Sklenená bublačka Obsidian od Magma Industries

229 €
SKU
SKU2601

Znížte teplotu, zvýšte vlhkosť a maximalizuje efektivitu - a následne si už len užívajte tú najlepšiu možnú paru so Sklenenou bublačkou Obsidian od Magma Industries. Môžete ju používať s balónmy (Easy Valve) alebo s hadičkou (ak máte Volcano Hybrid).

Sklenená bublačka Obsidian pre vaporizéry Volcano znižuje teplotu pary (až o 40°C chladnejšia) a zároveň zvyšuje jej vlhkosť (až +93%), čo ju robia menej dráždivou v hrdle a pľúcach. Vďaka nižšej teplote a zvýšenej vlhkosti môžete vaporizovať pri vyšších teplotách ako ste bežne zvyknutí bez kašlania a môžete tak zo svojich byliniek alebo koncentrátov dostať oveľa viac z ich potenciálu.

Rovnako sa nemusíte obávať rozliatia, nakoľko obsahuje táto bublačka z obsidiánového skla sekundárnu pascu na vodu (nie je súčasťou balenia Magma bublačky) Toto zabraňuje vlhkosti alebo tekutine v styku s vodou v prípade neúmyselného preplnenia alebo nehody.

Sklenená bublačka Obsidian je vyrobená z borosilikátového skla tej najvyššej kvality, ktoré je jednoducho čistiteľné izopropylovým alkoholom. Je ručne fúkaná majstrovskými sklármi pre zaistenie toho, že bude perfektne a presne pasovať na vašu plniacu komoru Easy Valve pri každom jednom použití.

Obsahuje:

  • Sklenená bublačka Obsidian
  • Tesniace krúžky (3)

Odporúčané na používanie spolu s: Volcano Digit, Volcano Classic a Volcano Hybrid.