COVID-19: Naše skladisko nie je situáciou ovplyvnené. Doba doručenia objednávok je 1 až 3 pracovné dni.

Boundless CFC 2.0

Rating:
4.15

79 € 89 € Ušetríte: 10 €

SKU
SKU940
Najnovšia verzia! (2020.08)
Balance de Poche - On Balance Champion - 500 à 0,01g
Vrecková váha - 500 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 500 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Tieto sitká dokonale sedia do náustku Boundless CFC 2.0 a bránia akémukoľvek materiálu pred vstupom doňho
Boundless CFC 2.0 - Sitká do náustku
4,50 € 6 €

Udržiavajte svoj Boundless CFC 2.0 „fresh“ s týmito sitkami do náustku. Sitká do náustku sú navrhnuté tak, aby sedeli do náustku a zabránili bylinkám, aby sa doňho dostali.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (2)

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless CFC 2.0.

Tieto sitká sedia perfektne do komory Boundless CFC 2.0 a zabraňujú akémukoľvek materiálu padnúť do piecky.
Boundless CFC 2.0 - Sitká do komory
4,50 € 6 €

Sitká do komory by mali byť umiestnené na spodok komory na bylinky vášho vaporizéra Boundless CFX 2.0, aby zabránili priamemu kontaktu medzi výhrevným telesom a bylinkami, nabitými v komore.

Obsahuje:

 • Sitká do komory (2)

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless CFC 2.0.

Boundless CFC 2.0 - Náustok
Boundless CFC 2.0 - Náustok
14,25 € 19 €

Boundless CFC 2.0 - náustok je náhradný diel pre Boundless CFC 2.0 v prípade, že by ste potrebovali jeden náhradný. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu a je k nemu pribalené sitko, ktoré sa postará o dodatočnú filtráciu a prečistenie pary pred tým, ako sa dotkne vašich pier.

Obsahuje:

 • Náustok (1)
 • Sitko na náustok (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless CFC 2.0.

Vlastnosti

 • Ľahký a kompaktný
 • Úplná kontrola teploty
 • Silná výdrž batérie
 • Nabíjanie cez USB
 • Rýchle nahriatie
 • Progresívny prietok vzduchu
 • Zahŕňa adaptér na vodnú fajku
 • Jednoduché čistenie

Pre koho je Boundless CFC 2.0 určený?

Boundless CFC 2.0 je vylepšená verzia vaporizéru Boundless CFC s veľkým množstvom nových upgradov a zlepšených vlastností a funkcií. Ak je spoľahlivý, diskrétny vaporizér, ktorý ponúka perfektný balans medzi prenosnosťou a pôsobivým výkonom to čo hľadáte, rozhodne zvážte Boundless CFC 2.0. Pohodlne sa zmestí do vrecka, avšak napriek jeho veľkosti nerobí žiadne kompromisy čo sa týka vysokokvalitnej pary alebo najmodernejších technológií, čo znamená, že si môžete užívať chutnú paru pohodlne, či už doma alebo vonku.

Malý a diskrétny

Boundless CFC 2.0 je uznávaný pre jeho kompaktnosť, pretože sa zmestí takmer do každého vrecka a je teda vynikajúcou voľbou pre outdoorové vapovanie. Jeho zúžený tvar umožňuje skryť tento vaporizér v dlani ruky, čo otvára množstvo nových možností pre nepozorovanú vaporizáciu.

Dizajn Boundless CFC 2.0 sa v porovnaní s jeho predchodcom výrazne zlepšil. Spevnený náustok a vystužený vonkajší obal zaistia maximálnu odolnosť. Tento vaporizér je navrhnutý tak, aby obstál v skúške času a pritom si zachoval svoj elegantný, kompaktný vzhľad.

Pôsobivá výdrž batérie

Boundless CFC 2.0 je rozmerovo minimalistický, je preto ľahké usúdiť, že batéria nebude mať veľmi dobrú výdrž. Takýto úsudok však nemôže byť ďalej od pravdy, nakoľko je tento vaporizér schopný vydržať až 10 posedení na jednu plne nabitú batériu. Plné nabitie batérie trvá 3 hodiny a dá sa nabíjať cez USB, čo znamená, že ju môžete nabíjať kdekoľvek, stačí iba záložný zdroj (power bank)!

Úplná kontrola teploty a rýchle nahrievanie

S Boundless CFC 2.0 nie ste limitovaní na žiadnu prednastavenú teplotu, môžete si vybrať akúkoľvek medzi 60°C a 230°C. Vaporizér je plne nahriaty za krátkych 30 sekúnd, čo zaručuje, že už nikdy nebudete musieť dlho čakať, kým môže vaše posedenie začať. Okrem toho poskytuje praktický digitálny displej informácie o presnej teplote a stave batérie v reálnom čase počas používania.

Vylepšený prietok vzduchu

Boundless CFC 2.0 má v porovnaní s jeho predchodcom značne vylepšený prietok vzduchu, čo zaručuje neuveriteľne hustú a chutnú paru pri každom potiahnutí. Náustok je úplne tepluvzdorný pre maximálne pohodlie a samotná jemnosť produkovanej pary je vskutku pôsobivá.

Jednoduchá údržba

Vďaka jednoduchému, minimalistickému dizajnu je veľmi ľahké udržiavať Boundless CFC 2.0 čistý. Popravde – jediný komponent, ktorý vyžaduje čistenie je obrazovka digitálneho displeja, náustok a vnútorná piecka, pričom každý z nich stačí jednoducho utrieť a udržiavať v čistote medzi jednotlivými použitiami.

Záruka

Všetky vaporizéry Boundless CFC 2.0 predávané cez MagicVaporizers, autorizovaného distribútora Boundless, sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 3-ročná záruka.

Boundless CFC 2.0

Obsah

 • Vaporizér Boundless CFC 2.0
 • Adaptér na vodnú fajku
 • Nástroj na miešanie
 • Kefka na čistenie
 • Kábel na USB nabíjanie
 • Návod na obsluhu
Boundless CFC 2.0

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 13,0 x 3,3 x 3,3 cm
Váha: 227 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (1200 mAh)
Teplota: 60°C až 230°C
Výrobca: Boundless
Krajina výroby: Čína
Záruka: 3 roky
You're reviewing:Boundless CFC 2.0
Vaše hodnotenie