Wolkenkraft ÄRiS

Rating:
4.55

149 €

SKU
ignore-this-64
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Sklenená bublačka pre Wolkenkraft ÄRiS je vyrobená z borosilikátového skla.
Wolkenkraft ÄRiS - Sklenená bublačka
18,75 € 25 €

Táto Sklenená bublačka bola vyrobená exkluzívne pre Wolkenkraft ÄRiS a umožňuje filtrovať paru cez vodu, čo ju zároveň schladí a prečistí. Pre jej nasadenie stačí odstrániť náustok a nahradiť ho sklenenou bublačkou, naplnenou vodou. Následne už je všetko pripravené a vy si môžete užívať vodou chladenú paru z vášho Wolkenkraft FX Mini!

Obsahuje:

 • Sklenená bublačka (1)
 • Tesniaci krúžok (1)

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS.

S ocelovou kapsulou na bylinky si môžete pripraviť náplň do vášho vaporizéra Wolkenkraft dopredu.
Wolkenkraft - Ocelová kapsula na bylinky
3,75 € 5 €

S Ocelovou kapsulou na bylinky si môžete pripraviť náplň do vášho vaporizéru Wolkenkraft dopredu. Kapsula tiež pomáha udržiavať komoru vaporizéra čistejšiu, pretože bylinky kapsulu nikdy neopustia.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Ocelová kapsula na koncentráty umožňuje cez váš vaporizér Wolkenkraft vaporizovať vosky a oleje.
Wolkenkraft - Ocelová kapsula na koncentráty
3,75 € 5 €

Chcete vaporizovať cez váš vaporizér Wolkenkraft koncentráty, napríklad oleje alebo vosky? V tom prípade by ste mali používať túto Ocelovú kapsulu na koncentráty (alebo s kremennou, ktorú tiež máme v ponuke). Stačí naplniť kapsulu, vložiť ju do komory vášho vaporizéra Wolkenkraft a môžete začať s vapovaním vášho koncentrátu.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Vaporizujte koncentráty cez váš vaporizér Wolkenkraft ľahko a jednoducho s pomocou tejto kremennej kapsule.
Wolkenkraft - Kremenná kapsula na koncentráty
5,25 € 7 €

S Kremennou kapsulou na koncentráty (alebo s ocelovou, ktorú tiež máme v ponuke) môžete vaporizovať koncentráty, ako napríklad oleje a vosky cez váš vaporizér Wolkenkraft. 

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Nasaďte Nástroj na plnenie k vášmu vaporizéru Wolkenkraft a pomocou škrabky naplňte bylinky do komory.
Wolkenkraft - Nástroj na plnenie
4,50 € 6 €

Nástroj na plnenie uľahčuje plnenie vášho vaporizéra Wolkenkraft bylinkami bez zbytočného rozsýpania. Stačí nasadiť nástroj na komoru, položiť bylinky navrch a pomocou pribalenej škrabky natlačiť bylinky do komory.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Krytka proti prachu je nasadená na vrch náustku a bráni prachu, aby sa dostal do náustku.
Wolkenkraft ÄRiS - Krytka proti prachu
3,75 € 5 €

Chráňte váš Wolkenkraft ÄRiS pred znečistením keď ho zrovna nepoužívate s touto Krytkou proti prachu. Krytka je nasadená na vrch náustku a zaručí, že všetko zostane čisté, pokiaľ nebudete chcieť vaporizér zase používať.

Odporúčané na použite spolu s: Wolkenkraft ÄRiS.

Sada sitiek do náustku pre vaporizéry Wolkenkraft Äris a Wolkenkraft FX Mini obsahuje dve sitká.
Wolkenkraft - Sitká do náustku
3,75 € 5 €

Udržiavajte váš vaporizér Wolkenkraft "fresh" pravidelnou výmenou Sitiek do náustku a zaistite tak, že je vaša para tak čistá a chutná, ako to len ide.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (2)

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Čierny náustok je vyrobený z hrubého skla, presne ako pôvodný náustok pre Wolkenkraft Äris.
Wolkenkraft ÄRiS - Čierny náustok
6 € 8 €

Potrebujete nový náustok na váš Wolkenkraft ÄRiS? TentoČierny náustok je skor identický ako ten v pôvodnom balení, jediný rozdiel - tento je celý čierny.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS.

Polo-čierny náustok je identický ako ten, ktorý je pôvodne pribalený k Wolkenkraft Äris.
Wolkenkraft ÄRiS - Polo-čierny náustok
5,25 € 7 €

Tento Polo-čierny náustok je náhradný diel pre Wolkenkraft ÄRiS v prípade, že potrebujete nahradiť pôvodný náustok, alebo ak chcete jeden navyše. Je vyrobený z vysokokvalitného, hrubého skla a identický ako ten, pôvodne pribalený k zariadeniu.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS.

 Silikónový krúžok s pripojeným sitkom do náustku.
Wolkenkraft ÄRiS - Silikónový krúžok so sitkom do náustku
3,75 € 5 €

Tento Silikónový krúžok so sitkom do náustku je identický ako ten, ktorý je pôvodne pribalený k vášmu vaporizéru Wolkenkraft ÄRiS, ktorý sedí medzi náustkom a komorou.

Obsahuje:

 • Silikónový krúžok (1)
 • Sitko do náustku (1)

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS.

Nádobka na kapsule Wolkenkraft sa dá jednoducho nasadiť na kľúčenku.
Wolkenkraft - Nádobka na kapsule
6,75 € 9 €

Nádobka na kapsule pre vaporizéry Wolkenkraft má dostatok miesta na dve ocelové kapsule a dá sa jednoducho pripevniť na kľúčenku. Kapsule nie sú súčasťou balenia.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Wolkenkraft ÄRiS - Strainer
Wolkenkraft ÄRiS - Strainer
5,25 € 7 €

Need to replace the Strainer included with your Wolkenkraft ÄRiS vaporizer? This is the part to get. It's an original replacement part made of stainless steel.

Intended for use with: Wolkenkraft ÄRiS.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Wolkenkraft ÄRiS - Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Prietok vzduchu s jednoduchým čistením
 • Presné nastavenie teploty (160-221°C)
 • Krištáľovo čistý LED displej
 • Výkonná 2300 mAh batéria
 • Rýchle nahrievanie (25 sekúnd)
 • Dokáže vaporizovať bylinky, vosky a oleje
 • Haptická spätná väzba
 • Časovač relácie
 • Náustok z Pyrex skla

Pre koho je Wolkenkraft ÄRiS určený?

Wolkenkraft ÄRiS je vaporizér navrhnutý v Nemecku, ktorý ponúka absolútne vynikajúcu paru. Vaporizér je veľmi flexibilný s precíznym nastavením teploty a schopnosťou vaporizovať bylinky aj koncentráty. Okrem výnimočnej kvality pary vyniká predovšetkým kvôli prietoku vzduchu, ktorý je zároveň odpojiteľný a priehľadný, čo robí jeho čistenie oveľa jednoduchším.

Na trhu nájdete vaporizéry, ktorých cena je oveľa vyššia ako cena ÄriS, ktoré sa mu nevyrovnajú z hľadiska výkonu alebo kvality. Podľa nášho názoru je Wonkenkraft ÄriS vynikajúci prenosný vaporizér, ktorý je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených používateľov, vďaka vynikajúcej kvalite pary a flexibilite.

Vynikajúca kvalita pary

Para z Wolkenkraft ÄRiS je jedným slovom vynikajúca. Bylinky alebo koncentráty sú zmiešané s čerstvým, čistým vzduchom počas procesu nahrievania vďaka inovatívnemu konvekčnému systému, výsledkom čoho je para, ktorá je zároveň čistá a perfektne vychladená.

Vysokokvalitná konštrukcia

Wolkenkraft ÄriS vyzerá moderne a čo sa týka kvality materiálov, nenájdete žiadne kompromisy. Vysoká kvalita materiálov je zrejmá nielen na pohľad, ale je ju možné cítiť aj na dotyk.

Roztiahnuteľný náustok

Náustok vaporizéra Wolkenkraft ÄriS je vyrobený z hrubého Pyrex skla, čo znamená, že je veľmi odoľný a zaručene vydrží celé roky. Je jednoducho odpojiteľný a môže byť vyčistený izopropylovým alkoholom. Náustok je tiež roztiahnuteľný, čo znamená, že ho môžete vytiahnuť pre predĺženie prietoku vzduchu a ešte silnejšie vychladenie pary pred jej vdýchnutím.

Kompaktná veľkosť

Nakoľko je Wolkenkraft ÄriS široký iba 5,2 cm, 8,4 cm vysoký a 2,5 cm hrubý, ľahko sa zmestí do väčšiny vreciek, taštičiek alebo kabeliek, čo je perfektné na outdoorové vapovanie. Vaporizér je nielen malý a diskrétny, ale zároveň pri používaní pohodlne sedí v dlani.

Na bylinky, vosky a oleje

Komora vaporizéra Wolkenkraft ÄriS dokáže udržať zhruba 0,3 gramu byliniek, ale ak uprednostňujete vaporizáciu olejov alebo voskov, nie je to žiadny problém vďaka kapsule na koncentráty, ktorá je súčasťou balenia. Stačí naplniť kapsulu, vložiť ju do komory a pripojiť náustok, zapnúť zariadenie a môžete vapovať! Okrem toho je k vaporizéru pribalená aj kapsula na bylinky, perfektná na situácie, kedy si chcete pripraviť dávku alebo ak chcete čistejší vaporizér, ktorý nemusíte tak často čistiť od zvyškov materiálu.

Prietok vzduchu s jednoduchým čistením

Najinovatívnejšou súčasťou vaporizéra Wolkenkraft ÄriS je patentovaná štruktúra prietoku vzduchu, ktorú môžete odpojiť a zlepšiť tak prístup do prietoku vzduchu pre bezproblémové čistenie. Zvyčajne je možné čistiť iba sitko a náustok vaporizéra, s ÄRiS ale môžete jednoducho vyčistiť celý priehľadný a odpojiteľný prietok vzduchu.

Precízne nastavenie teploty

S vaporizérom Wolkenkraft ÄriS si môžete vybrať akúkoľvek teplotu medzi 160 až 221°C, s presnosťou na 1°C. Ak máte radi chutnú, hladkú paru, odporúčame použiť teplotu pod 200°C, ak však chcete zo svojich byliniek jednoducho dostať všetko a ste ochotní obetovať trochu chuti za viac sily, mali by ste nahrievať na vyššie teploty.

Haptická spätná väzba

The Wolkenkraft ÄRiS lets you know when it has been turned on or off, and when it has heated up to your selected temperature, by a short vibration. No need to look at the display, you can simply feel what the vape is doing!

Easy to use

Používanie vaporizéra Wolkenkraft ÄRiS je veľmi jednoduché, nakoľko má iba 3 tlačidlá. Najväčšie z nich slúži na zapínanie a vypínanie a zvyšné 2 sú tlačidlá plus a mínus, ktorými môžete zmeniť nastavenia teploty alebo času relácie.

Časovač relácie

Pre zabránenie zbytočnému vybíjaniu batérie je tu funkcia časovania relácie, ktorá sa aktivuje a vypne Wolkenkraft ÄriS po 5 minútach bez aktivity. Časovač relácie je možné nastaviť na 3, 4, 5 alebo 6 minút stlačením tlačidla vypínania/zapínania na 2 sekundy a následným navolením času relácie pomocou tlačidiel plus a mínus.

Rýchle nahrievanie

S Wolkenkraft ÄRiS nebudete nikdy musieť čakať dlho kým budete môcť začať vapovať, pretože potrebnú teplotu dokáže dosiahnuť už za 25 sekúnd! Jednoducho ho zapnite, vyberte si teplotu a čakajte na vibráciu, ktorou vám vaporizér oznámi, že je pripravený na vaporizáciu.

OLED displej odoľný voči poškriabaniu

Wolkenkraft ÄRiS má 0.96-palcový krištáľovo priehľadný displej umiestnený na vrchnej časti zariadenia. Vrchný displej zobrazuje súčasnú teplotu, nastavenú teplotu a úroveň nabitia batérie. Spodný displej zobrazuje súčasný čas relácie a prednastavený čas relácie. Vďaka veľkosti displeja sú všetky informácie neustále jasne viditeľné.

Silnejšia batéria

Wolkenkraft ÄriS je vybavený výkonnou 2300 mAh batériou, ktorá bez problémov zvládne väčšie množstvo posedení, pretože nový konvekčný systém na nahrievanie vaporizovaného materiálu spotrebuje o dosť menej energie. Plné nabitie batérie trvá z úplnej nuly zhruba 90 minút.

Záruka

Všetky vaporizéry Wolkenkraft ÄRIS, predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov značky Wolkenkraft sú plne autentické a vzťahuje sa na ne ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

Wolkenkraft ÄRiS

Obsah

 • Vaporizér Wolkenkraft ÄRiS
 • Micro-USB nabíjací kábel
 • Sitko do náustku
 • Ocelová kapsula na bylinky
 • Ocelová kapsula na koncentráty
 • Prenosná kapsula na kľúčenku
 • Kefky na čistenie (2)
 • Návod na použitie
Wolkenkraft ÄRiS

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 5,2 × 2,5 × 8,4 cm
Váha: 249 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 25 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (2300 mAh)
Teplota: 160 až 221°C
Výrobca: Wolkenkraft
Záruka: 1 rok
Napíšte vlastnú recenziu na Wolkenkraft ÄRiS
You're reviewing:Wolkenkraft ÄRiS
Rating