COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer Air 2

189 €

199 € Ušetrite 10 €

Arizer Air 2 - Colours
Arizer Air 2 - Colours Arizer Air 2 - Included Arizer Air 2 - Display Arizer Air 2 - Size Arizer Air 2 - Glass Mouthpiece Arizer Air 2 - Battery
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

189 €

199 € Ušetrite 10 €

189 €

199 € Ušetrite 10 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Arizer Air 2 sme obdržali dňa 28 jún. 2020.

4.7
Číta 52 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Arizer Air 2 je ľahko prenosný elegantný nováčik štíhlej línie. Tento pôsobivý vaporizér poteší každé oko. Dodávame ho v dvoch farebných prevedeniach - v uhľovej čiernej a magickej modrej. Na prvý pohľad vyzerá ako vylepšená verzia externej batérie, ale keď si ho detailnejšie prezriete zistíte, že musíte tento výrobok obdivovať vďaka jeho lesklému dizajnu, ktorý bol umne navrhnutý tak, aby sedel do každého typu ruky ako rukavica. Tento ručný vaporizér je nápadný a ľahko prenosný. Upúta svojim estetickým vzhľadom a je rozumne navrhnutý tak, aby sa hodil aj do tých najužších vreciek a najtenších peňaženiek.


Podporovaný Canadian tech je Arizer Air 2 nositeľom lepšieho zážitku pre používateľa vďaka výkonným keramickým zahrievacím prvkom, ktoré zmenia vaše obľúbené chutné bylinky na husté oblaky pary. Jednotka je napájaná vyberateľnou a dobíjateľnou batériou, ktorá vnáša nový význam do slova pohodlie. Robí váš svet trochu jednoduchším vďaka dokonalému pohodliu, ktoré vám zabezpečí možnosť prenášať ho so sebou kdekoľvek potrebujete.


Dostupný v Uhľovej Čiernej a Magickej Modrej Farbe

Arizer Air 2 - Funkcie

 • Rýchle zahriatie
 • Kontrola teploty po stupňoch
 • Vymeniteľná batéria s dlhou životnosťou a o 50% vyššou kapacitou
 • Diely vynikajúcej kvality
 • Prenosný a elegantný
 • Vyrába hustú paru
 • Jednoduché použitie – žiadne zložité užívateľské manuály
 • Bezúdržbový
 • USB nabíjačka
 • Dá sa používať aj počas nabíjania
 • Čistota pary - izolovaný vzduchový chodníček, vďaka ktorému získate tú najčistejšiu paru
 • Cesta na paru z borosilikátového skla, aby bola zaistená čo najchutnejšia para

 

Arizer Air 2 - Zahrnuté príslušenstvo

 • Batéria
 • USB nabíjačka
 • Sklenená trubica – 70 mm
 • Sklenená trubica – 70 mm s náustkom
 • Sklenená nádoba na bylinky
 • 2 x silikónový uzáver trubice
 • Púzdro na prenášanie na opasku
 • Miešací nástroj z nehrdzavejúcej ocele
 • 4 x sitko z nehrdzavejúcej ocele

 

Dizajn 

Okrem elegantného dizajnu a možnosti ľahko vaporizér prenášať, je Arizer 2 vybavený toľkými funkciami, že sa je čím chváliť. Pre začiatočníkov musíme uviesť, že má ventilovaný uzáver, ktorý ochladzuje teplotu tela samotného vaporizéra. Predchádzajúci Arizer Air mal spínač “hore-dole” v prostriedku vaporizéra, pokiaľ Air 2 má 3 tlačidlá namiesto predchádzajúceho spínačového dizajnu. Ventilačný uzáver pre vaporizér v magickej modrej ako aj uhľovej čiernej je čierny. Na vrchu má veko, ktoré sa dá otvoriť posunutím do boku.

 

Spodná časť vaporizéra (modrá pri magicky modrom vaporizéry a čierna pri uhľovo čiernom) má viečko, ktoré sa dá odňať, aby ste si mohli pozrieť otvor, kde úhľadne zapadne batéria. Pri pohľade do vnútra vaporizéra uvidíte borosilikátové sklo , ktoré sa dá jednoducho namontovať a demontovať. Vaporizér má dutý štíhly koniec, odkiaľ vychádzajú husté obláčiky pary s vynikajúcou príchuťou vašich byliniek, akej sa para získaná spaľovacou metódou nikdy nemôže vyrovnať.

 

Prečo Arizer Air 2?

Potrebujeme vás naďalej presviedčať, aby ste vyskúšali toto prenosné zariadenie? Čo tak začať s tými najlepšími funkciami. V ktoromkoľvek okamihu počas použitia máte k dispozícii informáciu o úrovni batérie. Vaporizér má automatický časovač a zapínanie na displeji, ktoré uľahčuje použitie (čo predstavuje jednu z čŕt jednoduchého používania). Je užívateľsky priateľský, vhodný pre nešikovných nováčikov ako aj skúsených odborníkov. Jednou z jeho úžasných vlastností je bezúdržbovosť. Pri množstve domácich prístrojoch, ktoré vyžadujú pravidelnú údržbu, znamená tento bezúdržbový vaporizér pre domácnost veľkú úľavu. U tejto “vecičky” máte o jednu starosť menej!

 

Pre nedočkavcov, ktorí nevydržia čakať kým sa Arizer Air 2 úplne nabije, je tu možnosť používania ešte počas nabíjania. Ak k tomu pridáte ďalšiu výhodu, t.j. ľahký prenos tohto zariadenia počas cestovania, tak je jasné, kto je víťaz. Vaporizér Air 2 obsahuje ohrievací element vyhotovený z vysoko kvalitného keramického materiálu, ktorý je zárukou trvácnosti ako aj dlhej životnosti. Kvalita nie je iba o komponentoch, z ktorých je prístroj zhotovený. Kvalita to sú aj užívateľské skúsenosti. Rýdzosť a čistota pary, ktorú tento maličký prístroj dokáže produkovať a prenášať cestičkou z borosilikátového skla, zabezpečia zážitok plný chutí pri každom použití.

 

Vďaka púzdru s klipom na opasok sa vaporizér Arizer Air 2 ľahko a bezpečne prenáša. Do púzdra dokážete umiestniť vaporizér, dodatočnú batériu a sklenené, aroma trubice. Vaporizér Arizer Air 2 sa vyznačuje výnimočnou kvalitou aj vďaka kombinácii vysokej výkonnosti s ľahkou prenosnosťou a navyše si môžete užívať bezpochyby výnimočne čistú a rýdzu chuť. Krátky čas ohrievania je ideálny na používanie v rýchlosti, kedy ste limitovaný časom.  USB nabíjanie je pohodlné pri dobíjaní energiou z vášho auta, počítača, vzdialenej nabíjacej stanice a podobne. Vaporizér Air 2 je vhodný pre milovníkov sušených byliniek, ktorí vyžadujú kvalitu veľkého prístroja, ale pri malých skutočných rozmeroch a pohodlnej možnosti prenášania. 

 

Niet pochýb o tom, že napriek tomu, že  Arizer Air 2 je novinkou, má dostatok atribútov, ktoré môže ponúknuť – vzhľadný a estetický dizajn, výborné používateľské skúsenosti, kvalitné komponenty, pohodlie, batéria s dlhou životnosťou a mnoho iných. Arizer Air 2 má všetko, čo by mal prenosný vaporizér obsahovať. 

 

Záruka

Všetky Arizer Air 2 vaporizéry predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a na keramickú vyhrievaciu jednotku je poskytnutá doživotná záruka. Dvojročná záruka je na spracovanie vaporizátora a závady a záruka na batériu je 1 rok.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Štýl Carbon Black or Mystic Blue
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic Heating Element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Canada
Záruka Ceramic heating element: lifetime, workmanship and defects: 2 years, battery: 1 year

Recenzie položky Arizer Air 2

Priemerné hodnotenie:

4.7 Založené na 52 hodnotenia
 • 5 Star
   37
 • 4 Star
   13
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

A beast at this price

2nd Hand Giraffe
Delivers big clouds or smooth flavours with ease. Battery life is very acceptable. Ultra portable and with a black stem, very stealthy. Less effective outdoors but still a very capable portable. Very low maintenance. For the price, it's a bargain. You sacrifice a lot of power when compared to the solo 2, but you more than make up for that in size. This thing is neat and tidy and takes up very little pocket space. Had it for a month and enjoying it daily.

This is my go to travel vape.

Spoitle
I had the Arizer Air 1 for a couple years and was very happy with it. Then one day it stopped heating up, so I bought the new model, Airizer Air 2! I like being able to pick an exact temperature, rather than just a level. Battery life is definitely longer. But my old batteries from the Air 1 still work in this one. Heats up quick -about 30 seconds. Battery will last close to 2 hours of continuous use. Creates good vapor cloud. Taste is among the best I have tried. Small enough to fit in pocket. Glass draw tube will break if dropped. I always keep a couple spares. Doesn't beat my Mighty for overall quality of vaping experience, but it is much more portable, stealthy, and cheaper. If I leave the house - this goes with me.

Even better than Air 1

Mawski
I upgraded from the original Arizer Air and its a noticable improvement. Precise temperature control is nice, and vapor production is better along with airflow. In my experience vapor production with lower tempatures is better as opposed to the original as well. Reliable, well built, produces plenty of vapor, and easy to clean. They thought of everything when making this product. If you're sick of smoking, buy this vaporizer. One of the best purchases I've made. This device has it all: elegant design, quality construction, ease of use, fair price.

Highly recommended!

White Widow
Overall the Arizer Air 2 is a great vaporizer, just like how the original Air was a solid unit. The Air 2 does make some good improvements like the display and the faster heat up and more powerful batteries. As a whole, I must say that I’m very impressed with the Air 2. As the second edition of the Air portable vaporizer, Arizer took an already solid concept and made several well thought out improvements which in turn created a high quality and reliable device packed with awesome features. I highly recommend the Air 2 to those who are looking for a reliable portable vape experience at an affordable price point!

Good for a beginner like me

Devilus
This is my first vaporizer, I have heard all good things from Arizer and wanted something portable. The Air 2 fit the bill perfectly, I love how easy the glass stems are to clean and the flavor is outstanding. I am a very happy vaper. It's a super nice retail kit, full digital controls, improved air flow and better vapor production. The heat up time could be faster and the battery could last a bit longer but for me, it's not much of an issue. It is definitely worth the purchase!

Pure bliss with this vape

Gabras
I purchased this product just a few days ago, and here it is sitting on my desk. This Arizer Air came to me in excellent condition, and the unit produces phenomenal results with my materials. The price was good, the shipping was fast, and the product is excellent. A+ service. It works almost as good as my desktop herbalaire 2.2 but I like this more! It’s portable and I can bring it anywhere with me thanks to the changeable battery and glass stems. Altho, I worry that I might break the glass stems.... The only downside I can see in this product. But overall, still a solid 4.5 out of 5 stars! Would highly recommend!

420 friendly

Perfect Smile
Vapor quality is very good, I prefer using a fine grind with the screen, although a course grind is recommended I find it doesn’t really have powerful clouds - especially with the heating element at below temp. This is a really nicely design vape, it’s simple to operate, feels great in the hand, and the changeable standard issue batteries ensure that it will be a good vape for many years to come. Gave this as a gift to my friend and now I am very jealous! I will buy one for myself soon!

Love the batteries

Super Mario
The Arizer Air 2 is a great vaporizer!! Almost similar with the original air which I previously owned but with so much more improvements! The increased power and battery capacity is one of the features I really liked about this product! Made it more solid than air 1! This has got to be one of the best vapes I have ever used and owned ever. I highly recommend this to anybody interested in vaping! Trust me! It is worth your money.

Arizer does it again!

Drazad
Upgraded from my Long-Standing Arizer Solo, had to stick with the same company, glad that I did! I used to hate vaporizer, until I realized I just hated COMPLICATED vaporizers! This is just so simple, and the function is just what I'm looking for. It is a great and high quality product! The vape is very powerful and heats up in a reasonable time. Still great for sharing with friends. The battery life for me is great and it’s easy to charge. 5/5!

It works like a charm

Dieshee
Oh my god! I already loved my Vapir Digital air but when I tried air 2, I loved it! Would not go back to my old vaporizer. It just works really really well. You can see how it is well built with a really solid feel to it. The vape production is also really good and efficient. Although the downside to it is that the battery life is pretty minimal for my use. And if you have to buy more extra batteries which will charge you again. All in all tho it’s a great vaporizer.

Celkovo 1 položiek 10 z 52

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer Air 2

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *