Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada

249 €

259 € Ušetrite 10 €

PAX 3 Vaporizer - 4 Colours
PAX 3 Vaporizer - Complete Kit PAX 3 Vaporizer PAX 3 Vaporizer - Colours PAX 3 Vaporizer - Black & Silver PAX 3 Vaporizer - Accessories PAX 3 Vaporizer - Concentrates Insert PAX 3 Vaporizer - App PAX 3 Vaporizer - Back PAX 3 Vaporizer - Size PAX 3 Vaporizer - Style PAX 3 Vaporizer - Mouthpiece PAX 3 Vaporizer - Gold PAX 3 Vaporizer - Rose Gold PAX 3 Vaporizer - Silver PAX 3 Vaporizer - Teal PAX 3 Vaporizer - Black
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

249 €

259 € Ušetrite 10 €

249 €

259 € Ušetrite 10 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada sme obdržali dňa 03 Dec. 2018.

4.3
Číta 29 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Všetko čo ste milovali na PAX 2 nájdete teraz v PAX 3 od PAX Labs (predtým Ploom), len vývoj napredoval o krok vpred. Elegantný a šik interiér je stále rozpoznateľný, ale farby, ktoré sú k dispozícii sú čierna, zlatá, strieborná a ružovo-zlatá. Tak dobre ako vyzerá, sa rovnako dobre drží v ruke a ľahko sa používa vrátane začiatočníkov. Vnútorne však nový PAX 3 vaporizér prešiel výraznou prestavbou. Spätná väzba na predchodcu PAX3 od jeho užívateľov významne prispela k tomu, aby bola jeho súčasťou nová nádobka na koncentrát, vďaka čomu sa dajú jednoduchšie obmieňať tuhé a kvapalné aromaterepeutické zmesi. 


Jednou z najdôležitejších sťažností týkajúcich sa PAX 2, ktorý bol predchodcom tohto vaporizéra bolo, že jeho komora bola príliš veľká pre tých, ktorý chceli len jednu inhaláciu. Berúc toto do úvahy, inovovaný vaporizér PAX 3 rozšíril zážitok pre užívateľa a teraz prichádza aj s polovičným viečkom, ktoré sa hodí pre užívateľov, ktorí inhalujú krátko. Zároveň je dodávaný s 3 vekami na komoru, aby ste mohli aplikovať rôzne štýly inhalácie. Môžete si tiež vybrať z dvoch náustkov. Pravdepodobne však jeho najviac pôsobivou funkciou je to, že PAX 3 sa zahreje len v priebehu 15 sekúnd a zvyčajne ponúka okolo 1,5 hodiny celkovej prevádzky.


Dostupný je v Striebornej, Ružovo-Zlatej, Čiernej, Modrej Zlatej farbe.

Funkcie

 • Elegantný dizajn, sofistikovaný a napriek tomu diskrétny a robustný
 • Vyrobený z materiálov používaných vo farmaceutickom priemysle, aby podával kvalitný výkon a dlho vydržal 
 • Mimoriadne dlhá cestička na paru ju predtým ako sa dostane do vašich úst ochladí
 • Zahrievanie trvá len 15 sekúnd
 • Jednoducho sa napĺňa
 • Na výber sú 2 náustky
 • Môžete si vybrať 3 komory, vrátane nádobky na koncentrát a polovičnej náplne
 • Hmatová spätná väzba (vibrácie)
 • Vynikajúca výdrž batérie a nabíjanie batérie cez USB
 • Jednoduchá obsluha bez smartfónu, ale dá sa ovládať aj cez smartfón
 • Dá sa použiť s akýmkoľvek príslušenstvom k PAX 2

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Nádobka na koncentrát
 • 2x náustok
 • 2x veko komory
 • 3x sitko
 • Napájací kábel + dok
 • Sada na údržbu
 • Multifunkčný nástroj

 

Dizajn

Zvonka nový PAX vaporizér vyzerá skoro rovnako ako jeho predchodca, PAX 2. Má rovnako elegantný ale robustný obal z eloxovaného hliníka, ktorý milovali užívatelia na PAX 2, keďže bol dostatočne sofistikovaný, aby sa mohol používať na formálnych akciách a zároveň dostatočne pevný, aby ste si ho mohli odložiť do batoha a hocikedy, hocikde vytiahnuť. Vynovený vaporizér PAX 3 je dostupný aj v nových farbách, takže si ho môžete kúpiť v čiernej, zlatej, striebornej a ružovo-zlatej farbe. Okrem užitočného LED displeja má PAX 3 od PAX Labs hmatovú spätnú väzbu (vibruje v momente keď je pripravený na použitie).

 

Novinky 

Samozrejme okrem toho ako vaporizér PAX 3 vyzerá je veľmi dôležité aj to, aby poskytol vynikajúci zážitok pri inhalácii. Keď začneme od jedného konca, PAX vaporizér dodávame s dvoma náustkami , tak aby bol vhodný pre potreby rôznych užívateľov. Samotná nová nádobka na koncentráty prináša vynikajúci prospech všetkým ľuďom, ktorí chcú len jeden vaporizér vhodný na inhalovanie oboch typov aromaterapeutických zmesí jednoduchou a pohodlnou formou, rovnako ako aj efektívne. Nový PAX 3 vaporizér má aj polovičnú komoru na krátke inhalovanie, čo odstraňuje najväčší a pravdepodobne aj jediný nedostatok vaporizéra PAX 2.

 

Čo sa nemení je fakt, že tento nový PAX vaporizér má svoju komoru priamo v základni jednotky, čo znamená, že cestička na paru je dlhšia ako  je bežné u prenosných vaporizérov. V praxi to znamená, že para má dostatok času ochladiť sa ešte predtým, ako sa dostane do vašich úst. Čiže sa tým znižuje riziko popálenia vašich pier či jazyka. Čistota chuti je zabezpečená tým, že cestička ktorou para prechádza je celá z nerezovej ocele.  Čo sa týka teploty, ďalším hlavným vylepšením je fakt, že doba zahrievania v prípade PAX 3 sa znížila na tretinu času, ktorý bol potrebný na zahriatie PAX 2. PAX 3 vaporizér je pripravený na použitie za 15 sekúnd. Batéria s dlhou životnosťou umožní, že tento vaporizér funguje až 1,5 hodiny.

 

Ovládanie

PAX 3 od PAX Labs (Ploom) sa dá vynikajúco použiť ako samostatný vaporizér, ale má aj možnosť vďaka Bluetooth spárovať sa so smartfónom, čo vám otvára nové vzrušujúce možnosti pre ešte lepšie a pohodlnejšie inhalovanie. Štyri prednastavené cestičky zahrievania sú: efficiency, flavour, boost a stealth. Mód „efficiency (účinnosť)“ je pravdepodobne najlepšia voľba na všeobecné používanie. Počas inhalácie sa teplota v komore postupne zvyšuje. Mód „flavour (chuť)“ je určený na optimalizáciu príjemnej chuti, ktorá má prednosť pred hustotou pary. Mód „boost (oživenie)“ udržuje komoru horúcu počas dlhšej doby a preto znižuje doby automatického ochladenia. Je dobrý na rýchle, intenzívne inhalovanie, kde užívateľ hľadá čo najhustejšiu paru. Mód „stealth „tajne“ je v podstate jeho opakom. Zvyšuje dobu ochladzovania a je vhodný pre tých, ktorí majú radi veľmi slabú paru. Všetky tieto módy si môže užívateľ upravovať podľa potreby.

 

Záruka

Všetky PAX 3 vaporizéry predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 10 ročnú záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Vosky
Výrobca PAX Labs
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Hmotnos vaporizéra 142 g
Štýl Dostupný je v striebornej, ružovo-zlatej, čiernej a zlatej farbe.
Zdroj napájania Batérie
Zahrievací prvok Nádobka z nerezovej ocele (konduktívne zahrievanie)
Spôsob presúvania pary Priamo
Krajina výroby Designed in San Fransisco, USA. Manufactured in China
Záruka 10 rokov

Recenzie položky Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 29 hodnotenia
 • 5 Star
   18
 • 4 Star
   7
 • 3 Star
   1
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   2

Luxury you'll hate you love!

puffpuff
The favourite, a unit you'll fall for but sometimes wonder why, but some say love hurts.
Having collecting/testing few other models I convinced myself to get the top of line in the price range I consider the most one should pay for portable/stealthy vaporizer. I opted for the rose gold and and upon arrival I was mesmerised, it looks and feels BLING BLING but in a good way not a tacky way. Top of the line in regards of : functionality, design, technology and innovation. The control you'll have over the unit is almost unlimited and fun and not offered elsewhere. Useful prestes/modes that in fact make huge difference in taste and cloud production. Less is more kinda of luxury unit.

However this is not a beginner-friendly unit, the full control over the unite requires you to use your cellphone, the App is lovely and easy to use, sometimes even fun to play with. It is not that it wont work without the usage of App but why pay premium price for premium control if you not gonna take fully advantage of it. But this is a date you'll take to fine vine and dine, it is not for heavy duty usage/users. It is fragile and needs to be pampered with.
The charging is the Achilles' heel of this champion. For the prices asked and the quality offered that is just not acceptable (but you will cause you have fallen). Google it, it is the most frequent shout for help reason this unit has. In fact I had to sent mine back because after a few months it stopped charging and the remedies suggested are painful to the unite and often ineffective. Who would want to scratch this fine alloy-body and push down two connection pools with a screwdriver? I got my replacement just the other day and OH BOY the gold rose matt is even lovelier and scratch- resistant (or I hope). The point is I actually missed this unit while waiting for the replacement, this is how much I favourite this one over all others I have. But love hurts, they say.

Thank you Magicvaporizers!

Stefano
I recommend this product because of the service and the quality! In terms of service, the product arrived on time, consistent with what was said on the product page. I have issues with online products that give out a delivery date but fail to come on the designated time, so I was really happy with their service. The quality is even more impressive! The PAX3 3 allows for both dry herb and oil vaping so you really get two for the price of one! Not to mention that it is a compact and portable vaporizer and has replaceable batteries that are perfect for those on the go!

Lifechanger

Mad Dog
It may sound like I’m being over dramatic, but I am serious when I say that the PAX 3 has changed my life. It works really well and is super stealthy, I feel like a superhero! Anyway, because it is super discreet, it allows me to use the vape wherever I go. The effect is super clean and I get immediately clear headed which gets me motivated to get stuff done immediately. I love, love this product and consider it one of my best friends now. Would definitely recommend to friends! I actually told them that the PAX 3 is perfect for when you need to medicate but are always on the go.

Top of the line

Cissi
This is one of my favorite vaporizers because it quickly heats up herbs. I also really like the convenience of having to just switch the battery whenever the one I currently use dies. It is a great product overall. I just have a minor issue because the tip gets a little warm after a few minutes of continued use. I am a bit sensitive to these things so it is bothering me. Usually have to let it cool down a bit so I turn it off. Otherwise, I have no problem with PAX 3 and still it is on top of my list.

-----

Gandalf
This is my first vape and I decided to invest on quality because PAX 3 had so many good reviews and recommendations from friends. I also carefully read the guidelines because I wanted to ensure that the product would last. This is not just my first vape after all, but one of the few items that I saved up for. I cleaned the PAX 3 every week because I used it regularly. After around 3 months of regular use, suddenly a blue flashing light started appearing. I emailed support but they couldn’t give me a proper remedy. In the end, the unit stopped working altogether. For 249 €, this was a disappointment!

Stelthy as F

Cribetub
Very happy with the Pax 3 because I can use dry herbs plus concentrates. Maybe it is more expensive because of that? Anyway, the price is worth it once you see how the unit performs. This is a decent portable vaporizer that gives me a smooth hit every time, so the performance is also consistent. It is also efficient and portable. I can bring it everywhere without people knowing that it is actually a vaporizer. The addition of the app is also great and has helped me in customizing the PAX 3 easily.

Lovely vaporizer

Lambuso
I love it! I love my PAX 3! I am very happy since this is my first vape and I ended up with one of the best! It has a compact and portable size and I feel it is already durable from the first touch. It is really solid and can be easily carried around. It also has a long battery life, and it is replaceable anyway so you can continue to vape anytime, anywhere. The surface does get scratched easily so buy some sort of casing if you care about its appearance. Also clean it every now and then because the lack of maintenance will affect the air flow. Other than that, no issues with my PAX.

Piece of art

JFK
The PAX 3 is very sleek and has a modern, refreshing design. I do not usually care about the aesthetics of products but I have to commend its makers of PAX 3’s design. It’s build is smart and discreet, you wouldn’t think it was a vaporizer at first glance! The battery, too, lasts longer than previous models. Vapor quality is also excellent and has the best conduction units among vaporizers currently competing in the market. Surprisingly, unlike other units which has around 2 years of warranty, this product has a 10-year warranty! This is definitely a must-have unit for users who value portability and quality.

IT

Ninjabaker
I am rating the PAX 3 a 5-start without hesitation. This is the “it” product when it comes to portable vaporizers! I also cannot stop talking about its sleek and modern design! It looks like a powerbank or some cute item, so keeps me out of trouble. I talked and talked about PAX 3 to coworkers and friends so I guess MagicVaporizers should start giving me commission for a rise in their sales.

This is amazing

Mr Finland
It has 5 different heat settings! And it looks like a hi-tech device that does not resemble the usual vaporizer! This is a brilliant and beautiful device. I especially liked its short heating time and replaceable battery. Oh and its compact size and portability is also a big plus for me. Since I can connect it to my phone, it becomes much easier to control the temperature, not that I have problems with it. I bought the PAX 3 without the additional accessories and still worked conveniently and perfectly. This is among the vaporizers that I enjoy using.

Celkovo 1 položiek 10 z 29

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *