good weight that is just perfect for your hands. Silicon gel makes it less resistant to scratch and easier for users to hold. Glass mouthpiece removes the metallic taste you get from other vapes. Also very easy to load and easy to use. No more of those fancy optional apps that connect your vape to your phone via bluetooth, which just complicates things honestly and in my experience, doesn’t really work (yes I installed and uninstalled already). So l really love it that this vape comes back to the basics with new, useful features.

Terrific vape

jaapa
One of the best vaporizers I have used. Very easy to use, also perfect for newbies. First impression after getting it and removing it from the package is that it is very well-built. It has good weight and portable enough. Not the same as others pen vapes because the FocusVape is a bit bigger in comparison, but I think this is the right size for me. It is manually operated but because it is easy to use, there’s really no problem with it. It has 6 temperature settings and a beautiful OLED display screen which sets it above other vapes. Loved this purchase!

Underwhelming

Token
I think I might be better off with a different vaporizer. I’m sure the FocusVape Pro S Premium have its own unique features but I’m really too stumped about the long charging time and the difficulty I go through when cleaning. Oil builds up in the pipe and chamber quite fast, usual cleaning methods cleans the mouthpiece just fine but still have difficulty with the chamber. The long charging time is remedied by having spare batteries, so I hope they introduce a detachable chamber as well to solve the tricky cleaning problem. Needs improvements, definitely could be better.

HIGHly recommended

Mr Spice
No complaints here, only a very satisfied customer. Honestly, one of the best portable dry herb vapes I have used and owned. Sweet bubbler. Excellent vapor quality, great cloud production and really good battery capacity. Battery is also replaceable so you can use it while on the go. Size is also very convenient and very good, fits easily in the bag. So happy I made the purchase and I have been talking about this to my friends actually. They tried it and we all think it is really a quality vape. Flavor and smoothness is perfect. Want a portable quality vape? Get the FocusVape Pro S.

So-so

Taploni
Decided to go with the FocusVape Premium because of its very good feedback, but I have to say I’m not really happy with it. One issue which I think is very important for all vapes in the market is how well insulated it is, especially because I like turning it at maximum temp. I noticed the vape can get a bit too hot to hold after prolonged use, which was a very big turn-off for me. Have no problem with the size and I even loved its vapor, but what use is it if I can’t finish a session properly because the unit gets too hot? Hope they can fix this.

Good but hot

Deanial
I use the FocusVape pro at high temperature, which goes at around 240 celsius. It gives me maximum flavor and really good clouds. I love it so much, though I feel that sometimes, it does get a bit hot. Nothing too uncomfortable but it is a sign of worry. I’ve used it for weeks now and I since I use it daily, I’m worried it might damage the device soon. Have tried it in mid temp and it is still good, but for me, this unit give the most flavorful at high temp. In any case, love this device.

Celkovo 1 položiek 10 z 42

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: FocusVape Pro S Premium

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *