COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada

249 €

259 € Ušetrite 10 €

PAX 3 Vaporizer - 4 Colours
PAX 3 Vaporizer PAX 3 Vaporizer - Complete Kit PAX 3 Vaporizer - Colours PAX 3 Vaporizer - Black & Silver PAX 3 Vaporizer - Accessories PAX 3 Vaporizer - Concentrates Insert PAX 3 Vaporizer - App PAX 3 Vaporizer - Back PAX 3 Vaporizer - Style PAX 3 Vaporizer - Scale PAX 3 Vaporizer - Rose Gold PAX 3 Vaporizer - Silver PAX 3 Vaporizer - Teal PAX 3 Vaporizer - Black
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

249 €

259 € Ušetrite 10 €

249 €

259 € Ušetrite 10 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada sme obdržali dňa 28 jún. 2020.

4.3
Číta 156 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Všetko čo ste milovali na PAX 2 nájdete teraz v PAX 3 od PAX Labs (predtým Ploom), len vývoj napredoval o krok vpred. Elegantný a šik interiér je stále rozpoznateľný, ale farby, ktoré sú k dispozícii sú čierna, modrá, strieborná a ružovo-zlatá. Tak dobre ako vyzerá, sa rovnako dobre drží v ruke a ľahko sa používa vrátane začiatočníkov. Vnútorne však nový PAX 3 vaporizér prešiel výraznou prestavbou. Spätná väzba na predchodcu PAX3 od jeho užívateľov významne prispela k tomu, aby bola jeho súčasťou nová nádobka na koncentrát, vďaka čomu sa dajú jednoduchšie obmieňať tuhé a kvapalné aromaterepeutické zmesi. 


Jednou z najdôležitejších sťažností týkajúcich sa PAX 2, ktorý bol predchodcom tohto vaporizéra bolo, že jeho komora bola príliš veľká pre tých, ktorý chceli len jednu inhaláciu. Berúc toto do úvahy, inovovaný vaporizér PAX 3 rozšíril zážitok pre užívateľa a teraz prichádza aj s polovičným viečkom, ktoré sa hodí pre užívateľov, ktorí inhalujú krátko. Zároveň je dodávaný s 3 vekami na komoru, aby ste mohli aplikovať rôzne štýly inhalácie. Môžete si tiež vybrať z dvoch náustkov. Pravdepodobne však jeho najviac pôsobivou funkciou je to, že PAX 3 sa zahreje len v priebehu 15 sekúnd a zvyčajne ponúka okolo 1,5 hodiny celkovej prevádzky.


Dostupný je v Striebornej, Ružovo-Zlatej, Čiernej, Modrej farbe.

Funkcie

 • Elegantný dizajn, sofistikovaný a napriek tomu diskrétny a robustný
 • Vyrobený z materiálov používaných vo farmaceutickom priemysle, aby podával kvalitný výkon a dlho vydržal 
 • Mimoriadne dlhá cestička na paru ju predtým ako sa dostane do vašich úst ochladí
 • Zahrievanie trvá len 15 sekúnd
 • Jednoducho sa napĺňa
 • Na výber sú 2 náustky
 • Môžete si vybrať 3 komory, vrátane nádobky na koncentrát a polovičnej náplne
 • Hmatová spätná väzba (vibrácie)
 • Vynikajúca výdrž batérie a nabíjanie batérie cez USB
 • Jednoduchá obsluha bez smartfónu, ale dá sa ovládať aj cez smartfón
 • Dá sa použiť s akýmkoľvek príslušenstvom k PAX 2

 

Príslušenstvo (je súčasťou balenia)

 • Nádobka na koncentrát
 • 2x náustok
 • 2x veko komory
 • 3x sitko
 • Napájací kábel + dok
 • Sada na údržbu
 • Multifunkčný nástroj

 

Dizajn

Zvonka nový PAX vaporizér vyzerá skoro rovnako ako jeho predchodca, PAX 2. Má rovnako elegantný ale robustný obal z eloxovaného hliníka, ktorý milovali užívatelia na PAX 2, keďže bol dostatočne sofistikovaný, aby sa mohol používať na formálnych akciách a zároveň dostatočne pevný, aby ste si ho mohli odložiť do batoha a hocikedy, hocikde vytiahnuť. Vynovený vaporizér PAX 3 je dostupný aj v nových farbách, takže si ho môžete kúpiť v čiernej, modrej, striebornej a ružovo-zlatej farbe. Okrem užitočného LED displeja má PAX 3 od PAX Labs hmatovú spätnú väzbu (vibruje v momente keď je pripravený na použitie).

 

Novinky 

Samozrejme okrem toho ako vaporizér PAX 3 vyzerá je veľmi dôležité aj to, aby poskytol vynikajúci zážitok pri inhalácii. Keď začneme od jedného konca, PAX vaporizér dodávame s dvoma náustkami , tak aby bol vhodný pre potreby rôznych užívateľov. Samotná nová nádobka na koncentráty prináša vynikajúci prospech všetkým ľuďom, ktorí chcú len jeden vaporizér vhodný na inhalovanie oboch typov aromaterapeutických zmesí jednoduchou a pohodlnou formou, rovnako ako aj efektívne. Nový PAX 3 vaporizér má aj polovičnú komoru na krátke inhalovanie, čo odstraňuje najväčší a pravdepodobne aj jediný nedostatok vaporizéra PAX 2.

 

Čo sa nemení je fakt, že tento nový PAX vaporizér má svoju komoru priamo v základni jednotky, čo znamená, že cestička na paru je dlhšia ako  je bežné u prenosných vaporizérov. V praxi to znamená, že para má dostatok času ochladiť sa ešte predtým, ako sa dostane do vašich úst. Čiže sa tým znižuje riziko popálenia vašich pier či jazyka. Čistota chuti je zabezpečená tým, že cestička ktorou para prechádza je celá z nerezovej ocele.  Čo sa týka teploty, ďalším hlavným vylepšením je fakt, že doba zahrievania v prípade PAX 3 sa znížila na tretinu času, ktorý bol potrebný na zahriatie PAX 2. PAX 3 vaporizér je pripravený na použitie za 15 sekúnd. Batéria s dlhou životnosťou umožní, že tento vaporizér funguje až 1,5 hodiny.

 

Ovládanie

PAX 3 od PAX Labs (Ploom) sa dá vynikajúco použiť ako samostatný vaporizér, ale má aj možnosť vďaka Bluetooth spárovať sa so smartfónom, čo vám otvára nové vzrušujúce možnosti pre ešte lepšie a pohodlnejšie inhalovanie. Štyri prednastavené cestičky zahrievania sú: efficiency, flavour, boost a stealth. Mód „efficiency (účinnosť)“ je pravdepodobne najlepšia voľba na všeobecné používanie. Počas inhalácie sa teplota v komore postupne zvyšuje. Mód „flavour (chuť)“ je určený na optimalizáciu príjemnej chuti, ktorá má prednosť pred hustotou pary. Mód „boost (oživenie)“ udržuje komoru horúcu počas dlhšej doby a preto znižuje doby automatického ochladenia. Je dobrý na rýchle, intenzívne inhalovanie, kde užívateľ hľadá čo najhustejšiu paru. Mód „stealth „tajne“ je v podstate jeho opakom. Zvyšuje dobu ochladzovania a je vhodný pre tých, ktorí majú radi veľmi slabú paru. Všetky tieto módy si môže užívateľ upravovať podľa potreby.

 

Záruka

Všetky PAX 3 vaporizéry predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 10 ročnú záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Vosky
Výrobca PAX Labs
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Hmotnos vaporizéra 142 g
Štýl Dostupný je v striebornej, ružovo-zlatej, modrej a čiernej farbe.
Zdroj napájania Batérie
Zahrievací prvok Nádobka z nerezovej ocele (konduktívne zahrievanie)
Spôsob presúvania pary Priamo
Krajina výroby Designed in San Fransisco, USA. Manufactured in China
Záruka 10 rokov

Recenzie položky Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 156 hodnotenia
 • 5 Star
   96
 • 4 Star
   33
 • 3 Star
   13
 • 2 Star
   6
 • 1 Star
   8

Great product!

Lazard
The PAX 3 is probably one of the most gorgeous looking portable vapes in the market. I can totally understand why it is called the iPhone of the vaping world. Its minimalist design and attractive colors really drew me in, but of course it was functionality that made this unit my fave. The PAX 3 has a really great battery life for a portable vape, which is about an hour and a half of use. I can make it last a day with my current habit. Very good vapor quality that is smooth, light and cool. I have never used it for concentrates, but what I can tell you is that it works amazing with herbs! I usually use the half oven for solo sessions and it saves me so much!

Highly recommended!

Mango Kush
I immediately noticed the PAX's unique and minimalist design. The colors are also really cute and adds a personalized touch to the device. How many vapes are there that offer a rose gold color? I bet not many. This vape is vibrant and it is gorgeous, yet so useful at the same time. I am still amazed at how versatile this device is, so hands down to its makers. They really went out there and found a way to give us options on the oven and on the materials used, heck even the colors! Despite all that’s happening, vapor quality does not suffer at all as PAX 3 produces excellent vapor and good flavor.

It's almost perfect

Cannonbull
I enjoyed the PAX 3, as well as its app. It was fun trying things out and learning what works and what doesn’t. I guess this is half the fun of owning the PAX 3. It really is a modern-looking and convenient device that I can bring anywhere, and has enough battery to last me for the night. It is easy to charge as well, and the efficiency mode helps to conserve battery life. If you are using the magnetic docket, just make sure that the device is charging, otherwise you would be disappointed after checking in after a few hours. The only problem I’ve had with the PAX 3 is the maintenance, since it can be difficult to clean. No biggie since the kit is enough to resolve this. Just needs a little more patience and focus.

It is one of my favorite portable vapes

Camarillo
The PAX 3 has been with me long enough and it is still intact and good as new. Of course, aside from my efforts to keep it clean and to be careful with it, the device itself is really meant to last. I dropped it once or twice and worried the life out of me, but it was functioning like normal. The PAX 3, to date, is still my most preferred portable devices out of those I owned and previously purchased. It just does a lot that many vapes don’t offer. I highly recommend this to others as well. Trust me, this investment will not disappoint.

No regrets

Cannabidol
I decided to buy the PAX 3 like 4 months ago. It has everything that you can ask for in a portable vape, even more! It catered to many of customer feedbacks and needs to produce a magnificent and versatile device. It is very discreet and perfect for the outdoors. Vapor quality is also great. I didn’t need a lot of add-ons to improve my vaping experience because much of it was already enough for me.

I prefer my Arizer Solo

Bongalicious
With a portable vape that is around this price, I’d have expected very minimal issues. However, there were some red flags that the PAX 3 and I weren’t going to totally hit it off. I’ve had it for around 2 months or so and sometimes I find the flavor a little bit lacking. It produces denser clouds when I up the temp but vapor quality doesn’t really improve when I do this. Another disappointment with the PAX 3 is that it is sooooo difficult to clean! Of course if I don’t it affects the taste when I vape next time. Ugh, a difficult vape to clean brings out the lazy in me. The PAX 3 has its merits and I still use it, but for its price range, other portable vapes knocks it out of the park.

Very amazing deal

Mr. Paquette
Awesomesaucee! This unit is great. Right off the batt, I knew I made the right decision when the product was delivered to me and I unboxed it. It looked great and the over-all feel of the device is that it’s modern, sleek, and solid. I got mine in black to be classy but wouldn’t mind the other colors. A portable vape this expensive has to compensate not just with looks but with features, and the PAX 3 certainly delivers on that. The return on investment is pretty high as well, considering how much this device will help you save on the herbs you load. I would grade the PAX 3 a tight 5 over 5.

My advice is to go get it!

Lax
I love my PAX 3. When I first got it, I have to admit I was overwhelmed with a lot of the options it provided. Not really an expert yet, only had 3 vaporizers before, so having sets of mouthpieces, ovens, and all those options can be a bit complex and confusing. In any case, it was just at the start. Eventually, I started learning about which I liked best and what works for me. I have settled into using the flat mouthpiece, the half-oven, and vaping at 193 C or so because I find flavor is most potent at this temp range.

Amazing portable vape

Andreas S.
This device looks so simple but it has some advanced stuff going on. I never imagined how such a portable vape can offer so many things! My first impression after buying the PAX 3 was that it was going to be a great vape for my herbs. Then I started experimenting since it came with so many additional options! It is also really stealthy and it can even pass as a lipstick if you look at it from afar. I like how it feels in my hands and it is easy enough to use. Temp controls are accurate and vapor quality is amazing. What’s more, battery life is at one and a half hour, so it is pretty much decent for a portable vape.

Good value but complicated

Qwerty
I am happy with the PAX 3. We have had a good run these past few months. In my opinion, it is still one of the best portable vapes in the market today in terms of efficiency and versatility. The style, of course, is just beautiful! I like how PAX 3 made an effort to really think about users when they made this product, but I had one incident on the app that really confused me. I tinkered with it just to see what each setting did and how it affected my vaping experience, and something just went wrong with the colors and temperature display. I tried working on it more but still no progress in fixing the problem.

Celkovo 1 položiek 10 z 156

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 16

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér PAX 3 - Kompletná Sada

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *