COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

DaVinci IQ

215 €

249 € Ušetrite 34 €

DaVinci IQ - Colours
DaVinci IQ - Temperature DaVinci IQ - Bluetooth DaVinci IQ - Box DaVinci IQ - Charging DaVinci IQ - In the Box DaVinci IQ - Stealth DaVinci IQ - Blue DaVinci IQ - Copper DaVinci IQ - Gunmetal DaVinci IQ - Colours
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

215 €

249 € Ušetrite 34 €

215 €

249 € Ušetrite 34 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model DaVinci IQ sme obdržali dňa 28 jún. 2020.

4.3
Číta 22 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

DaVinci IQ je navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahko sa prenášal a zároveň bol efektívny. Ergonomicky tvarovaný vonkajšok je vyrobený z eloxovaného hliníka, ktorý disponuje kombináciou elegancie a trvácnosti. Na puzdre sa nachádza 51-LED displej, ktorý je nie len mimoriadne funkčný, ale aj atraktívny. Hmatová spätná väzba vám jasne naznačí (vibráciami), kedy sa DaVinci IQ zapína a kedy vypína. Bluetooth je zaujímavým doplnkom tohto DaVinci vaporizéra, ktorý umožní spárovať DaVinci IQ so smartfónom (Apple alebo Android).


Pripojenie smartfónu umožňuje ovládanie zariadenia tlačítkami na ňom ako aj jeho riadenie cez zadarmo dostupnú aplikáciu. Aplikácia ponúka 4 prednastavené ”smart cestičky”, ktoré sú v skutočnosti rôzne nastavenia teploty, poskytujúce viaceré môžnosti ako si vychutnať inhalácie. Každé z týchto nastavení si môže užívateľ upraviť tak aby mohol svoj DaVinci IQ rýchlo a jednoducho nahriať presne podľa svojej potreby. Tu nájdete aj zosilňovací režim (Boost) pre prípad ak chcete dosiahnúť vyššiu teplotu veľmi rýchlo. V porovnaní  s inými vaporizérmi sa nemusíte obávať, že by vaše pery obarila horúca para, pretože  Davinci IQ vaporizér má náustok z kysličníka zirkoničného, ktorý poskytuje vynikajúcu teplotnú izoláciu ako aj optimálnu čistotu chuti.


K dispozícii je v modrej, medenej, kovovejčiernej farbe.

Funkcie

 • Malý, ľahký a pohodlný
 • Veľmi jednoduché plnenie a rýchle zahrievanie
 • 51-LED displej je informatívny ako aj atraktívny
 • Puzdro z eloxovaného hliníka ho robí odolným a zároveň mu dáva atraktívny vzhľad
 • Tok pary cez rúru a náustok z kysličníka zirkoničného zabezpečí čistotu chuti
 • 360° konduktívne zahrievanie
 • Výkonná batéria sa dá vymeniť, ako aj nabíjať (cez USB)
 • Hmatová spätná väzba (vibrácie)
 • Bluetooth (dá sa riadiť cez Apple a Android smartfóny)
 • Prednastavené ”smart cestičky” a režim ”Precision” a ”Boost”

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • 3500mAh dobíjateľná batéria
 • Mikro USB kábel
 • Komora na zmes
 • 10 mm vodný adaptér
 • 2x DaVinci nástroj ku komore
 • DaVinci nástroj na kľúčenku
 • Alkoholové servítky
 • Dodatočné O-krúžky a tesnenia
 • Čistiaca kefka 

 

Dizajn 

Celkom nový DaVinci IQ je výrobcom vylepšený model DaVinci Ascent, ktorý bol veľmi obľúbený medzi užívateľmi. Bol vyrobený s rovnakým prihliadnutím na detaily ako aj s porozumením toho, čo potrebujete, aby ste si zážitok z inhalácie mohli vždy vychutnať. Na začiatok musíme uviesť, že DaVinci IQ je ergonomicky navrhnutý tak, aby pohodlne a bezpečne sedel v ruke, a aby jeho naplnenie bolo jednoduché aj pre začiatočníka. Cestička pre paru ako aj náustok sú vyrobené z kysličníka zirkoničitého, ktorý bol zvolený na výrobu nie len preto, že zabezpečí najčistejšiu chuť, ale je aj veľmi robustný a odolný voči poškodeniu. Nepohodlie, ktoré vznikalo tým, že bolo treba nahrádzať opotrebované sklené časti, je týmto úplne odstránené. 

 

Navyše kysličník zirkoničitý je aj vynikajúcou tepelnou izoláciou, čo je jednoznačný bonus pre zariadenie, ktoré sa dotýka citlivej pokožky vašich pier. Keďže DaVinci vaporizér bol určený na to, aby si ho užívateľ mohol užívať kedykoľvek a kdekoľvek chce, má silnú a trvácnu batériu, ktorá sa dá vymeniť ako aj dobíjať cez USB kábel. DaVinci IQ má hmatovú spätnú väzbu (vie vibrovať), takže vždy viete kedy sa vypne a zapne. Jeho 51-LED displej umožňuje celkom novú úroveň zobrazenia presných informácií. V krátkosti sa dá o DaVinci povedať, že tento vaporizér je vo svojej triede to najlepšie. 

 

Ovládanie

DaVinci IQ však dokáže ešte viac. Ako to naznačuje jeho meno, je to moderné, múdre zariadenie, ktoré je možné riadiť cez Bluetooth, lebo spolupracuje so smartfónom. Stiahnite si aplikáciu so 4 prednastavenými ”smart cestičkami”, ktoré sú v skutočnosti rôzne nastavenia teploty poskytujúce rôzne môžnosti vychutnania si inhalácie. Začiatočníci (a tí čo uprednostňujú jednoduché ”naplniť a ísť”) ho rýchlo obslúžia. Tí skúsenejší v oblasti vaporizérov (alebo tí, čo považujú za zábavu experimentovanie) si môžu každú zo ”smart cestičiek” upraviť podľa svojej potreby.  V skutočnosti v režime ”Precision” sa dá teplota ovládať, doslovne, po jednom stupni, čo ponúka maximálnu flexibilitu. Režim ”Boost” je rýchly a jednoduchý. Len držte stlačené tlačidlo na zapínanie a DaVinci vaporizér sa bude zahrievať.

 

Trvácnosť

Samozrejme, ako je výkonnosť najväčším testom vaporizéra, kvalitné zariadenia musia aj dobre vyzerať a byť príjemné na dotyk. To všetko DaVinci IQ určite spĺňa. Telo z eloxovaného hliníka ponúka rozsiahlu ochranu pre kvalitnú inhalačnú technológiu vo vnútri, pričom si udržiava svoj atraktívny vzhľad aj zvonka a je k dispozícii v čiernej, kovovej sivej, modrej a medenej farbe. Čiže je vo farbách, ktoré sú vhodné ku každému štýlu. Ak svoj DaVinci vaporizér práve nepoužívate, jeho kompaktná veľkosť a ľahká váha vám umožnia strčiť si ho do vačku či tašky. Stáva sa tak z neho vynikajúce zariadenie pre večne sa náhliacich užívateľov, alebo tých, ktorý žijú v malých priestoroch. 

 

Záruka

Všetky DaVinci IQ vaporizéry predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 10 ročnú záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca DaVinci
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 4,2 x 2,4 x 9,0 cm
Hmotnos vaporizéra 145 g
Štýl K dispozícii je v modrej, medenej, kovovej a čiernej farbe.
Zdroj napájania Vyberateľná batéria
Zahrievací prvok Keramická výhrevná komora (100% toku vzduchu cez keramiku)
Spôsob presúvania pary Priamo
Krajina výroby Čína
Záruka 10 rokov

Recenzie položky DaVinci IQ

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 22 hodnotenia
 • 5 Star
   12
 • 4 Star
   7
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   1

One of the best

Tempo
The product exceeded my expectations. Its carrying kit is perfect and provides me with maximum convenience. It is also light weight and looks durable and solid from the first unboxing.

I have no problems with the device itself. Has digital temp control and a good temperature range. Also allows for micro USB charging which adds points for convenience. I love my IQ and would easily rate it as one of the best vapes that I have ever owned.

Not recommended

kParra
This unit is not worth it given the expensive price. It looks pretty good and modern but I discovered several problems with it after use. Heating time is less than 30 seconds which is good for a portable vape but after prolonged use, it gets too hot to hold. I do not think it is properly insulated, which is a huge negative for a unit that is I paid more than €200. Usually happens at the end of a cycle when I put it at maximum temp. Battery life is also not that good. I am looking for other vapes that is more suitable for extensive use.

Big Cloud Maker

Cloudy
I was willing to pay for the Davinci IQ because it has several features that I like. Also because it allows for wide customizability. App integration is among the features that have been very useful to me. I found it very comfortable and easy to use. Also has good vapor production and produces amazing flavor which is definitely a pro for me. This is also good for group sessions with friends since it is easy to get big clouds with the IQ. All in all, it is really a good vaporizer and will give competitors a run for their money. Buy it!

Excellent product!

Jopring
The Davinci is waterproof! Though I don’t intentionally drown it in water but it does give me confidence to bring it everywhere without worrying too much about it getting easily damaged. Love the product. I get flavorful hits from it and vapor quality is really good. I have had problems with the battery because it runs out quite fast, especially after I have been using the unit for a few week extensively now. This is easily remedied though because the battery can be immediately replaced. Just the battery but all in all, the unit works pretty well and I would recommend this to those looking for a portable, quality vaporizer.

Nice upgrade

Spazzed
Had the PAX 2 before buying the IQ and I noticed significant improvements! I love the product because it is very much easy to use. I load the herbs without problem, wait for it to heat which doesn’t take too long (around 30 seconds or less), and I get enjoyable sessions because vapor quality is good and the draws are really smooth and surprisingly cool. It is also easy to clean. I use the maximum temp which is perfect for me. So far no problems with the IQ. Definitely was a good decision to make the purchase and upgrade my vape.

One of the best vapes I used so far

Mixtea
Has replaceable batteries so you can just swap batteries to continue vaping sessions, especially when you share. The IQ holds up quite decently for group sessions. I recommend buying extra battery cells just in case, the unit uses a lithium ion cell so that is fairly easy to find. This is such a compact and stylish unit, also produces great flavor. Fits quite snugly in my pocket so that’s plus points for stealthiness. Definitely among the quality vapes in the market. Make the investment and buy the IQ to get a quality unit.

Fairly satisfied

Messi
I’d have preferred a less expensive vape but went with this one because had great reviews from friends and the internet. I am fairly satisfied with the Davinci IQ. It is quite simple and looks really good. There is an app that allows you to connect the vape to your phone via bluetooth. Love this feature because I’m always on my phone and it allows me to tweak the temps to my liking. Makes vaping so much more enjoyable with the Davinci. Also has superb vapour production and good flavor. Great product and also portable. My advice is to invest in quality and buy Davinci.

Couldn't ask for more!

Power Puffer
Temperature control is dope with this product. Many custom settings is allowed, I recommend to use the app so you can easily make changes. I use the smart paths and it has really amazing results for me. Mouthpiece is also good and portability is definitely a plus. No problem with cleaning the unit as well. Flavor is an important component to me and the vapor sufficiently absorbs the herbs for really good hits. You can also keep a low profile while using it since it is a stealthy product. Loved it and will totally recommend! This little unit is an amazing powerhouse. No regrets!

Good vape and good company

Garadus
I like the hits I get from the Davinci IQ and more or less the product is satisfactory. Only have a problem with the unit getting quite warm a couple of times throughout the cycle. But the quality of the vapor is exceptional so I’m sticking through with it. The app also did not work with me though I would have loved to try it. Called customer support and they were really helpful and polite. Was able to install it at the end. Good service and vapor quality is enough to make me stick with my IQ for quite a while.

Compact and stealthy

cbnwolf
The IQ is really a great unit. It has an app that you can use to maximize your use of the vape and for a more enjoyable experience. It is also easier so you do not get confused with the buttons just to customize settings. I just adjust my settings so I can have more cycles in a session. Overall, I really love the IQ. Throat hit is good and gives me a cool feeling, while vapor is flavorful. This is also portable and discreet vape. Comes highly recommended from friends so now I am also recommending it! Five stars!

Celkovo 1 položiek 10 z 22

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: DaVinci IQ

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *