Smono 4

Rating:
4.15

79 € 89 € Ušetríte: 10 €

SKU
ignore-this-67
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Tieto sitká zaručujú, že para z vášho Smono 4 zostane čistá a chutná
Smono 4 - Sitká
9,75 € 13 €

Udrživajte váš Smono 4 "fresh" s týmito sitkami. Sitko zabraňuje materiálu preniknúť do pary a udržiava ju tak čistú a chutnú.

Obsahuje:

 • Sitká (3)

Odporúčané na používanie spolu s: Smono 4.

Toto je celý náustok pre Smono 4
Smono 4 - Náustok
11,25 € 15 €

Potrebujete nahradiť Náustok na vašom vaporizéry Smono 4? V tom prípade by ste si mali objednať tento doplnok.

Odporúčané na používanie spolu s: Smono 4.

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Nahriatie iba za 30 sekúnd
 • Jednoducho čistiteľná keramická komora
 • Náustok z kvalitného skla
 • Kompaktný a prenosný
 • Nabíjanie cez USB
 • Vaporizuje bylinky, vosky a oleje

Pre koho je Smono 4 určený?

Smono 4 je minimalistický a narába sa s ním veľmi jednoducho, čo ho robí vynikajúcou voľbou pre začiatočníkov. Je schopný vytvárať oblaky pary vynikajúcej kvality so zaručene výbornou chuťou a kombinácia nastaviteľného prietoku vzduchu a odolného skleneného náustka zaručujú vynikajúci zážitok z vapovania pri každom použití. Vaporizovať môžete bylinky, vosky aj oleje (pomocou pribalenej kapsule), čo ho robí rovnako vhodným aj pre skúsených vaperov.

Kompaktný a prenosný

Ak neznášate byť zatvorený doma a viac si užívate vapovanie vonku, prenosnosť Smono 4 si zamilujete. Kompaktná veľkosť vaporizéra s rozmermi iba 11,8 x 5,5 x 2,6 cm znamená, že sa vaporizér ľahko a bez akýchkoľvek problémov zmestí do väčšiny stredne veľkých vreciek alebo tašiek. Pretože je ľahký a jeho batéria vydrží 8-10 posedení, je perfektný na to, aby ste si ho zo sebou zobrali von.

Pôsobivá batéria

Smono 4 obsahuje zabudovanú nabíjateľnú 2300 mAh batériu, ktorej výkon a výdrž takmer nemá obdoby. Je schopná poskytnúť dostatok výkonu pre až 10 plných posedení, po ktorých sa batéria nabije znova do plna iba za 1,5 hodiny. Jediná potenciálna nevýhoda tohto vaporizéra je že ho nemôžete používať pri nabíjaní, pre tých, ktorí si svoje posedenia plánujú dopredu a počítajú s časom nabíjania to ale nebude predstavovať žiadny problém.

Prednastavené teplotné stupne

S 8 prednastavenými úrovňami teploty sa zbavíte nutnosti neustále stláčať tlačidlá pre dosiahnutie požadovanej teploty. Dostupné v 10°C rozpätiach medzi 160°C a 230°C umožňujú OLED displeju zobrazovať presnú teplotu na ktorej sa Smono 4 zrovna nachádza a na akú sa nahrieva. Proces nahrievania trvá iba 30 sekúnd!

Unikátny štýl nahrievania

Smono 4 má unikátny systém nahrievania a nastaviteľný prietok vzduchu, ktorý rovnomerne distribuuje teplotu na bylinky v keramickej komore, ktorá sa navyše aj jednoducho čistí. Toto znamená, že je za každých okolností zachovaná prémiová chuť a para je jemnejšia ako tá, akú môžete nájsť u mnohých iných vaporizérov na trhu, nezávisle od nastavenej teploty.

Maximálna bezpečnosť

Ak sa vám niekedy stalo, že ste sa uprostred vaporizácie pristihli ako pomaličky zaspávate a váš vaporizér je pritom stále horúci, určite oceníte funkciu automatického vypínania, ktorú Smono 4 má. Po 4 minútach bez aktivity sa vaporizér začne vypínať, čo sprevádza krátka vibrácia.

Táto funkcia automatického vypnutia je skvelá nie len pre zaručenie maximálnej bezpečnosti, ale aj pre zachovanie životnosti batérie.

Záruka

Na Smono 4 sa vzťahuje 10-ročná záruka od výrobcu, obmedzená na bežné používanie.

Používateľský manuál

Smono 4

Obsah

 • Vaporizér Smono 4
 • Kapsule na koncentráty
 • Kefka na čistenie
 • Klieštiky
 • Nástroj na čistenie
 • USB kábel
 • Návod na obsluhu
Smono 4

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 5,5 × 2,6 × 11,8 cm
Váha: 150 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia+kondukcia)
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2300 mAh)
Teplota: 160°C až 230°C
Výrobca: Smono
Záruka: 10 rokov
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na Smono 4
You're reviewing:Smono 4
Rating