Vaporizéry na konope do 100 €

Vaporizéry do 100 €

Na to, aby ste si užili dobré vapovanie nemusíte nutne rozbiť prasiatko. Existuje totiž množstvo vaporizérov s vysokou kvalitnou a zároveň nízkou cenou, ktoré môžu byť aj vaše, ak viete kde hľadať. Fakt, že sú lacné, nemá pri týchto kúskoch žiadny vplyv na kvalitu zážitku z vapovania.

Práve naopak, tieto vaporizéry vás rozhodne ohromia všetkými vychytávkami, ktoré ponúkajú. Okrem lacného nákupu sa preto môžete tešiť aj na kvalitné komponenty, zvonku aj zvnútra. Čítajte preto ďalej, ak sa chcete dozvedieť viac o našom top výbere spomedzi cenovo dostupných vaporizérov.

Read more
Nastaviť zostupný smer
 1. DynaVap M7 - Small
  Rating:
  (5)
  DynaVap M7

  85 €

  • Manual heating for complete control
  • Textured stem for enhanced grip and heat dissipation
  • Available in XL size
 2. XMax V3 Pro - Small
  Rating:
  XMax V3 Pro

  119 €

  • Nahriaty už za 15 sekúnd
  • Plne konvekčné nahrievanie
  • Rozsah nastavenia teploty 100°C až 220°C
 3. DynaVap M+ - Small
  Rating:
  DynaVap M+ (Plus)

  99 €

  • Manuálne nahrievanie
  • Dizajn bez plutvičiek pre vylepšený výkon
  • Pripravený na microdosing s nastaviteľnou veľkosťou piecky
 4. AirVape Xs GO Vaporizer
  Rating:
  AirVape Xs GO

  69 € 79 €

  • Ľahký a diskrétny
  • 20 sekúnd nahrievanie
  • 5 možností nahrievania (180°C až 215°C)
 5. Flowermate Aura Vaporizer
  Rating:
  Flowermate Aura

  69 € 99 €

  • Tvarovaný ako pero a diskrétny
  • 2 hodiny výdrž batérie
  • Jednoduché používanie
 6. Smono 4 Vaporizer
  Rating:
  Smono 4

  99 €

  • Nahriatie len za 30 sekúnd
  • Keramická komora s jednoduchým čistením
  • 2300 mAh batéria (~10 posedení)
 7. Smono 3 Vaporizer
  Rating:
  Smono 3

  99 €

  • Nahriaty za menej ako 35 sekúnd
  • Uzavretý konvekčný systém nahrievania
  • 45 minút výdrž batérie
 8. Boundless CFC 2.0 Vaporizer
  Rating:
  Boundless CFC 2.0

  79 € 89 €

  • Nahriatie za 30 sekúnd
  • Kondukčný ohrev a vylepšený tok vzduchu
  • Výdrž batérie až 15 sedení
Nastaviť zostupný smer

Lacné sa na MagicVaporizers rovná kvalitné

Keď nakupujete u nás, nekúpite si len tak hocijaký vaporizér. V ponuke máme výlučne tie najlepšie, a to aj čo sa týka tých lacných! Správne, MagicVaporizers je jediná stránka ktorá pokryje všetky vaše vapovacie potreby.

Môžete teda očakávať tú najvyššiu kvalitu, ktorá zaručene naplní všetky vaše očakávania týkajúce sa vapovania. Je samozrejmé, že keď človek začuje slovné spojenie „lacné vaporizéry“, vzbudí to istú dávku pozornosti, možno dokonca nepokoja. Nechajte sa ale uistiť, na našich vaporizéroch nie je lacné nič, okrem ich cenoviek.

V dobách bývalých znamenali lacné vaporizéry presne to, čo si predstavíte. V porovnaní s dneškom sa však situácia značne zmenila. Tento fakt sme využili a vybrali pre vás iba tie najlepšie z najlepších, skryté poklady vapovania, ktoré vám zarućia vynikajúcu paru za viac ako priateľské ceny.

Všetky potrebné funkcie môžete dostať bez kompromisu v kvalite. Samozrejme, sú veci, za ktoré si jednoducho musíte priplatiť. Rozhodne však nie je potrebné minúť viac, ako si môžete dovoliť ak túžite po solídnom zážitku z vapovania.

Cenovo dostupné vaporizéry

V nasledujúcej časti vám predstavíme pár cenovo dostupných kúskov, ktoré sme pre vás našli. Po dočítaní tohto článku rozhodne neprehliadnite zvyšok našej online ponuky. V tej nájdete množstvo vaporizérov, ktoré zaručene poskytnú všetko, čo od vaporizéra môžete požadovať.

Flowermate Aura

Flowermate Aura je okamžitý hit, ktorý poskytne neuveriteľnú úroveň komfortu za dostupnú cenu. Nielen, že je extrémne kompaktný a ľahký, ale zároveň zvládne aj vaporizáciu byliniek, liquidov a voskov. Okrem toho ponúka aj pôsobivú výdrž batérie, ktorá vydrží na jedno nabitie až 2 hodiny vapovania.

Tí, ktorí často vapujú v pohybe nemajú čas čakať na to, kým sa ich vaporizér nabije. Preto vám investícia do Aury zaručí rýchle nahrievanie, pre zaručenie optimálneho pohodlia a dostupnosti.

Ovládanie teploty na Aure patrí k najjednoduchším, aké vôbec existujú, čo robí z tohto cenovo dostupného vaporizéra výbornú voľbu pre začiatočníkov aj expertov.

Vďaka efektívnej teplotnej izolácii sa môžete tešiť na optimálnu kvalitu pary pri každom jednom použití. A nie len to, Flowermate vybavil Auru dokonca aj praktickým LED displejom, ktorý vám zaručí, že nikdy nestretíte prehľad o momentálnej teplote nahrievania.

DynaVap M 2021

Tento krásavec, vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, využíva hybridné nahrievanie, ktoré vám poskytne paru, kedykoľvek si zmyslíte. Ak si ulietate na micro-dosingu, DynaVap M je pre vás to pravé. Nielen, že je jeho ovládanie úplná brnkačka, vaporizér je okrem toho aj takmer úplne nezničiteľný, čo znamená, že si kupujete zariadenie, ktoré s vami pobudne peknú chvíľku.

A pretože je vaporizér menší ako bežné pero, je jednoduché ho schovať do vrecka a uniknúť tak nežiadanej pozornosti. Manuálne nahrievanie zaručí, že budete mať kontrolu nad tým akú teplotu použijete doslova vo vlastných rukách. Vaporizér dokonca ponúka prispôsobiteľnú nahrievaciu misku s dvomi rôznymi nastaveniami obsahu: 0,1 gramu alebo 0,5 gramu.

Vďaka tejto funkcii zistíte, že aj najmenšie množstvo byliniek môže poskytnúť perfektnú paru. Vymieňanie byliniek za nové je rovnako rýchle a jednoduché, čo robí z DynaVap-u doslova povinnosť, ak si ceníte svoje pohodlie a komfort.

Smono 4

Ak hľadáte lacný vaporizér s ultra-rýchlym nahrievaním pre vapovanie za pohybu? Ak áno, chceli by sme vám predstaviť Smono 4. S jeho funkciou nahriatia do 30 sekúnd si budete môcť užívať rýchle vapovanie „vletku“ bez nutnosti čakania.

Táto cenovo dostupná jednotka je vybavená keramickou komorou, ktorá sa čistí jednoducho a bez problémov. Okrem toho sklenený náustok zaručuje kvalitný zážitok z vapovania. S týmto vaporizérom si môžete užívať paru z byliniek, voskov aj olejov.

Ako jedna z najpopulárnejších možností pre začiatočníkov, Smono 4 je jednoduchý v dizajne, ale zároveň veľmi efektívny v produkcii vysoko kvalitnej pary. Čo je ešte lepšie, vaporizér je vybavený 2300 mAh batériou, ktorá je schopná zaručiť až 10 samostatných použití na jedno nabitie.

A keď potrebujete nakoniec aj tak dobiť baterky, USB nabíjanie je dokončené už za krátkych 1,5 hodiny. Vaporizér síce pri nabíjaní nemôžete používať, ale hodina a pol naozaj nie je veľa a vy sa budete môcť vrátiť k vapovaniu ani sa nenazdáte.

Zhrnutie

Určite neprehliadnite zvyšok ponuky MagicVaporizers, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre dokonalé vapovanie. Sme hrdí na kvalitu výrobkov a služieb, ktoré ponúkame, preto nás neváhajte osloviť v prípade akýchkoľvek problémov alebo otázok. Sme tu na to, aby sme vám pomohli.

Na sklade držíme nielen širokú ponuku lacných vaporizérov, nájdete tu okrem nich aj množstvo stacionárnych aj prenosných zariadení. Prezrite si najnovšie prírastky na našej stránky pre čerstvé novinky. Tam nájdete najnovšie inovácie vapovacieho priemyslu. Ak chcete ísť s dobou a udržať sa na špici technológie vapovania, toto sú zariadenia pre vás.