COVID-19: Naše skladisko nie je situáciou ovplyvnené. Doba doručenia objednávok je 1 až 3 pracovné dni.

Vaporizér PAX 3 - kompletná sada

Rating:
4.35

239 € 249 € Ušetríte: 10 €

SKU
ignore-this-46
Najnovšia verzia! (2020.10)
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 500 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 500 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

PAX - Náhradné sitká
PAX - Sitká
9 € 12 €

Potrebujete náhradné sitká alebo chcete pre váš vaporizér PAX nejaké navyše? Objednajte si túto 3-dielnu sadu sitiek. Sitká slúžia na zabránenie hromadenia usadeniny vo vašom vaporizéry a musia byť pravidelne menené.

Obsahuje:

 • Sitká (3)

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizer PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

ion.

PAX - viečko na piecku
PAX - Viečko na piecku
12 € 16 €

Potrebujete nahradiť pribalené viečko alebo chcete pre váš vaporizér PAX jedno navyše? V tom prípade je toto viečko na piecku to, čo by ste si mali objednať.

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

PAX - plochý náustok
PAX - Plochý náustok
11,25 € 15 €

Potrebujete nahradiť plochý náustok pribalený k pôvodnému baleniu vaporizéra PAX alebo chcete len jeden navyše? Objednajte si toto náhradné balenie plochých náustkov.

Obsahuje:

 • Ploché náustky (2)

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

PAX - vyvýšený náustok
PAX - Vyvýšené náustky
11,25 € 15 €

Potrebujete nahradiť pribalené vyvýšené náustky alebo chcete pre svoj vaporizér PAX nejaké navyše? Objednajte si túto náhradnú sadu vyvýšených náustkov.

Obsahuje:

 • Vyvýšené náustky (2)

Odporúčané na používanie spolu s : Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

Vlastnosti

 • Vreckový
 • Rýchle nahrievanie (10-20 sekúnd)
 • Bezplatná aplikácia pre smartfón
 • Kompatibilný s bylinkami, voskom a olejom
 • Vibračná spätná väzba
 • Rýchle nabíjanie (1 hodina)
 • 10-ročná záruka

Pre koho je PAX 3 určený?

Ak hľadáte elegantný ale zároveň výkonný vaporizér, niečo, čo sa zároveň jednoducho používa ale svojim výkonom vás skutočne ohúri, PAX 3 je pre vás výbornou voľbou. Vo svojej praktickej, vreckovej schránke totiž skrýva naozaj veľkú silu a s jeho špeciálne vyvinutou aplikáciou si môžete nastaviť každý jeden aspekt vaporizácie podľa vlastných preferencií. PAX 3 vás zaručene ohromí a vďaka jeho malým rozmerom a diskrétnemu vzhľadu je skvelý aj na použitie mimo tepla vášho domova.

Rýchle nahrievanie

S dvojnásobným množstvom výhrevného výkonu ako jeho predchodca je PAX 3 schopný dosiahnuť maximálnej teploty nahriatia za vynikajúcich 10 až 20 sekúnd, podľa zvolenej teploty. Poskytuje efektívny a spoľahlivý výkon takmer okamžite, takže nebudete musieť nikdy čakať dlho pred tým, ako môžete začať vaporizovať.

Diskrétny a štýlový finiš

PAX 3 sa zmestí do väčšiny vreciek a jednoducho ho schováte do dlane ruky, čo ho robí perfektným pre používanie mimo vášho domova. Jeho elegantný matný finiš poskytuje osviežujúcu alternatívu k mnohým iným vaporizérom na trhu a podčiarkne jeho diskrétnu povahu pre umožnenie vaporizácie na miestach, kde by niečo nápadnejšie pritiahlo príliš nevyžiadanej pozornosti. Na povrchu nájdete LED indikátory, ktoré vás informujú o súčasnej teplote zariadenia a stave batérie.

Kompletná sada

Pri zakúpení kompletnej sady dostanete praktickú vložku na koncentráty, ktorá umožňuje bez problémov striedať vaporizáciu byliniek a koncentrátov. Vďaka efektívnemu výhrevnému systému je PAX 3 schopný dokonale vaporizovať oboje, bez akýchkoľvek kompromisov v kvalite alebo chuti.

V kompletnej sade je tiež zahrnuté viečko na polovičné nabitie, ktoré umožňuje nabiť do piecky polovičné množstvo byliniek a zachovať pri tom rovnakú kvalitu pary, ako by ste mohli očakávať od pevne natlačenej, plnej piecky.

Užitočné funkcie

Najmodernejšie technológie vaporizéru PAX 3 využívajú viacero senzorov pre vylepšenie zážitku z vapovania. Po úplnom nahriatí na vybranú teplotu vás krátka vibrácia upozorní, že je zariadenie pripravené začať produkovať chutnú paru.

Okrem toho zabudovaný senzor pohybu zaručuje, že je maximálna teplota produkovaná iba vtedy, keď priložíte vaporizér k perám. Po položení sa proces nahrievania spomalí, čo znamená, že plná teplota je dosahovaná iba vtedy, keď ju potrebujete, čo značne zvyšuje výdrž batérie.

Aplikácia pre smartfón

Aplikácia vytvorená k PAX 3 je užitočná funkcia, ktorá vám umožní si prispôsobiť vašu vaporizáciu na mieru bez toho, aby ste sa museli zariadenia čo i len dotknúť. Aplikácia je dostupná pre zariadenia Apple aj Android a môže byť použitá pre nastavenie presnej teploty vášho PAX 3, zmenu farby LED displeja a dokonca zamknutie zariadenia, čo zabráni náhodnému zapnutiu. Používanie tejto aplikácie je tiež úplne dobrovoľné, takže môžete vyťažiť zo svojho PAX 3 maximum aj keď smartfónu nie sú práve vaša parketa – voľba je vaša!

Upozornenie: Od novembra 2019 obmedzil Apple dostupnosť aplikáciám k vaporizérom na App Store, preto ak ste si predtým nestiahli kópiu aplikácie PAX, nebude možné váš PAX 3 ovládať pomocou iPhone zariadení. Môžete však použiť web app pre ovládanie vášho zariadenie pomocou počítača.

Záruka

Všetky vaporizéry PAX 3 predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov PAX Labs sú autentické a vzťahuje sa na nich 10-ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

Vaporizér PAX 3 - kompletná sada

Obsah

 • Vaporizér PAX 3
 • Vložka na koncentráty
 • Plochý náustok
 • Vyvýšený náustok
 • Štandardné viečko na piecku
 • Viečko na piecku na polovičné nabitie
 • Sitká (3)
 • Nabíjací kábel
 • Nabíjací dok
 • Sada na údržbu
 • Multifunkčný nástroj
 • Návod na obsluhu
Vaporizér PAX 3 - kompletná sada

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2,1 x 1,9 x 9,8 cm
Váha: 142 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 20 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3500 mAh)
Teplota: 182°C až 215°C
Výrobca: PAX Labs
Záruka: 10 rokov
Krajina výroby: Čína
You're reviewing:Vaporizér PAX 3 - kompletná sada
Rating