Arizer Solo 2

Rating:
4.65

145 € 199 € Ušetríte: 54 €

SKU
ignore-this-49
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Uložte svoj vaporizér Arizer do bezpečia pri prenášaní po vonku s touto mäkkou prenosnou taštičkou
Arizer - Mäkká prenosná taštička
21,75 € 29 €

Arizer - mäkká prenosná taštička pripravte sa na ďalší výlet s touto praktickou taštičkou. Jej priestorné spracovanie poskytuje dosť miesta na to, aby ste si na vaše ďalšie vape posedenie priniesli všetko, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Air 2Arizer ArGo a Arizer Solo 2.

Pripravte si svoje bylinky dopredu alebo tieto Viečka na trubičky použite na ochránenie sklenených trubičiek vášho vaporizéra Arizer.
Arizer - Viečka na trubičky (4 kusy)
4,50 € 6 €

Pripravte si svoje bylinky dopredu Viečka na trubičky použite na ochránenie sklenených trubičiek vášho vaporizéra Arizer. Sú vyrobené z vysoko kvalitného silikónu vhodného na potravinárske využitie a môžu byť používané na horúcich aj chladných sklenených trubičkách.

Obsahuje:

 • Viečka na trubičky (4)

Odporúčenie na použitie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer - Aromatický adaptér z matného skla 14mm
Arizer - Sklenený adaptér (14 mm)
14,25 € 19 €

Tento sklenený adaptér sa dá nasadiť na takmer všetky prenosné vaporizéry od Arizer Tech a používa sa na pripojenie vodných prvkov. Adaptér má šírku 14mm a pasuje do bonga alebo vodnej fajky rovnakých rozmerov. V prípade, že chcete zobrať výkon svojho Arizer vaporizéra na novú úroveň, toto je rozhodne doplnok, ktorý by ste mali vyskúšať!

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer - Straight Glass Tube (70 mm)
Arizer - Rovná sklenená trubička (70 mm)
9,75 € 13 €

Arizer - rovná trubička slúži ako náustok a tiež miesto, kam nabijete svoje bylinky pred vaporizáciou. Pasuje na väčšinu prenosných vaporizérov od Arizer Tech.

Ak je vaša stará trubička zlomená, prasknutá alebo jednoducho opotrebovaná, táto náhradná rovná trubička je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Ak potrebujete nový náustok pre váš prenosný vaporizér Arizer, objednajte si túto rovnú sklenenú trubičku
Arizer - Rovná sklenená trubička (110 mm)
9,75 € 13 €

Arizer - rovná trubička slúži ako náustok a tiež miesto, kam nabijete svoje bylinky pred vaporizáciou. Pasuje na väčšinu prenosných vaporizérov od Arizer Tech.

Ak je vaša stará trubička zlomená, prasknutá alebo jednoducho opotrebovaná, táto náhradná rovná trubička je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Zakrivená sklenená trubička sedí na väčšinu prenosných vaporizérov od značky Arizer
Arizer - Zakrivená sklenená trubička
9,75 € 13 €

Arizer zakrivená sklenená trubička slúži zároveň ako náustok a miesto, kde môžete nabiť svoje bylinky pred vaporizáciou. Je kompatibilná s väčšinou prenosných vaporizérov od Arizer Tech.

Ak je vaša stará trubička zlomená, prasknutá alebo jednoducho opotrebovaná, tento kúsok je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer Air - sklenená aromatická rúrka - malá
Arizer - Sklenená trubička s náustkom
11,25 € 15 €

7 cm dlhá sklenená trubička s náustkom pre váš prenosný vaporizér Arizer.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer Air - Sklenená nádobka na aromaterapiu
Arizer - Sklenená nádobka
4,50 € 6 €

Arizer - sklenená nádobka je určená pre aromaterapiu esenciálnymi olejmi alebo pre aromaterapické zmesi. Po zmiešaní vašich vybraných olejov/zmesí ich stačí jednoducho zohriať v tejto miske a nechať vône voľne prúdiť.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Tento nástroj na miešanie z nedrzavejúcej ocele vyrába Arizer a hodí sa na miešanie alebo odstraňovanie byliniek z komory pri všetkých typoch vaporizérov.
Nástroj na miešanie z nehrdzavejúcej ocele
4,50 € 6 €

Tento Nástroj na miešanie z nehrdzavejúcej ocele vyrába značka Arizer a hodí sa na miešanie alebo odstraňovanie byliniek z komory pri všetkých typoch vaporizérov..

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Výnimočný výkon
 • Super-rýchle nahrievanie
 • Sklenený prietok vzduchu
 • Pôsobivá životnosť batérie
 • Vynikajúca chuť pary
 • Jednoduché čistenie

Pre koho je Arizer Solo 2 určený?

S vynikajúcimi funkciami a prenosným dizajnom je Arizer Solo 2 perfektným vaporizérom pre tých, ktorí hľadajú najlepšiu kvalitu bez toho, aby sa museli vzdať čo i len časti pohodlia. Pohodlne sa zmestí do vrecka a a je nabitý funkciami, ktoré ulahodia rovnako profíkom aj začiatočníkom, pretože im pomôžu vyťažiť maximum zo všetkých typov byliniek.

Pôsobivá výdrž batérie

Arizer Solo 2 ponúka neuveriteľnú výdrž batérie až 3 hodiny vapovania na jednu plne nabitú batériu, čo je až dvakrát viac ako u iných prenosných vaporizérov. Zaručene vydrží aj tie najdlhšie, predĺžené posedenia bez toho, aby ste museli v ich strede hľadať nabíjačku, čo z neho robí skvelú voľbu na používanie doma aj v pohybe. A aby toho nebolo málo, tento vaporizér je tiež možné používať počas nabíjania pre extra dávku pohodlia.

Kompaktný a diskrétny

Napriek lepšej produkcií pary je Arizer Solo 2 v skutočnosti ešte menší ako jeho predchodca a pohodlne sa zmestí do značnej väčšiny stredne veľkých vreciek alebo kabeliek. Jeho elegantný dizajn ho robí veľmi diskrétnym a jeho ľahká štruktúra vám nikdy nepríde príliš ťažká, či už ho používate vonku alebo doma.

Zlepšený prietok vzduchu a chuť

Kým predošlé modely určite neboli z hľadiska chuti pary žiadnym sklamaním, Arizer Solo 2 berie chuť na úplne novú úroveň. Je vybavený prietokom vzduchu z čistého skla a pokročilou technológiou nahrievania, čo znamená že všetka vyprodukovaná para bude mať fantastickú chuť a bude chladná a jednoduchá na vdychovanie.

Aj o to najsilnejšie potiahnutie bude správne postarané, nakoľko Arizer Solo 2 disponuje oproti predošlým modelom vylepšeným prietokom vzduchu. Vyhrievacie trysky sú umiestnené priamo vo vnútornej miske, čo zaručuje rovnomerné nahrievanie, bez ohľadu na silu potiahnutia.

Plne digitálne ovládanie

S jeho praktickým digitálnym displejom je tento vaporizér veľmi jednoduché ovládať – čo umožňuje si upraviť každé sedenie na mieru podľa potreby. Nie je potrebné si sťahovať žiadne aplikácie, nakoľko len jednoducho ovládate všetky nastavenia pomocou tlačidiel na pravej strane zariadenia. Nastavovať môžete teplotu nahrievania, automatický časovač vypnutia, jas displeja a upozornenia.

Rýchle nahrievanie

Nezávisle od zvolenej teploty (nastaviteľné rozpätie je medzi 50°C a 220°C), Arizer Solo 2 sa úplne nahreje už za 30 sekúnd! Perfektný pre spontánne sedenia alebo rýchle hity počas dňa. Nikdy nebudete nútení stáť a čakať, s pocitom frustrácie nad dĺžkou času, potrebného pre nahriatie vaporizéra.

Záruka

Všetky vaporizéry Arizer Solo 2 predávané cez MagicVaporizers sú plne autentické a vzťahuje sa na nich doživotná záruka na keramické výhrevné teleso, 2 ročná záruka na spracovanie a chyby a 1 rok záruky na batériu.

Používateľský manuál

Arizer Solo 2

Obsah

 • Vaporizér Arizer Solo 2
 • Sklenená miska
 • Taštička na prenášanie
 • Nástroj na miešanie
 • Nabíjačka
 • Sklenené trubičky (90 mm a 110 mm)
 • Silikónové viečka na trubičky (2)
 • Sitká (4)
 • Návod na obsluhu
Arizer Solo 2

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 4,3 × 2,5 × 11,3 cm
Váha: 210 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3400 mAh)
Teplota: 50°C až 220°C
Výrobca: Arizer
Záruka: 2+ rokov
Krajina výroby: Kanada
Napíšte vlastnú recenziu na Arizer Solo 2
You're reviewing:Arizer Solo 2
Rating