Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér MIGHTY

345 €
MIGHTY Vaporizer
MIGHTY Vaporizer MIGHTY Vaporizer - vrch MIGHTY Vaporizer - bok MIGHTY Vaporizer - zahrnuté MIGHTY Vaporizer - Grinder MIGHTY Vaporizer - displej
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
345 €
345 €

We guarantee you the latest/newest vaporizer versions. We received this stock of Vaporizér MIGHTY on 17 Nov. 2016

4.3
Číta 8 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Vaporizér MIGHTY je tu! Tento vaporizér je ručne vyrobený v Nemecku spoločnosťou Storz & Bickel, ktorá je tiež výrobcom vaporizérov Volcano Vaporizer, a skladá sa z materiálov najvyššej kvality, ktoré zabezpečujú vysokú výdrž a funkčnosť.


Využitím kombinácie zahrievania vedením a prúdením sa dokáže vaporizér MIGHTY zahriať za niekoľko sekúnd a následne ponúka viditeľné obláčiky pary – bez ohľadu na to, či vaporizujete aromaterapeutické zmesi, oleje alebo vosky. Vo vnútri vaporizéra MIGHTY nájdete šikovnú chladiacu jednotku, ktorá sa dá jednoducho vybrať a vyčistiť. Vďaka duálnej lítium-iónovej batérii dokáže vaporizér MIGHTY vydržať 1,5 to 2 hodiny používania a obmedzenie vybíjania batérie má tiež užitočnú funkciu automatického vypnutia.


Kvalita pary vaporizéra MIGHTY je podobná ako u zariadení Volcano: je hustá, aromatická a čistá. Na rozdiel od ostatných prenosných vaporizérov má MIGHTY efektívny systém na tvorbu pary, ktorý ponúka príjemný zážitok bez potreby skúseností. Cena tohto jedinečného zariadenia sa môže zdať vysoká, ale zrejme pôjde o jediný vaporizér, ktorý budete kedy potrebovať!


Ak hľadáte prenosnú verziu, ktorá sa dá používať pomocou vášho smartfónu, pozrite si malého brata vaporizéru MIGHTY- vaporizér CRAFTY.


Vlastnosti

 • Plné prúdenie horúceho vzduchu
 • Výdrž batérie 1,5 - 2 hodiny
 • Presné ovládanie teploty
 • Duálna lítium-iónové batérie
 • Vysoko účinná výmena tepla
 • Automatické vypnutie
 • Zahriatie za 60 sekúnd
 • Veľký LED displej
 • Upozornenie vibrovaním

 

Príslušenstvo (zahrnuté)

 • Napájací adaptér
 • Podložka na kvapaliny
 • 3x náhradné clony
 • Čistiaca kefka
 • Grinder
 • Pomôcka na plnenie
 • Tesniace krúžky
 • Návod na použitie
 

Duálna lítium-iónová batéria

Vaporizér MIGHTY využíva duálnu lítium-iónovú batériu, ktorá vydrží niekoľko hodín súvislého používania. Dvojité balenie batérie umožňuje dosiahnuť dlhú prevádzku a využiť veľkú oblasť používania. Vaporizér MIGHTY sa dá aj s celkom vybitými batériami používať s napájacím adaptérom.

 

Pomôcka na plnenie

Na rýchle a čisté naplnenie plniacej komory môžete použiť pomôcku na plnenie, ktorá je zahrnutá do vaporizéru. Na mieste chladiacej jednotky je na vrch plniacej komory pripojená pomôcka na plnenie. Chladiaca jednotka zabezpečuje, že para sa ochladzuje a dosahuje optimálnu a bohatú arómu. 

 

Rýchle zahriatie

Vaporizér MIGHTY využíva širokú zahrievaciu komoru a vysoko efektívny nástroj na výmenu tepla, vďaka čomu poskytuje viditeľnú paru už pri prvom použití. Jednotka obsahuje tiež LED displej, ktorý poskytuje používateľom možnosť presného ovládania teploty vaporizácie. Vaporizér MIGHTY dokáže dosiahnuť nastavenú teplotu za približne 60 sekúnd. 

 

Záruka

Vaporizér MIGHTY získavate spolu s dvojročnou zárukou, ktorá je obmedzená na bežné používanie.

 

Ïalšie informácie

Remove Compare Link Nie
Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Storz & Bickel
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 8 x 3 x 14 cm
Hmotnos vaporizéra 230 g
Štýl Čierna
Zdroj napájania Batéria
Zahrievací prvok Zahrievanie prúdením v kombinácii s vedením
Spôsob presúvania pary Priamy
Krajina výroby Nemecko
Záruka 2 roky

Recenzie položky Vaporizér MIGHTY

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 8 hodnotenia
 • 5 Star
   5
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   1

Mighty it is!

RMH
Yes this vaporizer has a well earned name I think! I have had a Volcano stationary for over a year and I didnt know they made portable also. When I see this and its also made in germany, strongest portable etc. I couldnt help myself. I had to get one! I made my order on a sunday and recived it on tusday! Crazy! Thanks alot for the best vaporizer shop and the best vaporizer!! (Portable hehe)

Slaby,ako vsetky ostatne!

Franto
Vyskusal cca 100 druhov vaporov a jediny, ktory v tejto ponuke stoji za to, je Volcano! Vsetky "prenosne" su velmi slabe - minimalny ucinok a velka spotreba.

Feel the mighty one

Homer
I received my Mighty about 2 weeks ago. I purchased it because I wanted a portable device that would stand up to heavy daily use (I have broken my last 4), and this company has a reputation for building quality products (at a price). Out of the box it is awesome! Very easy to use, produces good vapor, and great aromas. The filling tool makes changing the aromatherapy blend very easy. Heats up fast and temperature is easily controlled. It seems to be really well built, even though it is mostly plastic. Vapor comes out pretty cool, even at high temps. So far I am really happy with this product, but I do have few issues. One: The automatic shut off is too short (1 minute), you basically have to push a button after every hit to keep it from shutting off. Two: the thing vibrates constantly - turn on - vibrate, turnoff - vibrate, reaches temperature - vibrates twice. I have gotten used to the vibrating. Finally, after two weeks of use it started bad aromas and it was getting harder to use. I brush out the chamber and the screens after every use (it looked clean). I decided to take the cooling unit (top part) apart to look inside. There was a chunk of material that had collected in the cooling unit and was blocking the air flow. The problem is that the upper screen is not fine enough to catch finely ground aromatherapy blend. It was hard to clean out - because it was so clogged, I will have to do at least weekly cleanings to keep this from happening.

So overall, I am happy with the Mighty so far. The ease of use and great taste outweigh the buzzing and having to clean it regularly. If it will last for a couple of years, I will be very happy with it. One other note - it is bigger than most other portables. If you are looking for lightweight, this probably isn't the best choice. But it will fit in a pants pocket so you can take it with you.

Superiour

Håkan
This is a beast of a vape. Also have the solo (good unit, but fiddly and hard to clean) and tried a couple of ebay units that were crappy. The mighty and its little brother the Crafty are the top dogs depending on your needs. Plenty of You tube videos of both to compare. Did have an issue after 3 months with the back light to the LCD screen going out. But the unit was being used all day every day and these things happen. Storz & Bickel have asked us to send it in and we are expecting it back within a week either fixed or a new unit. Basically its expensive, but you get what you pay for.

The best

Zlatan
Consistent. Easy. Well built. It doesn't get any better.

<3 S&B

bananaphone
I ordered the Mighty because I enjoy the digital read out. I would like to be able to afford the Volcano from S&B but it's very pricey and not portable so when I checked this site ( my go to site) I saw this new portable from S&B and I figured it would be of the same great quality as the Volcano. They have come out with the Crafty and the Mighty and I watched the videos of both and immediately chose the Mighty because of the digital read out. I actually like the size, it's easy to load either using the load assister or just manually given the fact that it doesn't stand on its own, for me wasn't a deterrent. I really was going for quality of vaporizer with good quality vapor which delivers both. I'm very happy with it. It's a keeper for me and I know eventually I'll end up with a Volcano as well but for now I'm happy with this purchase as I really wanted to have superior vaporizing which was my first priority.

oh yeah its mighty alright

Spíiík
I have a Solo and and a Arizer and they are great portable Vapes. But the Mighty is just that. MIGHTY. I know the price tag is high but what the heck if your going to Vape enjoy it. The Mighty delivers the best vapour I have ever had with a portable. It's not very small but the quality of the vapour and long battery life is makes up for that. It's the best Semi Portable Vape I have ever used. 9.5 /10. Spend the money and enjoy.

for big users worth it

Freebird
Hands down the nicest portable if you don't mind the bulk, otherwise get a Crafty. Superb vapour quality, excellent battery life, beautiful LCD Display, very nice rubberized buttons.

I find it to have a slight plastic aroma on first sesh but shortly went away. Only bad thing I can say about it is it seems overpriced, but it is so amazing compared to other vapes that spending the extra money will get you a far superior vaporizer.

I am impressed with the purchase, it is very nice to use a "top-tier" product.

položiek: 8

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér MIGHTY

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *