DynaVap - Honest Torch (Green)

12 €
SKU
SKU3097
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade

Honest Torch je perfektný tryskový zapaľovač pre precízne nahrievanie vášho vaporizéra DynaVap. Tento doplniteľný butánový tryskový zapaľovač má dizajn s jedným plameňom, ktorý umožňuje presne zacielené a kontrolované zahrievanie hrotu DynaVap.

Vďaka ľahko použiteľnému zapaľovaciemu tlačidlu a nastaviteľnej veľkosti plameňa si môžete prispôsobiť intenzitu vapovania DynaVap podľa svojich preferencií. Ergonomický tvar ponúka počas nahrievania pohodlné držanie bez kĺzania.

Okienko na kontrolu množstva butánu vám umožní sledovať stav paliva na jeden pohľad. Priložené viečko môžete bezpečne pripevniť k telu horáka pomocou retiazky, keď zapaľovač zrovna nepoužívate, takže si svoj tryskový zapaľovač Honest Torch môžete so sebou vziať kamkoľvek bez obáv, že viečko stratíte.

Honest Torch vám doručíme bez paliva, takže pred prvým použitím je potrebné pridať bután. Uistite sa, že používate filtrovaný bután určený priamo pre tryskové zapaľovače, pretože bežný plyn do zapaľovačov (propán) nie je kompatibilný a môže zapaľovač poškodiť.

Po naplnení kvalitným butánom poskytuje tryskový zapaľovač Honest Torch spoľahlivý vysoký výkon, s pomocou ktorého dosiahnete presné zahriatie vášho DynaVap a nezabudnuteľné vapovanie.

Odporúčané na použitie spolu s: DynaVap M+ (Plus) a DynaVap M7.