Wolkenkraft FX Mini

Rating:
4.65

99 €

SKU
ignore-this-62
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

Sklenená bublačka pre Wolkenkraft FX Mini je vyrobená z borosilikátového skla.
Wolkenkraft FX Mini - Sklenená bublačka
18,75 € 25 €

Táto Sklenená bublačka bola vyrobená exkluzívne pre Wolkenkraft FX Mini a umožňuje filtrovať paru cez vodu, čo ju zároveň schladí a prečistí. Pre jej nasadenie stačí odstrániť náustok a nahradiť ho sklenenou bublačkou, naplnenou vodou. Následne už je všetko pripravené a vy si môžete užívať vodou chladenú paru z vášho Wolkenkraft FX Mini!

Obsahuje:

 • Sklenená bublačka (1)
 • Tesniaci krúžok (1)

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft FX Mini.

S ocelovou kapsulou na bylinky si môžete pripraviť náplň do vášho vaporizéra Wolkenkraft dopredu.
Wolkenkraft - Ocelová kapsula na bylinky
3,75 € 5 €

S Ocelovou kapsulou na bylinky si môžete pripraviť náplň do vášho vaporizéru Wolkenkraft dopredu. Kapsula tiež pomáha udržiavať komoru vaporizéra čistejšiu, pretože bylinky kapsulu nikdy neopustia.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Ocelová kapsula na koncentráty umožňuje cez váš vaporizér Wolkenkraft vaporizovať vosky a oleje.
Wolkenkraft - Ocelová kapsula na koncentráty
3,75 € 5 €

Chcete vaporizovať cez váš vaporizér Wolkenkraft koncentráty, napríklad oleje alebo vosky? V tom prípade by ste mali používať túto Ocelovú kapsulu na koncentráty (alebo s kremennou, ktorú tiež máme v ponuke). Stačí naplniť kapsulu, vložiť ju do komory vášho vaporizéra Wolkenkraft a môžete začať s vapovaním vášho koncentrátu.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Vaporizujte koncentráty cez váš vaporizér Wolkenkraft ľahko a jednoducho s pomocou tejto kremennej kapsule.
Wolkenkraft - Kremenná kapsula na koncentráty
5,25 € 7 €

S Kremennou kapsulou na koncentráty (alebo s ocelovou, ktorú tiež máme v ponuke) môžete vaporizovať koncentráty, ako napríklad oleje a vosky cez váš vaporizér Wolkenkraft. 

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Sada sitiek do náustku pre vaporizéry Wolkenkraft Äris a Wolkenkraft FX Mini obsahuje dve sitká.
Wolkenkraft - Sitká do náustku
3,75 € 5 €

Udržiavajte váš vaporizér Wolkenkraft "fresh" pravidelnou výmenou Sitiek do náustku a zaistite tak, že je vaša para tak čistá a chutná, ako to len ide.

Obsahuje:

 • Sitká do náustku (2)

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Nasaďte Nástroj na plnenie k vášmu vaporizéru Wolkenkraft a pomocou škrabky naplňte bylinky do komory.
Wolkenkraft - Nástroj na plnenie
4,50 € 6 €

Nástroj na plnenie uľahčuje plnenie vášho vaporizéra Wolkenkraft bylinkami bez zbytočného rozsýpania. Stačí nasadiť nástroj na komoru, položiť bylinky navrch a pomocou pribalenej škrabky natlačiť bylinky do komory.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

Krytka proti prachu je nasadená na vrch náustku a bráni prachu, aby sa dostal do náustku.
Wolkenkraft FX Mini - Krytka proti prachu
3,75 € 5 €

Chráňte váš Wolkenkraft FX Mini pred znečistením keď ho zrovna nepoužívate s toutoKrytkou proti prachu. Krytka je nasadená na vrch náustku a zaručí, že všetko zostane čisté, pokiaľ nebudete chcieť vaporizér zase používať.

Odporúčané na použite spolu s: Wolkenkraft FX Mini.

Čierny náustok je vyrobený z hrubého skla, presne ako pôvodný náustok vaporizéra Wolkenkraft FX Mini.
Wolkenkraft FX Mini - Čierny náustok
6 € 8 €

Potrebujete nový náustok pre váš Wolkenkraft FX Mini? Tento Čierny náustok je skoro identický ako ten, ktorý je pôvodne pribalený k vaporizéru, tento je však celý čierny.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft FX Mini.

Tento Priehľadný náustok je identický ako ten pôvodne pribalený k vaporizéru Wolkenkraft FX Mini.
Wolkenkraft FX Mini - Priehľadný náustok
5,25 € 7 €

TentoPriehľadný náustok je náhradný diel pre vaporizér Wolkenkraft FX Mini v prípade, že potrebuje nahradiť pôvodne pribalený náustok, alebo ak chcete jednoducho jeden navyše. Je vyrobený z vysokokvalitného, hrubého skla a je identický ako ten pôvodný.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft FX Mini.

 Silikónový krúžok s pripojeným sitkom do náustku.
Wolkenkraft FX Mini - Silikónový krúžok so sitkom do náustku
3,75 € 5 €

Tento Silikónový krúžok so sitkom do náustku je identický ako ten, ktorý je pôvodne pribalený k vášmu vaporizéru Wolkenkraft FX Mini, ktorý sedí medzi náustkom a komorou.

Obsahuje:

 • Silikónový krúžok (1)
 • Sitko do náustku (1)

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft FX Mini.

Nádobka na kapsule Wolkenkraft sa dá jednoducho nasadiť na kľúčenku.
Wolkenkraft - Nádobka na kapsule
6,75 € 9 €

Nádobka na kapsule pre vaporizéry Wolkenkraft má dostatok miesta na dve ocelové kapsule a dá sa jednoducho pripevniť na kľúčenku. Kapsule nie sú súčasťou balenia.

Odporúčané na použitie spolu s: Wolkenkraft ÄRiS a Wolkenkraft FX Mini.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 35,28 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.08)
 • Čisto konvekčná technológia nahrievania
 • Rýchle nahrievanie (30 sekúnd)
 • Časovač relácie
 • Jasný OLED displej
 • Precízne nastavenie teploty (160 až 221°C)
 • Dokáže vaporizovať bylinky, vosky aj oleje
 • Diskrétny, ľahký dizajn (136 g)

Pre koho je Wolkenkraft FX Mini určený?

Wolkenkraft FX Mini je cenovo dostupný, ultra-prenosný, konvekčný vaporizér s vynikajúcim výkonom, navrhnutý v Nemecku. Je malý, ale ponúka silný výkon a je plný rôznych, spoľahlivo fungujúcich, funkcií. FX Mini je perfektný vaporizér pre tých, ktorí si chcú užiť skutočné konvekčné nahrievanie a je solídnou, cenovo dostupnou voľbou pre tých, ktorí berú svoje vapovanie vážne.

Čistá a chutná para

Konvekčný systém nahrievania vaporizéra Wolkenkraft FX Mini dokáže úplne extrahovať všetko čo naložíte do komory už za pár minút. Nakoľko nedochádza k priamemu kontaktu medzi materiálom a nahrievacím telesom, nedochádza k spaľovaniu, namiesto toho je materiál nahrievaný vzduchom, čo zaručuje skutočne čistú a chutnú paru. Prietok vzduchu je oddelený od elektronických komponentov s otvoreným prietokom pre pohodlné potianutia.

Ultra-prenosný

Wolkenkraft FX Mini nie je iba malý – je to doslova jeden z najmenších vaporizérov v našej ponuke, s rozmermi iba 5,1 x 7,6 x 2,5 cm a váhou 136 gramov. Môžete ho jednoducho schovať v dlani alebo nosiť vo vrecku a je vyrobený pre maximálnu odoľnosť.

Dobrá výdrž batérie

1600 mAh batéria vydrží zhruba 30 až 40 minút používania, čo je dostatok času na šesť až osem 4-minútových posedení, v závislosti od nastavenej teploty. Väčšina vaporizérov podobnej veľkosti zvládne takýchto posedení iba tri až štyri predtým ako potrebujú znova dobiť batériu, Wolkenkraft FX Mini ale môžete používať oveľa dlhšie!

30 sekundové nahrievanie

Wolkenkraft FX Mini je pripravený na vaporizáciu už za 25 až 30 sekúnd, v závislosti od stavu batérie a nastavenej teploty. Keď je vaporizér pripravený, môžete ťahať nepretržite po dobu štyroch minút, pokiaľ nevyprší časovač relácie (tento čas je možné predĺžiť stlačením zapínacieho tlačidla). Toto znamená, že si môžete dopriať rýchle posedenie prakticky kdekoľvek alebo vaporizér použiť na jeden rýchly hit a znova ho schovať do vačku.

Jednoduché ovládanie

Na ovládaní tohto vaporizéra sa nie je treba absolútne nič učiť, preto je Wolkenkraft FX Mini perfektný vaporizér na skupinové posedenia a môžete ho bez obáv podať ďalej alebo chillovať len tak sólo. Má tri tlačidlá, ktoré fungujú veľmi intuitívne – vaporizér zapnete tromi klikmi na veľké tlačidlo, vyberiete si obľúbenú teplotu od 160 do 221°C pomocou zvyšných dvoch tlačidiel a počkáte. Ľahšie už to ani nemôže byť!

Jasný OLED displej

Wolkenkraft FX Mini bol vybavený veľkým, jasným a krištáľovo-priehľadným OLED displejom, ktorý zobrazuje stav batérie, nastavenú teplotu, súčasnú teplotu a časovač relácie. Jedna relácia trvá 240 sekúnd (4 minúty), po ktorých sa FX mini automaticky vypne. Jednoducho znova stlačte tlačidlo zapínania 5 krát po sebe pre opätovné zapnutie vaporizéra a začiatok ďalšej relácie.

Kvalitné komponenty

Materiály, z ktorých sú vyrobené súčiastky vaporizéra Wolkenkraft FX Mini, ktoré prichádzajú do kontaktu s bylinkami a parou sú opatrne vybrané pre maximálnu čistotu a chuť pary. Komora je vyrobená z titánu, ktorý sa jednoducho čistí a zmestí sa do nej až 0,2 gramov byliniek. Pre natiahnutie pary môžete použiť rozťahovací náustok, ktorý je vyrobený z Pyrex skla potravinárskej kvality.

Nielen na bylinky

Ak si chcete namiesto byliniek užívať vaporizáciu olejov alebo voskov, Wolkenkraft FX Mini ponúka pribalenú kapsulu na koncentráty. Naložte váš koncentrát do kapsule, kapsulu vložte do komory a nasaďte náustok. Ste pripravení na vapovanie koncentrátov!

Záruka

Všetky vaporizéry Wolkenkraft FX Mini predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov značky Wolkenkraft sú plne autentické a vzťahuje sa na ne ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

Wolkenkraft FX Mini

Obsah

 • Vaporizér Wolkenkraft FX Mini
 • Kremenná kapsula na koncentráty
 • Sitko do náustka
 • Nástroj na utláčanie
 • Pinzeta
 • Micro-USB nabíjací kábel
 • Kefka na čistenie
 • Utierky na čistenie (2)
 • Návod na použitie
Wolkenkraft FX Mini

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 5,1 × 2,5 × 7,6 cm
Váha: 135 g
Nahrievanie: Konvekcia
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (1600 mAh)
Teplota: 160°C až 221°C
Výrobca: Wolkenkraft
Záruka: 1 rok
Write your own review about Wolkenkraft FX Mini
You're reviewing:Wolkenkraft FX Mini
Rating