COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Boundless Tera V3

169 €

219 € Ušetrite 50 €

Boundless Tera Vaporizer
Boundless Tera Vaporizer Boundless Tera - Included Boundless Tera - Mouthpiece Switch Boundless Tera - Top Boundless Tera - Chamber Boundless Tera - Batteries Boundless Tera - Glass Mouthpiece Boundless Tera - Plastic Mouthpiece Boundless Tera - Water Pipe Adapter Boundless Tera - Box
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

169 €

219 € Ušetrite 50 €

169 €

219 € Ušetrite 50 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Boundless Tera V3 sme obdržali dňa 28 jún. 2020.

4.4
Číta 39 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ak hľadáte vaporizér, ktorý v sebe spája vysoký výkon s vynikajúcou všestrannosťou, tak Boundless Tera je to pravé pre vás. Okrem inhalácie suchých bylín ako aj voskových koncentrátov táto dvojúčelová jednotka ponúka užívateľom presnú reguláciu teploty a vymeniteľné náustky, aby ste si ho mohli prispôsobiť presne podľa svojej potreby. 

Navyše, na rozdiel od iných zariadení, ktoré kvôli viacerým funkciám majú nižšiu výkonnosť, Boundless Tera je vynikajúca čo do kvantity aj kvality vďaka svojej unikátnej kombinácii prvotriednych komponentov. Duálne batérie nahrejú hliníkovú komoru vaporizéra za menej ako minútu a ponúkajú až 50 minút výkonu na jedno nabitie. Toto spolu s flexibilitou a jednoduchosťou použitia robí z Tera výbornú voľbu pre jednotlivcov hľadajúcich zariadenie typu všetko v jednom ako aj pre skupiny s rozličnými chuťami a potrebami. 


K dispozícii v Čiernej farbe.

Funkcie

 • Konvekčný vaporizér s módom Koncentrát
 • Veľká hliníková komora s efektívnym zahrievaním 
 • Vhodný na suché byliny, voskové koncentráty a oleje
 • Zahrievanie trvá 30 až 40 sekúnd 
 • Presná kontrola teploty až do 220°C (430°F) 
 • Mód Koncentrát na inhaláciu pri 260°C (500°F)
 • Vydrží až 10 inhalácií 
 • 100% konvekčné nahrievanie s výhodami kondukčného 
 • Ergonomický dizajn s pohodlnými magnetickými uzávermi 
 • Funguje s 3 vymeniteľnými náustkami: plastovým, skleneným a vodnou fajkou

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • 2 x LG 18650 2500 mAh batérie
 • 5 x filtre do komory z nerezovej ocele
 • 2 x filtre do náustkov
 • Sklenený náustok
 • Otočný plastový náustok
 • Adaptér na vodnú fajku
 • Nerezová podložka na koncentrát
 • Čistiaca kefka
 • USB napájací kábel


Maximum funkcií v minimalistickej podobe

Pri dĺžke zhruba 10,5 cm a šírke 5,5 cm (4,25 x 2,25 palcov), môže byť Boundless Tera príliš veľký do väčšiny vreciek, ale jeho ergonomický dizajn je bezkonkurenčný. Má jednoduché oblé telo, ktoré pohodlne sedí do vašej ruky s vynikajúcim displejom, na ktorom vidíte stav batérie a teplotu bez toho, aby ste museli uvoľniť úchop. Tvar vaporizéra je minimalistický, je vylepšením funkcionalít Boundless CFV. Boundless Tera je napájaný dvomi 18650 batériami, ktoré sa dajú dobiť cez USB len za niekoľko hodín alebo podľa potreby vymeniť. Tieto batérie zahrejú komoru na bylinky rýchlo a efektívne tak, že vaporizér môžete používať počas 7 až 10 inhalácií. Boundless doplnil priateľský tvar Tera ďalšími funkciami, ako jednoduché ovládanie teploty, hmatovú spätnú väzbu a bezpečné magnetické náustky a uzávery batérie. 


Nastavte si ho presne podľa seba

Jedna z najlepších funkcií Tera je to, že má veľa možností nastavenia. Budú ho milovať tak nováčikova ako aj veteráni a to vďaka presnému nastaveniu teploty pri inhalácii bylín, ktoré môžete spraviť od 60°C do 220°C (140°F do 428°F). Jednoducho ho môžu použiť začiatočníci aj pokročilí užívatelia. Stačí odstrániť náustok a naplniť zariadenie bylinkami, potom zariadenie spustiť a vybrať si teplotu pomocou tlačidiel. Keď sa zariadenie nahreje (čo trvá približne 30 sekúnd na teplotu 185°C a 40 sekúnd na maximálnu teplotu), môžete začať inhalovať.

 

Tera však nie je určená len na suché bylinky – môžete ho použiť aj na vosky a oleje pri teplote 260°C v móde Koncentrát. Rovnako ako pri plnení suchými bylinkami, všetko čo musíte spraviť, je naniesť vosk alebo kvapnúť olej na podložku a aktivovať mód Koncentrát stlačením vypínača 3x. Ak vám toto  nestačí, Boundless vám v prípade Tera tiež ponúka možnosť použitia 3 rôznych magnetických náustkov. Plastový náustok je ideálny a pohodlný, otočíte ho do zloženej polohy podľa potreby. Ak je pre vás najdôležitejšia čistá a hladká para, je pre vás najvhodnejší sklenený náustok. Pre fanúšikov klasickej vodnej filtrácie je bezkonkurenčne najlepší adaptér na vodnú fajku, ktorý ponúka čistú a chladnú paru.


Výkonné a efektívne zahrievanie

Schopnosť Tera vyrábať hladkú paru s intenzívnou chuťou je úzko spätá s jeho spôsobom zahrievania. Tento vaporizér využíva 100% konvekčné zahrievanie, ale ponúka vďaka hliníkovej komore výhody konvekčno-kondukčného hybridu. Počas inhalácie sa konvekčné teplo zbiera v hliníku a dodáva pasívnu kondukciu. Tera následne využíva kombináciu týchto teplôt na čo najlepšiu produkciu pary z vašich byliniek tak, aby sa zachovala chuť zmesi. Získate všetku silu duálneho zahrievania bez nevýhod skutočného konvekčno-kondukčného hybridu, takže nemusíte svoje byliny počas inhalácie miešať. Nezabudnite na dlhé, pomalé nádychy a vychutnajte si s týmto prístrojom tú najčistejšiu paru.

 

Záruka

Všetky Boundless Tera vaporizéry predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom technológie Boundless Vapes sú pravé a majú 2-ročnú záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Boundless Vape Technology
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 4,0 cm x 5,5 cm x 11,0 cm
Hmotnos vaporizéra 279 g
Štýl Black
Zdroj napájania 2 x LG 18650 2500 mAh batteries
Zahrievací prvok Ceramic heating rod (100% convection)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years

Recenzie položky Boundless Tera V3

Priemerné hodnotenie:

4.4 Založené na 39 hodnotenia
 • 5 Star
   26
 • 4 Star
   8
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   2
 • 1 Star
   1

Best vape under 200 €

Schnecke
This is an interesting device that hooked me. I love it and it works perfectly. It has all the things I need and it vapor quality and battery life is also satisfying. The boundless tera is likewise very easy to use, though having too many accessories can be a bit too much, I think of it as a silver lining to learn and experiment more. I loved this about the device. It is easy and fun, and quality is decent. I am surprised that the boundless tera is not as expensive as I expected, given the features and accessories. But hey, works for me!

Great vape!

Piia-Noora
It is a bit bulky but it works just fine. It produces an ample amount of clouds and has a water pipe adaptor included. With the accessories that the Boundless Tera adds into the kit, this is definitely a worth it device to try. I have no major complaints with the Boundless Tera and it is one of the best cloud vaping machines. The price is also an extra point since for all its extra features, it doesn’t cost much. It is also fast and can last for an hour and a half, with replaceable batteries.

Smooth vapor but too big size

Jens
The only issue I have witht he tera is that it is not as stealthy as I want it to be. A bit bigger but definitely still portable enough to fit in a bag and accompany me when I’m travelling. Also not the stealthiest and it does not look as stylish nor as modern as other vapes, but I have learned to love the boundless tera despite this. I think it is an amazing portable device that works hard and gets the job done. It is also easy to clean and vapor is cool and smooth.

Great, fun, affordable, and worth it!

Indiana Stoned
Great and fun device to use. I can always count on the Boundless Tera for large and dense clouds, plus amazing vapor. This was an upgrade from my previous vapes and I had no regrets with buying the boundless tera. If you are on a budget, this device will be a good fit. It is solid, fast and has accurate temperature controls. In using this vape, I can always rely on the boundless tera for potent flavor which gets me where I need to be. It can use up more material than the ones I previously owned but no problem since I immediately feel its effects.

Powerful, albeit a bit bulky

Nasu
Bought the Boundless Tera because the features seem to be amazing and the price just fits my budget. It is a bit heavier than the portable vapes so if you like carrying around something with a little bit of wight, then the Tera can be a good match. As for me, it wasn’t much of a problem. I didn’t need to have something pocket sized, but just small enough to fit in a bag and with long battery life. The battery is also one of the plus points that the boundless tera has since swappable batteries are provided. The vapor quality and I always get huge amounts of clouds.

Very nice vapor

Matze
I consider this a worth-it budget vape. I enjoy using the boundless tera because it is easy to use, has a lot of accessories, and has potent flavor. One thing that I also appreciate about this device is that it is very easy to clean and maintain. Maintenance is a key issue that I always check when I buy vaporizers. Maybe because it is bulkier and bigger than most portable vapes, the advantage is it is easier to clean and doesn’t have very small parts that are difficult to get to. I try to take really good care of the vapes I own, and the boundless tera is among the easiest to maintain.

Getting too hot!

Sambucca
The boundless tera got a lot of attention when it first came out and since it was not so expensive and had all the things I needed, I decided to make the purchase. Wouldn’t consider it the best but it has some merits. Vapor quality is good and the versatility of the device definitely gives you your money’s worth. It is a decent device but I’ve had issues with the mouthpiece getting a bit too warm when vaping at high temperature. It can be a bit uncomfortable. This is where I was extremely disappointed with the boundless tera but otherwise, it would have been a great device.

Other portables are better

Amado
I guess this device is good for its price, but there are a few things that is disappointing about it. One is that it is heavier and bigger than most portable vapes, so I have to have a bag when I bring this device around. Either that or I have to hold it since it doesn’t fit into my pocket. I once left it at a place because I am not used to holding things (I usually put my phone and other valuables in my pocket). I was also not happy with the mouthpiece which can get too hot. This does not make for an enjoyable session.

Recommended!

MÁRIA
The boundless tera does not wait and play around. It gets down to business fast and hard! Whoa! My first time using the device got me to heaven immediately. It is powerful and it doesn’t beat around the bush. The clouds are also huge and dense and the vapor quality is extremely potent. This is one of the greatest things about this device, plus all the accessories which makes using the boundless tera more convenient. It is also fast and has a long battery life. The build is okay for me and I don’t mind the size, just so long as it can fit in my bag, can last for a long while, and delivers the job.

It is also affordable so overall, this is great and definitely worth it!

Wawrzyniec
The Boundless Tera has its strengths. My favorite part, and the feature which convinced me to eventually buy it, is its versatility. It has everything that I look for in a portable vaporizer. It is fast and can be ready in just 30 seconds and has decent vapor quality. It looks solid and feels nice. An extra surprise which was a major plus for me was the replaceable battery. They included two batteries so I didn’t need to purchase another battery! One unique thing about the boundless tera was the universal pipe adaptor, so it adds to the versatility of the device.

Celkovo 1 položiek 10 z 39

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Boundless Tera V3

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *