Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér Plenty

238 €
Plenty Vaporizer
Plenty Vaporizer Plenty Vaporizer - Kit Plenty Vaporizer - Temperature Plenty Vaporizer - Bowl Plenty Vaporizer - Convection Plenty Vaporizer - Accessories Closeup Plenty Vaporizer - Included
 •  
238 €
238 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér Plenty sme obdržali dňa 20 Dec. 2017.

0
Číta 0 Recenzia(e) | Buïte prvým, kto napíše o tomto produkte recenziu

Ak sa zaujímate o unikátne vaporizéry, nemôžete si nechať ujsť Plenty. Pochádza od Storz & Bickel, ktorí vám takto prinášajú vynovený model Volcano. Plenty má výzor pera, má netradičný dizajn a ponúka rovnako unikátny výkon. Má funkcie vreckového vaporizéra, rýchlo sa zahreje a má vynikajúco vypracovanú komoru. Tento vyporizér je jednou z najzaujímavejších možností na trhu. 

Je preň charakteristický Storz & Bickel štýl, má dobrú koštrukciu z veľmi kvalitných materiálov a komponentov. Vďaka niekoľkým možnostiam nastavenia sa dá Plenty jednoducho používať a nastaviť presne podľa vašich potrieb. Dizajn vzbudzuje síce najokúzľujúcejší dojem, ale jeho skutočnou devízou je jeho veľká, široká komora, do ktorej sa zmestí dostatok byliniek na celú skupinovú inhaláciu. 

Para z vaporizéra Plenty je rovnako 'pestrá' ako prezrádza už jeho meno. Obsahuje husté oblaky pary a vyniká delikátnou chuťou. Vynikajúco spracovaná vyhrievacia jednotka preháňa vzduch cez zariadenie rovnomerne, úplne odpariac celú dávku. A napriek na pohľad chytľavého vzhľadu je cievka Plenty z nehrdzavejúcej ocele aj veľmi praktická. Ako je para vťahovaná do náustku, cievka ho ochladzuje, takže inhalácia je veľmi pohodlná. 


K dispozícii je len v Čiernej farbe.

Funkcie

 • Vysoká kvalita, dobrá stavba, nemecká konštrukcia 
 • Extra široká komora na silnú paru a skupinové inhalácie 
 • 100% čistá inhalácia s konvekčným zahrievaním 
 • Unikátny, v štýle pera 
 • Vyrábaný rovnakou spoločnosťou ako Volcano 
 • Oceľová cievka umožní pohodlné ochladenie pary 
 • Jednoduchý a pritom silný výkon 
 • Vhodný pre začiatočníkov 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Plniaca komora
 • Chladiaca cievka
 • Náustok
 • 3x Normal filtre
 • Podložka na tekutiny
 • Trubica (dlhá)
 • Trubica (krátka)
 • Čistiaca kefka
 • Storz and Bickel drvič

 

Vyčnievajúci a zároveň nenápadný

Spoločnosť Storz & Bickel je známa vďaka svojim inovatívnym vaporizérom a Plenty nie je žiadnou výnimkou. Navrhnutý v čiernej a oranžovej farbe ako jeho bratranec Volcano. Priemyselný dizajn vaporizéra Plenty je jedinečne všestranný. Pre tých, ktorí radi svoj vaporizér pyšne ukazujú na verejnosti, sa stane krásnym doplnkom akejkoľvek miestnosti. Jeho nezvyčajný dizajn tiež dodáva nádych tajomstva, podobá sa na elektrické náradie, ktoré by si mohol od vás ktokoľvek kto ho potrebuje požičať.


Tento vaporizér v štýle pera vyrobený v Nemecku z vysoko kvalitných komponentov má hlavný napájací kábel, takže nie je potrebné jeho nabíjanie. Nie je určený na použitie ako prenosný vaporizér, ale aj napriek tomu má robustný Plenty 635 gramov, takže sa dá pohodlne držať aj dlhšiu dobu.


Pre začiatočníkov a veteránov

Jedna z najvzrušujúcejších výhod Plenty je to, že je vhodný pre skúsených aj neskúsených používateľov. Jednoducho sa používa, nemá žiadne zložité ovládacie prvky, ktoré by sa nedali s ľahkosťou zvládnuť a aj napriek tomu poskytuje silný výkon pre užívateľov, ktorí vedia ako ho používať.


Plenty má sedem prednastavených teplotných stupňov s teplotami do 200 °C. Toto vám ponúka množstvo možností ak máte špeciálne požiadavky a zároveň umožní jednoducho si ho nastaviť, ak sa ešte len učíte. Tieto nastavenia reprezentujú rozsah optimálnych teplôt, ktoré maximalizujú dĺžku vašej inhalácie a vyrábajú silnú paru bez toho, aby boli bylinky vo vnútri spálené. Prevádzka od 37 °C do 215 °C, teplotný gombík zariadenia zobrazuje zelenú optimálnu zónu tepla, ktorá sa hodí aj pre nováčikov aj profesionálov.

 

Ak chcete začať používať Plenty, všetko čo musíte urobiť, je naplniť ho bylinkami, napojiť na cievku (ponechajte ho v podobe v akej prichádza, aby ste dosiahli najlepšie výsledky) a priskrutkujte vrch. Potom si vyberiete nastavenie teploty na nastavovacom koliesku a zapnete vaporizér. Napriek jeho veľkosti sa zahreje už do niekoľkých minút. Ak začne jeho teplota klesať a svetielko indikátora prestane svietiť, opätovné ohriatie je jednoduché. Stačí ak stlačíte tlačidlo na rúčke. Zariadenie sa dá jednoducho rozobrať na jednotlivé časti, takže jeho vyčistenie utierkami s alkoholom po každej inhalácii je rýchle a bez väčšej námahy.


Extra veľká komora Plenty a jednoduchosť jeho použitia robia z neho vynikajúci vaporizér na skupinové inhalácie. No ak chcete inhalovať sám, stačí vyplniť dodatočný priestor v komore priloženou podložkou. Táto podložka sa tiež používa pri inhalácii voskov a olejov.


Hladká a silná chuť

Tento vaporizér nie je len inovatívny, ľahko použiteľný a výkonný – exceluje aj v oblasti chute. Vďaka konvekčnému vyhrievaniu Plenty funguje natiahnutím vzduchu cez vyhrievaciu jednotku a celou plochou širokej komory na bylinky, aby zabezpečil hladkú vaporizáciu s 'pestrou' chuťou.


Plenty vyrába silnú, účinnú paru, ktorú od zariadenia takýchto kvalít očakávate, ale dúšky pary nie sú drsné alebo ťažké. Vďaka typickej ochladzovacej cievke z nerezovej ocele je para zjemnená a ochladená ešte skôr, ako sa dostane do náustku.

 

Záruka

Plenty ponúka trojročnú záruku výrobcu v prípade štandardného použitia.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Storz & Bickel
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 5,2 x 5,0 x 22,6 cm
Hmotnos vaporizéra 635 g
Štýl Black & Orange
Zdroj napájania Outlet
Zahrievací prvok Convection
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Germany
Záruka 3-years

Recenzie položky Vaporizér Plenty

Priemerné hodnotenie:

0 (Based on 0 rating)

 • 5 Star
   0
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér Plenty

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *