PAX Plus

Rating:
PAX Plus 5 5

199 € 249 € Ušetríte: 50 €

SKU
ignore-this-115
Doprava zdarma
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia (2024.03)
 • Diskrétny, odolný a inteligentný dizajn
 • Nastaviteľná veľkosť misky (0.25 to 0.5 g)
 • Štyri zážitkové režimy: Stealth (nenápadnosť), Efficiency (efektivita), Flavour (chuť), a Boost (posilnenie)
 • Nové 3D sitká s jednoduchším vyberaním
 • Nahriaty za menej ako 30 sekúnd
 • Až 2 hodiny výdrž batérie
 • Vhodný na vaporizáciu byliniek aj koncentrátov
 • Vylepšený multifunkčný nástroj
 • 10-ročná záruka

Pre koho je PAX Plus určený?

V priebehu posledného desaťročia sa spoločnosť PAX Labs stala známou vďaka efektívnym a odolným vaporizérom s kondukčným nahrievaním a PAX Plus nie je v tomto smere žiadnou výnimkou. Model PAX Plus má rovnaký ikonický a minimalistický dizajn ako predchádzajúce modely PAX a na jeho povrchu nenájdete žiadne tlačidlá, okrem štyroch LED diód v tvare okvetných lístkov na prednej strane a magnetického nabíjacieho konektora na zadnej strane.

Ak patríte k tým, ktorí oceňujú kombináciu prenosnosti a diskrétnosti, PAX Plus sa vám bude páčiť aj preto, že je vysoký len necelých 10 cm a ľahko ho schováte do dlane alebo do vrecka.

Chutná para za menej ako 30 sekúnd

Para, ktorú produkuje kondukčné nahrievanie modelu PAX Plus je konzistentne silná, chutná a nakoľko sa zariadenie zahreje za menej ako 30 sekúnd, posedenie na ktoré sa už tak tešíte môžete začať fakt rýchlo.

Aj keď kvalita pary možno nie je až taká dobrá, než na akú môžete byť zvyknutí pri väčších vaporizérov (ako napríklad Mighty Plus alebo Tinymight 2), PAX Plus však s ľahkosťou prekonáva väčšinu vaporizérov menších rozmerov.

Nové zážitkové režimy vapovania

Na rozdiel od tradičných vaporizérov, v ktorých nastavujete teplotu manuálne, má PAX Plus namiesto toho štyri jedinečné režimy: Stealth (nenápadnosť), Efficiency (efektivita), Flavour (chuť), a Boost (posilnenie).

Pre zmenu režimu stačí stlačiť tlačidlo, až kým diódy (okvetné lístky) nezmenia farbu tak, aby odpovedala požadovanému režimu.

Režim Stealth (nenápadnosť) (svieti jeden lístok) je určený hlavne pre prípady, keď potrebujete byť diskrétni. Keď je tento režim aktívny, LED diódy sú stlmené a ohrev je upravený tak, aby bola minimalizovaná viditeľná para.

Režim Efficiency (efektivita) (svietia dva lístky) je naopak určený na pomalé a relaxačné posedenia. Tento režim je určený na maximálnu extrakciu byliniek pomalým, pozvoľným tempom.

Režim Flavour (chuť) (svietia tri lístky) prináša najsilnejšiu chuť zo všetkých režimov. Ak si radi užívate jemné chuťové rozdiely medzi jednotlivými strainmi vašich byliniek, potom bol tento režim stvorený presne pre vás.

Režim Boost (posilnenie) (svietia štyri lístky) je určený na intenzívne a rýchle posedenia. Tento režim dosahuje vyššie teploty, ktoré sú potrebné na maximálnu produkciu pary. Režim je rovnako, s pomocou koncentračnej vložky, najviac vhodný na vapovanie koncentrátov.

Nastaviteľná veľkosť piecky

S modelom PAX Plus si môžete prispôsobiť veľkosť piecky, nakoľko je vybavený dvomi typmi viečok na piecku. Štandardné viečko je perfektné ak chcete piecku naplniť úplne (0,5g) pre dlhšie posedenie alebo pre zdieľanie s kamarátmi.

Polovičné viečko umožňuje zmenšiť obsah piecky na polovicu bežnej veľkosti, čo je perfektné pre microdosing a situácie, kedy chcete byť so svojimi bylinkami trošku šetrní. Viečka sú magnetické, čo zaručí, že počas celej doby používania zostanú bezpečne na mieste.

Inteligentný pohotovostný režim

Na rozdiel od väčšiny bylinkových vaporizérov, ktoré pred automatickým vypnutím jednoducho načasujú vaše posedenie na päť minút, PAX Plus vám vďaka technológii snímania pier a zabudovanému akcelerometru umožní vychutnávať si vaše posedenie tak dlho, ako len budete chcieť.

Ak náhodou zabudnete vypnúť PAX Plus po skončení používania, nemusíte sa obávať. Ak zostane vaporizér po istú dobu neaktívny, automaticky prejde do pohotovostného režimu, ktorý je signalizovaný modrými pulzujúcimi svetlami. Po jednej minúte nečinnosti sa deaktivujú funkcie vaporizéra a po ďalších dvoch minútach nečinnosti sa vypne úplne.

Dva typy náustkov

Súčasťou balenia PAX Plus sú dva rozdielne typy náustkov: plochý náustok a vyvýšený náustok. Plochý náustok je zarovnaný s vrchom zariadenia a má iba malý otvor, ku ktorému môžete priložiť pery pri inhalácii.

Vyvýšený náustok je navrhnutý tak, aby zaručil jemnejšiu a chladnejšiu paru. Väčšina používateľov sa zhoduje, že jeho používanie je pohodlnejšie, na druhú stranu ale mierne znižuje produkciu pary.

Vhodný na bylinky a koncentráty

Pax Plus je všestranný vape, ktorý vám umožní si užívať rovnako bylinky ako aj koncentráty. Vďaka priloženej vložke na koncentrát môžete ľahko striedať medzi bylinkami a koncentrátmi bez toho, aby ste museli vymieňať vaporizéry.

Je však potrebné poznamenať, že hoci PAX Plus dokáže vaporizovať koncentráty, určite na to existujú aj vhodnejšie vaporizéry. Ak používate koncentráty len príležitostne, potom by vám schopnosti PAX Plus mali stačiť, ale ak si radi užívate koncentráty častejšie, odporúčame vám zvážiť použitie vaporizéru špeciálne určeného na koncentráty.

Výdrž batérie až 2 hodiny

Model PAX Plus je vybavený zabudovanou 3300 mAh batériou, ktorá poskytuje až dve hodiny čistého používania na najšetrnejšom zážitkovom režime (Stealth) na jedno plné nabitie. Ak však dávate prednosť intenzívnejším zážitkovým režimom, výdrž bude v závislosti od použitého režimu znížená.

Keď je čas nabíjať, stačí pripojiť kábel a pripevniť magnetický nabíjací dok na zadnú stranu zariadenia PAX Plus. Nabitie batérie z úplne prázdnej do plna trvá dve až tri hodiny.

Menej údržby

V porovnaní s predchádzajúcimi vaporizérmi značky PAX je čistenie modelu PAX Plus značne uľahčené - menej času stráveného údržbou vám tak umožní stráviť viac času užívaním si jeho dokonalých funkcií. Toto je najmä vďaka vylepšenému 3D sitku v piecke, ktorá zlepšuje prúdenie vzduchu a zároveň sa dá ľahšie vybrať pre hĺbkové čistenie.

K udržiavaniu čistoty piecky pomáha čistiaca kefka a prepracovaný multifunkčný nástroj, ktorý je skvelý rovnako na utláčanie aj na vyberanie materiálu z piecky PAX Plus a PAX Mini.

Záruka

Všetky vaporizéry PAX Plus predávané stránkou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom výrobkov PAX Labs, sú plne autentické a vzťahuje sa na ne 10-ročná záruka obmedzená na bežné používanie.

Používateľský manuál

PAX Plus

Obsah

 • Vaporizér PAX Plus
 • Plochý náustok
 • Vyvýšený náustok
 • 3D sitká do piecky (3)
 • Viečko piecky
 • Polovičné viečko piecky
 • Vložka na koncentráty
 • Multifunkčný nástroj
 • Kefka na čistenie
 • USB-nabíjačka
 • Návod na obsluhu
PAX Plus

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 3.1 × 2.2 × 9.8 cm
Váha: 91 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: Menej ako 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3300 mAh)
Výrobca: PAX
Záruka: 10 rokov
Krajina výroby: Čína

Iné vaporizéry od značky PAX

 1. PAX Mini - Small
  PAX Mini

  129 € 149 €

  • Jednoduché používanie
  • Nahriaty za menej ako 30 sekúnd
  • Ultra-prenosný
 2. Vaporizér PAX 3
  Rating:
  Vaporizér PAX 3

  159 € 199 €

  • Nahriaty za 15 sekúnd
  • Diskrétny a vreckovej veľkosti
  • 10-ročná záruka
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na PAX Plus