DaVinci IQC

Rating:
DaVinci IQC 4.3 5

199 € 229 € Ušetríte: 30 €

SKU
ignore-this-85
Doprava zdarma
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

Funkcie

 • Najnovšia verzia! (2024.06)
 • Vonkajší kryt z pieskovaného hliníku
 • Vzduchotesný prietok pary vyrobený zo zirkónu a skla
 • Sklom potiahnutá piecka s kapacitou 0,5g
 • Režimy “Smart Path”, Precision a Boost
 • Presnosť nastavenia teploty na 1 stupeň (0 až 221°C)
 • 30-sekundový čas nahrievania
 • Nabitý za menej ako 2 hodiny (USB-C)
 • 3000 mAh batéria (vymeniteľná) zaistí až 2 hodiny používania

Pre koho je DaVinci IQC určený?

Davinci IQC je určený pre tých, ktorí túžia mať plnú kontrolu nad svojimi vapovacími posedeniami. Ponúka viacero funkcií, ktoré ho robia perfektným pre experimentovanie a skúšanie rôznych chutí pary, ako napríklad jeho zirkónová chuťová komora, rôzne režimy nahrievania a veľký rozsah nastavení teploty. Režim Precision tiež zaistí, že budete môcť bez problémov preskúmať všetky dostupné nastavenia teploty (0 až 221°C) bez akýchkoľvek problémov!

Vzduchotesne uzavretý prietok pary zo zirkónu/skla

Najnovšia inovácia z dielne DaVinci je vylepšený prietok pary, vzduchotesne uzavretý za použitia zirkónu a skla. Toto znamená, že s parou nepríde do kontaktu žiadny kov ani plast, čo zaručí, že para z IQC bude vždy krištáľovo čistá a chutná.

Výnimočná chuť

Piecku má DaVinci ako žiadny iný vaporizér. Sklom potiahnutá keramická piecka sa môže pochváliť systémom nastavenia teploty s presnosťou na 1 stupeň a ponúka precízny režim pre ultimátnu úroveň kontroly a rovnako aj režim „Smart Path“, ktorý poskytuje jednoduchú a praktickú cestu ako experimentovať s prednastavenými zvýšeniami teploty.

Výkonná a odstrániteľná batéria

DaVinci IQC je vybavený 3000 mAh nabíjateľnou batériou typu 18650, ktorá je schopná zaručiť až 2 hodiny prevádzky. Toto z neho robí perfektného spoločníka pre dni strávené vonku alebo dlhé výlety bez prístupu k elektrickým zástrčkám.

Batéria je tiež vymeniteľná, takže ak idete von na dlhší čas, zoberte si zo sebou pár naviac – nikdy neviete, kedy sa vám môžu zísť!

Použitím tlačidla hore alebo dole zistíte stav batérie vášho vaporizéra. Okrem toho, po vybití na 10% kapacity vás prístroj upozorní zavibrovaním.

Možnosť prepojenia s vodným prvkom

Balenie IQC obsahuje aj adaptér na vodnú fajku, ktorý môže byť pripojený na akýkoľvek 10 mm vodný prvok pre ešte hladšiu a čistejšiu paru. Para, ktorá najprv prejde cez vodný prvok je chladnejšia, čo urobí jej konzumáciu jednoduchšou a príjemnejšou.

3 režimy nastavenia teploty

“Smart Path”

S režimom “Smart Path” na vašom DaVinci IQC môžete používať štyri rôzne nastavenia, ktoré budú postupne zvyšovať teplotu v keramickej piecke. Prvé z nich sa nazýva „Chuť“ alebo „Flavour“ a začína na 176°C a po 8 minútach skončí na 188°C.

Sú tu ešte tri režimy: Mind, Body a Rest, každý z nich začína na odlišnej teplote a skončí po 8 minútach na teplote vyššej o 12°C.

Precision

Tento režim vám umožní získať úplnú kontrolu nad teplotou vaporizácie s presnosťou na jediný stupeň. Pre prepnutie do režimu „Precision“ kliknite na tlačidlo zapínania/vypínania, ktoré vám zobrazí súčasnú teplotu a následne ju upravte pomocou šípiek hore a dole pre nastavenie požadovanej teploty.

Boost

Stlačenie červeného tlačidla vypínania/zapínania počas "session" vám umožní zvýšiť teplotu až na 210°C. Držte ho tak dlho ako len chcete a keď skončíte, stlačte ktorúkoľvek zo šípiek, aby sa váš vaporizér IQC vrátil späť z režimu Boost na teplotu nastavenú predtým.

Nabíjanie cez USB-C

Nabite váš vaporizér IQC už za 2 hodiny s pomocou výkonného USB-C nabíjania. Okrem toho, ak sa ocitnete mimo domova a potrebujete si rýchlo nabiť mobil, možnosť reverzného nabíjania je pre takúto príležitosť ako stvorená!

Aplikácia pre vylepšenú prispôsobiteľnosť

Najnovšia inovácia z dielne DaVinci je webová aplikácia pre iOS aj Android OS, ktorá umožňuje ovládať IQC nie len z vášho smartfónu, ale aj prostredníctvom tabletov a stolných počítačov.

S pomocou aplikácie môžete si tiež môžete vytvoriť vlastné personalizované „Smart Paths“ pre zjednodušenie používania vášho DaVinci IQC prostredníctvom vytvárania, pomenovávania a ukladania automatických úprav teploty.

Aký je rozdiel medzi DaVinci IQC a IQ2?

Vaporizéry IQ2 a IQC sú veľmi podobné. Hlavné rozdiely spočívajú v tom, že IQC má nabíjanie prostredníctvom USB-C, náustok z mäkkého materiálu s pribaleným viečkom na chuťovú komoru a adaptér na vodnú fajku. Chýba mu ale sledovanie dávkovania a technológia AirDial, ktoré nájdete na modele DaVinci IQ2.

Záruka

Všetky vaporizéry DaVinci IQC predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom značky DaVinci sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka na zariadenie a 1-ročná záruka na batériu.

Používateľský manuál

DaVinci IQC

Obsah

 • Vaporizér DaVinci IQC
 • Batéria
 • 10 mm adaptér na vodnú fajku
 • Nástroj na miešanie
 • Nástroj na čistenie
 • 90 cm pletený USB-A do USB-C kábel
 • Alkoholové utierky (3)
 • Návod na použitie
DaVinci IQC

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 4.4 × 2.5 × 9.2 cm
Váha: 147 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3000 mAh)
Teplota: 0 až 221°C
Výrobca: DaVinci
Záruka: 2 rokov
Krajina výroby: Čína

Iné vaporizéry od značky DaVinci

 1. DaVinci MIQRO Vaporizer
  Rating:
  DaVinci MIQRO-C

  119 € 129 €

  • 3 módy: "Precision", "Smart Path" a "Boost"
  • Nastaviteľná komora (0,1 – 0,25 g)
  • Vymeniteľná batéria (900 mAh)
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na DaVinci IQC