Boundless CFC 2.0

Rating:
4.15

79 € 89 € Ušetríte: 10 €

SKU
ignore-this-74
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

BudKups pre vaporizér Boundless môžu byť naplnené až 0.5g byliniek.
Boundless - BudKups (3 kusy)
18,75 € 25 €

Chcete vylepšiť zážitok z vapovania s vaším vaporizérom Boundless CFC 2.0 alebo CFC Lite? Vyskúšajte nové a vylepšené BudKups. Tieto opakovane použiteľné capsule môžu byť naplnené až 0,5g byliniek. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele medicínskej kvality a fungujú ako nádobka na uskladnenie byliniek a sitko zároveň. Kapsule môžu byť naplnené bylinkami vopred pre bezpečné prenášanie a je ich možné jednoducho vložiť alebo vybrať z vaporizéra.

BudKups značne zjednodušujú nakladanie byliniek do vaporizéra a zároveň ho pomáhajú udržať čistejší, tiež však vylepšujú efektivitu nahrievania. Veľké množstvo malých otvorov na základni a viečku vylepšuje prietok vzduchu a zvyšuje plochu povrchu o 170%, čo zaručí rýchlejšie nahrievanie a lepší zážitok z vapovania.

Pre začatie používania BudKups 3.0 stačí naplniť BudKup bylinkami, odstrániť kovové sitko z komory piecky vášho vaporizéra Boundless CFC 2.0 / CFC Lite a nahradiť ho naplneným BudKup-om. Potom sa už stačí len oprieť a užívať si čisté a efektívne vapovanie z vášho vaporizéra Boundless!

Obsahuje:

 • BudKups (3)

Odporúčané na použitie spolu s: Boundless CFC Lite, Boundless CFC 2.0.

Tieto sitká dokonale sedia do náustku Boundless CFC 2.0 a bránia akémukoľvek materiálu pred vstupom doňho
Boundless CFC 2.0 - Sitká do náustku
4,50 € 6 €

Udržiavajte svoj Boundless CFC 2.0 „fresh“ s týmito sitkami do náustku. Sitká do náustku sú navrhnuté tak, aby sedeli do náustku a zabránili bylinkám, aby sa doňho dostali.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (2)

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless CFC 2.0.

Boundless CFC 2.0 - Náustok
Boundless CFC 2.0 - Náustok
14,25 € 19 €

Boundless CFC 2.0 - náustok je náhradný diel pre Boundless CFC 2.0 v prípade, že by ste potrebovali jeden náhradný. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu a je k nemu pribalené sitko, ktoré sa postará o dodatočnú filtráciu a prečistenie pary pred tým, ako sa dotkne vašich pier.

Obsahuje:

 • Náustok (1)
 • Sitko na náustok (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless CFC 2.0.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Ľahký a kompaktný
 • Úplná kontrola teploty
 • Silná výdrž batérie
 • Nabíjanie cez USB
 • Rýchle nahriatie
 • Progresívny prietok vzduchu
 • Zahŕňa adaptér na vodnú fajku
 • Jednoduché čistenie

Pre koho je Boundless CFC 2.0 určený?

Boundless CFC 2.0 je vylepšená verzia vaporizéru Boundless CFC s veľkým množstvom nových upgradov a zlepšených vlastností a funkcií. Ak je spoľahlivý, diskrétny vaporizér, ktorý ponúka perfektný balans medzi prenosnosťou a pôsobivým výkonom to čo hľadáte, rozhodne zvážte Boundless CFC 2.0. Pohodlne sa zmestí do vrecka, avšak napriek jeho veľkosti nerobí žiadne kompromisy čo sa týka vysokokvalitnej pary alebo najmodernejších technológií, čo znamená, že si môžete užívať chutnú paru pohodlne, či už doma alebo vonku.

Malý a diskrétny

Boundless CFC 2.0 je uznávaný pre jeho kompaktnosť, pretože sa zmestí takmer do každého vrecka a je teda vynikajúcou voľbou pre outdoorové vapovanie. Jeho zúžený tvar umožňuje skryť tento vaporizér v dlani ruky, čo otvára množstvo nových možností pre nepozorovanú vaporizáciu.

Dizajn Boundless CFC 2.0 sa v porovnaní s jeho predchodcom výrazne zlepšil. Spevnený náustok a vystužený vonkajší obal zaistia maximálnu odolnosť. Tento vaporizér je navrhnutý tak, aby obstál v skúške času a pritom si zachoval svoj elegantný, kompaktný vzhľad.

Pôsobivá výdrž batérie

Boundless CFC 2.0 je rozmerovo minimalistický, je preto ľahké usúdiť, že batéria nebude mať veľmi dobrú výdrž. Takýto úsudok však nemôže byť ďalej od pravdy, nakoľko je tento vaporizér schopný vydržať až 10 posedení na jednu plne nabitú batériu. Plné nabitie batérie trvá 3 hodiny a dá sa nabíjať cez USB, čo znamená, že ju môžete nabíjať kdekoľvek, stačí iba záložný zdroj (power bank)!

Úplná kontrola teploty a rýchle nahrievanie

S Boundless CFC 2.0 nie ste limitovaní na žiadnu prednastavenú teplotu, môžete si vybrať akúkoľvek medzi 60°C a 230°C. Vaporizér je plne nahriaty za krátkych 30 sekúnd, čo zaručuje, že už nikdy nebudete musieť dlho čakať, kým môže vaše posedenie začať. Okrem toho poskytuje praktický digitálny displej informácie o presnej teplote a stave batérie v reálnom čase počas používania.

Vylepšený prietok vzduchu

Boundless CFC 2.0 má v porovnaní s jeho predchodcom značne vylepšený prietok vzduchu, čo zaručuje neuveriteľne hustú a chutnú paru pri každom potiahnutí. Náustok je úplne tepluvzdorný pre maximálne pohodlie a samotná jemnosť produkovanej pary je vskutku pôsobivá.

Jednoduchá údržba

Vďaka jednoduchému, minimalistickému dizajnu je veľmi ľahké udržiavať Boundless CFC 2.0 čistý. Popravde – jediný komponent, ktorý vyžaduje čistenie je obrazovka digitálneho displeja, náustok a vnútorná piecka, pričom každý z nich stačí jednoducho utrieť a udržiavať v čistote medzi jednotlivými použitiami.

Záruka

Všetky vaporizéry Boundless CFC 2.0 predávané cez MagicVaporizers, autorizovaného distribútora Boundless, sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 3-ročná záruka.

Používateľský manuál

Boundless CFC 2.0

Obsah

 • Vaporizér Boundless CFC 2.0
 • Adaptér na vodnú fajku
 • Nástroj na miešanie
 • Kefka na čistenie
 • Kábel na USB nabíjanie
 • Návod na obsluhu
Boundless CFC 2.0

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 13,0 × 3,3 × 3,3 cm
Váha: 227 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (1200 mAh)
Teplota: 60°C až 230°C
Výrobca: Boundless
Záruka: 3 roky
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na Boundless CFC 2.0
You're reviewing:Boundless CFC 2.0
Rating