Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer Solo 2

232 €

239 € Uložiť 7 €

Arizer Solo 2
Arizer Solo 2 Arizer Solo 2 - Colors Arizer Solo 2 - Size Arizer Solo 2 - Display Arizer Solo 2 - Package
 •  
 •  
 •  
 •  

232 €

239 € Uložiť 7 €

232 €

239 € Uložiť 7 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Arizer Solo 2 sme obdržali dňa 05 Jul. 2017.

4.3
Číta 6 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ak sa budeme baviť o štýle, výkone a cene, tak si môžete v dnešnej dobe na trhu vybrať z mnohých prenosných vaporizátorov. Najnovším bonusom od Arizer, známeho kanadského výrobcu vaporizátorov, je Arizer Solo 2 určený pre nadšencov vaporizácie. Tento nový vaporizátor je novšou verziou Arizer Solo Vaporizer, ktorý sa teší neustálej obľube. Nový Solo 2 je jednoducho najlepším vaporizačným výrobkom z línie Arizer.
Niekoľko drobných vylepšení môže znamenať veľký rozdiel. Vylepšenia na Arizer Solo 2 sú také nenápadné, že mnohým sa zdajú úplne nedôležité, ale nie je to tak. Čo vám môže Solo 2 ponúknuť? Nová jednotka má najslávnejšiu Arizer sklenenú cestu na paru a zároveň LED displej a precízne ovládanie teploty. Solo 2 má k dispozícii tlačítko ”Menu”, ktoré vám umožní pozrieť si rôzne nastavenia, vybrať si ich a jednotku nastaviť presne podľa svojich potrieb, čo zjednodušuje jeho používanie a zvyšuje váš pôžitok. Pomocou tlačítka Menu jednoducho vyhľadávajte v rôznych teplotách a vyberte si tú, ktorá vám najviac vyhovuje. Výhody tohto vylepšenia u Solo 2 sú také prospešné, že ostatní výrobcovia ho tiež čoskoro začnú u svojich vaporizátorov požívať. Solo 2 sa tiež pýši až puntičkárskym ovládaním teploty. Táto funkcia u vaporizátorov chýbala a momentálne je u Solo 2 jedinečná. Použijúc LED displej si môžete jednoducho nastaviť teplotu od 50 – 220 stupňov Celsia.
Vaporizátor je k dispozícii v uhlíkovej čiernej a mystickej modrej.

Najdôležitejšie funkcie

 • Sila/vysoká výkonnosť
 • Spoľahlivé celodenné vdychovanie /Do 20 použití na jedno nabitie
 • Zahreje sa trikrát rýchlejšie ako Solo 1
 • Dlhodobé vdychovanie
 • Vylepšený tok vzduchu
 • Najsilnejší/vytvára husté oblaky
 • Kvalitné diely z materiálov používaných v zdravotníctve
 • Celosklenená (borosilikátová) cesta pre paru na vytváranie čistej, chutnej pary
 • Vyžaduje si minimum údržby/jednoducho sa čistí

 

Arizer Solo 2, nový a vylepšený vaporizátor do ruky od Arizer, sa stane jedným z vašich obľúbených vaporizátorov. Jednotka sa rýchlo zahrieva a ponúka vynikajúcu kvalitu pary. K dispozícii má digitálny displej na výber presnej teploty podľa vášho želania. Užite si menšiu veľkosť Solo 2, ktorá vám umožní zobrať si ho so sebou kamkoľvek idete a diskrétne si užit vdychovanie. 

 

Arizer Solo 2 má vynikajúci dizajn, je kompaktný, ľahučký, pohodlný na držanie a trvácny. Vaporizátor má všetky funkcie, ktoré sa vám môžu zísť pri rýchlom a jednochom použití za chôdze. 

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • 2x sklenené stopky (90 mm a 110 mm)
 • 2x silikónový uzáver stopky
 • 4x sitko z nehrdzavejúcej ocele
 • Sklenená nádoba na arómu
 • Púzdro na prenášanie
 • Miešací nástroj z nehrdzavejúcej ocele
 • Nabíjačka

 

Používateľské rozhranie

Pravdepodobne najväčším pokrokom voči pôvodnému vaporizátoru Arizer Solo je 7 teplotných svetielok na jasnom LED displeji. Tlačítka na ovládanie sa nachádzajú pod LED displejom a tlačítko Menu, ktoré sa nachádza v strede je označené ”M”. Tlačítko Menu uľahčuje a zjednodušuje ovládanie. Zároveň vám ponúka mnoho možností nastavenia. Zapnite vaporizátor jednoduchým stlačením a držaním tlačítka Menu spolu s tlačítkom nahor. Na vrchu pod tlačítkom menu nájdete tlačítka so šípkou hore a dole, ktoré slúžia na zvyšovanie a znižovanie teploty alebo zmenu nastavení cez Menu.

 

Použite tlačítko Menu a nastavte si vaporizátor presne podľa svojho želania.

 

Funkcie tlačidla Menu

Tlačítko Menu vám umožní vyhľadávať v rôznych nastaveniach a vybrať podľa potreby:

 • Objem: nízky/stredný/silný/vypnúť
 • Časovač: 5 až 15 minút (hodnota 10 je prednastavená)
 • Časovač spustenia: 4, 6 a 8 sekúnd
 • Meranie teploty: Celsia a Fahrenheit
 • Jas obrazovky: nízky/stredný/vysoký

 

Presná regulácia teploty

Funkcia presnej regulácie teploty u Arizer Solo 2 vám dáva slobodu voľby. Ponúka vám ďalších 10 stupňov k tomu, čo ponúkali pôvodné Solo a Arizer Air. Svoje Solo 2 si môžete nastaviť na hodnotu medzi 50 – 220 stupňov Celsia. Stačí použiť tlačítko Menu a LED displej. Solo 2 sa zahreje rýchlejšie ako iné jednotky a umožní vám vychutnať si čistú, chutnú paru oveľa rýchlejšie.

 

Kvalita pary

Arizer vaporizátory sú známe vďaka svojim celoskleneným rúrkam na arómu, ktoré vytvárajú čistú chutnú paru, ktorú si môžete dopriať. Je ťažko uveriteľné, že Solo 2 je v tomto ešte dokonalejší, ale je to naozaj tak. Ak so Solo 2 urobíte prvých pár nádychov, užijete si lepšiu kvalitu a ešte chutnejšiu paru.

 

Arizer Solo 2 je pevne stavaný a spodok ako aj vrch sú ukončené brúsenou nehrdzavejúcou oceľou. Užijete si vylepšenú životnosť batérie, trvácnosť, špičkové funkcie a jednoduchosť použitia. Jednotka sa veľmi jednoducho udržuje. 

 

Záruka

Všetky Arizer Solo 2 vaporizátory predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a na keramickú vyhrievaciu jednotku je poskytnutá doživotná záruka. Dvojročná záruka je na spracovanie vaporizátora a závady a záruka na batériu je 1 rok.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 3.5 x 4.5 x 11.4 cm
Hmotnos vaporizéra 210 g
Štýl Carbon Black and Mystic Blue
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok High-quality ceramic heating element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Canada
Záruka Workmanship and defects - 2 years, battery - 1 year, ceramic heating element - lifetime.

Recenzie položky Arizer Solo 2

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 6 hodnotenia
 • 5 Star
   3
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Papa bless

555
quick delivery. nice vape. heats up very quikly and gets me to the clouds in notime. papa bless magicvaporizers and solo 2

My thoughts

O-o
Quite frankly I’m over the moon that Arizer decided to update an old classic. The Solo 2 is my new favorite ‘at-home portable’. What it lacks in stealth and portability it more than makes up for through its performance.

If you’re in the market for something you can throw in your pocket, take on a hike or outdoor adventure, the Solo 2 probably isn’t for you. If you’re primarily vaporizing at home and want to have an uncompromising vaporizing experience, get a Solo 2.

NIce

White Widow 2
Vaping is love. Vaping is life. Arizer Solo 2 is my new best friend.

Best I've ever had

The notorious P.I.G
I received my Solo 2 in the mail yesterday and it's such a joy to use! I never thought a portable vape could deliver vapor the way this vape can, but I'm happily proven wrong! Do yourself a favor and get yourself one too!

/P.I.G

Okay

Nina
I use vaporizers for medical reasons and I usually vape at home meaning my Volcano vape is doing the work but I thought it would be nice to get a protable vape for outside fun. Magicvaporizers delivered quickly and i didnt waste many minutes before loading up and giving it a try. It definitely gives me pleasure, but not the same way the volcano does. Im not sure if its user error or if the effect just is smaller from portable vapes

Worth the upgrade

Solo owner since 2012
Arizer Tech is my favorite company and they don't disappoint with the upgrade to the Solo. Having been a faithful Solo owner since it's inception I knew I had to get the Solo 2, and so far I'm very happy I did.

položiek: 6

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer Solo 2

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *