Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Airvape X

159 €
AirVape X Vaporizer
AirVape X Vaporizer AirVape X - Side AirVape X - Display AirVape X - Intake AirVape X - Mouthpiece
159 €
Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...
159 €
0
Číta 0 Recenzia(e) | Buïte prvým, kto napíše o tomto produkte recenziu

AirVape je späť v podobe AirVape X, veľkého brata výkonného AirVape Xs zariadenia. Tento štýlový vaporizér má plne keramický chodníček pre čistú paru plnú chuti. Stále ultra štíhly, ľahučký a prenosný na použitie za chôdze. AirVape X má komoru o 25% väčšiu ako jeho predchodca. Je vyrobený z kvalitnejších materiálov, aby bol trvácny a zabezpečilo sa optimálne vdychovanie. Má aj novú podložku na koncentrát, to aby sa dal obohatiť olejmi, prípadne voskom.

Ak uprednostňujete dlhé sólo vdychovanie alebo skupinovú inhaláciu s kamarátmi, obľúbite si výkonnú a rýchlo sa dobíjajúcu batériu ako aj  hybridný vykurovací systém bez odpadu, ktorý má AirVape X. Začnite čo najskôr vdychovať vďaka len 20 sekundám, ktoré treba na zahriatie, a rovnako rýchlo ho vyčistite jednoduchým vymetením komory. Každá jedna možnosť sa dá ľahko presne prispôsobiť potrebám, a to od teploty až po bezpečnostné nastavenia. 

Všetky tieto funkcie sú však nič oproti dokonalej kvalite pary. S izolovanou vzduchovou cestičkou a filtrom zmení tento vaporizér vaše bylinky na husté, chutné oblaky, ktoré sa ľahko vdychujú a sú vychladené napriek malej veľkosti vaporizéra. Užite si ho doma alebo si ho vychutnajte vďaka nenápadnému dizajnu aj mimo domova.


K dispozícii je v Čiernej a Oceánovo Modrej farbe.

Funkcie

 • Ultra štíhly, ľahko prenosný a diskrétny 
 • Veľká komora, o 25% väčšia ako AirVape Xs
 • Magnetický náustok s pokročilou štruktúrou 
 • Zahreje sa v priebehu 20 sekúnd vďaka hybridnému ohrevu 
 • Elegantný vzhľad z veľmi kvalitných materiálov 
 • Plne keramický chodník na paru pre delikátnu chuť 
 • Rýchlo dobíjateľná batéria 
 • Presná kontrola teploty až do 220°C

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Vkladacia podložka na koncentráty
 • USB napájací kábel
 • Čistiace náradie a obal
 • Filtre


Vysoko kvalitná konštrukcia

Výkonný AirVape X je dôkazom toho, že väčšie nie je vždy lepšie. Šírka 1,2 cm a 90 g robia z tohto vaporizéra jeden z najštíhlejších a najľahších kúskov na trhu, a pritom je porovnateľný s oveľa väčšími modelmi. AirVape X má elegantný kovový vonkajšok, ktorý vyzerá robustne bez toho, aby bol ťažký a zároveň aby odolával všetkým vplyvom vonkajšieho prostredia. Pevné telo je kombinované s plne keramických chodníkom na paru, aby bola zabezpečená optimálna chuť. Magnetický náustok ho robí ešte lepším, jednoducho sa plní – len ho odklopte a nepotrebujete nič skrutkovať. Všetko toto je kompaktného tvaru, ktorý pasuje do dlane alebo vrecka, takže ho viete skryť a je diskrétny kdekoľvek ste.  

 

Dlho trvajúca vaporizácia

Stavaný pre dlhé vdychovanie a s nízkou potrebou napĺňania ponúka AirVape X bezkonkurenčnú hodnotu za peniaze. Väčšia komora vaporizéra je podporená hybridným zahrievaním, ktoré využíva kondukčné a konvekčené zahrievanie. Keď keramická komora ohrieva nádobku, horúci vzduch prechádza cez každý jeden millimeter byliniek. Dôkladne odparí celú náplň, AirVape X minimalizuje odpad a inhalácia trvá dlhšie. Dobíjateľná 1300 mAh Li-ion batéria sa dobíja cez USB dobíjací kábel len hodinu a vydrží na tri až štyri nádobky náplne. Ak si užijete dlhšiu inhaláciu nemusíte sa obávať—s prechodovou technológiou môžete nepretržite vdychovať aj počas nabíjania batérie.


Jednoduché použitie

Našťastie v záujme kvality nemusíte zľaviť zo svojich požiadaviek na jednoduchosť používania. AirVape X je ľahko použiteľné zariadenie, ktorého použitie je jednoduché v každom kroku. Keď ste pripravený začať používať vaporizér, naplňte komoru jemnou zmesou až po samotný okraj. Ak používate novú podložku na koncentráty, stačí na ňu dať vosk alebo kvapnúť olej a následne ju vložiť do komory. Potom stačí dať naspäť magnetické veko a stlačiť vypínač trikrát. Táto bezpečnostná funkcia chráni životnosť vašej batérie a chráni AirVape X predtým, aby sa vám vo vačku zapol. Na zahriatie vaporizéra vám stačí 20 sekúnd. Hodinky sledovať nemusíte – keď je zahriaty začne vibrovať.


Každú inhaláciu si nastavte podľa svojich potrieb vďaka jednoduchým ovládacím tlačidlám. Teplotu si môžete nastaviť úplne presne po 1° od 93 °C do 220 °C. Na modernom, 3,3-cm LED displeji si pozrite aktuálnu teplotu a životnosť batérie. Ovládaním si môžete nastaviť automatické vypnutie alebo si ho môžete prepnúť medzi stupňami Celsia a Fahrenheit.

 

Vychytávky

Nepodceňujte paru, ktorú vytvorí toto malé zariadenie. Vďaka plne keramickému chodníku na paru v oválnom tvare a zahrievacej časti, AirVape X ponúka prirodzenú chuť byliniek podľa vašej voľby. Vynikajúca chuť a opojné arómy sú ešte viac zdokonalené vďaka duálnemu filtru vaporizéra AirVape, ktorý ochladzuje a zjemňuje paru viac ako mnohé konkurenčné prenosné vaporizéry. So svojim izolovaným chodníčkom na paru je AirVape X tiež zárukou toho, že neinhalujete prchavé, nepríjemné zlúčeniny. Pre najlepšiu a najjemnejšiu chuť používajte nižšie teploty, pre veľké a husté oblaky pary inhalujte pri teplote 193 °C a viac.

 

Záruka

AirVape X má dvojročnú záruku od MagicVaporizers a dodatočnú celoživotnú záruku od výrobcu.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca AirVape
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 4,7 x 1,22 x 10,4 cm
Hmotnos vaporizéra 91 g
Štýl Black or Ocean Blue
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic chamber (conduction and convection)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Designed in Venice, CA, USA. Manufactured in China
Záruka 2 years from MagicVaporizers, lifetime from AirVape.

Recenzie položky Airvape X

Priemerné hodnotenie:

0 (Based on 0 rating)

 • 5 Star
   0
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Airvape X

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *