Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer Solo 2

229 €

239 € Ušetrite 10 €

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 Arizer Solo 2 - Colors Arizer Solo 2 - Size Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Package
 •  
 •  
 •  
 •  

229 €

239 € Ušetrite 10 €

229 €

239 € Ušetrite 10 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Arizer Solo 2 sme obdržali dňa 15 mar. 2018.

4.5
Číta 19 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ak sa budeme baviť o štýle, výkone a cene, tak si môžete v dnešnej dobe na trhu vybrať z mnohých prenosných vaporizátorov. Najnovším bonusom od Arizer, známeho kanadského výrobcu vaporizátorov, je Arizer Solo 2 určený pre nadšencov vaporizácie. Tento nový vaporizátor je novšou verziou Arizer Solo Vaporizer, ktorý sa teší neustálej obľube. Nový Solo 2 je jednoducho najlepším vaporizačným výrobkom z línie Arizer.
Niekoľko drobných vylepšení môže znamenať veľký rozdiel. Vylepšenia na Arizer Solo 2 sú také nenápadné, že mnohým sa zdajú úplne nedôležité, ale nie je to tak. Čo vám môže Solo 2 ponúknuť? Nová jednotka má najslávnejšiu Arizer sklenenú cestu na paru a zároveň LED displej a precízne ovládanie teploty. Solo 2 má k dispozícii tlačítko ”Menu”, ktoré vám umožní pozrieť si rôzne nastavenia, vybrať si ich a jednotku nastaviť presne podľa svojich potrieb, čo zjednodušuje jeho používanie a zvyšuje váš pôžitok. Pomocou tlačítka Menu jednoducho vyhľadávajte v rôznych teplotách a vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Výhody tohto vylepšenia u Solo 2 sú také prospešné, že ostatní výrobcovia ho tiež čoskoro začnú u svojich vaporizátorov požívať. Solo 2 sa tiež pýši až puntičkárskym ovládaním teploty. Táto funkcia u vaporizátorov chýbala a momentálne je u Solo 2 jedinečná. Použijúc LED displej si môžete jednoducho nastaviť teplotu od 50 – 220 stupňov Celsia.
Vaporizátor je k dispozícii v uhlíkovej čiernej a mystickej modrej.

Najdôležitejšie funkcie

 • Sila/vysoká výkonnosť
 • Spoľahlivé celodenné vdychovanie /Do 20 použití na jedno nabitie
 • Zahreje sa trikrát rýchlejšie ako Solo 1
 • Dlhodobé vdychovanie
 • Vylepšený tok vzduchu
 • Najsilnejší/vytvára husté oblaky
 • Kvalitné diely z materiálov používaných v zdravotníctve
 • Celosklenená (borosilikátová) cesta pre paru na vytváranie čistej, chutnej pary
 • Vyžaduje si minimum údržby/jednoducho sa čistí

 

Arizer Solo 2, nový a vylepšený vaporizátor do ruky od Arizer, sa stane jedným z vašich obľúbených vaporizátorov. Jednotka sa rýchlo zahrieva a ponúka vynikajúcu kvalitu pary. K dispozícii má digitálny displej na výber presnej teploty podľa vášho želania. Užite si menšiu veľkosť Solo 2, ktorá vám umožní zobrať si ho so sebou kamkoľvek idete a diskrétne si užit vdychovanie. 

 

Arizer Solo 2 má vynikajúci dizajn, je kompaktný, ľahučký, pohodlný na držanie a trvácny. Vaporizátor má všetky funkcie, ktoré sa vám môžu zísť pri rýchlom a jednochom použití za chôdze. 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • 2x sklenené stopky (90 mm a 110 mm)
 • 2x silikónový uzáver stopky
 • 4x sitko z nehrdzavejúcej ocele
 • Sklenená nádoba na arómu
 • Púzdro na prenášanie
 • Miešací nástroj z nehrdzavejúcej ocele
 • Nabíjačka

 

Používateľské rozhranie

Pravdepodobne najväčším pokrokom voči pôvodnému vaporizátoru Arizer Solo je 7 teplotných svetielok na jasnom LED displeji. Tlačítka na ovládanie sa nachádzajú pod LED displejom a tlačítko Menu, ktoré sa nachádza v strede je označené ”M”. Tlačítko Menu uľahčuje a zjednodušuje ovládanie. Zároveň vám ponúka mnoho možností nastavenia. Zapnite vaporizátor jednoduchým stlačením a držaním tlačítka Menu spolu s tlačítkom nahor. Na vrchu pod tlačítkom menu nájdete tlačítka so šípkou hore a dole, ktoré slúžia na zvyšovanie a znižovanie teploty alebo zmenu nastavení cez Menu.

 

Použite tlačítko Menu a nastavte si vaporizátor presne podľa svojho želania.

 

Funkcie tlačidla Menu

Tlačítko Menu vám umožní vyhľadávať v rôznych nastaveniach a vybrať podľa potreby:

 • Objem: nízky/stredný/silný/vypnúť
 • Časovač: 5 až 15 minút (hodnota 10 je prednastavená)
 • Časovač spustenia: 4, 6 a 8 sekúnd
 • Meranie teploty: Celsia a Fahrenheit
 • Jas obrazovky: nízky/stredný/vysoký

 

Presná regulácia teploty

Funkcia presnej regulácie teploty u Arizer Solo 2 vám dáva slobodu voľby. Ponúka vám ďalších 10 stupňov k tomu, čo ponúkali pôvodné Solo a Arizer Air. Svoje Solo 2 si môžete nastaviť na hodnotu medzi 50 – 220 stupňov Celsia. Stačí použiť tlačítko Menu a LED displej. Solo 2 sa zahreje rýchlejšie ako iné jednotky a umožní vám vychutnať si čistú, chutnú paru oveľa rýchlejšie.

 

Kvalita pary

Arizer vaporizátory sú známe vďaka svojim celoskleneným rúrkam na arómu, ktoré vytvárajú čistú chutnú paru, ktorú si môžete dopriať. Je ťažko uveriteľné, že Solo 2 je v tomto ešte dokonalejší, ale je to naozaj tak. Ak so Solo 2 urobíte prvých pár nádychov, užijete si lepšiu kvalitu a ešte chutnejšiu paru.

 

Arizer Solo 2 je pevne stavaný a spodok ako aj vrch sú ukončené brúsenou nehrdzavejúcou oceľou. Užijete si vylepšenú životnosť batérie, trvácnosť, špičkové funkcie a jednoduchosť použitia. Jednotka sa veľmi jednoducho udržuje. 

 

Záruka

Všetky Arizer Solo 2 vaporizátory predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a na keramickú vyhrievaciu jednotku je poskytnutá doživotná záruka. Dvojročná záruka je na spracovanie vaporizátora a závady a záruka na batériu je 1 rok.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Hmotnos vaporizéra 210 g
Štýl Carbon Black and Mystic Blue
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok High-quality ceramic heating element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Canada
Záruka Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

Recenzie položky Arizer Solo 2

Priemerné hodnotenie:

4.5 Založené na 19 hodnotenia
 • 5 Star
   12
 • 4 Star
   5
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Like michael scott it always leaves me satisfied

Nathan Highton
When I come across a vape that requires low amount of maintenance, it makes me happy. This is the reason why I have purchased the Arizer solo 2, and I must say that this is definitely a satisfaction that I would want to let all the other people have as well. It has an improved airflow over its predecessor, and you can also reliably vape for at least 20 draws on a full battery. That is more than enough to keep you in the right mood for hours. The only downside is that glass parts gets sticky easy, but if you know how to harvest the oils from them it can work to your advantage.

Dense vapor

Kaarle
The best thing that I can see about my Arizer solo 2 is the superior airflow over all my previous vaporizer. Moreover, the thick clouds of smoke which form at a moment’s notice is definitely a very helpful thing for people like me that appreciates a short setup time. Thevapor is filled with flavour, and is pretty hard-hitting. With a heavy duty vape like the solo2, one can honestly get the very best of vaping without having to worry about it breaking down

Impressive

Camillo
Good battery. Good vapor. Good vape. No complains from me. Quick support and delivery from magicvaporizers as well.

Impressed

Tapani
In the case that you need a pocket friendly vape with great performance, go for this one. Im baked and amazed by its performance and I have owned plenty of vapes before this one.

Extremely Hard-Hitting For Any Normal User

Lukasz
When I went to the shop to purchase the Arizer solo 2, I was told that it was an expensive product. However, I was adamant to purchase it as I used my friend’s vaporizer, and I found out that it was one of the best in the market. The price was not a concern, but I had to get the best product. Since I recently took up vaping, I wanted to ensure that I would be able to get the maximum benefit out of my hobby and not worry about any problems whatsoever. Therefore, it was definitely important for me to look into the purchase of this product and I went for it. It requires extremely low amount of maintenance and also produces thick smoke that is extremely hard-hitting for any normal user.

2/5

Zakarias
its good but not the best. i will continue using my volcano to get the most out of my greens

Clouds clouds and more clouds

Marius
I purchased the Arizer solo 2 and im very satisfied. the vapor that it produces is extremely hard-hitting, and is also very thick with the flavour.

Good For All Your Vaping Needs

Jack H
If you are thinking about purchasing a vaporizer, then going for the Arizer solo 2 will definitely leave you satisfied. I purchased this product quite a while ago, and I must say that it has the same kind of performance that it had when I first purchased it. After using it for three months, I must say that this kind of experience is definitely extremely good for all your vaping needs.

Minimum Of 17 To 18 Uses

Gildo
The only reason that I went to purchase the Arizer solo 2 is because a friend suggested that to me. However, I was simply blown away with the power packed performance that I got and the reliability of getting a minimum of 17 to 18 uses for every charge that I put into the vaporizer. That was simply more than what I was getting in my previous vaporizer, and that made a lot of difference to me.

Zero lasting smell

Sixten
I can say that vaping is something that I am now proud of. Previously, I used to have a very hard time trying to vape in my room due to the smell, but with my vaporizer, I do not face any such kind of problems.

Celkovo 1 položiek 10 z 19

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer Solo 2

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *