Smono 5

Rating:
4.65

145 € 169 € Ušetríte: 24 €

SKU
ignore-this-66
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

S váhou so silikónovou nádobkou od značky On Balance sa nikdy nebudete musieť báť rozsýpania pri vážení.
Váha so silikónovou nádobkou - 100 x 0,01 g
18,75 € 25 €

Váha so silikónovou nádobkou od značky On Balance je vynikajúca, spoľahlivá váha, vhodná na váženie byliniek a koncentrátov. Obsahuje veľkú, skladaciu silikónovú nádobku, ktorá pri rozložení zaručí, že sa pri vážení vášho materiálu nič nerozsype a pri zložení môže byť zaklapnutá viečkom, čím chráni váhu pred pádmi a nárazmi.

Hodnoty váženia sú prehľadné z extra-veľkého LCD displeja s ružovým podsvietením a zabudovanou ochranou pred preťažením, ktorá ochráni váhu pred poškodením. Medzi ďalšie funkcie patrí automatické počítanie kusov, úsporné automatické vypnutie po 3 minútach bez aktivity, funkcia tare/vynulovanie pre odpočítanie váhy nádoby alebo rozkladacej nádobky a jednoduchá kalibrácia na jeden dotyk.

Kapacita: 100 g
Presnosť: 0,01 g
Váha: 271 g
Rozmery: 12,3 x 7,2 x 1,9 cm
Záruka: 10-rokov limitovaná záruka

Obsahuje:

 • Váhu so silikónovou nádobou
 • AA batérie (2)
Smono 5 - Battery
Smono 5 - Batéria
21 € 28 €

Potrebujete vymeniť Smono 5-Batériu alebo chcete jednu navyše? V tom prípade je táto 18650 Samsung 3000 mAh batéria to pravé pre vás.

Odporúčané na použitie spolu s: Smono 5.

Smono 5 - Mouthpiece Screens (5-pack)
Smono 5 - Sitká do náustku (5 kusov)
9,75 € 13 €

Udržiavajte vaše Smono 5 "fresh" s týmito Sitkami do náustku. Sitká do náustku sú vložené dovnútra náustku, kde zabraňujú bylinkám, aby sa dostali do náustku.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (5)

Odporúčané na použitie spolu s: Smono 5.

Smono 5 - Chamber Screens (5-pack)
Smono 5 - Sitká do komory (5 kusov)
9,75 € 13 €

Udržiavajte paru z vášho Smono 5 čistú s týmito Sitkami do komory. Sitká do komory zaistia, že nedochádza k žiadnemu priamemu kontaktu medzi vyhrievacím telesom a materiálom v komore.

Obsahuje:

 • Sitká do komory (5)

Odporúčané na použitie spolu s: Smono 5.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.08)
 • Veľký displej s nádhernými animáciami
 • Patentované konvekčný systém nahrievania
 • Rýchle nahrievanie (30 sec.)
 • Veľká komora na bylinky z keramického materiálu
 • Vymeniteľná batéria (3000 mAh)
 • Veľmi jednoduché čistenie
 • Presné nastavenie teploty (160 až 240°C)

Pre koho je Smono 5 určený?

Ak hľadáte nepríliš komplikovaný, konvekčný vaporizer, ktorý sa zároveň jednoducho používa aj čistí, Smono 5 je rozhodne niečo pre vás. Nie je najrýchlejší, ani nemá najväčšie množstvo rôznych funkcií, je to ale spoľahlivá a cenovo dostupná voľba.

Jednoduchosť robí zo Smono 5 vynikajúcou voľbou hlavne pre začiatočníkov a cena, nižšia v porovnaní s inými konvekčnými vaporizérmi prémiovej kvality, z neho robia vynikajúcu voľbu pre tých, ktorí túžia po čistej a chutnej pare, bez toho, aby príliš utrácali.

Konvekčné nahrievanie

Pre maximalizáciu chute vašich byliniek používa Smono 5 patentovaný, konvekčný nahrievací systém. Na rozdieľ od kondukčného nahrievania, pri ktorom sú bylinky nahrievané prostredníctvom kontaktu, pri konvekčnom nahrievaní priamo cez bylinky prúdi horúci vzduch, ktorý ich zohrieva a začne proces vaporizácie. Tento spôsob nahrievanie je o niečo pomalší, bylinky sú ale nahrievané veľmi rovnomerne a chuť pary bude čistá a komplexná.

Vymeniteľná batéria

Smono 5 používa výkonnú 3000 mAh Samsung batériu typu 18650, ktorá vydrží zhruba šesť 5-minútových posedení na jedno plné nabitie. Plné nabitie trvá zhruba hodinu a pol cez USB-C kábel, ak ale nechcete čakať, môžete batériu nahradiť druhou, nabitou batériou typu 18650, jednoduchým otvorením priehradky na batériu v spodnej časti zariadenia a vymenením.

Pohodlná veľkosť

Aj napriek tomu, že je Smono 5 trošku väčší ako predošlé modely Smono, stále sa pohodlne vojde do vrecka alebo do malej kabelky. Trochu väčšie rozmery však zaručujú, že sa vaporizér pohodlnejšie drží a používa a pretože je hrubší, povrch sa nezohrieva na teplotu, pri ktorej by bolo zariadenie pri používaní príliš horúce v dlani.

Farebný displej

Funkciou, vďaka ktorej Smono 5 v porovnaní s ostatnými vaporizérmi vynikne najviac, je veľký farebný displej, ktorý pri zahriatí prehráva veselé animácie. Pre lepší prehľad o súčasnom stave nahrievania zobrazuje displej tiež štyri najdôležitejšie údaje v kvadratickom tvare: aktuálnu teplota, nastavenú teplota, čas relácie a úroveň nabitia batérie.

Efektívne nahrievanie

S vaporizérom Smono 5 si môžete nastaviť ľubovolnú teplotu medz 160 a 240°C, čo znamená, že si môžete nastaviť nižšiu teplotu ak dávate prednosť lepšej chuti a vyššiu teplotu, ak uprednostňujete maximálnu extrakciu aktívnych látok. Po navolení teploty stačí počkať zhruba 30 sekúnd, kým bude vaporizér dostatočne nahriaty a môže začať produkovať chutnú, konvekčnú paru.

Veľká komora na bylinky

Ak radi vaporizujete veľké množstvá byliniek naraz, rozhodne oceníte veľkú keramickú nahrievaciu komoru, ktorou je Smono 5 vybavený. Komora má 14 mm v priemere a 15 mm hĺbku, čo jej dáva dostatok priestoru na 20 ml materiálu (alebo 0,3 gramu byliniek), čo je oproti predošlým modelom Smono značné navýšenie kapacity.

Jednoduché čistenie

Čistenie vaporizéra nie je nikdy žiadna veľká zábava, preto nemecký inžinieri navrhli Smono 5 tak, aby bolo rýchle a jednoduché. Nakoľko sa magnetický blok s náustok dá odpojiť, do komory sa ľahko dostanete s kefkou na čistenie a o zvyšok sa postarajú pribalené utierky a čistítka na trubičky, alebo stlačený vzduch.

Ako sa Smono 5 používa

 • Začnite odpojením bloku s náustkom pre odkrytie komory. Napĺňanie komory je vďaka jej lievikovitému tvaru veľmi jednoduché. Naplňte je množstvom byliniek podľa vlastného uváženia a znova pripojte blok s náustkom.
 • Pre zapnutie vaporizéra Smono 5 stlačte päťkrát rýchlo po sebe tlačidlo S. Vaporizér sa okamžite začne nahrievať na prednastavenú teplotu.
 • Po zapnutí Smono 5 sa spustí časovač relácie na 300 sekúnd (5 minút), čo zaručí, že nie je batéria zbytočne namáhaná. Pre reštartovanie časovača relácie stačí stlačiť akékoľvek tlačidlo na vaporizéry.
 • Ak chcete zmeniť teplotu, stačí stlačiť tlačidlo dole alebo hore pre výber akejkoľvek teploty v rozpätí 160 až 240°C.
 • Skontrolujte displej, na ktorom vidíte, či je súčasná teplota zariadenia rovnaká ako nastavená, kedy si môžete konečne potiahnuť z chutnej pary.
 • Pre vypnutie vaporizéra buď stlačte päťkrát rýchlo po sebe tlačidlo S alebo počkajte, kým vyprší časovač relácie.

Záruka

Všetky vaporizéry Smono 5, predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom značky Smono, sú plne autentické a vzťahuje sa na ne 2-ročná záruka.

Používateľský manuál

Smono 5

Obsah

 • Vaporizér Smono 5
 • Nabíjací kábel USB-C
 • Viečko
 • Úložné vrecúško
 • Šrobovák
 • Kefka na čistenie
 • Utierky na čistenie (5)
 • Čistítko na trubičky (5)
 • Návod na obsluhu
Smono 5

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 11,6 × 4,5 × 2,6 cm
Váha: 188 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3000 mAh)
Teplota: 160°C až 240°C
Výrobca: Smono
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Write your own review about Smono 5
You're reviewing:Smono 5
Rating