Herb Ripper SS - 4-dielna drvička z nehrdzavejúcej ocele

Rating:
Herb Ripper SS - 4-dielna drvička z nehrdzavejúcej ocele 4.7 5

189 €

SKU
ignore-this-63
Doprava zdarma

 

Táto 4-dielna drvička z nehrdzavejúcej ocele od značky Herb Ripper je vyrobená v USA a patrí medzi najexkluzívnejšie drvičky dostupné na trhu. Kým väčšina ostatných drvičiek je vyrobená z hliníku alebo plastu, táto drvička je vyrobená zo 100%, vysokokvalitnej, nehrdzavejúcej ocele. Má protišmykový povrch, ktorý sedí v dlani najpohodlnejšie spomedzi všetkých drvičiek, ktoré sme kedy skúšali a zúbky sú stále rovnako ostré ako po prvý krát aj po tisíckach použití.

Kvalita Herb Ripperu je nepopierateľná a pocítite ju pri každom jednom otočení, čo urobí z „grindovania“ doslova zážitok. Áno, je drahá, na druhú stranu je to ale posledná drvička, ktorú si budete musieť v živote kúpiť.

4-dielna drvička z nehrdzavejúcej ocele od značky Herb Ripper je dostupná v dvoch veľkostiach: stredná, ktorá má priemer 5 centimetrov (2") a XL, s priemerom 6,5 centimetra (2.5").

Pohodlný protišmykový povrch

Pre ešte lepšie uchopenie je viečko vrúbkované diamantovými tvarmi. Toto nielen uľahčuje točenie ale zároveň aj prispieva k unikátnemu vzhľadu.

Silné magnety

Dve vrchné časti Herb Ripperu sú silne magnetické, čo zaručuje, že budú držať pokope a vy sa nikdy nebudete musieť báť, že sa drvička náhodou otvorí a vaše drahocenné bylinky sa rozsypú po podlahe.

Brutálne ostré zúbky

Na drvenie samotné je Herb Ripper vybavený skutočne brutálne ostrými zúbkami. Každý zúbok má ostrú hranu vo vrchnej časti, takže proces drvenia začne hneď ako zatvoríte viečko. Ostré zúbky sa bez námahy „prekúšu“ cez všetky naložené bylinky už po pár otočeniach.

Optimalizovaná pre vapovanie

Hybridná podložka na drvenie, teda časť drvičky s dierami, je optimalizovaná pre drvenie byliniek na perfektnú veľkosť na vapovanie (stredne jemné) a dá sa jednoducho vybrať a vyčistiť.

Hľadké točenie

Na spoji medzi viečkom a druhým dielom je umiestnený trecí krúžok, ktorý zaisťuje hladké točenie bez trenia. Túto časť je rovnako možné vybrať a vymeniť.

Jednoduché zloženie

Závity druhého a tretieho dielu, ktoré ich držia pokope, sú navrhnuté tak, aby zabránili vzpriečeniu, takže je drvičku veľmi jednoduché zložiť a rozložiť, na čo postačí pár pokrútení.

Pribalená gulička z nehrdzavejúcej ocele

Po drvení padá peľ (známy tiež ako zosyp alebo „kief“) cez sitko do poslednej priehradky, určenej výhradne na peľ, ak ale chcete zvýšiť množstvo extrahovaného peľu, môžete umiestniť navrch sitka guličku z nehrdzavejúcej oceľe, zatvoriť drvičku a párkrát ňou zatriasť. Toto spôsobí, že do spodnej časti drvičky spadne ešte viac peľu!

Jednoduché nakladanie peľu

Spodná časť 4-dielnej drvičky Herb Ripper má hladké rohy s veľkým polomerom, ktoré umožňujú škrabkou dostať von peľ do poslednej čiastočky, pre tie obzvlášť špeciálne príležitosti.

Vhodné do umývačky riadu

Nakoľko je Herb Ripper vyrobený zo 100% nehrdzavejúcej ocele, môžete drvičku bez problémov umývať v umývačke riadu. Čistenie nebolo nikdy jednoduchšie!

Obsahuje

  • 4-dielna drvička z nehrdzavejúcej ocele
  • Ocelová gulička
  • Škrabka na peľ
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na Herb Ripper SS - 4-dielna drvička z nehrdzavejúcej ocele