Stacionárne vaporizéry na konope

Stacionárne vaporizéry

Dávate prednosť tráveniu väčšiny vášho voľného času doma? V takom prípade je pre vás stacionárny vaporizér to pravé orechové. Vďaka týmto praktickým zariadeniam sa nemusíte starať o nabíjanie batérií alebo ich nosenie zo sebou. Stačí ich jednoducho zapojiť a užívať si tú najkvalitnejšiu paru akú kedy skúsite.

S možnosťami ako je Volcano Classic alebo Arizer Extreme Q sa môžete tešiť na kvalitné vapovanie v pohodlí vášho vlastného domova. Ak ste pripravení zistiť, čo robí stacionárne vaporizéry tak príťažlivými, pokračujte v tomto článku a prečítajte si o ich mnohých výhodách.

Read more
Nastaviť zostupný smer
 1. Volcano Hybrid Vaporizer
  Rating:
  Volcano Hybrid

  499 € 599 €

  • Čistá konvekčná para cez balónik alebo hadicu
  • Nahriatie za menej ako 40 sekúnd
  • Veľký digitálny displej s dotykovými tlačidlami
 2. Volcano Classic Vaporizer
  Rating:
  Volcano Classic

  319 € 399 €

  • Para cez balón
  • 9 úrovní teploty až do 230°C
  • Pokročilá a spoľahlivá technológia
 3. Arizer XQ2 - Small
  Rating:
  (4)
  Arizer XQ2

  199 € 269 €

  • Najnovší stacionárny vaporizér od značky Arizer
  • Technologicky pokročilé konvekčné nahrievanie
  • Dynamické farebné LED svetielka
 4. Arizer Extreme Q Vaporizer
  Rating:
  Arizer Extreme Q

  149 € 199 €

  • Vapujte cez hadičku alebo balón
  • Konvekčné nahrievanie do 260°C
  • Pribalený diaľkový ovládač
 5. Arizer V-Tower Vaporizer
  Rating:
  Arizer V-Tower

  109 € 165 €

  • Nastavenie nahrievania od 50°C do 260°C
  • Trojité tepelné senzory
  • 360 stupňová otočná hadička
 6. Plenty Vaporizer
  Rating:
  Vaporizér Plenty

  199 € 249 €

  • Unikátna ocelová chladiaca cievka
  • Vysokokvalitné, odolné materiály
  • Extra-široká komora pre skupinové posedenia
Nastaviť zostupný smer

Výhody stacionárnych vaporizérov

Nie je žiadne tajomstvo, že trh s vaporizérmi poslednú dobu riadne prekvitá. To, čo začalo ako pomerne unikátna záležitosť na pokraji pozornosti v prvých rokoch druhého tisícročia sa stalo postupne niečím, bez čoho sa už dnes nezaobíde žiadny nadšenec do kvalitných byliniek. Hovoríme samozrejme o stacionárnych vaporizéroch.

Aj napriek tomu, že počiatočná investícia je trochu vyššia, výhody stacionárneho vaporizéra túto investíciu rýchlo vyvážia. Hneď, ako ho rozbalíte, nastavíte a zvyknete si naňho, budete príjemne prekvapení tým, koľko peňazí vám stacionárny vaporizér časom ušetrí.

Ako sme už spomínali, tieto zariadenia na rozdiel od ich prenosných náprotivkov nevyžadujú žiadne batérie. To znamená, že sa vôbec nemusíte starať o nabíjanie. Majú ale aj ďalšie výhody, na ktoré sa môžete tešiť.

Výkon

Stacionárne vaporizéry ponúkajú oveľa viac výkonu ako tie prenosné. Zariadenia ako Volcano Classic so sebou prinášajú vyššie teploty, lepší ťah a celkovo lepšiu kvalitu pary. A to všetko vďaka výkonným komponentom, ktoré sú pri výrobe stacionárnych vaporizérov používané.

Presné nahrievanie

Technológia vaporizérov sa každý rok zlepšuje a posúva vpred. Aj napriek tomu môže ešte aj dnes byť pomerne zložité dosiahnuť u všetkých vaporizérov presnú teplotu. So stacionárnymi vaporizérmi je ale nahrievanie presnejšie ako pri hociktorom inom type.

Balóniky/hadičky

Existujú dva hlavné spôsoby extrakcie pary zo stacionárneho vaporizéra: balóniky a hadičky. Balónikový systém predstavili po prvýkrát Storz & Bickel, s ich slávnym modelom Volcano, stacionárnym vaporizérom, ktorý to celé začal.

Táto metóda funguje tak, že balónik pripojíte k vaporizéru. Následne ho naplníte parou, odpojíte a paru inhalujete z balónika cez náustok.

Hadička sa naproti tomu napojí na vaporizér a paru z neho môžete s jej pomocou ťahať priamo cez náustok. Obidve z týchto metód poskytujú silný zážitok, aj napriek tomu sú však balóniky obľúbenejšie ako hadičky.

Väčšie komory

Pri používaní prenosných vaporizérov ste bohužiaľ vždy limitovaní tým, koľko byliniek môžete naraz vaporizovať. Toto sa po prechode na stacionárne vaporizéry dramaticky zmení. Vďaka ich väčším rozmerom dostanete aj oveľa väčšie komory.

S väčšou komorou máte možnosť vaporizovať toľko byliniek, koľko len chcete a môžete si tak dopriať dlhšie posedenia v pohodlí a súkromi vášho domova.

Stacionárne vaporizéry, ktoré stoja za prezretie

Na dnešnom trhu existuje mnoho vysoko kvalitných stacionárnych zariadení, ktoré pritiahnu vašu pozornosť. Je tu ale pár, ktoré naozaj vyniknú v dave. Ako sme už spomínali, Volcano sa okamžite zaradilo medzi klasické kúsky a stalo sa najžiadanejším stacionárnym vaporizérom na trhu.

Je tu ale aj pár ďalších, ktoré stoja za zmienku. Zaostrime preto najprv na Volcano a potom si predstavíme pár ďalších ťažkých váh, čím získate pomerne dobrý prehľad o tom, čo môžete od týchto mašiniek čakať.

Storz & Bickel Volcano Classic

Toto je zariadenie, ktoré odštartovalo revolúciu. Od vrchu až po základňu, Storz & Bickel vám ponúkajú kvalitný vaporizér, vyrobený z prémiových komponentov. Ide o balónikový vaporizér, čo znamená, že s Volcano Classic sa môžete tešiť na naozaj neuveriteľne kvalitnú paru.

Kvalita a konzistencia výkonu zostávajú dodnes neprekonané, čo zaručí, že investujete do stacionárneho vaporizéra, ktorý je nielen navrhnutý tak, aby vydržal, ale je zároveň aj schopný pokryť potreby aj tých najnáročnejších fanúšikov byliniek.

Arizer Extreme Q

Navrhnutý tak, aby podporoval balóniky aj hadičky, Extreme Q je presne to, čo by ste si mali vybrať, ak chcete ušetriť a zároveň túžite po hviezdnej kvalite. Okrem toho je tento stacionárny vaporizér ideálny pre začiatočníkov, vďaka jeho jednoduchému používaniu.

Nenechajte sa však odradiť ani v prípade, že sa pokladáte za skúseného vapera alebo vaperku. Extreme Q ponúka veľa spôsobov, ako si prispôsobiť posedenie pri vape na mieru bez toho, aby to mali akýkoľvek vplyv na kvalitu. Teplota je tiež presná, takže sa môžete tešiť na konzistentné nahrievanie pri každom jednom použití.

Storz & Bickel Volcano Hybrid

Vybavený digitálnym displejom a dotykovými tlačidlami, Volcano Hybrid ponúka ultra-rýchle nahrievanie pre vapovanie bez akýchkoľvek výhovoriek. Dokonca si k nemu môžete stiahnuť mobilnú aplikáciu pre ovládanie na diaľku! Nastavovanie teploty pomocou vášho smartfónu zaručuje väčšiu všestrannosť, ako kedykoľvek predtým.

Kvalita Volcano Hybrid je v súlade s preslávenými prémiovými dizajnmi značky Storz & Bickel, čo zaručuje, že je tento vaporizér navrhnutý a vyrobený tak, aby vydržal. Tam ale kvalita rozhodne nekončí. Para, ktorú toto zariadenie produkuje je hľadká, chutná a plná príjemných aróm.

Ak preto túžito pri vašich vapovacích posedeniach po tom najlepšom z najlepších, Volcano Hybrid rozhodne nesklame. Stojí síce viac ako iné modely, jeho výkon a kvalita konštrukcie sú však neporaziteľné.

Zhrnutie

Na MagicVaporizers ponúkame tie najlepšie stacionárne vaporizéry a slúžby pre všetkých našich zákazníkov. Pozývame vás, aby ste si prezreli našu ponuku, ak máte záujem o všetko, čo tam na vás čaká.