DynaVap M

Rating:
DynaVap M 4.6 5

49 € 84 € Ušetríte: 35 €

SKU
ignore-this-61
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

DynaVap M Vlastnosti

 • Vyrobený z nerezovej ocele
 • Perfektné na mikrodávkovanie
 • Unikátne „klikajúce“ viečko
 • Hybridné nahrievanie
 • Navrhnuté a vyrobené v USA

Pre koho je DynaVap M určený?

VapCap M od DynaVap je perfektný pre každého, kto hľadá manuálne ovládaný vaporizér s jednoduchým používaním, ktorý je zároveň prakticky nezničiteľný. Jednoduchý dizajn ponúka chutnú paru na ktorú sa môžeš spoľahnúť a umožňuje nenápadné vapovanie aj tam, kde by iné vapíky mohli pritiahnuť neželanú pozornosť.

Čo nové ponúka edícia „M“?

Pre zaistenie maximálnej chute je DynaVap M stále vyrobený z nehrdzavejúcej ocele medicínskej kvality, po novom ale ponúka aj vychytávku v podobe „Captive Cap“, s dvomi malými zárezmi na okraji viečka, ktoré ho bezpečne pridržiavajú na mieste, bez toho, aby ovplyvňoval prietok vzduchu.

Ďalšou novinkou v tejto verzii je tiež nastaviteľná veľkosť misky, ktorú môžete zmenšiť na polovičnú pre jednoduchšie mikrodávkovanie. Ak ste fanúšikom chladenej pary, určite oceníte aj vylepšený zúžený náustok, ktorý vám umožní rýchle a jednoduché pripojenie vodného prvku.

Manuálne ovládanie

DynaVap M môže byť nahrievaný prakticky akýmkoľvek externým zdrojom tepla, ako napríklad tryskovým alebo indukčným zapaľovačom. Vďaka tomuto dômyselnému dizajnu dokáže poskytnúť silné a chutné potiahnutia aj z toho najmenšieho množstva byliniek, okamžite. Viečko vydá počuteľné „kliknutie“ po dosiahnutí minimálnej teploty a vaporizér je pripravený začať produkovať paru.

S manuálnym nahrievaním máte úplnú kontrolu nad hustotou pary vášho M-ka od DynaVap. Rýchlo vytvorte ľahkú paru alebo hustú a ťažkú, záleží len na tom, ako nahrejete viečko. Aj pri menšom nastavení veľkosti misky má každý jeden hit plnú silu a chuť.

Nastaviteľná veľkosť misky

Ak si radi prispôsobíte nálož byliniek, určite oceníte misku DynaVap M s dvomi nastaveniami – 0,1 gramu a 0,05 gramu. Perfektné na mikrodávkovanie! Miska vyrobená z nerezovej ocele je prekvapivo efektívna, aj s malými množstvami byliniek. Tiež sa pomerne rýchlo nabíja, takže netrvá dlho po dokončení jednej, kým môžete pokračovať v chillovaní s druhou.

Vapík je schopný vaporizovať celú misku na 1 až 2 potiahnutia, ak ju ale nedokončíte na jedno posedenie, môžete sa k nej vrátiť neskôr, pretože DynaVap M nezahrieva bylinky ak práve neťaháte.

Zoberte si ho pohodlne kdekoľvek

DynaVap M je dlhý 9 centimetrov a váži iba 19 gramov, čo z neho robí jeden z najmenších vaporizérov na trhu. Nie je to teda iba perfektný vaporizér na festivaly a kempovanie, ale je ideálny pre každého cestovateľa, pretože všetko čo potrebujete je zapaľovač a bylinky. Žiadny prenosný vaporizér na bylinky neponúka takú okamžitú a silnú paru za takú rozumnú cenu.

Ako sa používa?

Naložte váš DynaVap M vložením byliniek zvrchu alebo zatlačte špičku párkrát do byliniek pre nabitie. Použite prst pre oprášenie akýchkoľvek nadbytočných byliniek a položte navrch viečko.

Po naplnení misky nahrejte viečko tryskovým alebo indukčným zapaľovačom, kým začujete patentované „kliknutie“ ktorým je DynaVap známy a ktoré vám oznámi, že už vaporizér môžete používať. Prietok vzduchu môžete upravovať zakrytím prívodu vzduchu keď chcete aby bola para hustejšia, alebo ho nechať odokrytý pre ľahšie, hladšie potiahnutia.

Záruka

Všetky vaporizéry DynaVap M predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov DynaVap sú autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

DynaVap M

Obsah

 • Vaporizér DynaVap VapCap M
DynaVap M

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 1.2 × 1.2 × 9.2 cm
Váha: 20 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 12 sekúnd
Zdroj energie: Tryska alebo indukcia
Teplota: 150°C až 230°C
Výrobca: DynaVap
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Spojené štáty

Iné vaporizéry od značky DynaVap

 1. DynaVap M+ - Small
  DynaVap M+ (Plus)

  99 €

  • Manuálne nahrievanie
  • Dizajn bez plutvičiek pre vylepšený výkon
  • Pripravený na microdosing s nastaviteľnou veľkosťou piecky
 2. DynaVap Omni 2021 - Small
  Rating:
  DynaVap Omni

  169 € 234 €

  • Manuálne nahrievanie
  • Nastaviteľná miska a prietok vzduchu
  • Vyrobené z titánu
 3. DynaVap VonG (i): Titanium - Small
  Rating:
  (2)
  DynaVap VonG (i): Titanium

  169 € 189 €

  • Vzájomne zameniteľné súčiastky
  • Vynikajúci v spojení s vodnými prvkami (10 & 14 mm)
  • Jednoduchá údržba
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na DynaVap M