Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér Plenty

229 €

238 € Ušetrite 9 €

Plenty Vaporizer
Plenty Vaporizer Plenty Vaporizer - Kit Plenty Vaporizer - Temperature Plenty Vaporizer - Bowl Plenty Vaporizer - Convection Plenty Vaporizer - Accessories Closeup Plenty Vaporizer - Included
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

229 €

238 € Ušetrite 9 €

229 €

238 € Ušetrite 9 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér Plenty sme obdržali dňa 21 jan. 2020.

4.3
Číta 38 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ak sa zaujímate o unikátne vaporizéry, nemôžete si nechať ujsť Plenty. Pochádza od Storz & Bickel, ktorí vám takto prinášajú vynovený model Volcano. Plenty má výzor pera, má netradičný dizajn a ponúka rovnako unikátny výkon. Má funkcie vreckového vaporizéra, rýchlo sa zahreje a má vynikajúco vypracovanú komoru. Tento vyporizér je jednou z najzaujímavejších možností na trhu. 

Je preň charakteristický Storz & Bickel štýl, má dobrú koštrukciu z veľmi kvalitných materiálov a komponentov. Vďaka niekoľkým možnostiam nastavenia sa dá Plenty jednoducho používať a nastaviť presne podľa vašich potrieb. Dizajn vzbudzuje síce najokúzľujúcejší dojem, ale jeho skutočnou devízou je jeho veľká, široká komora, do ktorej sa zmestí dostatok byliniek na celú skupinovú inhaláciu. 

Para z vaporizéra Plenty je rovnako 'pestrá' ako prezrádza už jeho meno. Obsahuje husté oblaky pary a vyniká delikátnou chuťou. Vynikajúco spracovaná vyhrievacia jednotka preháňa vzduch cez zariadenie rovnomerne, úplne odpariac celú dávku. A napriek na pohľad chytľavého vzhľadu je cievka Plenty z nehrdzavejúcej ocele aj veľmi praktická. Ako je para vťahovaná do náustku, cievka ho ochladzuje, takže inhalácia je veľmi pohodlná. 


K dispozícii je len v Čiernej farbe.

Funkcie

 • Vysoká kvalita, dobrá stavba, nemecká konštrukcia 
 • Extra široká komora na silnú paru a skupinové inhalácie 
 • 100% čistá inhalácia s konvekčným zahrievaním 
 • Unikátny, v štýle pera 
 • Vyrábaný rovnakou spoločnosťou ako Volcano 
 • Oceľová cievka umožní pohodlné ochladenie pary 
 • Jednoduchý a pritom silný výkon 
 • Vhodný pre začiatočníkov 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Plniaca komora
 • Chladiaca cievka
 • Náustok
 • 3x Normal filtre
 • Podložka na tekutiny
 • Trubica (dlhá)
 • Trubica (krátka)
 • Čistiaca kefka
 • Storz and Bickel drvič

 

Vyčnievajúci a zároveň nenápadný

Spoločnosť Storz & Bickel je známa vďaka svojim inovatívnym vaporizérom a Plenty nie je žiadnou výnimkou. Navrhnutý v čiernej a oranžovej farbe ako jeho bratranec Volcano. Priemyselný dizajn vaporizéra Plenty je jedinečne všestranný. Pre tých, ktorí radi svoj vaporizér pyšne ukazujú na verejnosti, sa stane krásnym doplnkom akejkoľvek miestnosti. Jeho nezvyčajný dizajn tiež dodáva nádych tajomstva, podobá sa na elektrické náradie, ktoré by si mohol od vás ktokoľvek kto ho potrebuje požičať.


Tento vaporizér v štýle pera vyrobený v Nemecku z vysoko kvalitných komponentov má hlavný napájací kábel, takže nie je potrebné jeho nabíjanie. Nie je určený na použitie ako prenosný vaporizér, ale aj napriek tomu má robustný Plenty 635 gramov, takže sa dá pohodlne držať aj dlhšiu dobu.


Pre začiatočníkov a veteránov

Jedna z najvzrušujúcejších výhod Plenty je to, že je vhodný pre skúsených aj neskúsených používateľov. Jednoducho sa používa, nemá žiadne zložité ovládacie prvky, ktoré by sa nedali s ľahkosťou zvládnuť a aj napriek tomu poskytuje silný výkon pre užívateľov, ktorí vedia ako ho používať.


Plenty má sedem prednastavených teplotných stupňov s teplotami do 200 °C. Toto vám ponúka množstvo možností ak máte špeciálne požiadavky a zároveň umožní jednoducho si ho nastaviť, ak sa ešte len učíte. Tieto nastavenia reprezentujú rozsah optimálnych teplôt, ktoré maximalizujú dĺžku vašej inhalácie a vyrábajú silnú paru bez toho, aby boli bylinky vo vnútri spálené. Prevádzka od 37 °C do 215 °C, teplotný gombík zariadenia zobrazuje zelenú optimálnu zónu tepla, ktorá sa hodí aj pre nováčikov aj profesionálov.

 

Ak chcete začať používať Plenty, všetko čo musíte urobiť, je naplniť ho bylinkami, napojiť na cievku (ponechajte ho v podobe v akej prichádza, aby ste dosiahli najlepšie výsledky) a priskrutkujte vrch. Potom si vyberiete nastavenie teploty na nastavovacom koliesku a zapnete vaporizér. Napriek jeho veľkosti sa zahreje už do niekoľkých minút. Ak začne jeho teplota klesať a svetielko indikátora prestane svietiť, opätovné ohriatie je jednoduché. Stačí ak stlačíte tlačidlo na rúčke. Zariadenie sa dá jednoducho rozobrať na jednotlivé časti, takže jeho vyčistenie utierkami s alkoholom po každej inhalácii je rýchle a bez väčšej námahy.


Extra veľká komora Plenty a jednoduchosť jeho použitia robia z neho vynikajúci vaporizér na skupinové inhalácie. No ak chcete inhalovať sám, stačí vyplniť dodatočný priestor v komore priloženou podložkou. Táto podložka sa tiež používa pri inhalácii voskov a olejov.


Hladká a silná chuť

Tento vaporizér nie je len inovatívny, ľahko použiteľný a výkonný – exceluje aj v oblasti chute. Vďaka konvekčnému vyhrievaniu Plenty funguje natiahnutím vzduchu cez vyhrievaciu jednotku a celou plochou širokej komory na bylinky, aby zabezpečil hladkú vaporizáciu s 'pestrou' chuťou.


Plenty vyrába silnú, účinnú paru, ktorú od zariadenia takýchto kvalít očakávate, ale dúšky pary nie sú drsné alebo ťažké. Vďaka typickej ochladzovacej cievke z nerezovej ocele je para zjemnená a ochladená ešte skôr, ako sa dostane do náustku.

 

Záruka

Plenty ponúka trojročnú záruku výrobcu v prípade štandardného použitia.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Storz & Bickel
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 5,2 x 5,0 x 22,6 cm
Hmotnos vaporizéra 635 g
Štýl Black & Orange
Zdroj napájania Outlet
Zahrievací prvok Convection
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Germany
Záruka 3-years

Recenzie položky Vaporizér Plenty

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 38 hodnotenia
 • 5 Star
   24
 • 4 Star
   10
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   3

Do yourself a favor and buy one

Teztic
Not the best looking vape out there. Haha but still the best in performance. Love, love my plenty. Gives me good vapor quality and it is very efficient. Very smooth draws and leaves a cool sensation. Best vaporizer to have at home in my opinion. Also very easy to use and easy to clean. Have to clean every once in a while of course but compared to other vapes, the plenty is relatively low maintenance. Also quality results every time. Plenty produces massive clouds and flavorful vapor. Out of the vapes I owned, this is certainly among my favorites.

Needs the reducer

Munkyo
Had problems with the plenty at first because I filled the chamber. Should have just bought the reducer so I could still use it. Wasted a bit of dry herbs before I learned to do that. It is a bit of a pity because the pads were not really that helpful. It was just a bump in the road because once I learned how the product suited it, it was good to go from there. Now I am very happy and satisfied to have made the purchase. Had my doubts at first but it all worked out in the end. Recommending it!

Less herbs more effect

Irish Pikey
Very economical and efficient. I bought this one originally as a home vape for my aromatherapy sessions and it works really well. I can vape even with small amounts so no need to fill the chamber up. I also bought the filling chamber reducer with a dosing capsule because I wanted to use just the right amount of herbs. Wouldn’t want to waste. Result is still very good. Hands down to the efficiency and quality of this product. Really good investment and will save you money in the future. Do get one and I’m sure you will not have any regrets.

Like magic

Icecube
I use the plenty for pain management and for aromatherapy sessions. It has really helped improve my health in many aspects. I am very thankful for the plenty and its makers for making this. It is an investment of course but it is efficient and economical. It has really good vapor results and it is also consistent in its outcome. Have used it daily for around a month now and still no problems with it. It is also relatively low maintenance and is very easy to clean. I do not fill the chamber when I use it because it is only for solo use and the unit still works its magic.

Good for your economy

zLocke
Will save you a lot of money. A little amount of herbs will go a long way so you will really see it is a good and worthwhile product to invest in. Very efficient and economical. My advice is to buy the reducer for a more optimal session. I have the reducer but also bought the standard filling chamber. Both are useful for really good hits. Keep in low temperature as well because I find it gives good results for aromatherapy sessions. The plenty is consistent with its performance and the extra vapor released has excellent quality. Do not hesitate in buying this!

My go-to vape

Zlobin
The Plenty is a heavy hitter that does not mess around. Gets the job done and does it exceptionally. No complaints with my purchase because it was worth the cost. Had a few vapes made by Storz & Bickel and can honestly say this climbs the top of my favorites. This is another home run from them. Very happy with the vapor quality and the performance. I like keeping it at low temp but you can opt to use it at higher temperature if you want since plenty has a good range of temps. Well done to the makers for another solid vaporizer!

The plenty doesn’t mess around.

Prague
Works really well and gives me a very relaxing session. Temperature is very good and is kept consistent throughout the entire session. Have used this both for solo and group sessions, perfect for both. Had to buy a reducer so won’t need to fill the chamber so much because bowl capacity and chamber is also large. Really good vaporizer to have at home. Also just the right size so you can bring it to different parts of the house. I am very happy with purchasing plenty. Also hearts for the fast and prompt service from MV!

My friends and I all love it

Belurhawk
Plenty has cool and very tasty vapor. Hits are also as smooth as a baby’s cheeks. Ok, maybe not the best comparison but really hands down to this product. My main consideration is vapor quality and I would qualify the plenty as one of the best in this regard. Also produces massive clouds. Temperature control is good and easy, and maintains very good results throughout the session. This is my pary vape because I use it for a lot of group sessions. This is a must-have product that is worth your money. Do not waste your time with some cheap model which you’ll replace soon. Go with the plenty, you get quality product that is built to last!

Dont buy!

Argent
Maybe one of the people that have legit problems with the plenty. Bought it because it has great reviews. So I thought why not? Despite the price, I went ahead with the purchase because people keep telling me it is quality. I was very disappointed because what I got was a chunky, clunky and wasteful vaporizer. I fill the material all the way up so I can use the vape, which is really a waste when it is just for solo use. The mesh pad doesn’t really help since I have problems tweaking with the temperature. Used to own the Arizer and they didn’t give me these problems.

My lungs thank you!

Trollypusher
I have so much to thank plenty for the improvement in my health. Wanted to quick smoking so decided to purchase this product. Wow! I noticed a really good feeling and overall improvement with my lungs. Vapor quality is superb and it is perfect for aromatherapy sessions. I recommend getting the filling chamber with reducer as well which is helpful for medical doses. This is worth the cost and you will thank this product for better health in the future. Not just the vape quality, but the material and the unit itself is solid and well-built. No regrets, just love for plenty!

Celkovo 1 položiek 10 z 38

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér Plenty

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *