DaVinci IQ2

Rating:
4.35

229 € 299 € Ušetríte: 70 €

SKU
ignore-this-59
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Táto batéria je perfektná ak chcete pre váš DaVinci IQC / IQ2 jednu náhradnú
DaVinci IQ2 - Batéria
12 € 16 €

Potrebujete vymeniť batériu na DaVinci IQC / IQ2  alebo chcete náhradnú? V tom prípade je táto 18650 3500 mAh batéria pre vás.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Nabíjačka na batérie
DaVinci - Nabíjačka na batérie
35,25 € 47 €

Nabíjajte viacero batérií zároveň a nebudete nikdy musieť zastaviť vaše posedeniu kvôli ich vybitiu. S touto nabíjačkou na batérie môžete nabíjať batérie typu 18650 aj 18350.

Odporúčané na použitie spolu s: DaVinci IQ2 a DaVinci MIQRO.

Pripravujte si vaše bylinky jednoduchšie a udržiavajte váš DaVinci IQC / IQ2 čistý s týmito dávkovacími kapsulami
DaVinci IQ2 - Dávkovacie kapsule
21,75 € 29 €

Vapujte aj v pohybe a udržiavajte vaše zariadenie čisté s týmito DaVinci IQC / IQ2 - dávkovacími kapsulami. Každá kapsula pojme približne 0,2 g byliniek alebo koncentrátu.

Obsahuje:

 • Dávkovacie kapsule (6)
 • Silikónové obaly na dávkovacie kapsule (6)

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Držiak na dávkovacie kapsule má rovnaký tvar ako vaporizér DaVinci IQ a uskladní až 6 dávkovacích kapsúl.
DaVinci - Držiak na dávkovacie kapsule
33,75 € 45 €

Uskladnite vaše dávkovacie kapsule štýlovým spôsobom s Držiakom dávkovacích kapsúl DaVinci. Tento držiak má rovnaký tvar ako vaporizér DaVinci IQ a uskladníte v ňom až 6 dávkovacích kapsúl. Perfektný keď máte v pláne niekam ísť a svoje nabité dávkovacie kapsule chcete mať vždy zo sebou!

Púzdro je vyrobené z pieskovaného, eloxovaného hliníka, jeho rozmery sú 6,8 x 3,6 x 2,1 cm.

Obsahuje:

 • Držiak na dávkovacie kapsule
 • Dávkovacie kapsule (6)
 • Nástroj na utláčanie

Odporúčané na použitie spolu s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci - Soft Case
DaVinci - Mäkká taštička
14,25 € 19 €

Zoberte si váš vaporizér DaVinci zo sebou kdekoľvek! Táto mäkká taštička má zips neprepúšťajúci pachy a vrecká na doplnky, čo z nej robí perfektnú taštičku na váš vaporizér DaVinci pri cestách mimo domova.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

DaVinci IQ2 - Flavour Chamber
DaVinci IQ2 - Flavour Chamber
9 € 12 €

The Flavour Chamber is an accessory to the DaVinci IQ2 vaporizer that allows users not only a fuller vaping experience but also introduces new flavors and methods.

The heat from your bowl won’t mix with whatever it is you choose to put inside for enhanced taste sensations, making this piece one great addition to any vape collection!

This is a big deal for people who like to experiment with different vape flavors. Pre-loading multiple chambers on the spot means you can quickly change from one flavor into another without having to clean or refill your device each time.

Intended for use with: DaVinci IQ2.

DaVinci IQC / IQ2 - Silicone Cover
DaVinci IQC / IQ2 - Silicone Cover
9,75 € 13 €

This Silicone Cover will protect your Davinci IQC or IQ2 from scratches and bumps. It also serves as heat protection, and the smart design ensure that the device can be used with it on!

Intended for use with: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Zjednodušte si vapovanie voskov a olejov s touto sadou na koncentráty pre váš DaVinci IQC / IQ2
DaVinci IQ2 - Sada na koncentráty
11,25 € 15 €

Začnite cez váš DaVinci IQ 2 vaporizovať koncentráty (vosky a oleje) s pomocou tejto praktickej sady na koncentráty. Disky na koncentráty a vatové vložky z tejto sady môžu byť vložené do dávkovacej kapsuly spolu s vašim obľúbeným koncentrátom.

Obsahuje:

 • Disky na koncentráty (6)
 • Vatové vložky (6)

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci IQ2 a DaVinci IQC.

Pripojte svoj DaVinci IQ2 k vodnej fajke, bublačke alebo bongu s týmto adaptérom na vodnú fajku.
DaVinci IQ2 - Adaptér na vodnú fajku
9,75 € 13 €

Adaptér na vodnú fajku zaistí, že bude váš DaVinci IQ2 kompatibilný s vodnými fajkami a bublačkami. Tento adaptér je možné spárovať s akýmkoľvek vodným prvkom, ktorý má 10 mm samičiu prípojku. Tiež môže byť použitý ako predĺžený náustok.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci IQ2.

Tento náustok je identický ako ten pôvodne pribalený k DaVinci IQ2 a je vhodný ak ho potrebujete nahradiť alebo chcete jeden navyše.
DaVinci IQ2 - Náustok
6,75 € 9 €

Tento náustok je náhradný diel pre DaVinci IQ2 v prípade, že budete potrebovať nahradiť pribalený náustok alebo chcete jeden navyše. Je vyrobený z vysokokvalitného zirkónia a je identický s náustkom pôvodne pribaleným k zariadeniu.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci IQ2.

Perla zaručuje rovnomerné rozloženie teploty v piecke vaporizéra DaVinci IQ2
DaVinci IQ2 - Perla
6,75 € 9 €

Perla je malá, ale má veľmi dôležitú funkciu, pretože pomáha distribuovať rozloženie teploty v piecke a zaručuje, že sú vaše bylinky vaporizované rovnomerne. Perla je identická ako tá, ktorá je pôvodne pribalená k zariadeniu.

Odporúčané na používanie spolu s: DaVinci IQ2.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.08)
 • Dávkovacia kapsula
 • Dokáže vaporizovať bylinky, vosk aj olej
 • Päť nastaviteľných úrovní prietoku vzduchu
 • Vymeniteľná batéria
 • Rýchle nahrievanie (menej ako minúta)
 • 1 hodina funkcie na jedno nabitie (6-8 posedení)
 • “Smart Path“ mód a digitálne nastavovanie teploty
 • Módy „Boost“ a „Stealth“
 • 10 ročná záruka

Pre koho je DaVinci IQ2 určený?

Ak hľadáte prenosný vaporizér, ktorý využíva tie najnovšie technológie a s ktorého pomocou môžete vaporizovať bylinky aj koncentráty, mali by ste zvážiť DaVinci IQ2. Rozmerovo je trochu väčší ako jeho predchodca, DaVinci IQ, prichádza však aj s pár novými funkciami, ako sú napríklad nastaviteľné úrovne prietoku vzduchu a kontrola dávkovania, perfektná pre medicínskych užívateľov, ktorí môžu potrebovať presné dávkovanie. Batéria je vymeniteľná a vydrží až 8 sedení na jedno nabitie, čo robí z tohto vaporizéra dobrý výber pre ľudí, ktorí si cenia prenosnosť a vapovanie mimo svojho domova.

Kontrola dávkovania

Kontrola dávkovania je najnovšou inováciou od DaVinci Technologies, s ktorej pomocou získate úplnú kontrolu nad tým, koľko budete vapovať – čo je veľmi dôležité ak chcete pri každom posedení pocítiť konzistentné výsledky. Jednoducho si zaznamenajte potenciu svojej odrody a množstvo byliniek alebo koncentrátu, ktorý ste naložili do piecky pre získanie prehľadu a hlásení od DaVinci IQ 2 o priemernej dávke na jedno potiahnutie a za celé posedenie. Ak si stiahnete appku,[momentálne iba pre Android], môžete si dokonca nastaviť maximálnu dávku, ktorá spustí upozornenie po dosiahnutí.

Nastaviteľný prietok vzduchu

DaVinci IQ2 vám umožňuje nastaviť si prietok vzduchu pomocou nového systému Air Dial™, ktorý umožňuje vybrať si, akú hustú paru chcete. Ak dávate prednosť chladnej pare, zvýšte prietok vzduchu, ak však preferujete svoju paru hustejšiu, prietok vzduchu naopak znížte. Dokopy má vaporizér až päť nastavení s ktorými môžete experimentovať a nájsť paru, ktorá sa najlepšie hodí k vášmu štýlu.

Vždy maximum chuti

Nahriatie trvá s DaVinci IQ2 menej ako minútu, čo znamená, že nebudete nikdy musieť dlho čakať pred tým ako môžete začať. Vložte dávkovaciu kapsulu (až do 0,2g) alebo vložte svoj materiál priamo do nastaviteľnej piecky (až do 0,5g) a začnite proces nahrievania. Po tom čo je para vygenerovaná prechádza keramickým prietokom vzduchu, ktorý v kombinácií s pieckou potiahnutou zirkónom a sklom zaručuje vynikajúcu čistotu a chuť.

Odstrániteľná batéria

DaVinci IQ2 je vybavený 3500 mAh Li-Ion batériou typu 18650, rovnakého typu, ako nájdete v pôvodnom DaVinci IQ. Plne nabitá poskytne táto batéria solídnu hodinu vaporizácie, čo znamená zhruba 6 až 8 posedení. Batéria je jednoducho odstrániteľná, takže ju môžete jednoducho vymeniť za náhradnú a pokračovať vo svojom posedení. Nabitie batérie trvá cez micro-USB kábel 6 hodín, pomocou externej nabíjačky to ale potrvá iba 3 hodiny (nie je súčasťou balenia).

Funkcie

Pomocou tlačidiel môžu byť aktivované dva módy, upravujúce to, ako DaVinci IQ2 funguje:

 • Mód „Stealth“ - stlmí LED-svetielka na prednej strane zariadenia.
 • Mód „Boost“ - rýchlo zdvihne teplotu v piecke až na 220°C.

Pre nastavenie teploty vaporizácie máte s DaVinci IQ2 dve možnosti:

 • Mód „Precision“ - nastavte požadovanú teplotu a DaVinci IQ2 ju bude udržiavať.
 • Mód „Smart path“ - postupné zvyšovanie teploty jednou zo štyroch prednastavených „inteligentných ciest“, ktoré si však tiež môžete prispôsobiť na mieru prostredníctvom aplikácie.

Záruka

Všetky vaporizéry DaVinci IQ2 predávané MagicVaporizers, autorizovaného distribútora značky DaVinci, sú úplne autentické a vzťahuje sa na nich 10-ročná záruka na zariadenie a 1-ročná záruka na batériu.

Používateľský manuál

DaVinci IQ2

Obsah

 • Vaporizér DaVinci IQ2
 • Batéria
 • 10 mm náustok
 • USB kábel na nabíjanie
 • Nástroj na utláčanie
 • Dávkovacia kapsula
 • Disk na koncentráty
 • Vatové vložky (9)
 • Alkoholové utierky (9)
 • Návod na obsluhu
DaVinci IQ2

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 4,5 × 2,5 × 9,2 cm
Váha: 159 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 60 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3500 mAh)
Teplota: 121°C až 221°C
Výrobca: DaVinci
Záruka: 10 rokov
Krajina výroby: Čína
Write your own review about DaVinci IQ2
You're reviewing:DaVinci IQ2
Rating