Vaporizér Fenix 2.0

Rating:
4.35

129 € 189 € Ušetríte: 60 €

SKU
ignore-this-58
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Fenix 2.0 - Titánová konvekčná komora na koncentráty
Fenix 2.0 - Titánová konvekčná komora na bylinky
6,75 € 9 €

Táto titánová konvekčná komora na koncentráty pre Fenix 2.0 vám umožní vaporizovať vaše bylinky bez toho, aby ste znečistili samotný vaporizér.

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér Fenix 2.0.

Fenix 2.0 - Titánová kondukčná komora na koncentráty
Fenix 2.0 - Titánová kondukčná komora na koncentráty
6,75 € 9 €

Táto titánová kondukčná komora na koncentráty pre Fenix 2.0 vám umožní vaporizovať koncentráty (vosky a oleje) bez toho, aby ste znečistili samotný vaporizér.

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér Fenix 2.0.

Fenix 2.0 - Náustok (celá sada)
Fenix 2.0 - Náustok
14,25 € 19 €

Ak je váš náustok pre Fenix 2.0 zlomený alebo jednoducho opotrebovaný, tento náhradný náustok je presne to, čo potrebujete.

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér Fenix 2.0.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.08)
 • Najnovšie technológie
 • Vynikajúca chuť pary
 • Úplná kontrola teploty
 • Prenosný a diskrétny
 • Rýchly čas nahrievania
 • OLED obrazovka
 • Pôsobivá výdrž batérie

Pre koho je vaporizér Fenix 2.0 určený?

Vaporizér Fenix 2.0 ponúka najnovšiu technológiu v oblasti vaporizácie a inteligentný dizajn, je preto vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prenosný vaporizér s vynikajúcim výkonom pre plnú kontrolu nad svojimi seánsami. Tento vaporizér je uznávaný pre jeho inovatívne systémy nahrievania, špecificky navrhnutá pre vaporizáciu byliniek a je prvým vaporizérom na trhu, ktorý vám umožní presne nastaviť čas vaporizácie. Ak chcete úplnú kontrolu nad tým, ako vaporizujete svoje bylinky a hľadáte vapku, ktorá produkuje hustú, voňavú a jemnú paru pri každom potiahnutí, rozhodne by ste mali Fenix 2.0 zvážiť.

Najnovšie technológie

Vo vnútri vaporizéra Fenix 2 nájdete neuveriteľne pôsobivé nahrievacie a chladiace systémy, ktoré zaručujú konzistentne prémiovú kvalitu chute. Využíva konvekčný systém nahrievania, ktoré nahrejú vaše bylinky bez toho, aby ste riskovali ich spálenie, čím zaručí extrahovanie väčšieho množstva aktívnych látok z vašich byliniek ako u mnohých iných prenosných vaporizérov na trhu. Produkovaná para má plnú, čistú chuť, tvorí husté oblaky a jednoducho sa vdychuje vďaka zabudovanému systému rapídneho chladenia.

Úplná kontrola nad teplotou

Na rozdiel od mnohých iných prenosných vaporizérov, ktoré ponúkajú iba prednastavené teploty a môžete z nich kvôli tomu mať jemne obmedzujúci pocit (hlavne čo sa týka skúsených používateľov), Fenix 2.0 umožňuje presné nastavenie teploty podľa vašich preferencií. Vybrať si môžete presnú teplotu od 160°C do 220°C a máte tak úplnú kontrolu nad vaporizáciou vašich byliniek. Nezávisle od teploty, ktorú si zvolíte je Fenix 2.0 schopný sa plne zahriať za 30 sekúnd, čo znamená, že nebudete nikdy musieť čakať príliš dlho pred tým, ako začnete vapovať.

Extra dlhé posedenia

Fenix 2.0 je označovaný za prvý vaporizér na svete, ktorý ponúka časovanie posedení. Vďaka nastaveniu časového rozsahu posedenia si môžete presne nastaviť, koľko bude posedenie trvať ešte pred tým, ako začnete. Po vypršaní tohto času sa zariadenie automaticky vypne, čo zaručuje, že budete vaporizovať iba v prednastavenom časovom rozsahu. S úplnou kontrolou nad tým, ako dlh bude vaše posedenie trvať znižujete riziko jeho prekročenia a zbytočného vybíjania batérie.

Pôsobivá výdrž batérie

Fenix 2.0 vybavený 4400 mAh batériou s obrovskou kapacitou. Batériu je možné napriek jej veľkosti plne nabiť už za 2,5 až 3 hodiny a na jedno nabitie vydrží pôsobivých 75 minút. Fenix 2.0 ponúka až dvojnásobnú výdrž batérie v porovnaní s mnohými inými prenosnými vaporizérmi na trhu, môžete sa teda spoľahnúť, že vás batéria svojou výdržou nesklame. Praktická OLED obrazovka neustále zobrazuje stav batérie, ak sa teda bude zariadenie blížiť k vybitiu, budete dostatočne upozornení.

Záruka

Všetky vaporizéry Fenix 2.0 predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom značky Weecke, sú úplne autentické a vzťahuje sa na nich 2 ročná záruka.

Používateľský manuál

Vaporizér Fenix 2.0

Obsah

 • Vaporizér Fenix 2.0
 • Titánová komora
 • Nástroj do komory
 • Nástroj na utláčanie
 • Kefka na čistenie
 • Alkoholové utierky
 • USB kábel
 • Návod na obsluhu
Vaporizér Fenix 2.0

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 6,0 × 3,0 × 11,0 cm
Váha: 232 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 10 až 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (4400 mAh)
Teplota: 160°C až 220°C
Výrobca: Fenix
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Write your own review about Vaporizér Fenix 2.0
You're reviewing:Vaporizér Fenix 2.0
Rating