COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

DaVinci IQ2

259 €

299 € Ušetrite 40 €

DaVinci IQ2 - Colours
DaVinci IQ2 - Colours DaVinci IQ2 Vaporizer DaVinci IQ2 - Back DaVinci IQ2 - Size DaVinci IQ2 - DaVinci IQ2 - Open DaVinci IQ2 - Airflow DaVinci IQ2 - Top DaVinci IQ2 - Included
 •  
  Onyx
 •  
  Grafit
 •  
  Kobalt
 •  
  Ametyst
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

259 €

299 € Ušetrite 40 €

259 €

299 € Ušetrite 40 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model DaVinci IQ2 sme obdržali dňa 20 júl. 2020.

4.6
Číta 9 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ak už poznáte inovatívne vaporizéry DaVinci, viete, že sú v popredí technológie vaporizácie a s novým modelom DaVinci IQ2 skutočne posunuli latku. Rovnako ako jeho predchodca, DaVinci IQ, je vybavený ochranným hliníkovým krytom s LED svetelným displejom na prednej strane a ľahko použiteľným ovládaním na boku. Obsahuje však aj mnoho nových funkcií, z ktorých najpozoruhodnejšie sú nastaviteľnosť prietoku vzduchu pomocou AirDial ™, lepšie izolovaný atomizér, kontrola dávkovania, dávkovacie tobolky a možno najvýznamnejšia funkcia - možnosť použiť bylinky aj koncentráty!


DaVinci IQ2 bol vyrobený s ohľadom na výkon, vďaka čomu viete už po prvom ťahu usúdiť, že je to fantastické zariadenie. Vďaka novej trubice na paru vyrobenej zo zirkónia a atomizéru obloženom sklom zaručene pocítite skutočnú chuť všetkého, čo vaporizujete. 


K dispozícii vo farbách Onyx (Čierna), Grafit (Sivá) Kobalt (Modrá) a Ametyst (Fialová).

Vlastnosti

 • Dávkovací modul
 • Môže odparovať bylinky ako aj koncentráty
 • Päť nastaviteľných úrovní prietoku vzduchu
 • Vymeniteľná batéria
 • Rýchly čas zahrievania (menej ako minúta)
 • 1-hodinová prevádzková doba (6 - 8 relácií) na nabitie
 • Smart Paths a plne digitálne nastavenie teploty
 • Režím Boost a Stealth
 • 10 ročná záruka

 

Balenie obsahuje

 • IQ2 Vaporizér s Batériou
 • Náustok s priemerom 10 mm
 • Nabíjací kábel USB
 • Pomôcka na plnenie
 • Dávkovací modul
 • Keramický disk na Extrakt
 • 9x Organická Bavlna
 • 9x Alkoholové Obrúsky

 

Pre koho je DaVinci IQ2 určený?

Ak hľadáte prenosný vaporizér s tou najnovšou technológiou, ktorá dokáže odpariť bylinky aj koncentráty, DaVinci IQ2 je pre Vás vhodnou voľbou. Je síce o niečo väčší ako jeho predchodca, DaVinci IQ, ale prichádza s niekoľkými novými užitočnými funkciami, ako sú nastaviteľné úrovne prúdenia vzduchu a kontrola dávkovania, ideálne pre medicínske využitie, pri potrebe presných dávok. Batéria je vyberateľná a vydrží až 8 relácií na 1 nabitie, čo znamená, že je to vhodný pre ľudí, ktorí si cenia prenosnosť a vaporizér používajú aj mimo domova.

 

Kontrola dávkovania

Kontrola dávkovanie je najnovšou inováciou spoločnosti DaVinci vďaka ktorej môžete mať úplnú kontrolu nad množstvo v každej dávke - veľmi dôležitá vlastnosť, ak hľadáte konzistentné výsledky pri každej relácii.

 

Jednoducho zadajte silu a množstvo vašej bylinky alebo extraktu vloženého do atomizéra, aby ste mohli s DaVinci IQ2 sledovať dávku v ťahu a relácií. Ak používate aplikáciu [aktuálne iba pre Android], môžete dokonca nastaviť maximálnu dávku, pri ktorej dosiahnutí dostanete upozornenie.

 

Nastaviteľný prietok vzduchu

DaVinci IQ2 vám umožňuje nastaviť prúdenie vzduchu pomocou nového systému Air Dial ™, ktorý vám umožňuje zvoliť si, aký hustý má byť výpar. Ak uprednostňujete chladnú paru, zvýšte prietok vzduchu a ak dávate prednosť hustejším parám, znížte prietok vzduchu. Celkovo je k dispozícií päť nastavení číselníka, s ktorými môžete experimentovať a nájsť také nastavenie, ktoré Vám bude vyhovovať najviac.

 

Vždy maximálna chuť

Zahrievanie DaVinci IQ2 trvá menej ako minútu, čo znamená, že už nikdy nebudete dlho čakať, kým príde čas na použitie. Vložte dávkovací modul (do 0,2 g) alebo vložte materiál priamo do nastaviteľného atomizéru (do 0,5 g) a začnite proces zahrievania. Vytvorená para prechádza keramickou trubicou, ktorá v kombinácii s atomizérom so skleno-zirkónovou vložkou zaručuje bezprecedentnú čistotu a chuť.

 

Vymeniteľná batéria

DaVinci IQ2 obsahuje batériu Li-Ion 18650 s kapacitou 3 500 mAh, rovnakým typom, aký je v pôvodnej batérii DaVinci IQ. Plne nabitá Vám môže poskytnúť solídnu hodinu relácie, čo je približne 6 až 8 relácií. Vďaka tomu, že batéria je odnímateľná, môžete ju jednoducho vymeniť za ďalšiu a predĺžiť tak svoje sedenie. Nabíjanie batérie prostredníctvom micro-USB trvá 6 hodín, ale iba 3 hodiny pomocou externej nabíjačky (nie je súčasťou balenia). 

 

Funkcie

Tlačidlami môžete spustiť dva režimy na úpravu nastavení DaVinci IQ2:

 • Režim Stealth- stlmenie LED svetiel na prednej strane zariadenia.
 • Režim Boost- urýchľuje zvyšovanie teploty až na 220 ° C.

 

Na nastavenie teploty DaVinci IQ2 existujú dve možnosti:

 • Režim Precision - nastavte požadovanú teplotu a DaVinci IQ2 ju bude udržiavať.
 • Režim Smart path - postupne zvyšujte teplotu, vyberte si jednu zo štyroch predvolených inteligentných ciest alebo si prispôsobte svoju vlastnú pomocou aplikácie.

 

Záruka

Všetky vaporizéry DaVinci IQ2 predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom spoločnosti DaVinci, sú úplne autentické a sú kryté 10-ročnou zárukou na zariadenie a jednoročnou zárukou na batériu.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Vosky
Výrobca DaVinci
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 4.5 x 2.5 x 9.2 cm
Hmotnos vaporizéra 159 g
Štýl Onyx, Graphite, Cobalt & Amethyst
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Conduction
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 10 years on the device and a 1 year on the battery.

Recenzie položky DaVinci IQ2

Priemerné hodnotenie:

4.6 Založené na 9 hodnotenia
 • 5 Star
   7
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Impressive!

Oboluna
How can something so small do so much? I am all praise for the Davinci IQ2 because it really is such a modern and innovative device. It is perfect for dry herbs but the makers made it versatile for concentrates. I never thought it was possible to have a device that can track and report dose per draw and session, yet this compact device does it! I just love it, and it is also great for microdosing. I am also completely impressed with the material used. It is apparently called a Zirconia? Whatever it is, it feels solid and has made for a great compact vape. Absolutely recommended!

Cloudy

wiid
Enjoying the Davinci IQ2 as my new go-to portable vape. I just looove the flavor. They nailed potency and quality vapor right in the head! My advice is to have a spare battery for the IQ2 since it takes quite a long time to charge. Around 5-6 hours in my experience. I just bought another battery since it’s replaceable anyway. It is good for an hour or so. Not exactly for the long haul but worth it to bring along everywhere. Again, a spare batt will do you good. Have had no issues with the Davinci so far and I am definitely recommending this to friends who need a little upgrade! He he he

This compact device is the among the best that the market has to offer.

Jona
Welcome to the future with the Davinci IQ2! I cannot begin to talk about how amazing this device is, from all its efficient features to its amazing vapor quality. From temp control, LED screen, and battery capacity, I am very much satisfied. It has a smart path mode or a precision mode where I can choose which precise temp to vape in, or just leave it to the device (which gradually increases). I like having options and the IQ2 has incorporated this into their design. The air dial is another feature that has blown me away. I played with it for a few while and it has immediately grown on me.

Brilliant device.

Jeff
The Davinci IQ2 comes as a surprise for me, honestly. I’ve read about its upcoming debut last year and didn’t give it that much thought, but it is a package full of brilliant suprises. I think this was made to make give more options and freedom for the user so we don’t get stuck on one single feature. This is really one of the device’s strength. It has all that you expect from a portable vape (size, ease of use, great vapor) but it adds a little more icing to the cake. It has a dosage pod which is perfect for microdosing. No wasted materials there and additional efficiency points for the IQ2. The dosage control is also a great addition – gives me just a ping when it’s at my preferred dosage.

Amazed

Ferraro
Read about the Davinci IQ’s packaging of itself as a “Fill your own – Know Your Dose” vape. I have to admit all this new features makes me curious. I feel like I know what I want from vapes already but IQ2 keeps throwing at me exciting new things that I want to try. The IQ2 allows for dosage calculation that shows up both on an app and on the device. With a lot of things going on, I was sort of expecting the device to have some problems after consistent use. It has been 3 weeks now and using the IQ2 has been a smooth ride. Versatile, great vapor quality, new additions for dosage control = terrific device.

Not worth it

Magnus
Well, the IQ2 costs a lot! It is almost 300 € and while I still think it is great value for your money, you might be better off with a cheaper portable version if you are not too particular with vapes. If you just need one for herbs, or want something with a longer battery capacity and lesser confusing accessories, then I suggest looking somewhere else. This is still a good compact vape for me, but it just a bit too fancy and pricey. The features are not that exclusive and other more affordable devices can give you the same function.

Cool vapor all the way!

Daniels, Jack
The IQ 2 vaporizer is the future of vapes! It has new features that makes it a cut above the rest of portable vapes in the market. My favorite of its new features is the Air Dial which allows me to control the airflow and type of vapor. I can legit choose to have cool vapor or dense and warmer vapor with simply adjusting a dial at the bottom lid of the device! I’ve never been this excited with a vape in recent years! I have tried it for myself and it works perfectly, giving me an opportunity to figure out my preference.

Highly recommending this!

Rocky
Have you seen this device?! Like whoa, it is the bomb! The IQ2 greets 2020 by kicking its competitors’ butts away! This is so cool I immediately show it to others and yap about its features! Best thing about the IQ2 is really hands-down the pure vapor quality. This vape is made to produce maximum delicious flavor and I.cannot.stop.talking.about.it! Davinci – the artist- will be proud to know that this amazing design does justice to his name. It gives such cool vapor and it’s among the best compact vape.

This latest Davinci portable vape is crazy good!

Londoner
The air dial that lets me adjust the air flow is revolutionary, plus gives me the coolest vape. Definitely beats out all the rest. But what shocked me the most with the Davinci IQ2 is its dosge calculation. I mean whaaaat? I would have trusted the device is efficient, but Davinci goes the extra mile to show, track and report the dose per draw and session. This shows up in the app or the device itself. It also toggles when it reaches the desired dose. How efficient can this device get? The temp control is also precise and easy-breezy. The IQ2 wins this 2020!

položiek: 9

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: DaVinci IQ2

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *