AirVape Xs GO

Rating:
4.35

69 € 79 € Ušetríte: 10 €

SKU
ignore-this-69
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Ochráňte váš AirVape Xs GO pomocou tohto puzdra
AirVape Xs GO - Puzdro
18,75 € 25 €

Puzdro zaručí, že bude váš AirVape Xs Go odolný voči vode, zápachu a nečistotám, čo z neho robí perfektný doplnok pri trávení dlhšieho času vonku. Taktiež má zabudovanú extra priehradku na bylinky.

Odporúčané na používanie spolu s: AirVape Xs GO.

AirVape Xs GO - Sitká (balenie 6)
AirVape Xs GO - Sitká
9,75 € 13 €

AirVape Xs GO - Sitká sú presne to, čo potrebujete pre nahradenie sitiek obsiahnutých v pôvodnom balení.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (3)
 • Sitká do komory (3)

Odporúčané na používanie spolu s: AirVape Xs GO.

Chcete cez váš AirVape X vaporizovať koncentráty, ako napríklad oleje alebo vosky? Kúpte si túto podložku na vosk!
AirVape Xs GO - Podložka na vosk
9,75 € 13 €

S podložkou na vosk môžete cez váš AirVapeXs GO vapovať koncentráty ako napríklad vosky alebo oleje. Vložte podložku do komory a naneste koncentrát na ňu.

Odporúčané na používanie spolu s: AirVape Xs GO.

AirVape Xs GO - Náustok
AirVape Xs GO - Náustok
9,75 € 13 €

AirVape Xs GO - Náustok má všetko, čo potrebujete pre nahradenie pôvodného náustku.

Obsahuje:

 • Magnetický náustok (1)
 • Sitko (1)
 • Keramický box na prietok vzduchu (1)

Odporúčané na používanie spolu s: AirVape Xs GO.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Ľahký a diskrétny
 • Hybridné nahrievanie
 • Silná výdrž batérie, ktorá môže byť používaná aj počas nabíjania
 • Rýchle nahriatie
 • Jednoduché použitie

Pre koho je AirVape Xs Go určený?

AirVape Xs GO je vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených „vaperov“ pre jeho minimalistické rozmery a dobrý výkon. V porovnaní s jeho predchodcom, ktorým bol Air Vape Xs, má tento vaporizér menší, diskrétnejší tvar, ktorý sa zaručene zmestí do dlane vašej ruky pre zaručenie úplnej diskrétnosti. Jeho používanie je jednoduché, nakoľko má iba jedno tlačidlo a výber z piatich možných nastavení teploty. Ak teda hľadáte kompaktný vaporizér, ktorý produkuje kvalitnú paru bez akýchkoľvek problémov, S AirVape Xs GO budete zaručene spokojní.

Kompaktný dizajn

AirVape Xs GO sa teší obľúbenosti medzi zákazníkmi hlavne kvôli jeho malým rozmerom. Je špecificky vyrobený tak, aby sa zmestil do každého vrecka alebo tašky bez toho, aby bol príliš ťažký a váži iba 57 gramov, čo znamená, že si ho zo sebou môžete zobrať takmer všade. Náustok je magnetický a dá sa jednoducho odstrániť, keď chcete vaporizér znovu naplniť alebo vyčistiť.

Hybridné nahrievanie

AirVape Xs GO využíva rovnako konvekčné nahrievanie (nahriaty vzduch) a kondukčné nahrievanie (nahrievanie kontaktom), čo umožňuje rovnomerné nahrievanie byliniek pre maximálnu efektivitu. Skombinujte hybridné nahrievanie so systémom dvojitej filtrácie, ktorý nájdete v náustku aj v komore a získate vaporizér , ktorý zaručuje chutnú a hustú paru pri každom jednom potiahnutí. Air Vape Xs Go sa síce môže zdať malý, rozhodne ale udiera nad svoju váhovú kategóriu.

Technológia „Pass-Through“

Prenosné vaporizéry už dosiahli takmer rovnakú kapacitu ako tie stacionárne, jednou z ich najväčších nevýhod však bolo doteraz hrozba vybitia batérie a následne nutnosť čakať, kým sa znova nabije pred tým, ako môžete pokračovať vo svojom posedení. AirVape Xs GO tento problém rieši využitím technológie „pass through“, čo znamená že je tento vaporizér možné nabíjať a používať zároveň! Batéria má decentnú kapacitu (1200 mAh), takže je možné, že túto technológiu nebudete potrebovať každý deň, ale v prípadoch kedy ju budete nútení použiť, dokáže doslova zachrániť život.

Jednoduché použitie

AirVape Xs GO má jediné tlačidlo, ktorým je možné ovládať všetky funkcie, čo z neho robí výbornú voľbu pre začiatočníkov, ktorí nepotrebujú všetky pokročilé funkcie často zabudované v drahších vaporizéroch. Pre ešte väčšiu jednoduchosť má vaporizér zabudovaný nástroj na miešanie, ktorý umožňuje miešať bylinky počas používania.

Je možné si vybrať z 5 prednastavených teplôt (180, 190, 200, 207 a 215°C). Zmena a nastavenie špecifickej teploty je veľmi jednoduché, pomocou tlačidla vám to nezaberie viac ako pár sekúnd. Ak si však potrpíte na tom, aby ste mali úplnú kontrolu nad teplotou vaporizácie, môže sa stať že AirVape Xs GO pre vás bude trochu príliš obmedzujúci.

Záruka

Na AirVape Xs GO sa vzťahuje 3 ročná záruka od MagicVaporizers a dodatočná doživotná záruka od výrobcu.

Používateľský manuál

AirVape Xs GO

Obsah

 • Vaporizér AirVape Xs GO
 • USB kábel
 • Nástroj na čistenie
 • Nástroj na utláčanie
 • Sitko
 • Návod na používanie
AirVape Xs GO

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2,5 × 10,0 cm
Váha: 57 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 20 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (1200 mAh)
Teplota: 180°C až 215°C
Výrobca: AirVape
Záruka: 3+ rokov
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na AirVape Xs GO
You're reviewing:AirVape Xs GO
Rating