Tinymight 2

Rating:
Tinymight 2 4.9 5

349 €

SKU
ignore-this-112
Doprava zdarma
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

Vlastnosti Tinymight 2

 • Najnovšia verzia (2024.03)
 • 100% konvekčné nahrievanie
 • Nahriaty do pár sekúnd
 • Režim pary na prianie (on-demand) a posedenie (session)
 • Nastaviteľná veľkosť komory
 • Široký rozsah teploty (140°C až 250°C)
 • Rýchle nabíjanie cez USB-C
 • Napájanie vymeniteľnou Li-ion batériou typu 18650
 • Vyrobené vo Fínsku z materiálov najvyššej kvality
 • Balenie zdarma obsahuje dávkovaciu kapsulu pri zakúpení z MagicVaporizers

Pre koho je Tinymight 2 určený?

Tinymight 2 je prenosný vaporizér na bylinky a koncentráty. Je navrhnutý tak, aby ste si mohli vapovanie užívať kdekoľvek idete a poskytuje chutnú paru už za pár sekúnd vďaka výkonnému konvekčnému nahrievaciemu telesu.

Ak chcete upgradovať váš vaporizér na niečo, čo zvládne produkovať oblaky pary a je vybavený naozajstným režimom pary na prianie (on-demand), rozhodne vám odporúčame zvážiť Tinymight 2. Jeho používanie je extrémne jednoduché a nie len, že ponúka režim pary na prianie, ale tiež klasický režim posedenia, čo vám poskytuje flexibilitu v tom, ako chcete vapovať.

100% konvekčné nahrievanie

Tinymight je navrhnutý tak, aby bol pripravený produkovať chutnú paru už za menej ako desať sekúnd s jeho na mieru vyrobeným, 70W nahrievacieho telesa z nerezovej ocele. Nahrievací systém využíva 100% konvekčné nahrievanie, ktoré materiál v piecke nahrieva rovnomerne, čoho výsledkom je extrémne čistá a chutná para.

Konvekčný nahrievací systém v Tinymight 2 je ešte o niečo vylepšený pridaním nového tepelného distribútora. Táto funkcia pomáha lepšie rozložiť teplotu v piecke, takže proces extrakcie je oveľa efektívnejší a vy môžete zo svojich byliniek alebo koncentrátov dostať absolútne maximum.

Vaporizér s režimom pary na prianie

Kým väčšina vaporizérov má iba jeden režim prevádzky, Tinymight 2 má až dva: režim pary na prianie a režim posedenia. Režim para na prianie je perfektný pre tých z nás, ktorí si radi dajú na čas a užívajú si každé jedno potiahnutie, zatiaľ čo režim posedenia je ideálny pre ľudí, ktorí si viac užívajú viac inhalácii za sebou, bez toho, aby musel konštantne stláčať tlačidlo.

Režim para na prianie zapne nahrievanie na nízku teplotu, ktorá sa dá jednoducho udržiavať, pokiaľ nezapnete tlačidlo. Po jeho stlačení ho nebudete musieť väčšinou držať viac ako päť sekúnd pred tým, ako zariadenie zavibruje na znak toho, že je pripravené. Následne si môžete užívať paru a keď budete hotoví, tlačidlo jednoducho pustite.

Režim posedenie funguje tak, že komora je udržiavaná na nastavenej teplote po celú dobu relácie / posedenia. Kliknite na tlačidlo trikrát a následne ho podržte, kým nezačne vibrovať. Potom si dva až trikrát potiahnite, kým sa para nezjemní. Ak si medzi jednotlivými inhaláciami chcete dať dlhšiu prestávku, jednoducho zariadenie vypnite a reštartujte, keď dostanete chuť na viac.

Nastaviteľná veľkosť komory

S modelom Tinymight 2 si môžete nastaviť veľkosť komory zariadenie podľa vlastných preferencií, nakoľko chladiaca komora môže byť vysunutá smerom hore a dole, čím sa nastavuje práve veľkosť komory. Je už teda iba na vás, či si ju nastavíte na maximálnu kapacitu (0,2g byliniek) alebo na menšie dávky či dokonca microdosing.

Pripravený na použitie s dávkovacími kapsulami

Ak hľadáte jednoduchý spôsob na microdosing alebo chcete jednoducho komoru udržať čistejšiu, určite odporúčame zvážiť použitie dávkovacej kapsule. Tieto kapsule sú špeciálne navrhnuté pre Tinymight 2 a umožnia vám užívať si vaše vapovacie posedenia bez toho, aby ste sa museli zbytočne strachovať o čistenie.

Jednoducho kapsule naplňte materiálom, ktorý si prajete vapovať a vložte ich do komory. Nie len, že je napĺňanie vaporizéra Tinymight 2 týmto spôsobom jednoduché a rýchle, ale tiež to znamená, že si môžete pripraviť dávku dopredu pre prípady, kedy niekam napríklad idete a chcete si zo sebou pre istotu zobrať viac ako jednu nálož.

Jedna dávkovacia kapsula je zdarma súčasťou balenia pri objednávke Tinymight 2 od MagicVaporizers.

Široký rozsah teploty (140°C až 250°C)

Tinymight 2 umožňuje presné nastavenie teploty medzi 140°C a 250°C, tým, že potočíte analógovým krúžkom nastavenia teploty, ktorý nájdete na spodnej strane zariadenia. S jeho širokým teplotným rozsahom budete mať dostatok priestoru si trošku zaexperimentovať a zistiť, aká teplota pre vás funguje najlepšie.

Obsahuje multifunkčný nástroj

Tento praktický multifunkčný nástroj, ktorý je súčasťou balenia Tinymight 2 budete mať vždy rovno po ruke, nakoľko je zabudovaný do vrchnej strany zariadenia pre jednoduchý prístup počas fungovania. Tento nástroj môže byť použitý na zamiešanie komory počas posedenia ale je tiež dosť dlhý na to, aby sa ním dala nastaviť veľkosť komory, čo vám umožní prepínať medzi malými a veľkými dávkami jednoducho a rýchlo.

Rýchle nabíjanie cez USB-C

Tinymight 2 je vybavený nabíjacím portom USB-C a ponúka tiež možnosť rýchleho nabíjania. S pomocou rýchlonabíjačky (nie je súčasťou balenia) ho nabijete za menej ako hodinu, takže sa môžete za chvíľku vrátiť k vapovaniu, nech ste kdekoľvek.

Keď zariadenie zapnete, jeden až štyrikrát zavibruje, v závislosti od stavu nabitia batérie. Hneď vedľa nabíjacieho portu je tiež dióda indikátora, ktorej farba sa zmení zo zelenej na červenú po vybití batérie. Toto pomáha udržať si prehľad o tom, kedy musíte dať zariadenie nabiť, takže si budete môcť posedenia užívať bez zbytočných prerušení.

Nahraditeľná batéria typu 18650

Nakoľko je Tinymight 2 napájaný vymeniteľnou batériou typu 18650, nebudete svoje vapovacie posedenia musieť nikdy prerušovať len preto, že vám došla baterka. Stačí jednoducho vsunúť do zariadenia vsunúť čerstvú náhradnú batériu a môžete sa vrátiť k vapovaniu za pár sekúnd!

V prípade, že by ste chceli používať inú batériu typu 18650 ako je tá, ktorá je súčasťou originálneho balenia, berte prosím na vedomie, že batéria musí byť vysokej kvality s prúdom minimálne 20A.

Navrhnutý pre výdrž

Ako sa dá očakávať pri vaporizéroch vyrobených vo Fínsku, Tinymight 2 je vyrobený výlučne z prémiových materiálov. Puzdro zariadenia je vyrobené z dreva amerického orecha, známeho svojimi kvalitnými izolačnými vlastnosťami a hladkou štruktúrou, čo znamená, že zariadenie sa bude držať v ruke pohodlne a nebude na dotyk horúce.

Zvyšok zariadenie je vyrobené z iných odolných materiálov, ako je napríklad nerezová oceľ, hliník a kremíkové sklo, čo zaručuje prémiový výkon na celé roky dopredu.

Ako používať Tinymight 2

Tu je návod, ako používať Tinymight 2 v režime para na prianie:

 1. Otočte zariadenie spodnou stranou smerom hore a odstráňte náustok.
 2. Váš materiál nasypte na opačnú stranu náustku. Náustok vložte naspäť do zariadenie, pričom ho stále držte spodnou stranou smerom hore.
 3. Nastavte si požadovanú teplotu pomocou koliečka na spodnej strane zariadenia. Pre jemnejšiu paru odporúčame zhruba 3-5, ale ak chcete veľké oblaky, kľudne navoľte 7-9.
 4. Trikrát rýchlo stlačte tlačidlo, čím zapnete zariadenie. Počkajte pár sekúnd.
 5. Tinymight 2 je teraz pripravený nahrievať vaše bylinky. Začnite zvyšovať úroveň nahrievania pridržaním tlačidla a počkajte, kým zariadenie nezavibruje.
 6. Vdýchnite paru z náustka, tlačidlo držte stlačené.
 7. Keď ste s parou spokojní, tlačidlo pustite, ale pokračujte vo vdychovaní, aby ste z prietoku vzduchu dostali všetku paru.
 8. Užívajte!
 9. Keď budete hotoví, dajte zariadeniu ďalší rýchly trojklik, čím ho vypnete, alebo pokračujte znova od kroku číslo 5, pokiaľ sa bylinky nesfarbia na hnedo a neprestanú produkovať paru.

Ako nastaviť teplotu?

Nastavte otočný krúžok na spodnej strane zariadenia na číslo, ktoré korešponduje s požadovanou teplotou. Iba pre upozornenie – na najvyššom stupni teploty (10) sa teplota líši podľa toho, aký režim je použitý.

 1. Zamknuté zariadenie
 2. 140°C
 3. 150°C
 4. 160°C
 5. 170°C
 6. 180°C
 7. 190°C
 8. 200°C
 9. 210°C
 10. 220°C
 11. 230°C / 250°C (režim posedenie / režim para na prianie)

Ako mám Tinymight 2 čistiť?

Čistenie vaporizéra Tinymight 2 je veľmi jednoduché, pretože sklenená trubička, chladiaca jednotka a filtre z nerezovej ocele sú jediné súčiastky zariadenia, ktoré si vyžadujú pravidelné čistenie. Môžu byť opláchnuté horúcou vodou s mydlom alebo namočené do rozpúšťadla, ako napríklad izopropyl alkohol.

Záruka

Všetky vaporizéry Tinymight 2 predávané stránkou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov Tinymight sú plne autentické a vzťahuje sa na ne 3-ročná záruka po registrácií zariadenia na tinymightvape.com, obmedzená na bežné použitie.

Používateľský manuál

Tinymight 2

Obsah

 • Vaporizér Tinymight 2
 • Dávkovacia kapsula*
 • Sklenený náustok (55 mm)
 • Titánový náustok (80 mm)
 • Batéria typu 18650
 • Nabíjací kábel USB-C
 • Sitká
 • Krúžky tesnenia
 • Vrecúško na uskladnenie
 • Návod na obsluhu

* Pri zakúpení z MagicVaporizers vám k vaporizéru pribalíme dávkovaciu kapsulu zdarma!

Tinymight 2

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 6.1 × 3.7 × 8.8 cm
Váha: 186 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: Menej ako 10 sekúnd
Zdroj energie: Batéria typu 18650
Teplota: 140°C až 250°C
Výrobca: Tinymight
Záruka: 3 rokov
Krajina výroby: Fínsko
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na Tinymight 2