Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer Extreme Q

189 €

239 € Ušetrite 50 €

Arizer Extreme Q - elektrický vaporizér pre skupinové použitie
Arizer Extreme Q - elektrický vaporizér pre skupinové použitie Arizer Extreme Q - zahrnuté príslušenstvo Arizer Extreme Q - zvrchu Arizer Extreme Q - s hadicou Arizer Extreme Q - s balónikom
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

189 €

239 € Ušetrite 50 €

189 €

239 € Ušetrite 50 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Arizer Extreme Q sme obdržali dňa 15 Mar. 2018.

4.8
Číta 43 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Arizer Extreme Q je multifunkčný vaporizér, ktorý dokáže už za pár minút pripraviť paru. Vyrába sa iba s použitím najkvalitnejších dielov, pričom Arizer Extreme Q ponúka dojem kvalitného vaporizéra. Vašu skúsenosť s vaporizáciou si môžete prispôsobiť svojim preferenciám prispôsobením teploty a hustoty pomocou diaľkového ovládania a následného výberu systému plnenia balónikov alebo extra dlhej hadice na využitie pary.


Nakoľko prevedenie zariadenia umožňuje jednoduché podávanie (balónika alebo hadice), Arizer Extreme Q vyniká pri skupinovom použití a podľa viacerých recenzií je dokonca jedným z najlepších alebo možno najlepší vaporizér pre skupinové použitie. Technika využitia pary sa dá ľahko naučiť, vďaka čomu je účasť pohodlná aj pre neskúsených používateľov.


Vaporizér Extreme Q od spoločnosti Arizer sa všestranne ľahko používa, je veľmi efektívny a para je skvelá. Ak hľadáte cenovo atraktívny, stacionárny vaporizér vysokej úrovne, je tento vaporizér rozhodne silný kandidát.


Vlastnosti

 • Najnovšia verzia
 • Systém na plnenie balónikov
 • Hadica na paru
 • Diaľkové ovládanie pre pohodlné používanie
 • Automatický časovač
 • Doživotná záruka

 

Príslušenstvo (zahrnuté):

 • Návod na používanie
 • Vinylové hadice bezpečné pre potraviny
 • Koncovky
 • 2 sklenené nádoby
 • Sklenený nástroj na miešanie
 • Ďalšie náhradné sitká
 • Odnímateľný systém balóna s 2 súpravami balónov
 • Nádoba na Pot-pourri/olej (aromaterapeutická misa)
 • Diaľkové ovládanie

 

Arizer Extreme Q – najnovšia verzia

Vaporizér Arizer Extreme Q bol navrhnutý celkom nanovo a teraz je k dispozícii vo verzii z roku 2016. Boli vykonané viaceré vylepšenia na poskytnutie lepšej používateľskej skúsenosti, čo znamená  bohatšiu paru, ktorú môžete pohodlne spotrebovať buď pomocou balónu, alebo pripájacej hadice. Teplota a hustota pary sa dá jednoducho prispôsobiť pomocou digitálneho ovládania a v prípade, ak vaporizér zabudnete vypnúť, je vybavený nastavením automatického vypnutia. Model z roku 2016 vaporizéra Arizer Extreme Q má vylepšený, tichší ventilátor a sklenené časti sú teraz vyrobené výlučne z kvalitného predhriateho skla bez obsahu toxínov.

 

Navrchu zariadenia sa nachádza revolučná cyklónová misa, ktorá vám svojou vertikálnou polohou umožňuje efektívne a rovnomerne uvoľňovať aromaterapeutické zmesi a ich celý potenciál – čo sa týka sily aj arómy. Vo vnútri sa nachádza kvalitný keramický zahrievací prvok, ktorý využíva trojité senzory zahrievania na poskytovanie informácií na jasný LCD displej. Vaporizéru Arizer Extreme Q trvá dosiahnutie teploty vaporizácie menej než dve minúty, čo je skvelý výkon v porovnaní s ostatnými elektrickými vaporizérmi.

 

Systém plnenia balónikov

Jedna z výhod vaporizéru Arizer Extreme Q v porovnaní s jeho malým bratom, ktorý je súčasťou rovnakej série (Arizer V-Tower), je systém na plnenie balónikov. V takmer každej recenzii sa dočítate o pohodlí, ktoré ponúka systém troch ventilátorov, ktoré úplne ovládajú hustotu pary napĺňanej do balónika.

 

Hadice na paru

Tí, ktorí majú záujem o tradičné použitie vaporizéru, sú pre Arizer Extreme Q k dispozícii extra dlhé hadice. Hadice sú z materiálu lekárskej kvality, čo znamená, že nehrozí, že budete cítiť gumu!

 

Diaľkové ovládanie

Vaporizér Extreme Q ponúka systém diaľkového ovládania, ktorým môžete vaporizér zapnúť a vypnúť, nastaviť rýchlosť ventilátora a prispôsobiť teplotu. Nastavenia sa dajú ľahko prispôsobiť a dá sa tak skrátiť čas potrebný na začiatok vaporizácie.

 

Záruka

Na elektroniku vaporizéru Arizer Extreme Q sa vzťahuje 3 ročná záruka, zatiaľ čo na keramický zahrievací prvok sa vzťahuje celoživotná záruka.

 

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 16,5 x 16,5 x 16,5 cm
Hmotnos vaporizéra 370 g
Štýl Strieborný
Zdroj napájania Zástrčka
Zahrievací prvok Keramický
Spôsob presúvania pary Balónik | Hadica
Krajina výroby Kanada
Záruka 3 roky

Recenzie položky Arizer Extreme Q

Priemerné hodnotenie:

4.8 Založené na 42 hodnotenia
 • 5 Star
   33
 • 4 Star
   9
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

multi-functional vaporizer

Agust
If you want a multi-functional vaporizer then you should get the arizer extreme q like me. It can put across a feeling of bonhomie amongst the people that smoke and also help the load to get evenly spread when you are smoking. You can also contain the density and alter the temperature with the help of remote control.

Nice!

Jovica
Price is very low for qualitie like the one this. Remot , display, every thing has very hy qualita. Super fast shiping - I order on Friday and have it Tuesday – amazing ! super! Think it was hard to under stand when packed up but very very easy for me to use this vaporizer. Very very smart also it have the sleep timer funktion. Super! My friend see this on my room and we try it and get sleep haha! Next day my friend order also this one !! but it delivered also long hose so many friend can be use at same time. Best ever vaporizer I think.

The best so far !!

Davey
I purchased this vape for like 6 months ago and I am now only using this one! Had 2 others at the same time before but never really liked any of them. Since I bought this one I haven’t been thinking about buying any other vape ! This is all you need ☺ BIG plus that it comes with a remote, thought it might be “china” but not, it feels and handles like a good remote should. So quality impression is high. The display is easy to understand too (not like my other with digital display!). And BIG THANKS to magicvaporizers.com for super fast shipping which was also free!!
PS. At this price, you must add a grinder to your order :) won’t regret it!

Extreme is the right name!

Lovec93
I had heard a lot of good things about this vape, n also my friend has this exactly same vape. I had wanted to buy my own vape for some time and finally I Ordered it from Magic Vaporizers and I was surprised! Mega fast shipping (like 2-3 days??) and really great product! You can’t get any better vape for this price! When I first tried this one at my friends house (whip, not bag!) I just knew I had to get one myself. Started looking to see if there where other models that was maybe better. But I always came back to this one as my first choice! And it proves that a vape doesn’t need to cost too much to be good! And this actually outruns the other models available! It is really the best one out there! I never get tired of this one. Actually using it right now, will put it in sleep mode soon and just dream myself away! Good night everybody! GET ONE YOU TOO!

Ankebol

In love!
I think im in love wit this vaporiser. I have use it everyday after I buy it just 2 months ago. Was not really sure which vaporiser to buy and I really did not have all money for more expensive model. but from how I understand it is really very low price and people will still buy this even for 300! Also it is very easy to use this vaporiser I not even reed the instruction. I really really happy I buy this, and also I must say incredible shipping time, only 3 days! Now have the best (I think so) vaporiser and really smart function on this, but the best is remote control and sleeping timer. My advice to you if you reed this is stop think about buying, just buy it. You will never feel sorry for buying this really great vaporiser!

Well worth it

Nickton
In this price range I don’t think there is any competition. There are a few to choose from but if you do your homework about vaporizers you do choose this one. And it doesn’t disappoint you! Opposite! Quality level I would say is High! I had a more simple vaporizer before and it felt too crappy, too cheap. This feels really great when it comes to quality. And it also has every function you could think of! They didn’t miss anything on this one! So for this price, combined with the warranty, it is a safe buy! Even if it broke down completely after just half a year, it would still be worth it! No doubt! Highly recommended!!

Great service, great product

Finsmakaren
If Volcano is the Rolls Royce of vapes, then this is the Ferrari

Happy

peebum
Almost just as good as the Volcano, well worth the money.

new to vaping STOP shopping thisis exactly what you need

vin D
This product is the best for the cost. The ability to control the temperature allows you to control your temperature based on what you use. Finding the right temperature this is a matter of trial and error. This a great product and the customer service is great also. YOU can't go wrong

Awesome!

Doug
Once you have the rhythm down-packed, its all smiles!
Its absolutely a great to use, and the fan helps fill the balloon
The Ex-Q isn't too high price so it saves you money for other things.

Celkovo 1 položiek 10 z 43

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer Extreme Q

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *