DaVinci MIQRO

Rating:
4.35

125 € 149 € Ušetríte: 24 €

SKU
ignore-this-57
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

DaVinci MIQRO - Batéria
DaVinci MIQRO - Batéria
11,25 € 15 €

Potrebujete nahradiť batériu v DaVinci MIQRO alebo chcete jednu navyše? V tom prípade je táto 18350 900 mAh batéria pre vás ako stvorená.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci MIQRO.

DaVinci - Nabíjačka na batérie
DaVinci - Nabíjačka na batérie
35,25 € 47 €

Nabíjajte viacero batérií zároveň a nebudete nikdy musieť zastaviť vaše posedeniu kvôli ich vybitiu. S touto nabíjačkou na batérie môžete nabíjať batérie typu 18650 aj 18350.

Odporúčané na použitie spolu s: DaVinci IQ2DaVinci IQC a DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Obal
DaVinci MIQRO - Obal
11,25 € 15 €

Obal môžete nasadiť na váš DaVinci MIQRO. Použite obal v prípade, že vám začne byť MIQRO príliš horúce na dotyk, alebo ak ho chcete ochrániť pred pádmi a nárazmi.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Mäkká taštička
DaVinci MIQRO - Mäkká taštička
12 € 16 €

Zoberte si váš DaVinci MIQRO zo sebou kdekoľvek! Táto mäkká taštička má zips neprepúšťajúci pachy a vrecká na doplnky, čo z nej robí perfektnú taštičku na váš DaVinci MIQRO pri cestách mimo domova.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Perla
DaVinci MIQRO - Perla
6,75 € 9 €

Perla umožňuje až 50% zmenšenie veľkosti piecky vaporizéra DaVinci MIQRO pre efektívnejší spôsob vaporizácie vašich byliniek. Kúpte si jednu navyše, aby ste ich mali vždy k dispozícii!

Obsahuje:

 • Perla (1)
 • Držiak (1)
 • Skrutka (1)

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Predĺžený náustok
DaVinci MIQRO - Predĺžený náustok
9 € 12 €

Predĺžený náustok je vyrobený zo zirkónium-keramického materiálu pre zachovanie chute vašich byliniek. Použite predĺžený náustok v prípade, že je plochý náustok príliš horúci pre vaše pery. Tento predĺžený náustok sedí na akúkoľvek 10 mm samičiu prípojku, môžete naňho preto pripojiť vodnú fajku alebo bublačku.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci MIQRO.

DaVinci MIQRO - Plochý náustok - Palec
DaVinci MIQRO - Plochý náustok
6 € 8 €

Plochý náustok je vyrobený zo zirkónium-keramického materiálu pre vynikajúcu chuť a má zabudovaný vnútorný prietok vzduchu, ktorý pomáha schladiť paru.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci MIQRO.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.09)
 • Kompaktná vrecková veľkosť
 • Teplota až do 220°C
 • Štýlový dizajn
 • Dostupný vo viacerých farbách
 • Vymeniteľná batéria
 • Nahriaty do 40 sekúnd
 • Nastaviteľná veľkosť piecky
 • Plne digitálna kontrola teploty

Pre koho je DaVinci MIQRO určený?

Ak hľadáte jednoduchý, ale efektívny prenosný vaporizér, ktorý je schopný produkovať voňavú a hustú paru, rozhodne by ste mali zvážiť DaVinci MIQRO. Je špecificky navrhnutý tak, aby bol praktický a diskrétny a je ho s ľahkosťou možné prenášať takmer v každom vrecku alebo taške, čo z neho robí perfektnú voľbu pre používanie mimo vášho domova! S mnohými užitočnými funkciami, ako je napríklad piecka s nastaviteľnou veľkosťou, rýchle nahrievanie a viacero nastavení teploty zaručuje DaVinci MIQRO skutočne unikátny zážitok z vapovania.

Kompaktný a diskrétny

DaVinci MIQRO je považovaný za jeden z najmenších vaporizérov na trhu, čo z neho robí vynikajúcu voľbu pre tých, ktorí si radi doprajú zážitok z vaporizácie mimo domova. Vďaka jeho malým rozmerom vyzerá nenápadne a jednoducho ho môžete skryť do dlane vašej ruky na miestach, kde je nutné zachovať opatrnosť a diskrétnosť.

Plná chuť

Inovatívny systém nahrievania vaporizéru DaVinci MIQRO je navrhnutý tak, aby z vašich byliniek dostal ich skutočnú chuť, čo zaručuje, že bude vdychovaná para aromatická a hustá. Používa inovatívny prietok vzduchu vyrobený zo zirkónia v kombinácií s keramickou pieckou, produkovaná para si preto zachováva čistú chuť bez žiadnych toxínov. Okrem toho prietok vzduchu vaporizéru DaVinci MIQRO značne chladí paru pred tým, ako sa dotkne vašich pier, čo zaručuje maximálne pohodlie pri každom potiahnutí.

Viaceré nastavenia teploty

Čo robí DaVinci MIQRO skutočne všestranným sú jeho viaceré nastavenia teploty, ktoré umožňujú nastaviť vaporizáciu na mieru podľa toho, o aké bylinky ide. Vaporizér má tri módy: „Boost“, ktorý rapídne zvýši teplotu, „Smart Paths“, ktorý zvyšuje teplotu postupne krok po kroku a presné nastavenie teploty až do 220°C. Ďalšou pôsobivou vlastnosťou DaVinci MIQRO je fakt, že sa dokáže nahriať do 40 sekúnd, čo znamená, že môžete svoje posedenie začať už čoskoro.

Nastaviteľná veľkosť piecky

DaVinci MIQRO vám dáva možnosť zväčšiť/zmenšiť piecku o pôsobivých 50%. Môžete si tak nastaviť svoje posedenie podľa vlastných preferencií, pretože môžete piecku zmenšiť a vyťažiť tak zo svojich byliniek maximum – hlavne ak vám ich už nezostáva veľa. DaVinci MIQRO pomáha produkovať hustejšie oblaky pary a zaručuje, že je každá jedna čiastočka vašich byliniek optimálne nahriata vďaka jeho vynikajúcej funkcií – nastaviteľnej piecke.

Vymeniteľné batérie

Ak máte pripravenú plne nabitú batériu, dĺžka vášho posedenia pri DaVinci MIQRO môže byť v podstate neobmedzená! Kým vaporizér samotný môže ponúknuť až 30 minút nepretržitého vapovania na jednu plne nabitú batériu, toto nemusí znamenať, že už musíte skončiť. Jednoducho vymeňte vybitú batériu za novú, nabitú a pokračujte bez akýchkoľvek problémov – nie je treba čakať na žiadne zdĺhavé nabíjanie.

Záruka

Všetky vaporizéry DaVinci MIQRO predávané MagicVaporizers, autorizovaného distribútora značky DaVinci, sú úplne autentické a vzťahuje sa na nich 5-ročná záruka na zariadenie a 1-ročná záruka na batériu.

Používateľský manuál

DaVinci MIQRO

Obsah

 • Vaporizér DaVinci MIQRO
 • Batéria
 • USB kábel na nabíjanie
 • Plochý náustok
 • Predĺžený náustok
 • Sada doplnkov
 • Sada na čistenie
 • Návod na obsluhu
DaVinci MIQRO

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 3,4 × 2,3 × 8,0 cm
Váha: 104 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 45 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (900 mAh)
Teplota: 149°C až 221°C
Výrobca: DaVinci
Záruka: 5 rokov
Krajina výroby: Čína
Napíšte vlastnú recenziu na DaVinci MIQRO
You're reviewing:DaVinci MIQRO
Rating