Wolkenkraft ÄRiS

Rating:
Wolkenkraft ÄRiS 4.5 5

129 € 149 € Ušetríte: 20 €

SKU
ignore-this-64
Doprava zdarma
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

Wolkenkraft ÄRiS - Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2024.05)
 • Prietok vzduchu s jednoduchým čistením
 • Presné nastavenie teploty (160-221°C)
 • Krištáľovo čistý LED displej
 • Výkonná 2300 mAh batéria
 • Rýchle nahrievanie (25 sekúnd)
 • Haptická spätná väzba
 • Časovač relácie
 • Náustok z Pyrex skla

Pre koho je Wolkenkraft ÄRiS určený?

Wolkenkraft ÄRiS je vaporizér navrhnutý v Nemecku, ktorý ponúka absolútne vynikajúcu paru. Vaporizér je veľmi flexibilný s precíznym nastavením teploty a schopnosťou vaporizovať bylinky aj koncentráty. Okrem výnimočnej kvality pary vyniká predovšetkým kvôli prietoku vzduchu, ktorý je zároveň odpojiteľný a priehľadný, čo robí jeho čistenie oveľa jednoduchším.

Na trhu nájdete vaporizéry, ktorých cena je oveľa vyššia ako cena ÄriS, ktoré sa mu nevyrovnajú z hľadiska výkonu alebo kvality. Podľa nášho názoru je Wonkenkraft ÄriS vynikajúci prenosný vaporizér, ktorý je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených používateľov, vďaka vynikajúcej kvalite pary a flexibilite.

Vynikajúca kvalita pary

Para z Wolkenkraft ÄRiS je jedným slovom vynikajúca. Bylinky alebo koncentráty sú zmiešané s čerstvým, čistým vzduchom počas procesu nahrievania vďaka inovatívnemu konvekčnému systému, výsledkom čoho je para, ktorá je zároveň čistá a perfektne vychladená.

Vysokokvalitná konštrukcia

Wolkenkraft ÄriS vyzerá moderne a čo sa týka kvality materiálov, nenájdete žiadne kompromisy. Vysoká kvalita materiálov je zrejmá nielen na pohľad, ale je ju možné cítiť aj na dotyk.

Roztiahnuteľný náustok

Náustok vaporizéra Wolkenkraft ÄriS je vyrobený z hrubého Pyrex skla, čo znamená, že je veľmi odoľný a zaručene vydrží celé roky. Je jednoducho odpojiteľný a môže byť vyčistený izopropylovým alkoholom. Náustok je tiež roztiahnuteľný, čo znamená, že ho môžete vytiahnuť pre predĺženie prietoku vzduchu a ešte silnejšie vychladenie pary pred jej vdýchnutím.

Kompaktná veľkosť

Nakoľko je Wolkenkraft ÄriS široký iba 5,2 cm, 8,4 cm vysoký a 2,5 cm hrubý, ľahko sa zmestí do väčšiny vreciek, taštičiek alebo kabeliek, čo je perfektné na outdoorové vapovanie. Vaporizér je nielen malý a diskrétny, ale zároveň pri používaní pohodlne sedí v dlani.

Prietok vzduchu s jednoduchým čistením

Najinovatívnejšou súčasťou vaporizéra Wolkenkraft ÄriS je patentovaná štruktúra prietoku vzduchu, ktorú môžete odpojiť a zlepšiť tak prístup do prietoku vzduchu pre bezproblémové čistenie. Zvyčajne je možné čistiť iba sitko a náustok vaporizéra, s ÄRiS ale môžete jednoducho vyčistiť celý priehľadný a odpojiteľný prietok vzduchu.

Precízne nastavenie teploty

S vaporizérom Wolkenkraft ÄriS si môžete vybrať akúkoľvek teplotu medzi 160 až 221°C, s presnosťou na 1°C. Ak máte radi chutnú, hladkú paru, odporúčame použiť teplotu pod 200°C, ak však chcete zo svojich byliniek jednoducho dostať všetko a ste ochotní obetovať trochu chuti za viac sily, mali by ste nahrievať na vyššie teploty.

Haptická spätná väzba

The Wolkenkraft ÄRiS lets you know when it has been turned on or off, and when it has heated up to your selected temperature, by a short vibration. No need to look at the display, you can simply feel what the vape is doing!

Easy to use

Používanie vaporizéra Wolkenkraft ÄRiS je veľmi jednoduché, nakoľko má iba 3 tlačidlá. Najväčšie z nich slúži na zapínanie a vypínanie a zvyšné 2 sú tlačidlá plus a mínus, ktorými môžete zmeniť nastavenia teploty alebo času relácie.

Časovač relácie

Pre zabránenie zbytočnému vybíjaniu batérie je tu funkcia časovania relácie, ktorá sa aktivuje a vypne Wolkenkraft ÄriS po 5 minútach bez aktivity. Časovač relácie je možné nastaviť na 3, 4, 5 alebo 6 minút stlačením tlačidla vypínania/zapínania na 2 sekundy a následným navolením času relácie pomocou tlačidiel plus a mínus.

Rýchle nahrievanie

S Wolkenkraft ÄRiS nebudete nikdy musieť čakať dlho kým budete môcť začať vapovať, pretože potrebnú teplotu dokáže dosiahnuť už za 25 sekúnd! Jednoducho ho zapnite, vyberte si teplotu a čakajte na vibráciu, ktorou vám vaporizér oznámi, že je pripravený na vaporizáciu.

OLED displej odoľný voči poškriabaniu

Wolkenkraft ÄRiS má 0.96-palcový krištáľovo priehľadný displej umiestnený na vrchnej časti zariadenia. Vrchný displej zobrazuje súčasnú teplotu, nastavenú teplotu a úroveň nabitia batérie. Spodný displej zobrazuje súčasný čas relácie a prednastavený čas relácie. Vďaka veľkosti displeja sú všetky informácie neustále jasne viditeľné.

Silnejšia batéria

Wolkenkraft ÄriS je vybavený výkonnou 2300 mAh batériou, ktorá bez problémov zvládne väčšie množstvo posedení, pretože nový konvekčný systém na nahrievanie vaporizovaného materiálu spotrebuje o dosť menej energie. Plné nabitie batérie trvá z úplnej nuly zhruba 90 minút.

Záruka

Všetky vaporizéry Wolkenkraft ÄRIS, predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov značky Wolkenkraft sú plne autentické a vzťahuje sa na ne 2-ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

Wolkenkraft ÄRiS

Obsah

 • Vaporizér Wolkenkraft ÄRiS
 • Micro-USB nabíjací kábel
 • Sitko do náustku
 • Kefky na čistenie (2)
 • Návod na použitie
Wolkenkraft ÄRiS

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 5.2 × 2.5 × 8.4 cm
Váha: 249 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 25 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2300 mAh)
Teplota: 160 až 221°C
Výrobca: Wolkenkraft
Záruka: 2 roky

Iné vaporizéry od značky Wolkenkraft

 1. Wolkenkraft ÄRiS Ultra - Small
  Rating:
  Wolkenkraft ÄRiS Ultra

  179 €

  • Presné nastavenie teploty (100-220°C)
  • Konvekčné nahrievanie v titánovej komore
  • 5-ročná záruka
 2. Wolkenkraft FX Mini - Small
  Rating:
  Wolkenkraft FX Mini

  99 € 119 €

  • Diskrétny a ľahký
  • Konvekčné nahrievanie až na 221°C
  • Vhodný na bylinky aj koncentráty
 3. Wolkenkraft FX Mini Ultra - Small
  Rating:
  Wolkenkraft FX Mini Ultra

  129 €

  • Nahriaty za krátkych 25 sekúnd
  • Rýchlejšie nabíjanie s USB-C
  • 5-ročná záruka
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na Wolkenkraft ÄRiS