Boundless Tera V3

Rating:
4.45

199 € 219 € Ušetríte: 20 €

SKU
ignore-this-80
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Zaistite, že sa do vášho náustku nedostanú žiadne bylinky s týmito praktickými sitkami do náustku pre Boundless Tera
Boundless Tera - Sitká do náustku
4,50 € 6 €

Udržujte svoj vaporizér Boundless Tera „fresh“ s týmito náhradnými sitkami do náustku. Sitká do náustku sú navrhnuté tak, aby sedeli do náustku a zabránili bylinkám, aby sa dostali do náustku.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (2)

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless Tera V3.

Zaistite, že sa do piecky nedostanú žiadne bylinky s týmito praktickými sitkami do komory pre Boundless Tera
Boundless Tera - Sitká do komory
4,50 € 6 €

Sitká do komory by mali byť umiestnené na spodok komory na bylinky vášho vaporizéra Boundless Tera, aby zabránili priamemu kontaktu medzi výhrevným telesom a bylinkami, nabitými v komore.

Obsahuje:

 • Sitká do komory (5)

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless Tera V3.

Použite túto podložku na koncentráty, ak chcete cez váš Boundless Tera vaporizovať vosk alebo olej
Boundless Tera - Podložka na koncentráty
3,75 € 5 €

Táto podložka na koncentráty, vyrobená z nerezovej ocele umožňuje pomocou vášho Boundless Tera vaporizovať koncentráty, ako napríklad vosky alebo oleje. Jednoducho nakvapkajte svoj koncentrát na povrch podložky a vložte ju do komory. Prestavte Boundless Tera do režimu vaporizácie koncentrátov a ste pripravení!

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless Tera V3.

Boundless Tera - Adaptér na vodnú fajku
Boundless Tera - Adaptér na vodnú fajku
14,25 € 19 €

Adaptér na vodnú fajku pasuje na samčie (10 mm, 14 mm, a 18 mm) a samičie (14 mm a 18 mm) trubičky. Používanie adaptéra na vodnú fajku s vašim vaporizérom Boundless CFX nielen že sa zbavíte akejkoľvek iritácie, spôsobenej príliš horúcou parou, ale navyše aj zlepšuje celkovú chuť.

Odporúčané na používanie spolu s: Boundless Tera V3.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Solídna, ergonomická štruktúra
 • Balenie zahŕňa 2 vymeniteľné batérie
 • Čistá chuť pary
 • Rýchle nahrievanie
 • Plná kontrola teploty

Pre koho je Boundless Tera určený?

Ak hľadáte solídny, spoľahlivý vaporizér, na ktorý sa budete môcť spoľahnúť po celé roky, Boundless Tera je výbornou voľbou. Je prenosný a jednoducho ho schováte do dlane ruky, ponúka pôsobivý výkon prostredníctvom konvekčného nahrievania a produkuje paru vynikajúcej chuti pri každom jednom potiahnutí. Veľkosťou je Boundless Tera trochu väčší ako najmenšia kategória prenosných vaporizérov, väčšie rozmery ale boli využité ako najlepšie to len šlo a čo sa týka výkonu, prekonáva ho iba väčší vaporizer Mighty.

Convection System

Boundless Tera používa konvekčný systém nahrievania, čo znamená, že je nahrievaný iba vzduch okolo byliniek namiesto toho, aby boli bylinky zahrievané priamo (kondukcia). Prietok vzduchu z komory do náustku je úplne oddelený od všetkých kovových elektronických častí vaporizéra, čo zaručuje čistú paru bez akýchkoľvek kovových pachutí alebo dokonca toxínov. Pre zaistenie najlepšieho výkonu konvekčného nahrievania sa odporúčajú dlhé, pomalšie potiahnutia, ktoré zaistia hustú, chutnú paru.

Dve vymeniteľné batérie

Vaše posedenia môžu pokračovať bez akýchkoľvek problémov, Boundless Tera totiž prichádza nie s jednou, ale s dvomi vymeniteľnými 18650 2500 mAh batériami. Každá plne nabitá batéria je schopná poskytnúť až 60 minút nepretržitej vaporizácie. Ak chcete dlhšie posedenie, stačí jednoducho vymeniť vybitú batériu za novú, nabitú. Batérie môžu byť nabíjané buď v zariadení pomocou USB kábla alebo pomocou klasickej nabíjačky (nie je zahrnutá v balení).

Prenosný & Solídny

Boundless Tera sa zmestí prakticky do každej tašky bez akýchkoľvek problémov a váži iba 300 gramov. Vďaka jeho robustnému dizajnu sa nikdy nebudete musieť báť, že sa váš vaporizér pri dlhých cestách poškodí. Rozmery zariadenia sú 11 x 4 x 5.5 cm, čo znamená, že tento vaporizér je síce trochu príliš veľký na to, aby sa zmestil do vrecka nohavíc alebo bundy, v dlani sa však drží veľmi pohodlne.

Rýchle nahrievanie & Jednoduché ovládanie teploty

V závislosti od zvolenej teploty sa môže Boundless Tera plne nahriať už za 20 – 30 sekúnd. Rýchlosť nahrievania tohto vaporizéra je veľmi praktická – umožňuje vám totiž začať posedenie v takmer zo sekundy na sekundu. Okrem toho máte úplnú kontrolu nad teplotou, čo umožňuje výber z pôsobivého rozsahu teplotných nastavení medzi 60°C a 220°C. Jeho digitálny LED displej zobrazuje teplotu a stav batérie v reálnom čase počas používania, čo znamená, že budete mať vždy prehľad o stave vášho vaporizéra.

Nie len na bylinky

Tera ale nekončí len pri bylinkách – vaporizér je tiež možné používať na vaporizáciu voskov alebo olejov pri teplote až 260°C v koncentrovanej podobe. Podobne ako pri nabíjaní byliniek, všetko čo treba urobiť je nakvapkať vosk alebo olej na pribalenú podložku pred aktivovaním režimu vaporizácie koncentrátov tak, že trikrát stlačíte tlačidlo Vypnúť/Zapnúť.

Pribalený adaptér na vodnú fajku

Boundless Tera je vybavená praktickým adaptérom na vodnú fajku, ktorá zvyšuje všestrannosť využitia pri vašich vapovacích posedeniach. Jednoduché použitie s takmer každou 10, 14 alebo 18 mm sklenenou koncovkou znamená, že je vaporizér pohodlne kompatibilný s veľkou škálou vodných prvkov a nástrojov rôznych veľkostí.

Ak toto nie je pre vás dostatočná možnosť prispôsobiť si zážitok na mieru, Boundless vám tiež zaistí 2 rôzne magnetické náustky, z ktorých si môžete vybrať. Plastový náustok je výborný pre pohodlné používanie, pretože sa podľa potreby dá zložiť. Ak je pre vás však najdôležitejšia čistá, jemná para, sklenený náustok s chladiacim prietokom vzduchu je lepšou voľbou.

Záruka

Všetky vaporizéry Boundless Tera predávané cez MagicVaporizers, autorizovaného distribútora Boundless, sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka.

Používateľský manuál

Boundless Tera V3

Obsah

 • Vaporizér Boundless Tera
 • Batérie (2)
 • Sklenený náustok
 • Plastový náustok
 • Adaptér na vodnú fajku
 • Podložka na koncentráty
 • Kefka na čistenie
 • USB nabíjačka
 • Sitká do komory (5)
 • Sitká do náustku (2)
 • Návod na obsluhu
Boundless Tera V3

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 4,0 × 5,5 × 11,0 cm
Váha: 279 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 35 sekúnd
Zdroj energie: Batérie (2 x 2500 mAh)
Teplota: 60°C až 220°C a 260°C
Výrobca: Boundless
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na Boundless Tera V3
You're reviewing:Boundless Tera V3
Rating