Flowermate V5 Nano

Rating:
4.25

99 € 109 € Ušetríte: 10 €

SKU
ignore-this-72
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Flowermate V5 Nano - Batéria
Flowermate V5 Nano - Batéria
10,50 € 14 €

Potrebujete nahradiť batériu vo Flowermate V5 Nano alebo jednoducho chcete jednu navyše? V tom prípade je táto 18650 - 2500 mAh batéria presne to, čo by ste si mali zakúpiť.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate V5 Nano.

Sitká do náustku pre Flowermate Aura, V5 Nano a V5.0S Pro
Flowermate - Sitká do náustku
6 € 8 €

Udržiavajte váš vaporizér Flowemate "fresh" pravidelnou výmenou Sitiek do náustku a zaistite tak, že je vaša para tak čistá a chutná, ako to len ide.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (5)

Odporúčané na použitie spolu s: Flowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Podložka na vosk/olej
Flowermate - Sitká do komory
6 € 8 €

Udržiavajte vašu paru čistú s týmito sitkami do komory. Sitká do komory zaručia, že medzi vyhrievacím telesom a materiálom nedôjde k priamemu kontaktu.

Obsahuje:

 • Sitká do komory (5)

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5 Nano - Adaptér na vodnú fajku
Flowermate V5 Nano - Adaptér na vodnú fajku
12,75 € 17 €

Adaptér na vodnú fajku umožňuje pripojiť vaše Nano k akýmkoľvek 14 mm alebo 18 mm vodným fajkám alebo bublačkám. Adaptér je naskrutkovaný do komory.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate V5 Nano.

Udržiavajte vás vaporizér Flowermate čistý pri vaporizácií byliniek s touto kapsulou na bylinky
Flowermate - Kapsula na bylinky
3,75 € 5 €

Kapsula na bylinky je to, čo by ste mali použiť, ak si chcete pripraviť bylinky na vaporizáciu vo vašom vaporizéry Flowermate a zároveň sa chcete vyhnúť znečisteniu zariadenia. Tiež je vynikajúca na zbalenie extra byliniek, ak máte v pláne vapovať mimo svoj domov.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Táto kapsula na koncentáry sa vám hodí, ak chcete cez váš vaporizér Flowermate vaporizovať vosky alebo oleje
Flowermate - Kapsule na koncentráty
3,75 € 5 €

Kapsula na koncentráty je to, čo by ste mali použiť ak chcete cez váš vaporizér Flowermate vaporizovať koncentráty, ako napríklad vosky alebo oleje. Jednoducho umiestnite vaše koncentráty na vatovú podložku v kapsli a následne kapsulu vložte do vaporizéra.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Tento náustok je vyrobený z vysokokvalitného skla a je identický ako ten, ktorý bol pribalený k pôvodnému baleniu váśho Flowermate V5 Nano
Flowermate V5 Nano - Náustok
9 € 12 €

Tentonáustok je náhradný diel pre vaporizér Flowermate V5 Nano v prípade, že potrebujete nahradiť náustok, pribalený k originálnemu baleniu, alebo ak jednoducho chcete jeden navyše. Je vyrobený z vysokokvalitného skla a identický ako ten pôvodne pribalený k zariadeniu.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate V5 Nano.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Jednoduchý na použitie
 • Nabíjanie cez USB
 • Vymeniteľné batérie
 • Vrecková veľkosť
 • Digitálne ovládanie teploty
 • Jednoduché čistenie

Pre koho je Flowermate V5 Nano určený?

Flowermate V5 Nano je ideálny vaporizér pre začiatočníkov a pre tých, ktorí chcú jednoduchý vaporizér bez zbytočných funkcií, ktorý je zároveň efektívny aj cenovo výhodný. Jeho dizajn je elegantný a super diskrétny, vďaka jeho vreckovej veľkosti a nenápadnému zovňajšku. Tento vaporizér si môžete zo sebou zobrať von mimo domova, aby ste si mohli dopriať vynikajúcu paru. Ak chcete, aby para chutila tak, ako chcete, môžete využiť úplnú kontrolu teploty vaporizácie prostredníctvom jednoduchých tlačidiel a urobiť tak každé jedno posedenie hodné spomínania.

Kvalitná para

Vďaka jeho kvalitnej keramickej komore, sklenenému náustku a izolovanému prietoku vzduchu je para produkovaná vaporizérom Flowermate V5 Nano skutočne pôsobivá. Hustá, s čistou chuťou a vďaka izolovanému prietoku vzduchu nikdy nebudete cítiť žiadne kovové pachute ani nebude vaša para obsahovať škodlivé toxíny. Nakoľko je náustok vyrobený zo skla, jeho nepriepustný povrch ponúka prémiovú hygienickosť a luxusný pocit.

Odstrániteľná batéria

Kým výdrž batérie u Flowermate V5 Nano nepatrí k tým najsilnejším (až 50 minút nepretržitej vaporizácie), vaporizér ponúka možnosť rýchlej výmeny batérie, čo znamená, že svoje posedenia nebudete musieť urýchlene ukončovať! Namiesto čakania na nabitie batérie ju môžete okamžite vymeniť a pokračovať ďalej.

Rýchle nahrievanie

Flowermate V5 Nano je schopný sa nahriať a dosiahnuť maximálnu teplotu za krátkych 30 až 50 sekúnd, čo umožňuje rýchle posedenia. Umožňuje začať vapovať len malú chvíľku po tom čo sa začne nahrievať a vy tak nikdy nebudete znudení čakať kým sa váš vaporizér nahreje na požadovanú teplotu.

Jednoduché čistenie

Vďaka minimalistickej, jednoduchej štruktúre vaporizéra Flowermate V5 Nano trvá čistenie iba chvíľku. Piecku, LED obrazovku a náustok stačí jednoducho rýchlo očistiť čistým alkoholom a následne utrieť. Rozšírený tvar náustku zaručuje, že sa doňho jednoducho a bez starostí dostanete bavlneným tampónom.

Plná kontrola teploty

Flowermate V5 Nano vám umožňuje nastaviť si teplotu vaporizácie medzi 40°C a 230°C, čo vám dáva úplnú kontrolu nad teplotou pri vašom posedení a nad tým, ako presne sú vaše bylinky nahrievané. Teplotu môžete nastaviť pomocou odpovedajúcich tlačidiel a LED displej zobrazuje presnú teplotu v reálnom čase.

Záruka

Všetky vaporizéry Flowermate V5 Nano predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom značky Flowermate (od Smiss) sú úplne autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka na zariadenie samotné a 1-ročná záruka na batériu.

Používateľský manuál

Flowermate V5 Nano

Obsah

 • Vaporizér Flowermate V5 Nano
 • Náustok z borosilikátového skla
 • 2500 mAh batéria
 • Plniaci lievik
 • Rýchlonabíjací USB kábel
 • Kapsula na koncentráty
 • Kapsula na bylinky
 • Sada na údržbu
 • Sitká z nerezovej ocele (5)
 • Návod na obsluhu
Flowermate V5 Nano

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2,5 × 5,0 × 9,5 cm
Váha: 142 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia+kondukcia)
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2500 mAh)
Teplota: 40°C až 230°C
Výrobca: Flowermate
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na Flowermate V5 Nano
You're reviewing:Flowermate V5 Nano
Rating