COVID-19: Naše skladisko nie je situáciou ovplyvnené. Doba doručenia objednávok je 1 až 3 pracovné dni.

Flowermate V5.0S Pro V2

Rating:
4.45

99 € 169 € Ušetríte: 70 €

SKU
ignore-this-44
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Sitká do náustku pre Flowermate Aura, V5 Nano a V5.0S Pro
Flowermate - Sitká do náustku
6 € 8 €

Udržiavajte váš vaporizér Flowemate "fresh" pravidelnou výmenou Sitiek do náustku a zaistite tak, že je vaša para tak čistá a chutná, ako to len ide.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (5)

Odporúčané na použitie spolu s: Flowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate - Podložka na vosk/olej
Flowermate - Sitká do komory
6 € 8 €

Udržiavajte vašu paru čistú s týmito sitkami do komory. Sitká do komory zaručia, že medzi vyhrievacím telesom a materiálom nedôjde k priamemu kontaktu.

Obsahuje:

 • Sitká do komory (5)

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5.0S Pro - Adaptér na vodnú fajku
Flowermate V5.0S Pro - Adaptér na vodnú fajku
11,25 € 15 €

Teraz si váš Flowermate V5.0S Pro môžete užívať cez vašu obľúbenú vodnú fajku, bongo alebo bublačku s týmto adaptérom na vodnú fajku. Sedí na 18 mm, 14 mm a 10 mm prípojky, takže nezávisle od toho, akú vodnú fajku máte, budete môcť vašu paru chladiť a filtrovať.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate V5.0S Pro V2.

Udržiavajte vás vaporizér Flowermate čistý pri vaporizácií byliniek s touto kapsulou na bylinky
Flowermate - Kapsula na bylinky
3,75 € 5 €

Kapsula na bylinky je to, čo by ste mali použiť, ak si chcete pripraviť bylinky na vaporizáciu vo vašom vaporizéry Flowermate a zároveň sa chcete vyhnúť znečisteniu zariadenia. Tiež je vynikajúca na zbalenie extra byliniek, ak máte v pláne vapovať mimo svoj domov.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Táto kapsula na koncentáry sa vám hodí, ak chcete cez váš vaporizér Flowermate vaporizovať vosky alebo oleje
Flowermate - Kapsule na koncentráty
3,75 € 5 €

Kapsula na koncentráty je to, čo by ste mali použiť ak chcete cez váš vaporizér Flowermate vaporizovať koncentráty, ako napríklad vosky alebo oleje. Jednoducho umiestnite vaše koncentráty na vatovú podložku v kapsli a následne kapsulu vložte do vaporizéra.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate AuraFlowermate V5 Nano a Flowermate V5.0S Pro V2.

Flowermate V5.0S Pro - Náustok
Flowermate V5.0S Pro - Náustok
11,25 € 15 €

Tento Náustok je náhradný diel pre vaporizér Flowermate V5 0S v prípade, že potrebujete nahradiť náustok, pribalený k originálnemu baleniu, alebo ak jednoducho chcete jeden navyše. Je vyrobený z vysokokvalitného plastu a identický ako ten pôvodne pribalený k zariadeniu.

Odporúčané na používanie spolu s: Flowermate V5.0S Pro V2.

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.05)
 • Digitálna kontrola teploty
 • Jednoduché používanie
 • Kompatibilný s bylinkami, voskmi a olejmi
 • Rýchle nahrievanie (30 sekúnd)
 • Pôsobivá životnosť batérie
 • Malý a diskrétny dizajn

Pre koho je Flowermate V5.0S Pro určený?

Flowermate V5.0S Pro je perfektná voľba pre tých, ktorí hľadajú diskrétny prenosný vaporizér s dlhou výdržou. Tvarom pripomína mobilný telefón a perfektne sedí do dlane vašej ruky, čo spoločne s odnímateľným náustkom robí z tohto vaporizéra perfektnú voľbu pre prenos a používanie mimo domova, stačí ho jednoducho strčiť do vrecka alebo tašky. Vďaka vysokej kapacite batérie a úplnej kontrole teploty vám zaručuje dlhotrvajúci a príjemný zážitok pri každom jednom posedení.

3 in 1

Na rozdiel od iných prenosných vaporizérov je Flowermate V5.0S Pro veľmi všestranný, nakoľko ponúka efektívnu a bezproblémovú vaporizáciu akéhokoľvek materiálu, od byliniek po vosky a oleje. K vaporizéru je pribalená kapsula na bylinky aj koncentráty, čo ponúka možnosť mať plnú kontrolu nad tým, aké materiály vaporizujete bez toho, aby ste sa museli obávať znečistenia zariadenia samotného.

Dlhá výdrž batérie

Vďaka dvojici zabudovaných 2600 mAh batérií ponúka Flowermate V5.0S Pro obrovskú výdrž v podobe 2,5 až 3 hodín nepretržitej vaporizácie na jedno plné nabitie a umožňuje dlhé posedenia bez nutnosti akejkoľvek pauzy na nabíjanie. Toto robí z vaporizéra vynikajúcu voľbu ak si ceníte dlhú výdrž batérie za najlepšiu možnú cenu.

Jednoduché používanie

Flowermate V5.0S Pro bol špecificky navrhnutý pre maximálnu jednoduchosť pri jeho používaní, čo z neho robí vynikajúcu voľbu hlavne pre nováčikov alebo tých, ktorí nemajú radi príliš komplexné ovládanie. Úplnú kontrolu nad nastavením teploty umožňujú tlačidlá plus a mínus, kým praktický OLED displej zobrazuje presné informácie o teplote a stave batérie v reálnom čase, tento vaporizér sa jednoducho nemusíte vôbec učiť ovládať a všetko je veľmi intuitívne.

Vysoká kvalita pary

Nakoľko má Flowermate V5.0S Pro plne izolovaný prietok vzduchu, všetka produkovaná para je čistá a chutná – zaručene pocítite hustú paru a vynikajúcu chuť pri každom potiahnutí. Všetka vytvorená para sa nikdy nedostane do s elektrickými súčiastkami zariadenia, čo znamená, že nebude mať nikdy obsahovať kovovú pachuť alebo nečistoty.

Rýchle nahrievanie

V5.0S Pro je považovaný za najrýchlejšie sa nahrievajúci vaporizér aký kedy značka Flowermate predstavila a môže dosiahnuť maximálnu teplotu za krátkych 30 sekúnd. Vyberte si akúkoľvek teplotu od 40 do 230°C podľa vlastných chuťových preferencií. Nezávisle od zvolenej teploty si Flowermate V5.0S Pro udržiava 30 sekundový čas nahrievania, čo znamená, že nebudete nikdy musieť dlho čakať kým sa vaše zariadenie nahreje pred tým, ako začne produkovať kvalitnú paru.

Záruka

Na všetky zariadenia Flowermate zakúpené z MagicVaporizers sa vzťahuje 2-ročná záruka (6-mesačná na batérie), obmedzená na bežné používanie.

Flowermate V5.0S Pro V2

Obsah

 • Vaporizér Flowermate V5.0S Pro V2
 • Sklenený náustok
 • Rýchlonabíjací USB kábel
 • Kapsula na bylinky
 • Kapsula na koncentráty
 • Nástroj na čistenie
 • Nástroj na utláčanie
 • Sitká z nerezovej ocele (5)
 • Návod na obsluhu
Flowermate V5.0S Pro V2

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 6,3 × 1,9 × 10,1 cm
Váha: 140 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2 x 2600 mAh)
Teplota: 40°C až 230°C
Výrobca: Flowermate
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Write your own review about Flowermate V5.0S Pro V2
You're reviewing:Flowermate V5.0S Pro V2
Rating