DaVinci IQ

Rating:
4.35

215 € 249 € Ušetríte: 34 €

SKU
ignore-this-45
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.07)
 • Vymeniteľná 3500 mAh batéria
 • Bezplatná aplikácia
 • Rýchle nahrievanie (10 až 30 sekúnd)
 • Upozornenia vibráciou
 • Rozsah teploty 120°C až 221°C
 • Čistá, voňavá a hustá para

Pre koho je DaVinci IQ určený?

S jeho inteligentným dizajnom a prenosnosťou je DaVinci IQ ideálny pre tých, ktorí radi experimentujú s rôznymi funkciami a užívajú si vapovanie mimo svojho domova. Jednoducho ovládateľná aplikácia poskytuje maximálnu flexibilitu a kontrolu nad vašim zážitkom a inovatívna technológia chladenia slúži pre zaistenie jemnej pary pri každom potiahnutí.

Vynikajúca chuť

Pretože bola vynikajúca chuť pri navrhovaní dizajnu DaVinci IQ na prvom mieste, tento high-tech vaporizér využíva keramickú piecku spoločne s tromi pôsobivými chladiacimi technológiami pre zaručenie tej najchutnejšej pary, nezávisle od teploty vaporizácie. Pri testovaní v porovnaní s viacerými inými vaporizérmi získal tento konzistentne najlepšie hodnotenie z hľadiska dlhodobej skvelej chuti, môžete si preto byť istí, že zážitok z DaVinci IQ nebude nikdy zahŕňať nepríjemné plastové alebo kovové pachute.

Inteligentné nastavenia

DaVinci IQ ponúka celú škálu rôznych nastavení, ideálnych pre profíkov aj úplných začiatočníkov, ako napríklad unikátna technológia „Smart Path“, ktorá aktivuje automatické navyšovanie teploty nahrievania. Vaporizér má tiež dva ďalšíe módy: „Boost“ a „Precision“. Mód „Boost“ umožňuje prudké zvýšenie teploty v komore pre prípady, kedy chcete z vašich byliniek vyťažiť aj poslednú kvapku potenciálu. Mód „Precision“ zase umožňuje nastaviť presnú teplotu, ktorá je následne udržiavaná po celú dobu používania.

Bluetooth aplikácia pre smartfóny

Bezplatná Bluetooth aplikácia poskytuje úplnú kontrolu a umožňuje sledovať vaše vapovanie priamo z vášho smartfónu. Stačí jednoducho prepojiť DaVinci IQ s vaším smartfónom cez Bluetooth a môžete si prispôsobiť celý svoj zážitok z vapovania – dokonca bez toho, aby ste sa museli vaporizéra vôbec dotknúť. Ak však apky niesú vaša parketa, stačí ju jednoducho ignorovať a radšej ovládať nastavenia svojho zariadenia tradičným spôsobom. Voľba je vaša!

Štýlový dizajn

Jeho hladký hliníkový vonkajší obal nielen že vyzerá skvele, ale je skvelý aj na dotyk. Kompaktný tvar vaporizéra DaVinci IQ zaručuje vynikajúcu prenosnosť a je ideálny pre pohodlné nosenie vo vrecku alebo v taške. Otvor na vkladanie byliniek má štýlový zrkadlový povrch a prehľadný LED displej poskytuje všetky potrebné informácie o aktivite zariadenia na prvý pohľad.

Vymeniteľná batéria

DaVinci IQ umožňuje pôsobivých 90 minút vaporizácie na jednu plne nabitú batériu, niekedy však môžete chcieť, aby vaše posedenie trvalo ešte dlhšie. Na rozdiel od iných vaporizérov, pri ktorých ste nútení skončiť a čakať, kým sa batéria znovu nabije, pri tomto vaporizéry stačí jednoducho vymeniť batérie. Toto umožňuje okamžite vymeniť vybitú batériu za druhú, plne nabitú, čo umožní, aby vaše posedenie pokračovalo dvakrát tak dlho – stačí už len mať náhradnú batériu zo sebou!

Záruka

Všetky vaporizéry DaVinci IQ predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a vzťahuje sa na ne 10 ročná záruka.

Používateľský manuál

DaVinci IQ

Obsah

 • Vaporizér DaVinci IQ
 • Micro-USB kábel
 • Komora "Flavour"
 • 10 mm adaptér na vodné prvky
 • Nástroje na miešanie (2)
 • Nástroj na kľúčenku
 • Utierky s alkoholom
 • O-krúžky a tesnenia
 • Kefka na čistenie
 • Návod na obsluhu
DaVinci IQ

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 4,2 × 9,0 × 2,4 cm
Váha: 145 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Odstrániteľná batéria
Teplota: 121°C až 221°C
Výrobca: DaVinci
Záruka: 10 rokov
Krajina výroby: Čína
Write your own review about DaVinci IQ
You're reviewing:DaVinci IQ
Rating