Arizer V-Tower

Rating:
4.75

99 € 165 € Ušetríte: 66 €

SKU
ignore-this-82
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Arizer príslušenstvo - Balíček sitiek
Arizer - Balíček sitiek
6,75 € 9 €

Arizer - balíček sitiekje presne to, čo potrebujete na výmenu originálnych sitiek pribalených k vaporizérom Arizer V-Tower a Arizer Extreme Q..

Obsahuje:

 • Hlboké sitká (4)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer príslušenstvo - miska "Cyclone"
Arizer - Miska "Cyclone"
9,75 € 13 €

Táto miska "Cyclone" je rovnaká ako tá, ktorá je pôvodne pribalená k Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Používa sa na držanie vašich byliniek pri procese vaporizácie a rovnomerne distribuuje teplo vychádzajúce z výherného telesa.

Ak je vaša stará miska zlomená, naštiepená alebo jednoducho opotrebovaná, táto náhradná miska „Cyclone“ je presne to, čo potrebujete.

Obsahuje:

 • Sklenená miska "Cyclone" (1)
 • Chladiaca hlava (1)
 • Sitko (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer príslušenstvo - Sklenený náustok na hadičku
Arizer - Sklenený náustok na hadičku
4,50 € 6 €

Sklenený náustok na hadičku sa pripája na koniec hadičky vaporizérov Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Je vyrobený z prémiového borosilikátového skla pre zaručenie optimálne jemnej, čistej pary.

Ak je váš náustok na hadičku zlomený, prasknutý alebo jednoducho opotrebovaný, tento náhradný náustok na hadičku je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer príslušenstvo - Miska "Tuff"
Arizer - Miska "Tuff"
12,75 € 17 €

Arizer – miska "Tuff" je odolnejšia náhrada za misku "Cyclone". Vyzerá podobne ako miska „Cyclone“, má ale vrstvu z materiálu medicínskej kvality, ktorý zabraňuje rozbitiu. Vrstva je nanesená na vonkajšiu stranu sklenenej komory a nemá žiadny vplyv na chuť alebo čistotu pary.

Tento náhradný diel je pre tých, ktorí často rozbíjajú svoju misku „Cyclone“ a zháňajú niečo odolnejšie bez toho, aby museli obetovať kvalitu pary.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer - Sklenený kolenový adaptér
Arizer - Zahnutý sklenený adaptér
12 € 16 €

Arizer - zahnutý sklenený adaptér slúži na prepojenie medzi výhrevnou komorou a hadičkou pre vaporizéry Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower. Je vyrobený iba z tých najkvalitnejších materiálov pre zaistenie jemnej, hustej pary.

Ak je váš starý zahnutý adaptér zlomený, naštiepený alebo jednoducho opotrebovaný, tento kúsok je presne to, čo potrebujete.

Obsahuje:

 • Zahnutý adaptér (1)
 • Sitko (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Tento zahnutý sklenený adaptér so skleneným sitkom sa hodí, ak chcete vylepšiť prietok vzduchu v hadičke vaporizéra Arizer Extreme Q alebo Arizer V-Tower.
Arizer - Zahnutý sklenený adaptér so skleneným sitkom
12 € 16 €

Tento Zahnutý sklenený adaptér so skleneným sitkom je určených pre tých, ktorí chcú vylepšiť prietok vzduchu v hadičke svojho vaporizéra Arizer Extreme Q alebo Arizer V-Tower.

Pôvodne pribalený zahnutý sklenený adaptér musí byť používaný spoločne so sitkom, čo má vplyv na chuť a tiež sa môže jednoducho uvoľniť. Vďaka zabudovanému sklenenému sitku sa však s týmto adaptérom nemusíte báť žiadneho z týchto problémov!

Odporúčané na použitie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer príslušenstvo - Náhradná hadička
Arizer - Sada na výmenu hadičky
18,75 € 25 €

Sada na výmenu hadičky je ideálne riešenie pre výmenu celej vrchnej časti a osvieženie vášho zážitku z používania vaporizérov Arizer V-Tower alebo Arizer Extreme Q.

Obsahuje:

 • 90 cm hadička (PVC) (1)
 • Zahnutý sklenený adaptér (1)
 • Sklenený náustok na hadičku (1)
 • Hlboké sitko (1)

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Extreme Q a Arizer V-Tower.

Arizer - Sklenený nástroj na miešanie je perfektný pre miešanie vašich byliniek počas posedenia.
Arizer - Sklenený nástroj na miešanie
6 € 8 €

Sklenený nástroj na miešanie je vyrobený na mieru pre Arizer V Tower a Arizer Extreme Q, tiež však môže byť použitý pre akýkoľvek iný vaporizér, nakoľko ide iba o jednoduchý sklenený nástroj. Toto je náhradný diel, takmer identický s tým, ktorý ste obdržali pribalený s k vašemu vaporizéru.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Vysokokvalitná vyhrievacia komora
 • Digitálne ovládanie teploty
 • LED displej
 • Multifunkčný
 • Jednoduché používanie

Pre koho je Arizer V-Tower určený?

Tí, ktorí hľadajú jednoduchý vaporizér, ktorý zaručuje kvalitnú paru pri každom jednom sedení by mali definitívne zváźiť Arizer V-Tower. Poskytuje vynikajúci výkon za veľmi prijateľnú cenu a jednoduchý dizajn tohto stacionárneho vaporizéra z neho robí výbornú voľbu pre začiatočníkov – kvalita vaporizácie ho však robí rovnako vhodným aj pre skúsených vaperov.

Precízne ovládanie teploty

Arizer V-Tower ponúka široký výber nastavení teploty na škále 50°C až 260°C, pre umožnenie správneho nastavenia pre bylinky podľa vášho výberu. Umožňuje vám to precízne nastavenie nahrievania, čo znamená presne takú hustotu pary, ako si prajete! Tento pôsobivý rozsah teploty nahrievania môžete využiť pre experimentálne účely a vybrať si teplotu, pri ktorej si vaporizáciu najviac užívate bez nutnosti si vyberať iba z pár predprogramovaných nastavení teploty.

Dobrý pomer ceny a kvality

Nie je žiadnym tajomstvom, že na trhu nájdete aj vaporizéry s oveľa prepracovanejšími vlastnosťami a funkciami ako je Arizer V-Tower, ak však jednoducho hľadáte vysoko kvalitný vaporizér bez žiadnych extra funkcií, pravdepodobne za svoje peniaze nedostanete nič lepšie! Budete si môcť užívať vynikajúcu chuť pary nezávisle od teploty za skutočne vynikajúcu cenu a nebudete musieť vyhadzovať peniaze za niečo, čo pravdepodobne ani nepoužijete.

Vynikajúca chuť pary

Vďaka jeho inovatívnemu dizajnu a metódam nahrievania je para, ktorú Arizer V-Tower produkuje, vždy zaručené hustá a zakaždým chutí vynikajúco. Kombinácia dlhej hadičky, keramického výhrevného telesa a sklenenej misky zaručuje prémiovú potenciu a chuť s každým jedným potiahnutím. Keramické prevedenie výhrevného telesa tiež zaručuje, že para bude bez akýchkoľvek nepríjemných kovových pachutí alebo toxínov.

Automatické vypnutie pre maximálne bezpečie.

Zaspatie v dôsledku vaporizácie nie je žiadnou novinkou. Ak však náhodou zaspíte bez toho, aby ste svoj vaporizér vypli, môže dôjsť k rôznym komplikáciám alebo nehodám. Arizer V-Tower však ponúka praktický automatický časovač vypnutia, navrhnutý tak, aby ste boli vy aj váš vaporizér neustále chránení. Automatický časovač môže byť nastavený na 2 alebo 4 hodiny a po presiahnutí tohto času sa automaticky vypne.

Záruka

Elektronické súčiastky Arizer V-Tower sú pokryté 3 ročnou zárukou, kým na keramické výhrevné teleso sa vzťahuje záruka doživotná.

Používateľský manuál

Arizer V-Tower

Obsah

 • Vaporizér Arizer V-Tower
 • Silikónová hadička (90 cm)
 • Náustok na hadičku
 • Miska na aromaterapiu
 • Sklenená miska "Cyclone"
 • Sklenený nástroj na miešanie
 • Sitká
 • Elektrický adaptér
 • Návod na obsluhu
Arizer V-Tower

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 15,2 × 19,0 cm
Váha: 387 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 60 sekúnd
Zdroj energie: Zástrčka
Teplota: 50°C až 260°C
Výrobca: Arizer
Záruka: 3 roky
Krajina výroby: Kanada
Napíšte vlastnú recenziu na Arizer V-Tower
You're reviewing:Arizer V-Tower
Rating