Flowermate Aura

Rating:
4.35

69 € 99 € Ušetríte: 30 €

SKU
ignore-this-76
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Udržiavajte vás vaporizér Flowermate čistý pri vaporizácií byliniek s touto kapsulou na bylinky
Flowermate - Kapsula na bylinky
3,75 € 5 €

Kapsula na bylinky je to, čo by ste mali použiť, ak si chcete pripraviť bylinky na vaporizáciu vo vašom vaporizéry Flowermate a zároveň sa chcete vyhnúť znečisteniu zariadenia. Tiež je vynikajúca na zbalenie extra byliniek, ak máte v pláne vapovať mimo svoj domov.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Táto kapsula na koncentáry sa vám hodí, ak chcete cez váš vaporizér Flowermate vaporizovať vosky alebo oleje
Flowermate - Kapsule na koncentráty
3,75 € 5 €

Kapsula na koncentráty je to, čo by ste mali použiť ak chcete cez váš vaporizér Flowermate vaporizovať koncentráty, ako napríklad vosky alebo oleje. Jednoducho umiestnite vaše koncentráty na vatovú podložku v kapsli a následne kapsulu vložte do vaporizéra.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Water Pipe Adapter
Flowermate Aura - Adaptér na vodnú fajku
18,75 € 25 €

Adaptér na vodnú fajku pasuje na samčie (14 mm, a 18 mm) a samičie (10 mm, 14 mm a 18 mm) trubice. Používanie adaptéra na vodnú fajku s vašim vaporizérom Flowermate Aura nielen že sa zbavíte akejkoľvek iritácie, spôsobenej príliš horúcou parou, ale navyše aj zlepšuje celkovú chuť.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate Aura.

Flowermate - Podložka na vosk/olej
Flowermate - Sitká do komory
6 € 8 €

Udržiavajte vašu paru čistú s týmito sitkami do komory. Sitká do komory zaručia, že medzi vyhrievacím telesom a materiálom nedôjde k priamemu kontaktu.

Obsahuje:

 • Sitká do komory (5)

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate Aura - Náustok
Flowermate Aura - Náustok
6,75 € 9 €

Tento náustok je náhradný diel pre vaporizér Flowermate Aura v prípade, že potrebujete nahradiť náustok, pribalený k originálnemu baleniu, alebo ak jednoducho chcete jeden navyše. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu a identický ako ten pôvodne pribalený k zariadeniu.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate Aura.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Vaporizuje bylinky, vosky a oleje
 • Až 2 hodiny výdrž batérie
 • Rýchle nahrievanie
 • Diskrétny, tenký a prenosný
 • Úplná kontrola teploty
 • LED displej

Pre koho je Flowermate Aura určený?

Flowermate Aura je špecificky navrhnutý pre maximálnu jednoduchosť a pohodlie pri používaní, čo z neho robí dokonalú voľbu pre tých, ktorí si vaporizáciu najradšej užívajú mimo svojho domova. Charakteristický tvar podobný peru znamená, že je Aura jednoducho prenosná, či už vo vrecku alebo v menších taškách. Tento kompaktný vaporizér je tiež veľmi jednoduchý na použitie vďaka prehľadnému nastavovaniu teploty, ktoré ocenia rovnako začiatočníci ako aj profesionáli.

Lepšia chuť

Pod kompaktným, minimalistickým vonkajším obalom vaporizéra Flowermate Aura nájdete inovatívnu nahrievaciu komoru, skombinovanú s plne izolovaným prietokom vzduchu. Tento dizajn umožňuje pare prúdiť bez akéhokoľvek kontaktu s elektronikou v zariadení, čo zaručuje, že v nej budete cítiť výlučne aktívne zložky a chuť vašich byliniek. Moderný dizajn tohto vaporizéra zaručuje prémiovú bezpečnosť – a vynikajúcu chuť pri každom potiahnutí!

Diskrétny a prenosný

Dĺžka vaporizéra Flowermate Aura je iba 15 cm a s jeho tvarom, podobným peru, je toto zariadenie veľmi diskrétne a jednoduché na schovávanie alebo prenášanie. Jednoducho ho strčte do vrecka alebo hoďte do tašky pri odchode z domu a môžete si užívať kvalitnú vaporizáciu kdekoľvek ste. Okrem toho bezpečnostný zámok zapnutia zaručuje, že sa pri prenose nemôže náhodne spustiť – tlačidlo spustenia musí byť stlačené aspoň 5-krát priamo po sebe, aby sa zariadenie zaplo a začalo nahrievať.

Pôsobivá životnosť batérie

Na jednu plne nabitú batériu je Flowermate Aura schopný poskytnúť 2 celé hodiny vaporizácie. Zabudovaná batéria môže byť pohodlne nabíjaná prostredníctvom USB kábla, čo znamená, že môžete vaporizér nabíjať prakticky kdekoľvek a dokonca aj vonku, pomocou power-banky.

Multifunkčný

Na rozdiel od mnohých iných alternatív na trhu je tento vaporizér schopný bez problémov vaporizovať bylinky, vosky aj oleje. Rozhodnite sa, čo by ste chceli vaporizovať a vložte materiál do odpovedajúcej kapsule (na bylinky alebo na koncentráty), vložte kapsulu do vaporizéra a nastavte teplotu, ktorú chcete použiť – a už za krátko môžete vdychovať čistú, voňavú a chutnú paru.

Rýchle nahrievanie a nastaviteľná teplota

Všetci skúsení používatelia rozumejú dôležitosti kontroly teploty nahrievania a po tejto stránky Flowermate Aura exceluje. Obsahuje prehľadný LED displej, ktorí zobrazuje presnú teplotu v reálnom čase a jednoducho sa ovláda. Pre zmenu teploty stačí jednoducho stlačiť odpovedajúce tlačidlo + alebo – a nastaviť vaporizér podľa vlastných preferencií. Vďaka jeho výkonnej batérií je Flowermate Aura schopný nahriatia už za 60 sekúnd, čo znamená, že nebudete nikdy musieť znudení čakať.

Záruka

Na všetky zariadenia Flowermate zakúpené z MagicVaporizers sa vzťahuje 2 ročná záruka (6 mesiacov na batériu), ktorá je obmedzená na bežné používanie.

Flowermate Aura

Obsah

 • Vaporizér Flowermate Aura
 • Náustok
 • Kapsula na koncentráty
 • Kapsula na bylinky
 • Nástroj na utláčanie
 • Kefka na čistenie
 • USB kábel na nabíjanie
 • Sitká z nerezovej ocele (5)
 • Návod na obsluhu
Flowermate Aura

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2,8 × 2,8 × 14,7 cm
Váha: 103 g
Nahrievanie: Kondukčná
Čas nahrievania: 60 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2600 mAh)
Teplota: 40°C až 230°C
Výrobca: Flowermate
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na Flowermate Aura
You're reviewing:Flowermate Aura
Rating