Smono 3

Rating:
4.25

75 € 89 € Ušetríte: 14 €

SKU
ignore-this-68
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Zaistite, že je vaša para vždy čistá pravidelnou výmenou sitiek vo vašom vaporizéry Smono 3
Smono 3 - Sitká
11,25 € 15 €

Udrživajte váš Smono 3 "fresh" s týmito sitkami. Sitko zabraňuje materiálu spadnúť do pary a udržiava ju tak čistú a chutnú.

Obsahuje:

 • Sitká (3)

Odporúčané na používanie spolu s: Smono 3.

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Uzavretý konvekčný systém nahrievania
 • Kompatibilný s bylinkami, voskmi a olejmi
 • Prémiový sklenený náustok
 • Nabitie cez USB kábel za 2 hodiny
 • Kompaktný a prenosný
 • Jednoduché používanie

Pre koho je Smono 3 určený?

Smono 3 je praktický a pôsobivo kompaktný, čo ho pri rozmeroch 5 x 2,7 x 8 cm robí ideálnou voľbou pre tých, ktorí si cenia pohodlie a milujú, keď si môžu svoj vaporizér zobrať zo sebou – bez toho, aby pocítili prílišný úbytok skladovacieho priestoru vo vreckách alebo v batohu. Vďaka jeho jednoduchému dizajnu je Smono 3 perfektným spojením ľahkého, prenosného štýlu a jednoduchého používania.

Inovatívny systém nahrievania

Na rozdiel od iných vaporizérov na trhu, ktoré bylinky nahrievajú priamo pomocou kondukcie, Smono k tejto problematike pristupuje elegantnejšie. Jeho pokročilý konvekčný vyhrievací mechanizmus bez námahy pumpuje nahriaty vzduch priamo na bylinky pre vytvorenie okamžitej teploty bez toho, aby poškodil textúru alebo chuť materiálu. Vyprodukovaná para je preto jemná, hustá a chutná – všetko, čo by ste si mohli priať!

Jednoduché používanie

Smono 3 je oprostený od komplikovaných tlačidiel a diaľkových ovládačov, nájdete na ňom iba 3 tlačidlá. Nakoľko je navrhnutý pre maximálnu jednoduchosť, tento vaporizér je perfektný hlavne pre nováčikov na vapovej scéne s malými skúsenosťami. Praktický OLED displej zobrazuje všetky dôležité informácie (nastavenie teploty, súčasnú teplotu a stav batérie), čo znamená, že môžete so Smono 3 mať kontrolu nad teplotou bez zdĺhavé prechádzanie okienok menu.

Tento vaporizér sa tiež môže pochváliť funkciou automatického vypnutia pre zachovanie optimálnej bezpečnosti. Zabudovaný časovač zariadenie okamžite vypne po 4 minútach neaktivity pre minimalizáciu rizika nehôd v prípade, že neplánovane zaspíte alebo vás niečo vyruší.

Všestranný

Ak ste fanúšikom vaporizácie nielen byliniek, ale aj voskov a olejov, Smono 3 si skutočne užijete. Umožňuje si vybrať presne to, čo chcete pre konkrétne posedenie. Pri bylinkách ich stačí jednoducho vložiť do vyhrievacej komory, ak však chcete vaporizovať koncentráty, použite pribalené kremenné sklo. Kapsule sa zároveň jednoducho vkladajú do vyhrievacej komory a ľahko čistia.

Dlhá výdrž batérie

Smono 3 má zabudovanú 1600 mAh batériu, ktorá je nabíjaná cez USB kábel. Z úplnej nuly do plného nabitia to trvá 2 hodiny. Na jedno plné nabitie vám batéria poskytne 45 minút funkcie, čo znamená, že môžete vaporizér používať dosť dlho aj mimo domova.

Prémiový náustok

Náustok vyrobený zo skla tej najvyššej kvality so zabudovaným skleneným cylindrom zaručuje, že je para čistá a schladená na správnu teplotu pred tým, ako k vám dorazí. Náustok môže byť od zariadenia jednoducho oddelený a rozložený pre jednoduchšie čistenie.

Záruka

Na Smono 3 sa vzťahuje desaťročná záruka od výrobcu, obmedzená na bežné používanie.

Používateľský manuál

Smono 3

Obsah

 • Vaporizér Smono 3
 • Krabička na bylinky
 • Nástroj na miešanie
 • Kefka na čistenie
 • Klieštiky
 • Kapsula z kremenného skla na oleje/vosky
 • Kryt na náustok
 • Návod na obsluhu
Smono 3

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 5,0 × 2,7 × 8,0 cm
Váha: 137 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 35 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (1600 mAh)
Teplota: 170°C až 210°C
Výrobca: Smono
Záruka: 10 rokov
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na Smono 3
You're reviewing:Smono 3
Rating