Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Boundless CFX

149 €

169 € Ušetrite 20 €

Boundless CFX
Boundless CFX - Mouthpiece Boundless CFX - Digital display Boundless CFX - Herb Chamber Boundless CFX - Included in the package Boundless CFX

149 €

169 € Ušetrite 20 €

Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...

149 €

169 € Ušetrite 20 €

4.7
Číta 11 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Boundless CFX od ontárijskej firmy Boundless Vape Technology je prenosný vaporizér s funkciami a výkonom najexkluzívnejších značiek, ale za zlomok ich ceny. Ohrevná nádobka bola navrhnutá tak, aby zlepšila efektivitu ťahania a dodala paru, ktorá je nielen hustá, ale aj plná chuti. Zvoľte si pomocou krásneho OLED displeja teplotu podľa Vašich preferencii medzi 37 °C a 221 °C a počkajte na zavibrovanie prístroja, ktorými indikuje, že teplota bola dosiahnutá a môžete začať inhalovať hustú paru z materiálu podľa Vašej voľby. Boundless CFX je schopný vaporizovať bez príslušenstva suché bylinky  a olejčeky/vosky pomocou prídavku.


2 výkonné 2500 mAh batérie zohrejú teleso len za 20-25 sekúnd a umožňujú na jedno nabitie až 15 vaporizácií. Boundless CFX sa nabíja pomocou USB kábla, ktorý Vám dovoľuje prístroj nabíjať z viacerých zdrojov bez toho, aby ste potrebovali nepraktický adaptér. Plné nabíjanie trvá zhruba 2 hodiny. Kompaktný a odolný dizajn CFX zabezpečujú, že prístroj môžete ľahko nosiť vo vrecku, keď potrebujete vaporizovať mimo domov. Náustok je pripevnený pomocou magnetov a otáčania. 


Dostupné v čiernej farbe.

Funkcie

 • Plne izolovaný tok vzduchu
 • Čas zohriatia 20 sekúnd, výkonné 80 wattové zahrievacie teleso
 • Úplná kontrola teploty (37 °C – 221 °C)
 • Digitálny OLED displej (4.3 cm)
 • Možnosť zobrazenia v stupňoch Fahrenheita (F) a Celzia (C)
 • Jednoduché a konzistentné vaporizovanie (všetky typy náplní)
 • Veľká kapacita nádobky
 • Vhodné pre suché bylinky a koncentráty

 

Boundless CFX súťaží s tými najlepšími prenosnými vaporizérmi, čo je vskutku obdivuhodné, berúc do úvahy jeho cenu. Ak hľadáte prenosný, na používanie jednoduchý a výkonný vaporizér s nastaviteľnou teplotou a rýchlym zohrievaním, ktorý dokáže vyrobiť hustú paru, už nehľadajte – CFX bol vyrobený priamo pre Vás.

 

Príslušenstvo (Zahrnuté)

 • USB kábel
 • Nádobka na tekutinu/vosk
 • Nástroj na napĺňanie/vysypávanie
 • Kefka na čistenie
 • Používateľská príručka

 

Neskutočný výkon

S výkonom Boundless CFX 80W je čas zohriatia úžasný, niečo pod 20 sekúnd, a vďaka nemu budete mať hustú paru plnú chuti už od úplne prvého natiahnutia. Kvôli ochrane 2500 mAh skrytých vo dvoch batériách má prístroj funkciu automatického vypnutia po 5 minútach. Pri plnom nabití môžete očakávať až 15 5 minútových vaporizačných cyklov.

 

Technológia prúdenia vzduchu CFX funguje prívodom vzduchu cez spodok prístroja, kde sa nachádza keramické zahrievacie teleso; bylinky vlastne s telesom nikdy neprídu priamo do styku.

 

Diskrétny dizajn

Boundless CFX má moderný vzhľad s kryštálovo čistým OLED displejom a povrchom, ktorý pevne drží v ruke. Tento vaporizátor vyzerá ako mobilný telefón a zmestí sa do akéhokoľvek vrecka. Jednotka meria 7,0 x 3,2 x 12,9 cm a je ľahká (len 208g). Zvonku je CFX potiahnuté silikónovým poťahom, ktorý udržuje vaporizátor počas používania chladný a tiež zaisťuje jeho odolnosť voči vode a poškodeniu.

 

Návod na použitie

Odkryte nádobku na bylinky jednoduchým odsunutím náustku, ktorý je magneticky pripojený k zvyšku tela vaporizéra. Nasypte na jemno nadrvené bylinky do nádobky a zasuňte ju späť. Zapnite CFX stlačením tlačidla zapnutia 5x počas 2 sekúnd a pokračujte za použitia šípok hore a dole, ktorými na displeji kontrolujete nastavenie teploty. Po uplynutí zhruba 20 sekúnd je požadovaná teplota dosiahnutá a Vy môžete začať vaporizovať hustú paru.

 

Ak si želáte používať na vaporizovanie koncentráty ako vosk alebo olejčeky, jednoducho použite pribalený nástroj na napĺňanie, ktorým naplníte nádobku a vložíte ju späť do komory.

 

Pre najlepšiu kvalitu vaporizujte suché bylinky pri teplote 185°- 200 °C, po zhruba polovici zvýšte teplotu o pár stupňov, aby ste tým dostali z byliniek toho čo najviac. Vosk a koncentráky vaporizujú dobre pri rovnakej teplote počas celého používania, nastavte teplotu CFX na zhruba 190°- 205 °C, podľa konzistencie vosku. Pri vaporizácií olejčeka môžete použiť nižšiu teplotu, držte sa na úrovni 185°- 200 °C. Boundless CFX dodá kvalitnú, kryštálovo čistú paru, a to zakaždým.

 

Záruka

Všetky vaporizéry Boundless CFX, predané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom Boundless Vapes Technology, sú kompletne autentické a opatrené 2-ročnou zárukou.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Boundless Vape Technology
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 7,0 x 3,2 x 12,9 cm
Hmotnos vaporizéra 208 g
Štýl Black
Zdroj napájania Dual Lithium-Ion Batteries, Total 2500mAh
Zahrievací prvok 80w Hybrid Convection/Conduction Heater
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years

Recenzie položky Boundless CFX

Priemerné hodnotenie:

4.7 Založené na 11 hodnotenia
 • 5 Star
   8
 • 4 Star
   3
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

solid built design

Adrian
With the presence of two 2500mAh batteries, you shall never run out of battery juice in the middle of your smoking session with the new boundless cfx. I have used it for quite a while and although the vapes per charge cycle is only 15, the battery backup is phenomenal and therefore a good product for me.

Share with friends and recommend

Alaitur
I was recommended thi by one of my friends who was using it for months. It was delivered to me within 2 days, and I am very happy with its performance. The best part I like about is that both dry herbs and concentrates can be used properly. The warm up time is close to non and the charging is quite fast. After one charge it gives me a backup of hours. The vapours are oh high quality and doesn’t lose an flavour. A very good product.

It rocks

Truire88
It was not possible for me to invest much but I also made sure to get a good vaporizer. This product here fulfilled all my needs. Its good to use and you can change the temperature according to your need and that can be in Celsius or Fahrenheit. Looks even better than what you get to see in the picture. Really a good one. 100% recommendation.

Really much needed

Hurstoill
This vaporiser will satisfy you in ways. First of all, it’s very inexpensive. Second it looks sleekly and elegant. Third the performance is way above its price ad finally the battery backup is very good. I have been using it for a month, almost every day and I have not faced any single problem. It’s good for beginners too who want to quit smoking and start vaping. Really a great deal.

Go for it

Ketter
I wanted to quit smoking for days but could not do so. I finally got myself this vaporiser to give it a try and it is really working. Now I don’t get any urge to smoke. Moreover, this is really a very fine product. I am getting a good battery backup and loading and drawing was quite easy. It has almost n maintenance. I would prefer this to anyone who wants to quit smoking. Kudos.

Meant for everyone

Priverime
I am more or less a noob in vaporisers but I really found this product so good that I can barely complain anything about it. It’s so easy to operate and draws really a very good quality vapour. The flavours are all preserved in the heating chamber and I don’t taste any burnt herbs. The battery is quite juiced up too. A very good vaporiser to start vaping. Highly recommended.

very nice!

Pabloo
I started to think buying this one mainly cause of design. Read good things on it and I buy it. think it looks better in real not in pictures. So very happy I buy this! Work fine now 4 weeks. Thank you to Magicvapor and hope see you soon : )

pleased

Harrison
Didnt know which vaporizer to buy so I figured I give this one a try… I have had it for a few months now and it works just as described! No problems at all, warms up fast and looks nice. Get one yourself and try.. ! I was very pleased with the delivery, it took only 3 days to have it at home.. Buy!

Great vape

Denis
Great looking vape that also works great. No problems during my use since beginning of summer. Fastest shipping! Magic vaporizers should get award for the good job they do!

This Is good one, buy it

Rashh
Many vapes out there today and many are just plain crap. I didnt know what to think of this at first but I ordered it without any expectations. I got very happy! It is now my favorite vape and I have had many. Also tried many. Only looking at the price some maybe think its not that good but it is! Atleast the one I got! And I got it very very fast too I must say! Overall great experience everytime I come here :) keep up the good work guys!

Celkovo 1 položiek 10 z 11

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Boundless CFX

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *