Vaporizér Angus

Rating:
Vaporizér Angus 5 5

199 €

SKU
ignore-this-111
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia (2024.03) s vylepšenou chladiacou jednotkou
 • Halogénové nahrievanie
 • Technológia sklenených guličiek
 • Odolný a estetický s telom z orechového dreva
 • Sklenený náustok a komora na bylinky z nerezovej ocele (0.25g)
 • 90-sekundové nahrievanie
 • Jednoduché nastavovanie teploty s 5 nastaviteľnými úrovňami (180, 190, 200, 210, 220°C)
 • Boost režim pre zvýšenie teploty o 10°C
 • Pribalené dávkovacie kapsule pre rýchlejšie prebíjanie
 • USB-C nabíjanie
 • Balenie obsahuje dve batérie Molicel 18650 (2800 mAh) pri objednaní z MagicVaporizers

Pre koho je vaporizér Angus určený?

Angus je inovatívny vaporizér, ktorý využíva inovatívny halogénový systém nahrievania s technológiou sklenených guličiek pre poskytnutie úplne nového typu zážitku z vapovania. Halogénová žiarovka zahreje vzduch, ktorý následne prechádza sklenenými guličkami do komory, kde premení vaše bylinky na paru pred tým, ako dosiahne sklenený náustok vo vrchnej časti zariadenia.

Či už patríte medzi skúsených vaperov alebo ste úplným nováčikom, zistíte, že s Angusom sa narába veľmi jednoducho a zariadenie je pripravené produkovať chutnú paru už za 90 sekúnd. Kombinácia unikátnej technológie a kvalitného spracovania a dizajnu robí z tohto zariadenia jednu z top možností pre každého, kto túži po skutočne prémiovom prenosnom vaporizéry.

Inovatívny halogénový systém nahrievania

Halogénový nahrievací systém, ktorý Angus používa predstavuje unikátnu metódu nahrievania byliniek na teplotu potrebnú pre vaporizáciu. Na rozdiel od iných nahrievacích systémov, ktoré používajú cievky alebo keramické topné prvky využíva Angus ako zdroj tepla halogénovú žiarovku. Táto žiarovka po zapnutí vyžaruje teplo a svetla, ktoré sú následne absorbované sklenenými guličkami, ktoré sú umiestnené pod komorou na bylinky.

Pri inhalácii nahriaty vzduch najprv prejde sklenenými guličkami a následne aj bylinkami, kde vytvorí paru. Kombinácia konvekčného tepla z halogénovej žiarovky a sálavého tepla zo sklených guličiek produkuje paru, ktorá sa vyznačuje svojou konzistentnosťou a vynikajúcou chuťou.

Čo halogénový systém nahrievania odlišuje od iných metód je jeho unikátny chuťový profil. Halogénová žiarovka dodáva pare jemnú príchuť, ktorá nie je taká silná alebo výrazná ako pri iných vaporizéroch, čo vám umožňuje si lepšie vychutnať plnú a prírodnú chuť vašich byliniek.

Jednoduché ovládanie teploty

Vaporizér Angus ponúka širokú škálu možností nastavenia teploty, ktoré vám umožnia si vapovanie prispôsobiť na mieru podľa vašich osobných preferencií. S piatimi nastaveniami teploty v rozsahu 180°C to 220°C si môžete nastaviť teplotu, ktorá sa na vaše bylinky hodí najlepšie.

Pre tých, ktorí potrebujú dosiahnuť vyššiu teplotu (až 230°C), je tu režim „boost“, ktorý umožňuje zvýšiť teplotu o 10°C jedným dotykom tlačidla. Stačí jednoducho podržať tlačidlo stlačené a zariadenie raz zavibruje, čím indikuje, že bola teplota navýšená. Navýšenie režimu „boost“ je perfektné pre situácie, kedy chcete dôkladne extrahovať aj posledné zvyšky vašich byliniek.

Dizajn a odolnosť

Vaporizér Angus sa môže pochváliť dychberúcim telom z orechového dreva, ktoré mu nie len dodáva estetický vzhľad, ale zaručuje aj pohodlné uchopenie. Telo zariadenia je vyrobené pre maximálnu odolnosť a jeho pevná konštrukcia zaručuje, že dokáže dlhodobo znášať každodenné používanie.

Pre vylepšenie odolnosti ešte viac podstúpil Angus dôkladné pádové testy a preukázal, že je schopný prežiť viacero pádov z výšky 1,5 metra s tým, že nahradiť bolo potrebné iba vymeniteľné súčiastky, ako napríklad sklenený náustok.

Veľkosť komory a microdosing

Aj napriek tomu, že je vaporizér Angus kompaktný, je vybavený priestrannou komorou z nerezovej ocele s kapacitou 0,25 g, ktorá sa jednoducho udržiava v absolútnej čistote s pomocou pinzety, ktorá je súčasťou balenia.

S plne nabitými batériami budete schopní vaporizovať zhruba 2 g vašich obľúbených byliniek v priebehu 8 posedení, ak pri každom z nich nabijete komoru do plna. Ak chcete urobiť opätovné nabíjanie komory ešte jednoduchším a rýchlejším, môžete využiť dávkovacie kapsule, ktoré sú súčasťou balenia (2 kusy) a pripravte si materiál dopredu.

Pre tých, ktorí preferujú s ich bylinkami microdosing ponúka Angus dostatok konvekčného tepla bez nutnosti upravovať nastavenie teploty. Stačí jednoducho do komory nabiť menšie množstvo byliniek a používať ju ako normálne pre jemnejší zážitok s nižšou dávkou.

Vylepšený systém chladenia

Vaporizér Angus bol vylepšený o nový systém chladenia, ktorý teraz obsahuje sitko z nerezovej ocele a stredový diel, vyrobený z nerezovej ocele prémiovej kvality.

Chladiaca jednotka bola tiež vylepšená využitím materiálu PEEK, ktorý ponúka lepšiu odolnosť a ochranu pred roztavením. Tento „upgrade“ v dizajne adresuje problémy s materiálom PPSU nižšej kvality, ktorý bol použitý v konštrukcii predošlej chladiacej jednotky, čím robí vapovanie bezpečnejším.

Rýchle nahrievanie

S časom počiatočného predohriatia zhruba 90 sekúnd sa odporúča zapnúť vaporizér a navoliť si požadovanú teplotu pred tým, ako ho začnete nabíjať, čím minimalizujete čakanie. Pri nasledujúcich posedeniach sa zariadenie nahreje rýchlejšie, kvôli zadržiavanému teplu.

Napájanie batériami typu 18650

Vaporizér Angus je napájaný dvomi batériami typu 18650. V závislosti od štýlu používania a nastavenia teploty môžete od zariadenia očakávať 7 až 10 plných posedení pred tým, ako musia byť batérie znovu nabité. Presné množstvo posedení sa samozrejme líši v závislosti od faktorov ako frekvencia používania a množstvo tepla, zadržaného medzi jednotlivými použitiami.

Dve výkonné batérie typu 18650 (2800 mAh) od výrobcu Molicel vám pribalíme k produktu zdarma, ak si ho objednáte z MagicVaporizers.

Nastaviteľný prietok vzduchu

S vaporizérom Angus si môžu používatelia prispôsobiť prietok vzduchu podľa vlastných preferencií. Pre jeho nastavenie stačí jednoducho otočiť kovovým krúžkom sitka, ktorý nájdete v náustku.

5-minútové posedenia

Angus je navrhnutý pre použitie ako vape na posedenia a je vybavený 5-minútovým časovačom vypnutia. Ak máte málo času, stále si môžete dopriať skvelé posedenie len s niekoľkými hlbokými potiahnutiami pri maximálnom teplotnom nastavení. Či už dávate prednosť dlhým posedeniam, alebo idete na doraz, Angus prináša veľmi uspokojivé výsledky.

Prenosné puzdro je súčasťou balenia

S vaporizérom Angus tiež dostanete štýlové prenosné puzdro, s ktorým je zobrať si váš vaporizér s vami doslova kdekoľvek úplná brnkačka. Puzdro je vyrobené z vysokokvalitných materiálov a poskytuje ochranu pred akýmkoľvek typom potenciálneho poškodenia. Prenosné puzdro tak ponúka extra pohodlie a zároveň udržiava váš vaporizér v bezpečí.

Podporuje vylepšenia

Túžite po ešte chladnejšej pare? Vaporizér Angus ponúka možnosť si dokúpiť adaptér na vodnú fajku, ktorý môže vaše vapovanie zobrať na úplne inú úroveň. Adaptér vám umožní pripojiť k vaporizéru vodný prvok (adaptér je kompatibilný s 18 mm a 14 mm samičími prípojkami), ktorý paru schladí tým, že ju preženie cez paru, čo ju urobí hladšou a príjemnejšou pri inhalácii.

Ako vaporizér Angus používať?

Aj bez displeja je používanie modelu Angus veľmi jednoduché:

 1. Zapnite Angus tým, že tri krát stlačíte tlačídlo.
 2. Komoru naplňte bylinkami buď pred tým, ako zariadenie zapnete alebo ju svojim výberom naplňte teraz.
 3. Počkajte, kým sa Angus dostatočne zahreje (zhruba 90 sekúnd). Haptická spätná väzba vás upozorní, keď zariadenie dosiahne nastavenú teplotu zavibrovaním.
 4. Užívajte si chutnú paru!
 5. ...alebo zmeňte teplotu stlačením tlačidla, ktorým môžete prepínať medzi piatimi nastaveniami teploty: 180, 190, 200, 210, a 220°C.
 6. Po dosiahnutí požadovanej teploty môžete podržať tlačidlo pre jej ďalšie zvýšenie o 10°C. Angus po dokončení zvýšenia znova zavibruje.
 7. Keď ste s vapovaním hotoví, buď znova trikrát rýchlo kliknite na tlačidlo, alebo počkajte, kým vyprší časovač relácie (5 minút).

Záruka

Všetky vaporizéry Angus predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov YLL Vape, sú plne autentické a vzťahuje sa na ne 1-ročná záruka obmedzená na bežné používanie.

Používateľský manuál

Vaporizér Angus

Obsah

 • Vaporizér Angus
 • Sklenený náustok
 • Prenosné puzdro
 • Štetka na čistenie
 • Nabíjací kábel USB-C
 • Pinzeta
 • Dávkovacie kapsule (2)
 • Silikónové krúžky tesnenia (2)
 • Filtrovacie sitká (3)
 • Návod na obsluhu

Len na MagicVaporizers: Ku každému nákupu vaporizéra Angus vám priložíme dve výkonné batérie Molicel typu 18650 (2800 mAh) úplne zdarma!
Vaporizér Angus

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 7.6 × 3.1 × 13.3 cm
Váha: 260 g
Nahrievanie: Halogén
Čas nahrievania: 5 sekúnd
Zdroj energie: Batérie (2 × 18650)
Teplota: 180°C až 230°C
Výrobca: YLL Vape
Záruka: 1 rok
Krajina výroby: Čína
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na Vaporizér Angus