COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

AirVape X

145 €

149 € Ušetrite 4 €

AirVape X Vaporizer
AirVape X Vaporizer AirVape X - Included AirVape X - Side AirVape X - Display AirVape X - Intake AirVape X - Mouthpiece
 •  
 •  
 •  

145 €

149 € Ušetrite 4 €

145 €

149 € Ušetrite 4 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model AirVape X sme obdržali dňa 17 júl. 2020.

4.6
Číta 45 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

AirVape je späť v podobe AirVape X, veľkého brata výkonného AirVape Xs zariadenia. Tento štýlový vaporizér má plne keramický chodníček pre čistú paru plnú chuti. Stále ultra štíhly, ľahučký a prenosný na použitie za chôdze. AirVape X má komoru o 25% väčšiu ako jeho predchodca. Je vyrobený z kvalitnejších materiálov, aby bol trvácny a zabezpečilo sa optimálne vdychovanie. Má aj novú podložku na koncentrát, to aby sa dal obohatiť olejmi, prípadne voskom.

Ak uprednostňujete dlhé sólo vdychovanie alebo skupinovú inhaláciu s kamarátmi, obľúbite si výkonnú a rýchlo sa dobíjajúcu batériu ako aj  hybridný vykurovací systém bez odpadu, ktorý má AirVape X. Začnite čo najskôr vdychovať vďaka len 20 sekundám, ktoré treba na zahriatie, a rovnako rýchlo ho vyčistite jednoduchým vymetením komory. Každá jedna možnosť sa dá ľahko presne prispôsobiť potrebám, a to od teploty až po bezpečnostné nastavenia. 

Všetky tieto funkcie sú však nič oproti dokonalej kvalite pary. S izolovanou vzduchovou cestičkou a filtrom zmení tento vaporizér vaše bylinky na husté, chutné oblaky, ktoré sa ľahko vdychujú a sú vychladené napriek malej veľkosti vaporizéra. Užite si ho doma alebo si ho vychutnajte vďaka nenápadnému dizajnu aj mimo domova.


K dispozícii je v Čiernej a Oceánovo Modrej farbe.

Funkcie

 • Ultra štíhly, ľahko prenosný a diskrétny 
 • Veľká komora, o 25% väčšia ako AirVape Xs
 • Magnetický náustok s pokročilou štruktúrou 
 • Zahreje sa v priebehu 20 sekúnd vďaka hybridnému ohrevu 
 • Elegantný vzhľad z veľmi kvalitných materiálov 
 • Plne keramický chodník na paru pre delikátnu chuť 
 • Rýchlo dobíjateľná batéria 
 • Presná kontrola teploty až do 220°C

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Vkladacia podložka na koncentráty
 • USB napájací kábel
 • Čistiace náradie a obal
 • Filtre


Vysoko kvalitná konštrukcia

Výkonný AirVape X je dôkazom toho, že väčšie nie je vždy lepšie. Šírka 1,2 cm a 90 g robia z tohto vaporizéra jeden z najštíhlejších a najľahších kúskov na trhu, a pritom je porovnateľný s oveľa väčšími modelmi. AirVape X má elegantný kovový vonkajšok, ktorý vyzerá robustne bez toho, aby bol ťažký a zároveň aby odolával všetkým vplyvom vonkajšieho prostredia. Pevné telo je kombinované s plne keramických chodníkom na paru, aby bola zabezpečená optimálna chuť. Magnetický náustok ho robí ešte lepším, jednoducho sa plní – len ho odklopte a nepotrebujete nič skrutkovať. Všetko toto je kompaktného tvaru, ktorý pasuje do dlane alebo vrecka, takže ho viete skryť a je diskrétny kdekoľvek ste.  

 

Dlho trvajúca vaporizácia

Stavaný pre dlhé vdychovanie a s nízkou potrebou napĺňania ponúka AirVape X bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze. Väčšia komora vaporizéra je podporená hybridným zahrievaním, ktoré využíva kondukčné a konvekčené zahrievanie. Keď keramická komora ohrieva nádobku, horúci vzduch prechádza cez každý jeden millimeter byliniek. Dôkladne odparí celú náplň, AirVape X minimalizuje odpad a inhalácia trvá dlhšie. Dobíjateľná 1300 mAh Li-ion batéria sa dobíja cez USB dobíjací kábel len hodinu a vydrží na tri až štyri nádobky náplne. Ak si užijete dlhšiu inhaláciu nemusíte sa obávať—s prechodovou technológiou môžete nepretržite vdychovať aj počas nabíjania batérie.


Jednoduché použitie

Našťastie v záujme kvality nemusíte zľaviť zo svojich požiadaviek na jednoduchosť používania. AirVape X je ľahko použiteľné zariadenie, ktorého použitie je jednoduché v každom kroku. Keď ste pripravený začať používať vaporizér, naplňte komoru jemnou zmesou až po samotný okraj. Ak používate novú podložku na koncentráty, stačí na ňu dať vosk alebo kvapnúť olej a následne ju vložiť do komory. Potom stačí dať naspäť magnetické veko a stlačiť vypínač trikrát. Táto bezpečnostná funkcia chráni životnosť vašej batérie a chráni AirVape X predtým, aby sa vám vo vačku zapol. Na zahriatie vaporizéra vám stačí 20 sekúnd. Hodinky sledovať nemusíte – keď je zahriaty začne vibrovať.


Každú inhaláciu si nastavte podľa svojich potrieb vďaka jednoduchým ovládacím tlačidlám. Teplotu si môžete nastaviť úplne presne po 1° od 93 °C do 220 °C. Na modernom, 3,3-cm LED displeji si pozrite aktuálnu teplotu a životnosť batérie. Ovládaním si môžete nastaviť automatické vypnutie alebo si ho môžete prepnúť medzi stupňami Celsia a Fahrenheit.

 

Vychytávky

Nepodceňujte paru, ktorú vytvorí toto malé zariadenie. Vďaka plne keramickému chodníku na paru v oválnom tvare a zahrievacej časti, AirVape X ponúka prirodzenú chuť byliniek podľa vašej voľby. Vynikajúca chuť a opojné arómy sú ešte viac zdokonalené vďaka duálnemu filtru vaporizéra AirVape, ktorý ochladzuje a zjemňuje paru viac ako mnohé konkurenčné prenosné vaporizéry. So svojim izolovaným chodníčkom na paru je AirVape X tiež zárukou toho, že neinhalujete prchavé, nepríjemné zlúčeniny. Pre najlepšiu a najjemnejšiu chuť používajte nižšie teploty, pre veľké a husté oblaky pary inhalujte pri teplote 193 °C a viac.

 

Záruka

AirVape X má dvojročnú záruku od MagicVaporizers a dodatočnú celoživotnú záruku od výrobcu.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca AirVape
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 4,7 x 1,22 x 10,4 cm
Hmotnos vaporizéra 91 g
Štýl Black or Ocean Blue
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic chamber (conduction and convection)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China
Záruka 2 years from MagicVaporizers, lifetime from AirVape.

Recenzie položky AirVape X

Priemerné hodnotenie:

4.6 Založené na 45 hodnotenia
 • 5 Star
   29
 • 4 Star
   14
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Faster than expected

KE
Had volcano digit before this and got frustrated for heating time since it takes multiple times longer to heat up. Also Airvape X has case you can put it in when it's in your pocket which I find pretty neat extra.
Oh yeah, vapor tastes good and hits pretty well despite it's practical size.

Really enjoy this vape

mews
Good taste, good vapor, nice air pull. Feels and looks good in the hands. Mouth piece that’s magnetic makes using very convenient and smooth sailing. Maintenance is low. The design of this vape is very unique & looks great. Best I have ever had. Cleaning is simple as well. All around a great beautiful vape. Battery life could be a little better, No complaints tho. Overall I’d give this a solid 4 over 5 vape clouds. Thank you for the smooth transaction!

Awesome Vaporizer

Teklios
This is the best portable vaporizer that I've ever used. I highly recommend this over any other vaporizer on the market. You can select the exact temperature that you want, simple to change. It also vibrates to let you know that it's ready to use and it heats up really quick. The wax pad insert improvement from the Xs is also a good feature of the X. Worth every cent you spent and time you waited. Just kidding. It didn’t take that long for me to receive it. Thank you for the speedy service!

Strong buy recommendation

Dueñas Saenz
I bought this little but powerful vaporizer based on the recommendation of features that I was looking for in a portable vape. I have to say this is by far, the best portable vaporizer I have owned (compared to my Arizer Air).

It is so stylish and it’s slim and extremely portable. It’s also extremely fast at heating up and maintains optimum temperature throughout my session. I love that I can set my timed sessions from 3 or 5 minutes and not have to worry about shutting it off.

The battery lasts me about five, 5 minute sessions and has pass through vaping technology as well. The flavour of the vape is amazing with a very nice draw that’s not too airy and not too tight. If you’re looking for a stylish, compact and portable vaporize, I definitely recommend getting the Airvape X!

This is the best deal for a vaporizer for sure

Paunogato
I have friends that have the IQ and Pax 3 and the AirVape X easily keeps up. If not, I like the AirVape better. It smacks whether using it personally or in group. I love it. I like the magnetic mouthpiece to be honest. It’s just a cool feature of this vape and makes using and cleaning very easy. My friend will most likely buy his own too because he's jealous of mine haha.

Perfect couch friend

Piratezip
This is my first serious vape device, after using a few cheapish pen-type units. I wanted: 1) reliable, efficient vaping of raw flower-form herbs; 2) healthier, high-quality vapor; 3) good temperature control; 4) concentrate and bud compatibility; 5) simple, direct controls; 6) compact, discreet, pleasing form; 7) low-hassle cleaning/maintenance; 8) decent battery life, quick charging.
The X does well on all these counts - well enough that I ordered a 2nd Airvape X for my wife. This vaper has improved my life, even though I'm a light-to-moderate user. 5 out of 5 vape clouds!

Powerful performance vape

itstonytron
Great product and value. Fast heating and I like the design too, discreet. Battery life is not bad either, it doesn't take long to recharge and you can use it while it's charging, which is always a plus. I lke how the mouthpiece and airflow box are both ceramic. I've read and well, experienced that this material helps with the temperature regulation as well. I love my airvape x. The sleek and classic design is also appealing. I don’t regret buying this device and would definitely recommend this to a friend.

Impressive contstruction

Taavi
I'm a Mechanical Engineering student so I was interested in the science behind this vape. The Airvape X is actually using conduction and convection, where the conduction heats the herbs by using a direct contact of the herbs with the oven. The convection heating is interesting though, as it allows air to evenly cook the herbs in a consistent manner. Battery life is decent, with it lasting about 3-4 packs without needing battery. But the coolest thing is that this device can be used while charging! SO you can connect a power bank and still use if it's charging.

Nice gift!

Marrik
Bought for my girlfriend and she absolutely LOVES this piece. We have an arizer extreme Q , magic flight launch box and this one here. They are all great but this one is so stylish, convenient, easy to use and you can use while it's charging. Easy to keep clean, great draw from mouth piece. I haven't found one thing we don't like so far. And the auto off feature is great so u don't forget and leave it on. Awesome product and have been recommending this item and magicvaporizers to all of my friends

Couldn't be happier

Mary J
Airvape X s is the best! Love, love, love.
I've used a lot of different vaporizers, including Airvape's Xs and the Airvape X is my absolute favorite one.

It's very easy to use and it heats up so fast. Very, very effective! I recommend this vape to everyone that I know. I don't go anywhere without it and another plus, it matches the color of my iPhone too!
5 Stars all around! 5 stars for the device and 5 stars for the good service #Thankful :):)

Celkovo 1 položiek 10 z 45

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: AirVape X

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *