Flower Mill - Drvička Premium Edition

119 €

SKU
ignore-this-118
Doprava zdarma

Prestaňte vaše bylinky drviť na prach

Zažite nový spôsob drvenia s patentovanou drvičkou Premium Edition Grinder od Flower Mill. Drvička bylinky rozvaľká, čím ich nadrví na jemnú a nadýchanú textúru.

Ako ju používať

Jednoducho odstráňte vrchnú časť, vložte do nej bylinky a vráťte vrchnú časť späť. Jemne otáčajte vrchnou časťou za použitia rovnomerného tlaku a dávajte pozor na to, kedy sa zmení zvuk drvenia, toto totiž signalizuje jeho dokončenie. Prístup k čerstvo namletým bylinkám získate odstránením spodného uzáveru.

Hybridná konštrukcia

Užívajte si všetky výhody nerezovej ocele potravinárskej kvality (304) a ľahkého hliníka leteckej kvality (6061), ktoré spoločne poskytujú bezpečný a odolný spôsob drvenia vašich byliniek.

Namiesto drvenia na prach vaše bylinky jemne nadrobte

Vyskúšajte si na vlastnej koži mimoriadne nadýchanú štruktúru, pretože Flower Mill bylinky skôr jemne rozdrobí ako rozdrví, čím je dosiahnutý ľahší a nadýchanejší produkt. To pomáha vaporizérom dosiahnuť dôkladnejšiu extrakciu vášho materiálu vďaka tomu, že nahriaty vzduch lepšie prúdi cez bylinky.

Perfektná veľkosť

Špeciálne navrhnutý rotor spracuje bylinky na dokonalú veľkosť na vapovanie a nezanechá za sebou ani jeden kúsok bylinky, ktorý by nebol dokonale spracovaný.

Minimálna námaha

Používanie drvičky Premium Grinder je veľmi jednoduché, má totiž magnetický uzáver na hornom viečku a spodnú nádobku na zbieranie materiálu, ktorú stačí otočiť o štvrtinu, aby ste ju mohli bez námahy vybrať.

Veľká kapacita

Vďaka hlbokej komore a dizajnu bez akýchkoľvek zúbkov, ktoré by zaberali miesto, môžete v tejto 2,5" (6,35 cm) drvičke naraz spracovať až 3,5 g byliniek.

Jednoduché čistenie

Všetky diely drvičky môžu byť rozobraté pre úplný prístup a dôkladné čistenie.

Vymeniteľné sitká

Priložené stredne hrubé sitko poskytuje namleté byliny optimálnej veľkosti pre väčšinu vaporizérov, pretože zabezpečuje dostatočne malé kúsky na účinnú vaporizáciu pri zachovaní jednoduchého prietoku vzduchu.

Ak chcete viac možností, Sada sitiek (predávaná samostatne), obsahuje štyri sitká rôznych veľkostí. Jemné a super-jemné sitká sú perfektné pre maximalizáciu povrchovej plochy, čo je ideálne pre drvenie byliniek pre microdosing.