Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Arizer Air 2

199 €
Arizer Air 2 - Colours
Arizer Air 2 - Colours Arizer Air 2 - Display Arizer Air 2 - Battery Arizer Air 2 - Glass Mouthpiece Arizer Air 2 - Included Arizer Air 2 - Carbon Black Arizer Air 2 - Mystic Blue
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
199 €
199 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Arizer Air 2 sme obdržali dňa 15 Mar. 2018.

5
Číta 1 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Arizer Air 2 je ľahko prenosný elegantný nováčik štíhlej línie. Tento pôsobivý vaporizér poteší každé oko. Dodávame ho v dvoch farebných prevedeniach - v uhľovej čiernej a magickej modrej. Na prvý pohľad vyzerá ako vylepšená verzia externej batérie, ale keď si ho detailnejšie prezriete zistíte, že musíte tento výrobok obdivovať vďaka jeho lesklému dizajnu, ktorý bol umne navrhnutý tak, aby sedel do každého typu ruky ako rukavica. Tento ručný vaporizér je nápadný a ľahko prenosný. Upúta svojim estetickým vzhľadom a je rozumne navrhnutý tak, aby sa hodil aj do tých najužších vreciek a najtenších peňaženiek.


Podporovaný Canadian tech je Arizer Air 2 nositeľom lepšieho zážitku pre používateľa vďaka výkonným keramickým zahrievacím prvkom, ktoré zmenia vaše obľúbené chutné bylinky na husté oblaky pary. Jednotka je napájaná vyberateľnou a dobíjateľnou batériou, ktorá vnáša nový význam do slova pohodlie. Robí váš svet trochu jednoduchším vďaka dokonalému pohodliu, ktoré vám zabezpečí možnosť prenášať ho so sebou kdekoľvek potrebujete.


Dostupný v Uhľovej Čiernej a Magickej Modrej Farbe

Arizer Air 2 - Funkcie

 • Rýchle zahriatie
 • Kontrola teploty po stupňoch
 • Vymeniteľná batéria s dlhou životnosťou a o 50% vyššou kapacitou
 • Diely vynikajúcej kvality
 • Prenosný a elegantný
 • Vyrába hustú paru
 • Jednoduché použitie – žiadne zložité užívateľské manuály
 • Bezúdržbový
 • USB nabíjačka
 • Dá sa používať aj počas nabíjania
 • Čistota pary - izolovaný vzduchový chodníček, vďaka ktorému získate tú najčistejšiu paru
 • Cesta na paru z borosilikátového skla, aby bola zaistená čo najchutnejšia para

 

Arizer Air 2 - Zahrnuté príslušenstvo

 • Batéria
 • USB nabíjačka
 • Sklenená trubica – 70 mm
 • Sklenená trubica – 70 mm s náustkom
 • Sklenená nádoba na bylinky
 • 2 x silikónový uzáver trubice
 • Púzdro na prenášanie na opasku
 • Miešací nástroj z nehrdzavejúcej ocele
 • 4 x sitko z nehrdzavejúcej ocele

 

Dizajn 

Okrem elegantného dizajnu a možnosti ľahko vaporizér prenášať, je Arizer 2 vybavený toľkými funkciami, že sa je čím chváliť. Pre začiatočníkov musíme uviesť, že má ventilovaný uzáver, ktorý ochladzuje teplotu tela samotného vaporizéra. Predchádzajúci Arizer Air mal spínač “hore-dole” v prostriedku vaporizéra, pokiaľ Air 2 má 3 tlačidlá namiesto predchádzajúceho spínačového dizajnu. Ventilačný uzáver pre vaporizér v magickej modrej ako aj uhľovej čiernej je čierny. Na vrchu má veko, ktoré sa dá otvoriť posunutím do boku.

 

Spodná časť vaporizéra (modrá pri magicky modrom vaporizéry a čierna pri uhľovo čiernom) má viečko, ktoré sa dá odňať, aby ste si mohli pozrieť otvor, kde úhľadne zapadne batéria. Pri pohľade do vnútra vaporizéra uvidíte borosilikátové sklo , ktoré sa dá jednoducho namontovať a demontovať. Vaporizér má dutý štíhly koniec, odkiaľ vychádzajú husté obláčiky pary s vynikajúcou príchuťou vašich byliniek, akej sa para získaná spaľovacou metódou nikdy nemôže vyrovnať.

 

Prečo Arizer Air 2?

Potrebujeme vás naďalej presviedčať, aby ste vyskúšali toto prenosné zariadenie? Čo tak začať s tými najlepšími funkciami. V ktoromkoľvek okamihu počas použitia máte k dispozícii informáciu o úrovni batérie. Vaporizér má automatický časovač a zapínanie na displeji, ktoré uľahčuje použitie (čo predstavuje jednu z čŕt jednoduchého používania). Je užívateľsky priateľský, vhodný pre nešikovných nováčikov ako aj skúsených odborníkov. Jednou z jeho úžasných vlastností je bezúdržbovosť. Pri množstve domácich prístrojoch, ktoré vyžadujú pravidelnú údržbu, znamená tento bezúdržbový vaporizér pre domácnost veľkú úľavu. U tejto “vecičky” máte o jednu starosť menej!

 

Pre nedočkavcov, ktorí nevydržia čakať kým sa Arizer Air 2 úplne nabije, je tu možnosť používania ešte počas nabíjania. Ak k tomu pridáte ďalšiu výhodu, t.j. ľahký prenos tohto zariadenia počas cestovania, tak je jasné, kto je víťaz. Vaporizér Air 2 obsahuje ohrievací element vyhotovený z vysoko kvalitného keramického materiálu, ktorý je zárukou trvácnosti ako aj dlhej životnosti. Kvalita nie je iba o komponentoch, z ktorých je prístroj zhotovený. Kvalita to sú aj užívateľské skúsenosti. Rýdzosť a čistota pary, ktorú tento maličký prístroj dokáže produkovať a prenášať cestičkou z borosilikátového skla, zabezpečia zážitok plný chutí pri každom použití.

 

Vďaka púzdru s klipom na opasok sa vaporizér Arizer Air 2 ľahko a bezpečne prenáša. Do púzdra dokážete umiestniť vaporizér, dodatočnú batériu a sklenené, aroma trubice. Vaporizér Arizer Air 2 sa vyznačuje výnimočnou kvalitou aj vďaka kombinácii vysokej výkonnosti s ľahkou prenosnosťou a navyše si môžete užívať bezpochyby výnimočne čistú a rýdzu chuť. Krátky čas ohrievania je ideálny na používanie v rýchlosti, kedy ste limitovaný časom.  USB nabíjanie je pohodlné pri dobíjaní energiou z vášho auta, počítača, vzdialenej nabíjacej stanice a podobne. Vaporizér Air 2 je vhodný pre milovníkov sušených byliniek, ktorí vyžadujú kvalitu veľkého prístroja, ale pri malých skutočných rozmeroch a pohodlnej možnosti prenášania. 

 

Niet pochýb o tom, že napriek tomu, že  Arizer Air 2 je novinkou, má dostatok atribútov, ktoré môže ponúknuť – vzhľadný a estetický dizajn, výborné používateľské skúsenosti, kvalitné komponenty, pohodlie, batéria s dlhou životnosťou a mnoho iných. Arizer Air 2 má všetko, čo by mal prenosný vaporizér obsahovať. 

 

Záruka

Všetky Arizer Air 2 vaporizéry predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a na keramickú vyhrievaciu jednotku je poskytnutá doživotná záruka. Dvojročná záruka je na spracovanie vaporizátora a závady a záruka na batériu je 1 rok.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Arizer Tech
Štýl Carbon Black or Mystic Blue
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic Heating Element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby Canada
Záruka Ceramic heating element: lifetime, workmanship and defects: 2 years, battery: 1 year

Recenzie položky Arizer Air 2

Priemerné hodnotenie:

5 Založené na 1 hodnotenie
 • 5 Star
   1
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Great portable vaporizer

Amos
I'm very satisfied with this vaporizer!

I can only compare it to my first vaporizer - an Ascent from DaVinci.

From my experience the Arizer Air II, is much better in many ways, compared to the DaVinci Ascent vaporizer.
Some examples are, airflow is stronger, heating is faster, cleaning is easier, changeable battery, higher capacity, lower magnetic flux density.

The Arizer company seem to have a good expertise where the opposite can be said about DaVinci. I'm a highly sensitive person and thus getting internal pain in my hand while using a DaVinci Ascent vaporizer, which to my surprise have a very strong electromagnetic field (EMF) when measuring the magnetic flux density (11,6 µT). While asking DaVinci about this, they couldn't tell if such a strong EMF was intentional, because as they explained - they aren't able to measure the magnetic flux density.

Arizer on the other hand was able to tell me measurements on both Air (0,2 µT) and Air II (0,4 µT). Although my own measurement of Air II is higher (5,7 µT) it is still lower than from an Ascent vaporizer, which mean I can use the Air II without experiencing any pain (only a tingling feeling in the hand). For measurements I used the Gauss meter ED78S from Cornet.

All in all I recommend Arizer over DaVinci and Air II for portable use.

položiek: 1

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Arizer Air 2

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *