Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

DaVinci IQ

249 €
DaVinci IQ - Colours
DaVinci IQ - Temperature DaVinci IQ - Bluetooth DaVinci IQ - Box DaVinci IQ - Charging DaVinci IQ - In the Box DaVinci IQ - Stealth DaVinci IQ - Blue DaVinci IQ - Copper DaVinci IQ - Gunmetal DaVinci IQ - Colours
 •  
 •  
249 €
249 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model DaVinci IQ sme obdržali dňa 17 Jan. 2018.

4.4
Číta 12 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

DaVinci IQ je navrhnutý tak, aby bol pohodlný, ľahko sa prenášal a zároveň bol efektívny. Ergonomicky tvarovaný vonkajšok je vyrobený z eloxovaného hliníka, ktorý disponuje kombináciou elegancie a trvácnosti. Na puzdre sa nachádza 51-LED displej, ktorý je nie len mimoriadne funkčný, ale aj atraktívny. Hmatová spätná väzba vám jasne naznačí (vibráciami), kedy sa DaVinci IQ zapína a kedy vypína. Bluetooth je zaujímavým doplnkom tohto DaVinci vaporizéra, ktorý umožní spárovať DaVinci IQ so smartfónom (Apple alebo Android).


Pripojenie smartfónu umožňuje ovládanie zariadenia tlačítkami na ňom ako aj jeho riadenie cez zadarmo dostupnú aplikáciu. Aplikácia ponúka 4 prednastavené ”smart cestičky”, ktoré sú v skutočnosti rôzne nastavenia teploty, poskytujúce viaceré môžnosti ako si vychutnať inhalácie. Každé z týchto nastavení si môže užívateľ upraviť tak aby mohol svoj DaVinci IQ rýchlo a jednoducho nahriať presne podľa svojej potreby. Tu nájdete aj zosilňovací režim (Boost) pre prípad ak chcete dosiahnúť vyššiu teplotu veľmi rýchlo. V porovnaní  s inými vaporizérmi sa nemusíte obávať, že by vaše pery obarila horúca para, pretože  Davinci IQ vaporizér má náustok z kysličníka zirkoničného, ktorý poskytuje vynikajúcu teplotnú izoláciu ako aj optimálnu čistotu chuti.


K dispozícii je v modrej, medenej, kovovejčiernej farbe.

Funkcie

 • Malý, ľahký a pohodlný
 • Veľmi jednoduché plnenie a rýchle zahrievanie
 • 51-LED displej je informatívny ako aj atraktívny
 • Puzdro z eloxovaného hliníka ho robí odolným a zároveň mu dáva atraktívny vzhľad
 • Tok pary cez rúru a náustok z kysličníka zirkoničného zabezpečí čistotu chuti
 • 360° konduktívne zahrievanie
 • Výkonná batéria sa dá vymeniť, ako aj nabíjať (cez USB)
 • Hmatová spätná väzba (vibrácie)
 • Bluetooth (dá sa riadiť cez Apple a Android smartfóny)
 • Prednastavené ”smart cestičky” a režim ”Precision” a ”Boost”

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • 3500mAh dobíjateľná batéria
 • Mikro USB kábel
 • Komora na zmes
 • 10 mm vodný adaptér
 • 2x DaVinci nástroj ku komore
 • DaVinci nástroj na kľúčenku
 • Alkoholové servítky
 • Dodatočné O-krúžky a tesnenia
 • Čistiaca kefka 

 

Dizajn 

Celkom nový DaVinci IQ je výrobcom vylepšený model DaVinci Ascent, ktorý bol veľmi obľúbený medzi užívateľmi. Bol vyrobený s rovnakým prihliadnutím na detaily ako aj s porozumením toho, čo potrebujete, aby ste si zážitok z inhalácie mohli vždy vychutnať. Na začiatok musíme uviesť, že DaVinci IQ je ergonomicky navrhnutý tak, aby pohodlne a bezpečne sedel v ruke, a aby jeho naplnenie bolo jednoduché aj pre začiatočníka. Cestička pre paru ako aj náustok sú vyrobené z kysličníka zirkoničitého, ktorý bol zvolený na výrobu nie len preto, že zabezpečí najčistejšiu chuť, ale je aj veľmi robustný a odolný voči poškodeniu. Nepohodlie, ktoré vznikalo tým, že bolo treba nahrádzať opotrebované sklené časti, je týmto úplne odstránené. 

 

Navyše kysličník zirkoničitý je aj vynikajúcou tepelnou izoláciou, čo je jednoznačný bonus pre zariadenie, ktoré sa dotýka citlivej pokožky vašich pier. Keďže DaVinci vaporizér bol určený na to, aby si ho užívateľ mohol užívať kedykoľvek a kdekoľvek chce, má silnú a trvácnu batériu, ktorá sa dá vymeniť ako aj dobíjať cez USB kábel. DaVinci IQ má hmatovú spätnú väzbu (vie vibrovať), takže vždy viete kedy sa vypne a zapne. Jeho 51-LED displej umožňuje celkom novú úroveň zobrazenia presných informácií. V krátkosti sa dá o DaVinci povedať, že tento vaporizér je vo svojej triede to najlepšie. 

 

Ovládanie

DaVinci IQ však dokáže ešte viac. Ako to naznačuje jeho meno, je to moderné, múdre zariadenie, ktoré je možné riadiť cez Bluetooth, lebo spolupracuje so smartfónom. Stiahnite si aplikáciu so 4 prednastavenými ”smart cestičkami”, ktoré sú v skutočnosti rôzne nastavenia teploty poskytujúce rôzne môžnosti vychutnania si inhalácie. Začiatočníci (a tí čo uprednostňujú jednoduché ”naplniť a ísť”) ho rýchlo obslúžia. Tí skúsenejší v oblasti vaporizérov (alebo tí, čo považujú za zábavu experimentovanie) si môžu každú zo ”smart cestičiek” upraviť podľa svojej potreby.  V skutočnosti v režime ”Precision” sa dá teplota ovládať, doslovne, po jednom stupni, čo ponúka maximálnu flexibilitu. Režim ”Boost” je rýchly a jednoduchý. Len držte stlačené tlačidlo na zapínanie a DaVinci vaporizér sa bude zahrievať.

 

Trvácnosť

Samozrejme, ako je výkonnosť najväčším testom vaporizéra, kvalitné zariadenia musia aj dobre vyzerať a byť príjemné na dotyk. To všetko DaVinci IQ určite spĺňa. Telo z eloxovaného hliníka ponúka rozsiahlu ochranu pre kvalitnú inhalačnú technológiu vo vnútri, pričom si udržiava svoj atraktívny vzhľad aj zvonka a je k dispozícii v čiernej, kovovej sivej, modrej a medenej farbe. Čiže je vo farbách, ktoré sú vhodné ku každému štýlu. Ak svoj DaVinci vaporizér práve nepoužívate, jeho kompaktná veľkosť a ľahká váha vám umožnia strčiť si ho do vačku či tašky. Stáva sa tak z neho vynikajúce zariadenie pre večne sa náhliacich užívateľov, alebo tých, ktorý žijú v malých priestoroch. 

 

Záruka

Všetky DaVinci IQ vaporizéry predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 10 ročnú záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi
Výrobca DaVinci
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 4,2 x 2,4 x 9,0 cm
Hmotnos vaporizéra 145 g
Štýl K dispozícii je v modrej, medenej, kovovej a čiernej farbe.
Zdroj napájania Vyberateľná batéria
Zahrievací prvok Keramická výhrevná komora (100% toku vzduchu cez keramiku)
Spôsob presúvania pary Priamo
Krajina výroby Čína
Záruka 10 rokov

Recenzie položky DaVinci IQ

Priemerné hodnotenie:

4.4 Založené na 12 hodnotenia
 • 5 Star
   7
 • 4 Star
   3
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

simple to use, and extremely light

Costante
I have been using the DaVinci IQ for quite a while and it is the best thing that I have done since I have taken up vaping. It is very simple to use, and extremely light which makes it easy for me to carry it around. It is also very comfortable to hold and I can easily use it for producing thick smoke as and when desirable.

contains a very strong mouthpiece

Alessandro
My DaVinci IQ came with the aluminum case, making it look pretty good and also very attractive. All my friends were in awe of it, and many of them purchase it due to my recommendation. All of them have said that this is the best vaping machine that they have purchased in a long time. I am really proud to have my DaVinci IQ with me at all times.

Controlled From The Apple Or Your Android Smart Phone

Adam
I had been concerned about the use of the Davinci iq vaporizer, and I must say that this is definitely a wonderful product that I have purchased. There are absolutely no concern is when I go for smoking, particularly in places that not have any recharge outlets through my USB. Moreover, it looks pretty good, and can also be used with multiple people without any kind of issues. The other thing about this product is that it has a very powerful battery, and it can provide at least 20 uses for every time you charge the vaporizer. Therefore, this is a product that you would like to purchase given the fact that it can also be controlled from the Apple or your android smart phone.

Better than all the other

Clumand
Earlier I have used DaVinci Ascent. It was by far the most elegant Vape ever. But after getting this new DaVinci IQ, the benchmark set by Ascent has been shattered into pieces. The smooth finish of the stem makes it easier for me to get dense vapour without getting my lips burnt. The pure flavour of the blend makes it a great experience. The battery can be swapped as well as recharged if it is rechargeable using a MICRO USB CABLE. It’s a good product.

Best among the best

Arighter
This is a very good vaporizer with a lot of high tech facilities. The first one is it can be paired with your phone for remote operation. Secondly, the LED display has 52 LEDs, damn its clearer than my phone’s display. The best part is that it has two modes- Precision mode where temperature can be increased precisely degree by degree, and the second one is The Boost mode where temperature simple increases rapidly and provide quick results. So this is for every type of Vaping fans out there. Bravo, a good product.

best of vaping under way

Cooper
If I want the thickest smoke with my vaping machine, I would obviously go with the DaVinci IQ. It is very healthy, although probably the glass stem is the weakest point in this machine. If possible, exchange it with the wooden stem, and you would not have to face any kind of problems while using it.

thick smoke and excellent battery backup

Ulrich
I have now used my DaVinci IQ for over four months, and I have not faced a single problem. However, the batteries are starting to wear out and do not hold the same amount of charge that it was doing when I first purchased it. However, this is a great product as it gives me the right amount of smoke in the minimum time.

healthier alternative to my nicotine addiction

Donat
If you want to get the best of vaping under way, then you need to try out the new DaVinci IQ. I have been using it for quite a while, and I have not faced any kind of problems in the product. Although, the glass stem can be damaged pretty easily, particularly if you are using it for a long time. Exchange it with the wooden one to prevent such problems.

extremely simple to use

Eilif
When I was looking for a healthier alternative to my nicotine addiction, vaping was suggested to me. I then purchased the DaVinci IQ, and since then, this has become my constant companion. The best thing about my DaVinci IQ is that it can produce thick smoke within a short period of time without creating any problems for the people around me.

no problems with my battery

Isak
The DaVinci IQ is extremely simple to use, and will not create any kind of problems to the people looking out for the easiest to use vape in the market. However, you have to remember that you need to purchase a wooden stem as a replacement as the glass stem is not that good for prolonged use.

Celkovo 1 položiek 10 z 12

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: DaVinci IQ

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *