Arizer Air 2

Rating:
4.65

149 € 199 € Ušetríte: 50 €

SKU
ignore-this-53
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Arizer Air 2 - Batéria
Arizer Air 2 / ArGo - Batéria
18,75 € 25 €

Chceli by ste zdvojnásobiť životnosť batérie vášho vaporizéra Arizer Air 2 alebo Arizer ArGo? Táto 3000 mAh Arizer batéria typu 18650 je identická s pôvodnou batériou pribalenou k vášmu vaporizéru Arizer Air 2 alebo ArGo a je vynikajúcim spôsobom, ako zvýšiť životnosť batérie alebo nahradiť batériu, ktorá časom stratila výdrž.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer ArGo.

Uložte svoj vaporizér Arizer do bezpečia pri prenášaní po vonku s touto mäkkou prenosnou taštičkou
Arizer - Mäkká prenosná taštička
21,75 € 29 €

Arizer - mäkká prenosná taštička pripravte sa na ďalší výlet s touto praktickou taštičkou. Jej priestorné spracovanie poskytuje dosť miesta na to, aby ste si na vaše ďalšie vape posedenie priniesli všetko, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Air 2Arizer ArGo a Arizer Solo 2.

Pripravte si svoje bylinky dopredu alebo tieto Viečka na trubičky použite na ochránenie sklenených trubičiek vášho vaporizéra Arizer.
Arizer - Viečka na trubičky (4 kusy)
4,50 € 6 €

Pripravte si svoje bylinky dopredu Viečka na trubičky použite na ochránenie sklenených trubičiek vášho vaporizéra Arizer. Sú vyrobené z vysoko kvalitného silikónu vhodného na potravinárske využitie a môžu byť používané na horúcich aj chladných sklenených trubičkách.

Obsahuje:

 • Viečka na trubičky (4)

Odporúčenie na použitie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer - Aromatický adaptér z matného skla 14mm
Arizer - Sklenený adaptér (14 mm)
14,25 € 19 €

Tento sklenený adaptér sa dá nasadiť na takmer všetky prenosné vaporizéry od Arizer Tech a používa sa na pripojenie vodných prvkov. Adaptér má šírku 14mm a pasuje do bonga alebo vodnej fajky rovnakých rozmerov. V prípade, že chcete zobrať výkon svojho Arizer vaporizéra na novú úroveň, toto je rozhodne doplnok, ktorý by ste mali vyskúšať!

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer - Straight Glass Tube (70 mm)
Arizer - Rovná sklenená trubička (70 mm)
9,75 € 13 €

Arizer - rovná trubička slúži ako náustok a tiež miesto, kam nabijete svoje bylinky pred vaporizáciou. Pasuje na väčšinu prenosných vaporizérov od Arizer Tech.

Ak je vaša stará trubička zlomená, prasknutá alebo jednoducho opotrebovaná, táto náhradná rovná trubička je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Ak potrebujete nový náustok pre váš prenosný vaporizér Arizer, objednajte si túto rovnú sklenenú trubičku
Arizer - Rovná sklenená trubička (110 mm)
9,75 € 13 €

Arizer - rovná trubička slúži ako náustok a tiež miesto, kam nabijete svoje bylinky pred vaporizáciou. Pasuje na väčšinu prenosných vaporizérov od Arizer Tech.

Ak je vaša stará trubička zlomená, prasknutá alebo jednoducho opotrebovaná, táto náhradná rovná trubička je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Zakrivená sklenená trubička sedí na väčšinu prenosných vaporizérov od značky Arizer
Arizer - Zakrivená sklenená trubička
9,75 € 13 €

Arizer zakrivená sklenená trubička slúži zároveň ako náustok a miesto, kde môžete nabiť svoje bylinky pred vaporizáciou. Je kompatibilná s väčšinou prenosných vaporizérov od Arizer Tech.

Ak je vaša stará trubička zlomená, prasknutá alebo jednoducho opotrebovaná, tento kúsok je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer Air - sklenená aromatická rúrka - malá
Arizer - Sklenená trubička s náustkom
11,25 € 15 €

7 cm dlhá sklenená trubička s náustkom pre váš prenosný vaporizér Arizer.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

Arizer Air - Sklenená nádobka na aromaterapiu
Arizer - Sklenená nádobka
4,50 € 6 €

Arizer - sklenená nádobka je určená pre aromaterapiu esenciálnymi olejmi alebo pre aromaterapické zmesi. Po zmiešaní vašich vybraných olejov/zmesí ich stačí jednoducho zohriať v tejto miske a nechať vône voľne prúdiť.

Odporúčané na používanie spolu s: Arizer Solo, Arizer Air, Arizer Air 2 a Arizer Solo 2.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Funkcie

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Nabíjanie cez USB a vymeniteľné batérie
 • Úplná kontrola teploty
 • Silný prietok vzduchu
 • Vynikajúca chuť pary
 • Pôsobivá výdrž batérie
 • Funkcia automatického vypnutia

Pre koho je Arizer Air 2 určený?

Ak si ceníte pohodlnosť, výkon a cenovú dostupnosť, Arizer Air 2 je pre vás perfektnou voľbou. S jeho elegantným dizajnom a kompaktnými rozmermi, tento vaporizér je veľmi diskrétny a jednoducho si ho môžete nosiť zo sebou. Je ideálny pre začiatočníkov aj skúsených „vaperov“ pre jeho jednoduché ovládanie skombinované s inovatívnou technológiou hybridného nahrievania (konvekcia a kondukcia).

Vymeniteľné batérie a nabíjanie cez USB

Arizer Air 2 ponúka pôsobivých 75 minút nepretržitého vapovania na jednu plne nabitú batériu – toto ale neznamená, že vaše posedenie musí skončiť po tom, čo je vaša batéria vybitá.

Ak zo sebou máte nabitú náhradnú batériu, jednoducho ju vymeňte a môžete pokračovať. Ak zo sebou náhradnú batériu nemáte, stále môžete pokračovať s využitím batériovej technológie „Pass through“, ktorá umožňuje nabíjať a používať zariadenie zároveň!

Silný výkon

Napriek jeho kompaktnému tvaru a veľkosti je Arizer Air 2 vybavený výkonným výhrevným telesom a plne izolovaným prietokom vzduchu. Nakoľko jeho vyhrievacia komora funguje na princípe hybridného nahrievania (kondukcia + konvekcia) a je vybavená praktickým nástrojom na miešanie, ktorý zaistí, že budú bylinky nahrievané rovnomerne, bez spaľovania. Nakoľko je prietok vzduchu izolovaný a náustok je vyrobený zo skla medicínskej kvality, vaporizér poskytuje paru vynikajúcej chuti pri každom jednom potiahnutí.

Čo je ešte lepšie, zabudované vnútorné vyhrievacie teleso zaručuje, že Arizer Air 2 si bez námahy poradí aj s tými najdlhšími potiahnutiami. To z neho robí ideálnu voľbu pre skúsených vaperov, ktorí hľadajú vaporizér s dostatočným výkonom na to, aby zvládol ich techniku ťahania.

Úplná kontrola nad teplotou

Jednou z vlastností, ktorou Arizer Air 2 vyniká, je presná kontrola teploty, ktorá vám umožňuje si nastaviť váš zážitok z vaporizácie presne podľa vašich požiadaviek. Dáva vám možnosť nastaviť si teplotu na jednotlivé stupne, čo je vynikajúce v porovnaní s vaporizérmi, ktoré majú iba prednastavené teploty bez možnosti dodatočnej úpravy. Teplota sa nastavuje jednoducho, prostredníctvom tlačidiel na povrchu zariadenia a môžete ju meniť aj počas používania.

Digitálny LED displej

Moderný LED displej sa nachádza na prednej strane vaporizéru Arizer Air 2 obsahuje všetky informácie potrebné pre sledovanie správneho fungovania po celú dobu používania. Na displeji nájdete presné údaje o teplote, stav batérie a signalizáciu toho, či je funkcia automatického vypnutia zariadenia aktivovaná, čo znamená že budete mať vždy prehľad o tom, čo váš vaporizér práve robí.

Záruka

Všetky vaporizéry Arizer Air 2, ktoré predáva MagicVaporizers sú úplne autentické a vzťahuje sa na ne doživotná záruka na keramické výhrevné teleso, 2 ročná záruka na spracovanie a 1 ročná záruka na batériu.

Používateľský manuál

Arizer Air 2

Obsah

 • Vaporizér Arizer Air 2
 • Batéria
 • USB nabíjačka
 • Sklená trubka - 70 mm
 • Sklená trubka - 70 mm s koncovkou
 • Sklenená miska
 • Púzdro so sponou na opasok
 • Nástroj na miešanie
 • Sieťky (4)
 • Silikónové krytky na trubku (2)
 • Návod na použitie
Arizer Air 2

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2,9 × 12, 2 cm
Váha: 126 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 90 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3000 mAh)
Teplota: 50 až 220°C
Výrobca: Arizer
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Kanada
Napíšte vlastnú recenziu na Arizer Air 2
You're reviewing:Arizer Air 2
Rating