COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer Solo 2

162 €

199 € Ušetrite 37 €

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 - Colours Arizer Solo 2 - Included Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Mouthpiece Arizer Solo 2 - Chamber Arizer Solo 2 - Case Arizer Solo 2 - Package Arizer Solo 2 Vaporizer
 •  
 •  
 •  
 •  

162 €

199 € Ušetrite 37 €

162 €

199 € Ušetrite 37 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Arizer Solo 2 sme obdržali dňa 08 júl. 2020.

4.7
Číta 62 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ak sa budeme baviť o štýle, výkone a cene, tak si môžete v dnešnej dobe na trhu vybrať z mnohých prenosných vaporizátorov. Najnovším bonusom od Arizer, známeho kanadského výrobcu vaporizátorov, je Arizer Solo 2 určený pre nadšencov vaporizácie. Tento nový vaporizátor je novšou verziou Arizer Solo Vaporizer, ktorý sa teší neustálej obľube. Nový Solo 2 je jednoducho najlepším vaporizačným výrobkom z línie Arizer.
Niekoľko drobných vylepšení môže znamenať veľký rozdiel. Vylepšenia na Arizer Solo 2 sú také nenápadné, že mnohým sa zdajú úplne nedôležité, ale nie je to tak. Čo vám môže Solo 2 ponúknuť? Nová jednotka má najslávnejšiu Arizer sklenenú cestu na paru a zároveň LED displej a precízne ovládanie teploty. Solo 2 má k dispozícii tlačítko ”Menu”, ktoré vám umožní pozrieť si rôzne nastavenia, vybrať si ich a jednotku nastaviť presne podľa svojich potrieb, čo zjednodušuje jeho používanie a zvyšuje váš pôžitok. Pomocou tlačítka Menu jednoducho vyhľadávajte v rôznych teplotách a vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Výhody tohto vylepšenia u Solo 2 sú také prospešné, že ostatní výrobcovia ho tiež čoskoro začnú u svojich vaporizátorov požívať. Solo 2 sa tiež pýši až puntičkárskym ovládaním teploty. Táto funkcia u vaporizátorov chýbala a momentálne je u Solo 2 jedinečná. Použijúc LED displej si môžete jednoducho nastaviť teplotu od 50 – 220 stupňov Celsia.
Vaporizátor je k dispozícii v uhlíkovej čiernej a mystickej modrej.

Najdôležitejšie funkcie

 • Sila/vysoká výkonnosť
 • Spoľahlivé celodenné vdychovanie /Do 20 použití na jedno nabitie
 • Zahreje sa trikrát rýchlejšie ako Solo 1
 • Dlhodobé vdychovanie
 • Vylepšený tok vzduchu
 • Najsilnejší/vytvára husté oblaky
 • Kvalitné diely z materiálov používaných v zdravotníctve
 • Celosklenená (borosilikátová) cesta pre paru na vytváranie čistej, chutnej pary
 • Vyžaduje si minimum údržby/jednoducho sa čistí

 

Arizer Solo 2, nový a vylepšený vaporizátor do ruky od Arizer, sa stane jedným z vašich obľúbených vaporizátorov. Jednotka sa rýchlo zahrieva a ponúka vynikajúcu kvalitu pary. K dispozícii má digitálny displej na výber presnej teploty podľa vášho želania. Užite si menšiu veľkosť Solo 2, ktorá vám umožní zobrať si ho so sebou kamkoľvek idete a diskrétne si užit vdychovanie. 

 

Arizer Solo 2 má vynikajúci dizajn, je kompaktný, ľahučký, pohodlný na držanie a trvácny. Vaporizátor má všetky funkcie, ktoré sa vám môžu zísť pri rýchlom a jednochom použití za chôdze. 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • 2x sklenené stopky (90 mm a 110 mm)
 • 2x silikónový uzáver stopky
 • 4x sitko z nehrdzavejúcej ocele
 • Sklenená nádoba na arómu
 • Púzdro na prenášanie
 • Miešací nástroj z nehrdzavejúcej ocele
 • Nabíjačka

 

Používateľské rozhranie

Pravdepodobne najväčším pokrokom voči pôvodnému vaporizátoru Arizer Solo je 7 teplotných svetielok na jasnom LED displeji. Tlačítka na ovládanie sa nachádzajú pod LED displejom a tlačítko Menu, ktoré sa nachádza v strede je označené ”M”. Tlačítko Menu uľahčuje a zjednodušuje ovládanie. Zároveň vám ponúka mnoho možností nastavenia. Zapnite vaporizátor jednoduchým stlačením a držaním tlačítka Menu spolu s tlačítkom nahor. Na vrchu pod tlačítkom menu nájdete tlačítka so šípkou hore a dole, ktoré slúžia na zvyšovanie a znižovanie teploty alebo zmenu nastavení cez Menu.

 

Použite tlačítko Menu a nastavte si vaporizátor presne podľa svojho želania.

 

Funkcie tlačidla Menu

Tlačítko Menu vám umožní vyhľadávať v rôznych nastaveniach a vybrať podľa potreby:

 • Objem: nízky/stredný/silný/vypnúť
 • Časovač: 5 až 15 minút (hodnota 10 je prednastavená)
 • Časovač spustenia: 4, 6 a 8 sekúnd
 • Meranie teploty: Celsia a Fahrenheit
 • Jas obrazovky: nízky/stredný/vysoký

 

Presná regulácia teploty

Funkcia presnej regulácie teploty u Arizer Solo 2 vám dáva slobodu voľby. Ponúka vám ďalších 10 stupňov k tomu, čo ponúkali pôvodné Solo a Arizer Air. Svoje Solo 2 si môžete nastaviť na hodnotu medzi 50 – 220 stupňov Celsia. Stačí použiť tlačítko Menu a LED displej. Solo 2 sa zahreje rýchlejšie ako iné jednotky a umožní vám vychutnať si čistú, chutnú paru oveľa rýchlejšie.

 

Kvalita pary

Arizer vaporizátory sú známe vďaka svojim celoskleneným rúrkam na arómu, ktoré vytvárajú čistú chutnú paru, ktorú si môžete dopriať. Je ťažko uveriteľné, že Solo 2 je v tomto ešte dokonalejší, ale je to naozaj tak. Ak so Solo 2 urobíte prvých pár nádychov, užijete si lepšiu kvalitu a ešte chutnejšiu paru.

 

Arizer Solo 2 je pevne stavaný a spodok ako aj vrch sú ukončené brúsenou nehrdzavejúcou oceľou. Užijete si vylepšenú životnosť batérie, trvácnosť, špičkové funkcie a jednoduchosť použitia. Jednotka sa veľmi jednoducho udržuje. 

 

Záruka

Všetky Arizer Solo 2 vaporizátory predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a na keramickú vyhrievaciu jednotku je poskytnutá doživotná záruka. Dvojročná záruka je na spracovanie vaporizátora a závady a záruka na batériu je 1 rok.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Hmotnos vaporizéra 210 g
Štýl Carbon Black and Mystic Blue
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok High-quality ceramic heating element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Canada
Záruka Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

Recenzie položky Arizer Solo 2

Priemerné hodnotenie:

4.7 Založené na 62 hodnotenia
 • 5 Star
   47
 • 4 Star
   13
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Great service and amazing product!

Darren
Couldn't recommend this vape and this site more extremely recommended

Very good processing power and quality guaranteed!

cigan sa rakove
I decided to buy this one, because I want to be buzzing all the time. Vapes are really good with controlling your vibe, but this one is just on another level! I vape my bowl on 180 degrees Celsius if I want to get a more sociable/productive buzz, but if I want to vape the s*** out of it (1 bowl is enough to get me to cloud9, but I usually vape 2/3 of them, because, why not? xD) I put it on 190/200 degrees Celsius. I hope someone will find this message useful:) Best on the market. Period.

Best Vape Yet

Daniel
I love the Solo 2. My previous vape was the Davinci Ascent, which I loved, but the Solo 2 beats it in every respect. So much simpler to use, more convenient and easier to clean. Great taste and the usage you get out of one battery charge is immense. Would definitely recommend. Great service from Magic too!

TY

PutinVladimir
Very good vape!

A+

Randyjoka
Admittedly I have only ever bought one portable vape prior to purchasing the Solo II, so my ability for comparison is between a really terrible pen vape, and my desktop Silver Surfer.

It is an A+ though for me - with it's convenience, battery life, usability, style and taste. I haven't taken it through a proper clean as yet so cannot comment on it's maintenance but keeping the stems clean is pretty straight forward.

Though the vape it produces isn't as good as my desktop, it is far and away the best portable vape I have ever used.

Nice upgrade from the OG Arizer Solo

screwedup
Digital interface is great and temp control precise. Super fast heat time and good battery life. A+. Sick device for the flowers. Great size and efficiency. First Arizer device and first time to purchase online. Solid companies on both counts. Product shipped next day as advertised and arrived crazy fast - authenticity confirmed. Highly recommend Arizer Solo II to all first time vapers out there. A few extra euros makes a whole lot of difference. Trust me. Just try it!

I definitely loved this upgrade! 5 out of 5 stars.

Ueszio
Personally, I think it’s worth an upgrade. The Solo 2 is a big improvement over the original Solo, especially when it comes to the airflow. You really don’t get that milkshake type pull from the Solo 2, the unit heats up in 30 seconds, and the precise temperature control and increased temperature range are nice additions. If you have loved your Solo, you should be more than happy with the Solo 2.

Best investment I made. :-)

TinTin
I hardly write reviews.. But came in just to write this one. I had owned vapes before and never really "believed" they could be much better than just smoking. But since this year I wanted to be smoke-free, I decided to invest in a "good" vape (the more expensive ones). And, I was surprised by how good this one actually is! It delivers very potent vape, and the temperature control is very precise, plus the vape build in itself is so well done/finished.

Fantastic product. Recommended!

ComputerCow
I've been using the Solo 2 for about a week now. I really enjoy using this vape. it's really easy to use and loading it is a breeze too. It really does a great job of vaporizing your flower. It's made quite well, feels substantial in hand and just overall feels like it's built to last. Battery life is great.. like it will last for quite a few seshes between charges too! Overall, Super happy with this purchase. Easy to use, heats in seconds.

Great little powerhouse of a vape

lyssa
Well what can I say. its a very well made vape. To easy to use. Can't recommend this vape enough. Just play around with the heat to find what's best for you and the product. I was scared of using it and burning stuff. But it's so so easy. economical to buy and use and robust. it gives sweet flavour througout the whole temperature range. 5 stars all day long. So glad I got it.

Celkovo 1 položiek 10 z 62

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 7

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer Solo 2

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *