COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér Fenix 2.0

129 €

189 € Ušetrite 60 €

Fenix 2.0 Vaporizer
Fenix 2.0 Vaporizer Fenix 2.0 Vaporizer - Tool Fenix 2.0 Vaporizer - Chamber Fenix 2.0 Vaporizer - Display Fenix 2.0 Vaporizer - Top Fenix 2.0 Vaporizer - Parts Fenix 2.0 Vaporizer - Included
 •  
 •  

129 €

189 € Ušetrite 60 €

129 €

189 € Ušetrite 60 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér Fenix 2.0 sme obdržali dňa 17 júl. 2020.

4.2
Číta 29 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Fenix 2.0 od značky Weecke je spojením robustného dizajnu a inovatívnej technológie za účelom vytvorenia výkonného a prenosného vaporizéra, ktorý je schopný vytvoriť hustú paru na počkanie. Pri tomto zariadení pozorujeme pozoruhodné zlepšenie od prvého Fenix vaporizéra, čo je udivujúce, keďže originálny model bol po vydaní jeden z najlepšie hodnotených jednotiek na trhu. Pravdaže, so štýlovým a vysoko-kvalitným dizajnom, inovatívnymi technikami zmeny teploty a viacerými možnosťami ovládania nie je prekvapením, že je prezývaný aj prenosná beštia.


Fenix 2.0 bol vyhotovený práve pre použitie so suchými bylinkami, pričom každý aspekt jeho konštrukcie je zameraný na výkon. Systém konvekčného ohrevu a vzduchových prieduchov pracujú spolu s vysokokvalitnými kovovými komponentami na vytvorení čistej pary plnej chuti. Ba čo viac, okrem možnosti použiť bežné nastavenia teploty, tento unikátny vaporizér je prvým na trhu, ktorý ponúka možnosť stanoviť si dĺžku relácie- a to na sekundy presne. Berúc všetko do úvahy, Fénix 2.0 je skvelou možnosťou pre ľudí, ktorí hľadajú prenosný vaporizér, ktorý zaručuje kvalitu pary.


Dostupný v Čiernej a Kovovej farbe.

Hlavné charakteristiky

 • Konvekčná vykurovacia technológia zaručujúca úžasnú paru
 • Veľký 0.96-palcový OLED displej pre jednoduché nastavenia
 • Rýchlo nabíjajúca sa batéria s vysokou kapacitou (4400 mAh)
 • Zahrievanie v priebehu 10 až 30 sekúnd
 • Plne prispôsobiteľné nastavenia teploty (až do220°C)
 • Automatické vypnutie s nastaviteľným časovačom (od 3 do 7 minút)
 • Odolný a prenosný dizajn
 • Vzduchová cesta z nehrdzavejúcej ocele so zabudovanými vzduchovými kanálmi
 

Doplnky (zahrnuté)

 • Titánová komora
 • Komorový nástroj
 • Plniaci nástroj
 • Kefka na čistenie
 • Isopropyl-Alkoholové utierky
 • USB nabíjací kábel
 

Inovatívny systém vykurovania a chladenia

Najpôsobivejšie na Fenix 2.0 sú jeho inovatívne systémy vykurovania a chladenia. Vykurovací systém využíva patentovanú konvekčnú metódu nazývanú "Air Heating", ktorá rovnomerne a efektívne vaporizuje suché bylinky. Táto konvekčná technika vykurovania dopomôže k extrahovaniu väčšieho množstva účinnej látky oproti typickým vodivým vykurovacím systémom používaných vo väčšine prenosných vaporizérov, poskytujúc tak skutočný účinok a chuť bylinky pri každom použití. Keď sa jedná o chladiaci systém, Fenix 20 exceluje vďaka vstavaným vzduchovým rúrkam. Efektívne znižujúc teplotu, táto metóda ochladzovania produkuje hustú paru plnú chuti.

 

Riadenie a regulácia teploty aj trvania

Máte isté preferencie, ktorých splnenie Vám zaistí potešenie z relácie? Ak áno, jednoznačne si zamilujete precízne nastavenia teploty aj trvania, ktoré toto zariadenie ponúka. V prvom rade, tak ako mnohé dnešné prenosné zariadenia, Fenix 2.0 poskytuje používateľovi možnosť nastavenia teploty na základe preferencií. Zvoľte si akúkoľvek teplotu medzi 160 °C a 220°C a užite si rýchle zahriatie zariadenia trvajúce menej ako 30 sekúnd. Okrem typických nastavení teploty, Fenix 2.0 prezentuje taktiež vlastnosť, ktorú väčšina vaporizérov nemá a to nastavenie trvania relácie. Pre Vaše bezpečie a komfort, Fenix 2.0 automaticky vypne po dokončení relácie. Aj napriek tomu, že mnohé moderné vaporizéry majú takúto schopnosť, zvyčajne ponúkajú len niekoľko možností (alebo len jednu). Fenix 2.0 naopak, je prvým vaporizérom na trhu, ktorý Vám umožní stanoviť trvanie relácie s presnosťou na sekundy medzi 3 až 7 minútami (180 až 240 sekund). A to najlepšie je, že nastavenie Vašich preferencií je veľmi jednoduché vďaka veľkému (0.96 palcovému) OLED displeju na boku zariadenia, ktorý jasne znázorňuje životnosť batérie, nastavenie teploty aj trvania relácie.

 

Robustné a výkonné komponenty

Vynikajúce schopnosti vaporizovania zariadenia Fenix 2.0 a jeho prispôsobiteľnosť sú výsledkom jeho vysokokvalitnej konštrukcie a výkonných komponentov. Jedným z najdôležitejších prvkov je nerezová vzduchová cesta, ktorá je plne izolovaná od zvyšku elektroniky, prinášajúce čistú a chutnú paru pri každom nádychu. Ďalším aspektom, v ktorom Fenix 2.0 prekonáva konkurenciu je lítium-iónová batéria s kapacitou 4400 mAh, ktorá sa môže pochváliť dvojnásobnou životnosťou oproti mnohým vaporizérom na trhu a vydrží až do 75 minút. Aj napriek tomu, že sa jedná o veľkú batériu, neznamená to, že jej nabíjanie je pomalé, v skutku, zaberie len 2,5 až 3hodiny. To všetko je obsiahnuté v robustnom štýlovom kryte vyporizéra vyrobenom z rebrovaného kovu a teplotne odolného termoplastu pre pohodlie, bezpečnosť a dlhú životnosť.

 

Záruka

Všetky vaporizéry Fenix 2.0 predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom spoločnosti Weecke, sú plne autentické a majú záruku 2 roky.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Weecke
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 6,0 x 3,0 x 11,0 cm
Hmotnos vaporizéra 232 g
Štýl Black and Gunmetal
Zdroj napájania Battery (4400 mAh)
Zahrievací prvok Removable Titanium Heating Chamber (Convection)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years

Recenzie položky Vaporizér Fenix 2.0

Priemerné hodnotenie:

4.2 Založené na 29 hodnotenia
 • 5 Star
   17
 • 4 Star
   6
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   3
 • 1 Star
   1

Nice vape

Cheech
I did not really follow previous versions of the Fenix products but reviews propping up explain that the Fenix 2.0 is the new and improved latest version. I would say that Fenix is learning, given how the 2.0 is a powerful and excellent portable vape. The 2.0 has a meter of some sort that tells you how long you have used your vape, and how much time you still have before it needs recharging. I think this is an excellent feature since we all don’t want our devices to suddenly die. I would recommend this vape for its subtle but very useful features.

One of the best

Durmaz
Impressed with the Fenix 2.0 – from battery life, to design, to vapor quality. This is an efficient, powerful and portable device that is easy to maintain. I’ve had it for a month or so and I still use it regularly. I also do not have problems with cleaning it because the loading chamber is removable. Vapor is also light and pleasant so I do not get coughs when I use it. Battery life is around an hour and a half, maybe more if used in medium to lower temps. It is very light and easy to bring anywhere. Micro-USB charging is also a plus for me. All in all, great device!

Very good!

Bubba the B
It was built using high quality materials so I am not particularly worried about it malfunctioning. There was a time when it did get a bit too hot but maybe because I overused it as well. It has an automatic shutdown anyway to protect the device. Temp levels are accurate and works well, plus there is a screen display that gives me the information I need. In terms of vapor quality, the Fenix 2.0 proves to be a contender. It gives me cool and light hits, and the flavor is always there. I did have a vape once where I could taste like a metallic flavor, which was a huge turn off. Didn’t have that experience with the Fenix so thumbs up for this quality product.

There are betters for the same price

Shae
As with all vapes, it has promises that does not really happen in reality. I should have expected that battery capacity would decline after a few uses, so the 75 minute or so battery capacity of this vape is significantly reduced after a while. I have had the device for about a month and it doesn’t last me an hour. Anyway, it would have been great if replaceable batteries were allowed to restore it to its former glory. The Fenix 2.0 has its gaps but these are not unforgivable. It is a good product but can be a bit lacking if compared to others in the same price range.

Give the Fenix 2.0 a chance and you will not be disappointed.

Ehrmantraut
What does the fenix 2.0 offer that most vapes do not have? Well, it is greater control of the vape and a powerful battery. The adjustable timer works really well and temps are accurate. Plus, battery life is impressive and charging time is not that long. I think it really is a vape that can match many others in the same price range. Also props to Fenix for using feedback to really improve on their product. Wasn’t much happy with the Fenix but the 2.0 really revived the Fenix line and put its reputation back on track.

Go get it

Vapegod
Well, if you are looking to experience cloud 9, go for the Fenix 2. It produces perfect and ample clouds regardless of temperature level. I usually have it on high temp but using the middle to low temps also result to a steam of clouds and flavorful vapor. This herbal vaporizer is among those that I regularly use, particularly because it is easier to clean. I dread the cleaning part so I appreciate Fenix for trying to make it easier for its users by using a removable chamber. One session with this vape and you know it is made of high quality materials.

Does the job well!

Trezeguet
First of all, had to say I had no problem with the delivery and the overall customer service. The product arrived on time and in proper condition. First look and feel, the Fenix 2.0 is comfortable and light enough to bring to places. After playing with it for a while, I did get a sense of its materials being high quality, so this is definitely a plus. For its price, I think it is a good vape. It has a useful timer and is easy to use and easy to clean. No regrets with it so far, so I think I am off to a good start with the 2.0.

PSGGGGoaal

Åstrich
Good, sweet vape. After much consideration, decided to go with the Fenix 2.0. I am fairly happy with it. It is easy to use, looks good and is light enough for when I am on the go. The USB charger also helps but I do notice that charging time is a bit slower this time around, and I have had this product for more than a month. Nonetheless, still a good vaporizer. One of its strongest qualities is the pure and smooth vapor, plus the dense clouds that I can produce with it. It is a worthwhile investment that adds to an enjoyable vaping experience.

Overall, a good quality vape that works really well and looks nice.

420 Olaf
I am still raving about the replaceable herbal chamber. Honestly, this is good because it is easier to clean and easier to load the material. Ads say that the 2.0 is also good for wax and oils, but I mostly just use it for herbs and it works just fine. The device gets a bit hot when used for long periods, but not too bothersome. I can live with it. I have always had good sessions with the Fenix 2.0. Its powerful battery capacity also ensures that I don’t suddenly run out of power.

Room for improvement

Thunderbong
I immediately have bias for vaporizers which look out for the health of their prospective customers. So naturally, I bought the Fenix 2.0. It is a cool device that gives off cool, light and quality vapor. It also has a good battery life that lasts to roughly an hour and a half. Pity that it didn’t have replaceable battery because a 3 hour charging time is still too much for impatient people like me. This is not much of an issue, however. It is perfect on the go because it is light and easy to bring. I use it regularly and the device doesn’t get too hot. I give the Fenix 2 a 4 out of 5 stars.

Celkovo 1 položiek 10 z 29

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér Fenix 2.0

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *