COVID-19: Naše skladisko nie je situáciou ovplyvnené. Doba doručenia objednávok je 1 až 3 pracovné dni.

Vaporizér PAX 3 - kompletná sada

Rating:
4.35

239 € 249 € Ušetríte: 10 €

SKU
ignore-this-46
Doprava zdarma
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 1000 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 1000 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 1000 g, 17,64 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Each BudKup 3.0 can be filled with up to 0.35 grams of herb.
BudKups 3.0 (3-pack)
18,75 € 25 €

Want to improve your vape sessions with your PAX vaporizer? Check out the new and improved BudKups 3.0. These reusable capsules can be filled with up to 0,35 grams of herbs, are constructed from medical grade stainless steel and function as both the herb container and screen at the same time. The capsules can be pre-loaded with herbs for safe transport and are easy to both insert and remove.

Not only do the BudKups 3.0 make loading quicker and keep your vape cleaner, but they also improve the heating. The high number of holes on both the base and the lid improves the airflow and increases the surface area by 170% resulting in a better vaping experience and quicker heating time.

To use the BudKups 3.0 all you have to do is fill a BudKup with your herb, remove the metal screen from your PAX oven chamber and replace it with the loaded BudKup. Now you are ready to enjoy clean and efficient vaping with your PAX!

Includes:

 • BudKups 3.0 (3)

Intended for use with: PAX 2 Vaporizer, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

PAX Viečka dostanete v dvojdielnej sade.
PAX - Viečka (2 kusy)
5,25 € 7 €

Tieto vinylové PAX Viečka od spoločnosti Delta 3D Studios majú perfektnú veľkosť na to, aby boli nasadené na obidva konce vášho vaporizéru PAX pre zakrytie pachu a ochranu proti nárazom pri jemnejších pádoch. Viečka vôbec neprekážajú pri nabíjaní, pri používaní vášho PAX vaporizéra ale byť nasadené nemôžu.

Upozorňujeme, že viečka sedia pomerne tesne a prvé nasadenie môže byť trochu zložitejšie. Vinyl sa časom trochu roztiahne (pred prvým nasadením môžete alternatívne použiť na zmäkčenie vinylu fén na vlasy). Po prvých pár týždňoch používania sa budú viečka nasadzovať aj skladať oveľa jednoduchšie. NEČISTITE izopropylovým alkoholom, nakoľko dlhodobé vystavenie môže vinyl poškodiť.

Obsahuje:

 • PAX Viečka (2)

Odporúčané na používanie spolu s: PAX 2 Vaporizer, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

Adaptér na vodnú fajku môžete čistiť horúcou vodou alebo izopropylovým alkoholom.
PAX - Adaptér na vodnú fajku
21,75 € 29 €

Chcete na váš vaporizér PAX pripojiť vodný prvok? V tom prípade si objednajte tento Adaptér na vodnú fajku od spoločnosti Delta 3D Studios, špeciálne navrhnutý tak, aby sedel do náustkov vaporizérov PAX. Tento adaptér je kompatibilný so 14 mm a 18 mm samičími prípojkami vodných prvkov.

Použitie adaptéra na vodnú fajku a pripojenie vášho PAX-u na vodný prvok podľa vášho výberu je najjednoduchší spôsob, ako značne vylepšiť váš zážitok z vapovania. Adaptér je vyrobený z odolnej silikónovej gumy a môže byť čistený horúcou vodou alebo izopropylovým alkoholom.

Odporúčané na používanie spolu s: PAX 2 Vaporizer, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

Nakladací lievik je vyrobený z plastu spoločnosťou Delta 3D Studios.
PAX - Nakladací lievik
8,25 € 11 €

Nakladací lievik na vaporizéry PAX od Delta 3D Studios umožňuje nakladanie byliniek rovno do nahrievacej komory vášho PAX vaporizéra. Nakladací lievik perfektne sedí a zaručí, že nebude rozsypaná ani štipka byliniek.

Odporúčané na používanie spolu s: PAX 2 Vaporizer, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

Udržiavajte váš vaporizér PAX v perfektnom stave s touto sadou na údržbu
PAX - Sada na údržbu
14,25 € 19 €

PAX sada na údržbu poskytuje všetko potrebné pre to, aby ste udržali váš vaporizér PAX v perfektnom stave. Použite drôtenú kefku a čističky trubičiek pre odstránenie usadených zbytkov z cestičky na paru pre udržanie vašej pary čistej a chutnej.

Obsahuje:

 • Drôtená kefka (1)
 • Čističky na trubičky (10)
 • Sitká (3)

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

PAX - Náhradné sitká
PAX - Sitká
9 € 12 €

Potrebujete náhradné sitká alebo chcete pre váš vaporizér PAX nejaké navyše? Objednajte si túto 3-dielnu sadu sitiek. Sitká slúžia na zabránenie hromadenia usadeniny vo vašom vaporizéry a musia byť pravidelne menené.

Obsahuje:

 • Sitká (3)

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizer PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

ion.

PAX - viečko na piecku
PAX - Viečko na piecku
12 € 16 €

Potrebujete nahradiť pribalené viečko alebo chcete pre váš vaporizér PAX jedno navyše? V tom prípade je toto viečko na piecku to, čo by ste si mali objednať.

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

S viečkom na piecku na polovičné nabitie pre vaporizéry PAX môžete vaporizovať menej byliniek počas jedného posedenia
PAX - Viečko na polovičné nabitie
11,25 € 15 €

Viečko na polovičné nabitie je hlbšie viečko na piecku, ktoré vám umožní na jedno posedenie vaporizovať menej byliniek. Nahrádza spodné viečko vášho zariadenia a znižuje kapacitu komory na polovicu.

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

PAX - plochý náustok
PAX - Plochý náustok
11,25 € 15 €

Potrebujete nahradiť plochý náustok pribalený k pôvodnému baleniu vaporizéra PAX alebo chcete len jeden navyše? Objednajte si toto náhradné balenie plochých náustkov.

Obsahuje:

 • Ploché náustky (2)

Odporúčané na používanie spolu s: Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

PAX - vyvýšený náustok
PAX - Vyvýšené náustky
11,25 € 15 €

Potrebujete nahradiť pribalené vyvýšené náustky alebo chcete pre svoj vaporizér PAX nejaké navyše? Objednajte si túto náhradnú sadu vyvýšených náustkov.

Obsahuje:

 • Vyvýšené náustky (2)

Odporúčané na používanie spolu s : Vaporizér PAX 2, Vaporizér PAX 3 - kompletná sada.

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia! (2021.04)
 • Vreckový
 • Rýchle nahrievanie (10-20 sekúnd)
 • Bezplatná aplikácia pre smartfón
 • Kompatibilný s bylinkami, voskom a olejom
 • Vibračná spätná väzba
 • Rýchle nabíjanie (1 hodina)
 • 10-ročná záruka

Pre koho je PAX 3 určený?

Ak hľadáte elegantný ale zároveň výkonný vaporizér, niečo, čo sa zároveň jednoducho používa ale svojim výkonom vás skutočne ohúri, PAX 3 je pre vás výbornou voľbou. Vo svojej praktickej, vreckovej schránke totiž skrýva naozaj veľkú silu a s jeho špeciálne vyvinutou aplikáciou si môžete nastaviť každý jeden aspekt vaporizácie podľa vlastných preferencií. PAX 3 vás zaručene ohromí a vďaka jeho malým rozmerom a diskrétnemu vzhľadu je skvelý aj na použitie mimo tepla vášho domova.

Rýchle nahrievanie

S dvojnásobným množstvom výhrevného výkonu ako jeho predchodca je PAX 3 schopný dosiahnuť maximálnej teploty nahriatia za vynikajúcich 10 až 20 sekúnd, podľa zvolenej teploty. Poskytuje efektívny a spoľahlivý výkon takmer okamžite, takže nebudete musieť nikdy čakať dlho pred tým, ako môžete začať vaporizovať.

Diskrétny a štýlový finiš

PAX 3 sa zmestí do väčšiny vreciek a jednoducho ho schováte do dlane ruky, čo ho robí perfektným pre používanie mimo vášho domova. Jeho elegantný matný finiš poskytuje osviežujúcu alternatívu k mnohým iným vaporizérom na trhu a podčiarkne jeho diskrétnu povahu pre umožnenie vaporizácie na miestach, kde by niečo nápadnejšie pritiahlo príliš nevyžiadanej pozornosti. Na povrchu nájdete LED indikátory, ktoré vás informujú o súčasnej teplote zariadenia a stave batérie.

Kompletná sada

Pri zakúpení kompletnej sady dostanete praktickú vložku na koncentráty, ktorá umožňuje bez problémov striedať vaporizáciu byliniek a koncentrátov. Vďaka efektívnemu výhrevnému systému je PAX 3 schopný dokonale vaporizovať oboje, bez akýchkoľvek kompromisov v kvalite alebo chuti.

V kompletnej sade je tiež zahrnuté viečko na polovičné nabitie, ktoré umožňuje nabiť do piecky polovičné množstvo byliniek a zachovať pri tom rovnakú kvalitu pary, ako by ste mohli očakávať od pevne natlačenej, plnej piecky.

Užitočné funkcie

Najmodernejšie technológie vaporizéru PAX 3 využívajú viacero senzorov pre vylepšenie zážitku z vapovania. Po úplnom nahriatí na vybranú teplotu vás krátka vibrácia upozorní, že je zariadenie pripravené začať produkovať chutnú paru.

Okrem toho zabudovaný senzor pohybu zaručuje, že je maximálna teplota produkovaná iba vtedy, keď priložíte vaporizér k perám. Po položení sa proces nahrievania spomalí, čo znamená, že plná teplota je dosahovaná iba vtedy, keď ju potrebujete, čo značne zvyšuje výdrž batérie.

Aplikácia pre smartfón

Aplikácia vytvorená k PAX 3 je užitočná funkcia, ktorá vám umožní si prispôsobiť vašu vaporizáciu na mieru bez toho, aby ste sa museli zariadenia čo i len dotknúť. Aplikácia je dostupná pre zariadenia Apple aj Android a môže byť použitá pre nastavenie presnej teploty vášho PAX 3, zmenu farby LED displeja a dokonca zamknutie zariadenia, čo zabráni náhodnému zapnutiu. Používanie tejto aplikácie je tiež úplne dobrovoľné, takže môžete vyťažiť zo svojho PAX 3 maximum aj keď smartfónu nie sú práve vaša parketa – voľba je vaša!

Upozornenie: Od novembra 2019 obmedzil Apple dostupnosť aplikáciám k vaporizérom na App Store, preto ak ste si predtým nestiahli kópiu aplikácie PAX, nebude možné váš PAX 3 ovládať pomocou iPhone zariadení. Môžete však použiť web app pre ovládanie vášho zariadenie pomocou počítača.

Záruka

Všetky vaporizéry PAX 3 predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produktov PAX Labs sú autentické a vzťahuje sa na nich 10-ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

Vaporizér PAX 3 - kompletná sada

Obsah

 • Vaporizér PAX 3
 • Vložka na koncentráty
 • Plochý náustok
 • Vyvýšený náustok
 • Štandardné viečko na piecku
 • Viečko na piecku na polovičné nabitie
 • Sitká (3)
 • Nabíjací kábel
 • Nabíjací dok
 • Sada na údržbu
 • Multifunkčný nástroj
 • Návod na obsluhu
Vaporizér PAX 3 - kompletná sada

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 2,1 × 1,9 × 9,8 cm
Váha: 142 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 20 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (3500 mAh)
Teplota: 182°C až 215°C
Výrobca: PAX Labs
Záruka: 10 rokov
Krajina výroby: Čína
Write your own review about Vaporizér PAX 3 - kompletná sada
You're reviewing:Vaporizér PAX 3 - kompletná sada
Rating