Arizer Extreme Q

Rating:
4.65

139 € 199 € Ušetríte: 60 €

SKU
ignore-this-81
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Arizer príslušenstvo - Balíček sitiek
Arizer - Balíček sitiek
6,75 € 9 €

Arizer - balíček sitiekje presne to, čo potrebujete na výmenu originálnych sitiek pribalených k vaporizérom Arizer V-Tower a Arizer Extreme Q..

Obsahuje:

 • Hlboké sitká (4)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer príslušenstvo - Miska "Tuff"
Arizer - Miska "Tuff"
12,75 € 17 €

Arizer – miska "Tuff" je odolnejšia náhrada za misku "Cyclone". Vyzerá podobne ako miska „Cyclone“, má ale vrstvu z materiálu medicínskej kvality, ktorý zabraňuje rozbitiu. Vrstva je nanesená na vonkajšiu stranu sklenenej komory a nemá žiadny vplyv na chuť alebo čistotu pary.

Tento náhradný diel je pre tých, ktorí často rozbíjajú svoju misku „Cyclone“ a zháňajú niečo odolnejšie bez toho, aby museli obetovať kvalitu pary.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Tento balíček balónov je perfektný ak potrebujete nové balóny pre váš vaporizér Arizer Extreme Q
Arizer Extreme Q - Balíček balónov
14,25 € 19 €

Opotrebovali sa vaše balóny k Arizer Extreme Q častým používaním alebo jednoducho chcete nejaké navyše? V takom prípade je tento balíček balónov presne to, čo by ste si mali zakúpiť.

Obsahuje:

 • Balóny (6)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q.

Sklenený náustok na balóny je súčiastka, ktorá slúži na pripojenie balóna k vaporizéru Arizer Extreme Q
Arizer Extreme Q - Sklenený náustok na balón
6,75 € 9 €

Sklenený náustok na balón pre Arizer Extreme Q je používaný na uzavretie pary v balóne. Je vyrobený z borosilikátového skla pre zaistenie jemnej a čistej pary.

Ak je váš náustok na balón zlomený, prasknutý alebo jednoducho opotrebovaný, tento sklenený náustok je presne to, čo potrebujete.

Obsahuje:

 • Sklenený náustok na balón (1)
 • Tesniace krúžky (2)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q.

Arizer príslušenstvo - miska "Cyclone"
Arizer - Miska "Cyclone"
9,75 € 13 €

Táto miska "Cyclone" je rovnaká ako tá, ktorá je pôvodne pribalená k Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Používa sa na držanie vašich byliniek pri procese vaporizácie a rovnomerne distribuuje teplo vychádzajúce z výherného telesa.

Ak je vaša stará miska zlomená, naštiepená alebo jednoducho opotrebovaná, táto náhradná miska „Cyclone“ je presne to, čo potrebujete.

Obsahuje:

 • Sklenená miska "Cyclone" (1)
 • Chladiaca hlava (1)
 • Sitko (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer - Sklenený kolenový adaptér
Arizer - Zahnutý sklenený adaptér
12 € 16 €

Arizer - zahnutý sklenený adaptér slúži na prepojenie medzi výhrevnou komorou a hadičkou pre vaporizéry Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Je vyrobený iba z tých najkvalitnejších materiálov pre zaistenie jemnej, hustej pary.

Ak je váš starý zahnutý adaptér zlomený, naštiepený alebo jednoducho opotrebovaný, tento kúsok je presne to, čo potrebujete.

Obsahuje:

 • Zahnutý adaptér (1)
 • Sitko (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Tento zahnutý sklenený adaptér so skleneným sitkom sa hodí, ak chcete vylepšiť prietok vzduchu v hadičke vaporizéra Arizer Extreme Q alebo Arizer V-Tower.
Arizer - Zahnutý sklenený adaptér so skleneným sitkom
12 € 16 €

Tento Zahnutý sklenený adaptér so skleneným sitkom je určených pre tých, ktorí chcú vylepšiť prietok vzduchu v hadičke svojho vaporizéra Arizer Extreme Q alebo Arizer V-Tower.

Pôvodne pribalený zahnutý sklenený adaptér musí byť používaný spoločne so sitkom, čo má vplyv na chuť a tiež sa môže jednoducho uvoľniť. Vďaka zabudovanému sklenenému sitku sa však s týmto adaptérom nemusíte báť žiadneho z týchto problémov!

Odporúčané na použitie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer príslušenstvo - Sklenený náustok na hadičku
Arizer - Sklenený náustok na hadičku
4,50 € 6 €

Sklenený náustok na hadičku sa pripája na koniec hadičky vaporizérov Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Je vyrobený z prémiového borosilikátového skla pre zaručenie optimálne jemnej, čistej pary.

Ak je váš náustok na hadičku zlomený, prasknutý alebo jednoducho opotrebovaný, tento náhradný náustok na hadičku je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer príslušenstvo - Náhradná hadička
Arizer - Sada na výmenu hadičky
18,75 € 25 €

Sada na výmenu hadičky je ideálne riešenie pre výmenu celej vrchnej časti a osvieženie vášho zážitku z používania vaporizérov Arizer V-Tower alebo Arizer Extreme Q.

Obsahuje:

 • 90 cm hadička (PVC) (1)
 • Zahnutý sklenený adaptér (1)
 • Sklenený náustok na hadičku (1)
 • Hlboké sitko (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer - Sklenený nástroj na miešanie je perfektný pre miešanie vašich byliniek počas posedenia.
Arizer - Sklenený nástroj na miešanie
6 € 8 €

Sklenený nástroj na miešanie je vyrobený na mieru pre Arizer V Tower a Arizer Extreme Q, tiež však môže byť použitý pre akýkoľvek iný vaporizér, nakoľko ide iba o jednoduchý sklenený nástroj. Toto je náhradný diel, takmer identický s tým, ktorý ste obdržali pribalený s k vašemu vaporizéru.

Arizer Extreme Q - Diaľkové ovládanie
Arizer Extreme Q - Diaľkové ovládanie
14,25 € 19 €

Toto diaľkové ovládanie pre Arizer Extreme Q vám umožňuje pohodlne nastavovať teplotu vaporizácie, rýchlosť ventilátorov, čas a vypínať/zapínať zariadenie.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Môže byť používaný s balónom alebo hadičkou
 • Precízne nastavenie teploty
 • Kompaktný, ale všestranný dizajn
 • Zmena nastavení prostredníctvom diaľkového ovládania
 • Digitálna LED obrazovka
 • Nastaviteľný automatický časovač vypnutia

Pre koho je Arizer Extreme Q určený?

Arizer Extreme Q ponúka neprekonateľnú kvalitu a je perfektný pre tých, ktorí hľadajú luxusný vaporizér s unikátnym vybavením. Je ideálny pre skúsených vaperov aj začiatočníkov, nakoľko ponúka veľké množstvo funkcií bez kompromisu v rýchlosti alebo vynikajúcich výsledkoch. Ide o jeden z najpredávanejších stacionárnych vaporizérov po celom svete a nie je vôbec zložité si všimnúť, prečo získal takúto výbornú reputáciu.

Prémiová kvalita

Sklenené vyhotovenie tohto vaporizéru zaručuje, že všetka vyprodukovaná para z byliniek je 100% bez škodlivých toxínov a výborne chutí. Jeho moderný systém nahrievania bez problémov vaporizuje všetky typy byliniek a zaručuje, že z vybraných byliniek získate maximálny úžitok.

Zabudované vnútorné výhrevné telesá a senzory rovnako umožňujú dosiahnuť optimálnu teplotu už za 2 minúty, čo znamená, že môžete prejsť k veci takmer okamžite, keď sa rozhodnete, že je čas si užiť trochu byliniek.

Všestranný

Jednou z najväčších výhod vaporizéra Arizer Extreme Q je možnosť si užívať zážitok z vapovania cez hadičku alebo balón. Tiež si môžete užívať automatickú rýchlosť vetrákov, zabudovanú reguláciu teploty a užitočný LED displej, takže máte úplnú kontrolu nad všetkými funkciami. Nastavenia môžu byť ovládané tlačidlami na základni prístroja, taktiež je ich však možné ovládať diaľkovým ovládaním, takže môžete zapnúť nahrievanie, aj keď ani nie ste v miestnosti. Flexibilita a jednoduchosť používania ktoré Arizer Extreme Q poskytne sú to, čo z neho robí skutočne skvelý vaporizér.

Čo je ešte lepšie, ak by ste si chceli skúsiť na vlastnej koži aj niektoré viac spirituálne funkcie, vaporizér môže byť použitý aj pre aromaterapiu. Použite pribalenú aromaterapeutickú misku ako rozptyľovač oleja pre vytvorenie relaxačného prostredia, kdekoľvek ste.

Optimálna bezpečnosť a pohodlie

Ak cítite, ako pomaličky zaspávate, už nikdy sa nebudete musieť nasilu zobudiť a ísť vypnúť váš vaporizér. Arizer Extreme Q sa automaticky vypne po tom, čo je po istý čas neaktívny vďaka jeho inovatívnemu časovaču automatického vypnutia, ktorý môže byť nastavený na 2 alebo 4 hodiny. Čo je ešte lepšie pre vaše pohodlie je pribalené diaľkové ovládanie, ktoré vám umožní si váš zážitok z vaporizácie prispôsobiť na mieru bez toho, aby ste sa museli postaviť zo sedačky.

Neustále upgradovanie

V porovnaní s modelom, ktorý sme na trh uviedli pôvodne prešiel Arizer Extreme Q veľkým množstvom upgradov a vylepšení, až dosiahol svoj súčasný, perfektný dizajn. S prémiovým dizajnom, štruktúrou a komponentmi, ktoré zaručujú dokonalú paru pri každom potiahnutí si môžete byť istí, že objednaním tohto vaporizéra si objednávate tú najlepšiu možnú kvalitu.

Záruka

Elektronické súčiastky vaporizéra Arizer Extreme Q sú pokryté 3 ročnou zárukou, kým na keramické výhrevné teleso sa vzťahuje záruka doživotná.

Používateľský manuál

Arizer Extreme Q

Obsah

 • Vaporizér Arizer Extreme Q
 • Diaľkové ovládanie
 • Silikónová hadička (90 cm)
 • Mini-hadička
 • Sklenený nástroj na miešanie
 • Sitká
 • Miska na aromaterapiu
 • Sklenené misky "Cyclone" (2)
 • Balóny s náustkom (2)
 • Náustky (2)
 • Elektrický adaptér
 • Návod na obsluhu
Arizer Extreme Q

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 15.2 × 15.2 × 19 cm
Váha: 370 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 3 minúty
Zdroj energie: Zástrčka
Teplota: 50°C až 260°C
Výrobca: Arizer
Záruka: 3 roky
Krajina výroby: Kanada
Napíšte vlastnú recenziu na Arizer Extreme Q
You're reviewing:Arizer Extreme Q
Rating