Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér Fenix 2.0

189 €
Fenix 2.0 Vaporizer
Fenix 2.0 Vaporizer Fenix 2.0 Vaporizer - Tool Fenix 2.0 Vaporizer - Chamber Fenix 2.0 Vaporizer - Display Fenix 2.0 Vaporizer - Gunmetal Fenix 2.0 Vaporizer - Top Fenix 2.0 Vaporizer - Parts Fenix 2.0 Vaporizer - Included
 •  
189 €
189 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér Fenix 2.0 sme obdržali dňa 15 Nov. 2018.

4.4
Číta 12 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Fenix 2.0 od značky Weecke je spojením robustného dizajnu a inovatívnej technológie za účelom vytvorenia výkonného a prenosného vaporizéra, ktorý je schopný vytvoriť hustú paru na počkanie. Pri tomto zariadení pozorujeme pozoruhodné zlepšenie od prvého Fenix vaporizéra, čo je udivujúce, keďže originálny model bol po vydaní jeden z najlepšie hodnotených jednotiek na trhu. Pravdaže, so štýlovým a vysoko-kvalitným dizajnom, inovatívnymi technikami zmeny teploty a viacerými možnosťami ovládania nie je prekvapením, že je prezývaný aj prenosná beštia.


Fenix 2.0 bol vyhotovený práve pre použitie so suchými bylinkami, pričom každý aspekt jeho konštrukcie je zameraný na výkon. Systém konvekčného ohrevu a vzduchových prieduchov pracujú spolu s vysokokvalitnými kovovými komponentami na vytvorení čistej pary plnej chuti. Ba čo viac, okrem možnosti použiť bežné nastavenia teploty, tento unikátny vaporizér je prvým na trhu, ktorý ponúka možnosť stanoviť si dĺžku relácie- a to na sekundy presne. Berúc všetko do úvahy, Fénix 2.0 je skvelou možnosťou pre ľudí, ktorí hľadajú prenosný vaporizér, ktorý zaručuje kvalitu pary.


Dostupný v Čiernej a Kovovej farbe.

Hlavné charakteristiky

 • Konvekčná vykurovacia technológia zaručujúca úžasnú paru
 • Veľký 0.96-palcový OLED displej pre jednoduché nastavenia
 • Rýchlo nabíjajúca sa batéria s vysokou kapacitou (4400 mAh)
 • Zahrievanie v priebehu 10 až 30 sekúnd
 • Plne prispôsobiteľné nastavenia teploty (až do220°C)
 • Automatické vypnutie s nastaviteľným časovačom (od 3 do 7 minút)
 • Odolný a prenosný dizajn
 • Vzduchová cesta z nehrdzavejúcej ocele so zabudovanými vzduchovými kanálmi
 

Doplnky (zahrnuté)

 • Titánová komora
 • Komorový nástroj
 • Plniaci nástroj
 • Kefka na čistenie
 • Isopropyl-Alkoholové utierky
 • USB nabíjací kábel
 

Inovatívny systém vykurovania a chladenia

Najpôsobivejšie na Fenix 2.0 sú jeho inovatívne systémy vykurovania a chladenia. Vykurovací systém využíva patentovanú konvekčnú metódu nazývanú "Air Heating", ktorá rovnomerne a efektívne vaporizuje suché bylinky. Táto konvekčná technika vykurovania dopomôže k extrahovaniu väčšieho množstva účinnej látky oproti typickým vodivým vykurovacím systémom používaných vo väčšine prenosných vaporizérov, poskytujúc tak skutočný účinok a chuť bylinky pri každom použití. Keď sa jedná o chladiaci systém, Fenix 20 exceluje vďaka vstavaným vzduchovým rúrkam. Efektívne znižujúc teplotu, táto metóda ochladzovania produkuje hustú paru plnú chuti.

 

Riadenie a regulácia teploty aj trvania

Máte isté preferencie, ktorých splnenie Vám zaistí potešenie z relácie? Ak áno, jednoznačne si zamilujete precízne nastavenia teploty aj trvania, ktoré toto zariadenie ponúka. V prvom rade, tak ako mnohé dnešné prenosné zariadenia, Fenix 2.0 poskytuje používateľovi možnosť nastavenia teploty na základe preferencií. Zvoľte si akúkoľvek teplotu medzi 160 °C a 220°C a užite si rýchle zahriatie zariadenia trvajúce menej ako 30 sekúnd. Okrem typických nastavení teploty, Fenix 2.0 prezentuje taktiež vlastnosť, ktorú väčšina vaporizérov nemá a to nastavenie trvania relácie. Pre Vaše bezpečie a komfort, Fenix 2.0 automaticky vypne po dokončení relácie. Aj napriek tomu, že mnohé moderné vaporizéry majú takúto schopnosť, zvyčajne ponúkajú len niekoľko možností (alebo len jednu). Fenix 2.0 naopak, je prvým vaporizérom na trhu, ktorý Vám umožní stanoviť trvanie relácie s presnosťou na sekundy medzi 3 až 7 minútami (180 až 240 sekund). A to najlepšie je, že nastavenie Vašich preferencií je veľmi jednoduché vďaka veľkému (0.96 palcovému) OLED displeju na boku zariadenia, ktorý jasne znázorňuje životnosť batérie, nastavenie teploty aj trvania relácie.

 

Robustné a výkonné komponenty

Vynikajúce schopnosti vaporizovania zariadenia Fenix 2.0 a jeho prispôsobiteľnosť sú výsledkom jeho vysokokvalitnej konštrukcie a výkonných komponentov. Jedným z najdôležitejších prvkov je nerezová vzduchová cesta, ktorá je plne izolovaná od zvyšku elektroniky, prinášajúce čistú a chutnú paru pri každom nádychu. Ďalším aspektom, v ktorom Fenix 2.0 prekonáva konkurenciu je lítium-iónová batéria s kapacitou 4400 mAh, ktorá sa môže pochváliť dvojnásobnou životnosťou oproti mnohým vaporizérom na trhu a vydrží až do 75 minút. Aj napriek tomu, že sa jedná o veľkú batériu, neznamená to, že jej nabíjanie je pomalé, v skutku, zaberie len 2,5 až 3hodiny. To všetko je obsiahnuté v robustnom štýlovom kryte vyporizéra vyrobenom z rebrovaného kovu a teplotne odolného termoplastu pre pohodlie, bezpečnosť a dlhú životnosť.

 

Záruka

Všetky vaporizéry Fenix 2.0 predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom spoločnosti Weecke, sú plne autentické a majú záruku 2 roky.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca Weecke
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 6,0 x 3,0 x 11,0 cm
Hmotnos vaporizéra 232 g
Štýl Black and Gunmetal
Zdroj napájania Battery (4400 mAh)
Zahrievací prvok Removable Titanium Heating Chamber (Convection)
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years

Recenzie položky Vaporizér Fenix 2.0

Priemerné hodnotenie:

4.4 Založené na 12 hodnotenia
 • 5 Star
   8
 • 4 Star
   2
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Thumbs up for this powerful vape!

Backerwing
I am very impressed with this vape’s very fast heat up time, ranging only from 10 to 30 seconds. This is good for impatient people. This is the first vape I bought from the Fenix line and I must say I am pretty much happy with it. Temperature range is also good and a very useful screen displays all the useful information. I am one of those users where battery life and time should be explicitly shown on the screen of my phone, same as with the vapes I used. I am also satisfied with battery life and the vapor quality is clean and pure.

Powerful and long lasting

Darkwing Cuck
Great vapor quality and produces lots of clouds! This is what I look for in a portable vape so I am very satisfied with the Fenix 2.0. It is also affordable and offers more than other vapes in the same price range. One good thing about this vape is it cuts down on the waiting time. Heating time is between 10 to 30 seconds, which I think is already impressive. It also has a battery to be proud of, packing a large 4400 mAh battery that can be recharged in just 2 hours or so. I am recommending this quality vaporizer. Really an improvement!

Solid

Jehovas Vape
Needed a few usage to get used to this device but otherwise, I have had no problems with it. This is also on the expensive side so I expected a good, durable vaporizer. The makers did not disappoint. I get a flavorful and smooth vape flavor because the device does not combust the herbs, so I get little to none of the “burnt” smell. I think the use of stainless steel adds to the quality of the vapor because I fully taste the vapor without a whiff of the metallic taste you sometimes get from other vaporizers. I just wished it allowed for replaceable batteries though but still a solid vape.

So yeah, OK!

eekam bokam
Bought this for its reputed excellent vapor quality, but sticking with it because the Fenix 2.0 knows how to take care of its users. It is fairly easy to use and easy to clean. The replaceable titanium chamber is a gift from the heavens. I don’t know about you but I dread cleaning my vapes, which is why I have come to appreciate this vape even more. The adjustable timer is also a good touch that adds to the value of the vape. I am also quite impressed with its solid and compact design. I am giving this product an 4/5.

Very impressed

Wilma
I think this herbal vaporizer sets itself apart not only by its durable and long battery life, but also by incorporating this ingenious feature of an adjustable timer. Yes, you can time your sessions with the Fenix 2.0! It is also a flexible tool since you can extend or cut down the time depending on your preference. I also didn’t have to charge this vape too much because of the impressive battery. Oh and I also loved the removable chamber which makes it easier to clean the vape. Really, it is the small things that count and makes you fall in love with the device.

Pure power

Fredrik M
The Fenix 2.0 is a powerhouse! I am impressed! Vapor quality is pure and flavorful. I can purely taste my herbs. I like this versatile vape because it is also good for wax and oil. I haven’t tried using it with wax and oil yet, but I plan to experiment with it a little. Cleaning the vape is not that difficult so would have no problem experimenting with the materials to use. The cool vapor and stream of clouds really amps up my vaping experience, plus this is better when I don’t have to worry much about it running out of battery. This is among my ideal vaporizers! Such a quality and powerful portable vape!

NOT GOOD ENOUGH

Jens
The Fenix 2.0 fails to stand out amid its many competitors. Though I will say it is on the cheaper side, this does not really score high on versatility. This is more suited for solo sessions, though it is advertised to also handle group use. Unfortunately, the battery just couldn’t handle it. If you plan to use it occasionally, then maybe you can stick with the fenix. I actually hadn’t brought it out of its box too much. Maybe it all comes down to preference, but the 2.0 is unremarkable and could use a little more innovation and creativity to really be a strong competitor.

Easy buy

Q
I am very much satisfied with the Fenix 2.0. First time buying a fenix product and was convinced after a friend recommended it to me. I really like simple vapes without much complication so this device is perfect for me. I am impressed with the materials used and just how easy it is to get to know this device. I think it has a solid design and was made to make it easier for its users. No complaints with the vape quality as well, since I always get smooth and clean hits from the fenix 2.0. Battery is also good. Definitely one of those vapes you should consider if you value portability, battery life and ease of use.

Strong recommend

7th Heaven
The Fenix 2.0 comes with a unique feature – giving users the option to time their sessions. I do not know about you, but for me, this subtle feature is very much helpful, especially if you sneak in a vaping session in between breaks. I also love the display screen that shows all necessary info. This vape is also very fast! And it lasts long! By fast, I mean it heats up in just around 10 seconds, so you do not have to wait long. Most importantly, vape quality is excellent, flavorful and cool. I have no problems with this vape so far and would 100% recommend it!

Incredible design

Karat Kvadrat
This looks edgy and super chic! Loved it! What really got me to finally say yes to the Fenix 2.0 was not its outward appearance, but its strong and reliable performance. Its battery capacity really is a strong feature that can easily convince users like me. This makes it a really good portable vaporizer. My time is not wasted on charging the batt, and I don’t really get hung up because the device died on me. I have no problems with the Fenix 2.0 so far. I am recommending it to those looking for a portable vape with a powerful battery. The affordability is also a huge plus!

Celkovo 1 položiek 10 z 12

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér Fenix 2.0

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *