Hydrology 9 NX

Rating:
Hydrology 9 NX 4.5 5

269 € 299 € Ušetríte: 30 €

SKU
ignore-this-90
Doprava zdarma
Zobraziť viac drvičiek

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia (2024.03)
 • Štýlový dizajn z eloxovaného hliníka
 • Zabudovaná vodná filtrácia
 • Vymeniteľné nahrievacie komory na bylinky a koncentráty
 • Veľký rozsah teplotných nastavení (Bylinky: 180°C - 235°C. Koncentráty: 290°C - 410°C)
 • Magnetický USB nabíjací port
 • 1900 mAh odstrániteľná a vymeniteľná batéria
 • Priamy prístup pre jednoduché čistenie

Pre koho je Hydrology 9 NX určený?

Hydrology 9 NX je vaporizér s duálnou funkcionalitou, ktorý bol navrhnutý tak, aby bol zároveň vysoko funkčný a zábavný na používanie. Medzi nové vychytávky patria dedikované nahrievacie komory na bylinky a koncentráty, pričom každý detail bol dôkladne premyslený – od perfektne sediacich súčiastok, vyrobených z vysokokvalitných materiálov až po magnetické časti, ktoré robia napĺňanie a čistenie oveľa jednoduchším.

Ak hľadáte jeden vaporizér, ktorý zvládne všetko, od sušených byliniek po koncentráty, Hydrology 9 NX je presne to, čo potrebujete. So zabudovaným systémom na filtráciu vody a chladením, tento vaporizér vám bude poskytovť hustú a chutnú paru po celé roky.

Dizajn odolný voči rozliatiu

Hydrology 9 NX k vám dorazí už zložený, ale aj napriek tomu budete musieť odskrutkovať vrchnú časť, aby ste zariadenie naplnili vodou. Dizajn odolný voči rozliatiu zaručí, že sa voda nedostane k žiadnym elektronickým súčiastkam.

Komora na nahrievanie byliniek

Hybridná nahrievacia komora na bylinky modelu Hydrology 9 NX zaistí, že budú bylinky nahrievané rovnomerne a dôkladne. Dedikovaná komora používa technológiu duálneho nahrievania, čo znamená, že kombinuje konvekčné a kondukčné nahrievanie – toto má za následok silnú a veľmi chutnú paru pri každom jednom použití!

Komora na koncentráty

V novej, vylepšenej komore na koncentráty nájdete revolučnú nahrievaciu technológiu a môžete ju používať v kombinácii s miskou z kremenného skla alebo z keramického materiálu. Tento nahrievací systém zaručuje efektívne generovanie tepla, ktoré rovnomerne pokryje všetky časti misky, bez akýchkoľvek studených miest.

Nastaviteľný teplotný regulátor

Hydrology 9 NX zahŕňa inteligentný senzor, ktorý si udržiava prehľad o teplote v nahrievacej komore a automaticky upravuje jej úroveň, aby vám poskytol špecické nastavenia pre koncentráty aj bylinky.

Požadované teplotu môžete zmeniť otočným regulátorom, ktorý nájdete v spodnej časti Hydrology 9 NX. Zariadenie ponúka 6 rôznych nastavení teploty: 180°C až 235°C na bylinky, a 290°C až 410°C na koncentráty, ako napríklad oleje alebo vosky.

Teplotná úroveň je indikovaná farbami: modrá (najnižšia), svetlomodrá, žltá, fialová, červená a biela (najvyššia). Tento systém farebného kódovania vám pomôže jednoducho určiť, aká teplota je nastavená a zároveň zjednodušuje jej upravovanie bez toho, aby ste sa museli pozerať na displej.

Hydrology 9 NX bude udržiavať nastavenú teplotu dve minúty a následne sa prepne do stlmeného režimu až kým nebude vypnutý, alebo kým sa nevypne automaticky po 10 minútach.

Vymeniteľná batéria

Ďalšie vylepšenie v porovnaní s pôvodným Hydrology 9 je batéria, ktorá je zároveň výkonnejšia (1900 mAh) a môže byť aj vymenená. S vymeniteľnou batériou môžete predlžiť životnosť vášho zariadenia zakúpením nových batérií. Okrem toho je dobrý nápad aj kúpiť si jednu batériu navyše hneď od začiatku, hlavne ak máte v pláne si svoj 9 NX brať zo sebou na dlhé výlety bez prístupu k nabíjačke.

Počas nášho testovania sme zistili, že plne nabitá batéria je schopná zaručiť 5 až 7 použití pri vapovaní byliniek a zhruba 10 až 12 použití pri koncentrátoch.

Magnetický USB nabíjací port

V novej verzii Hydrology 9 bolo vylepšené aj nabíjanie – nabíjačka teraz obsahuje magnetické spojenie, ktoré robí zapájanie ešte jednoduchším ako doteraz. Pri zapojení na nabíjačku bude kontrolka na vašom zariadení blikať na červeno, až pokým nebude dosiahnutá plná kapacita batérie, zhruba hodinu po začatí procesu nabíjania. Farba kontrolky sa zmení na zelenú po plnom nabití, takže budete vedieť, že je zariadenie pripravené, na prvý pohľad.

Balenie zahŕňa nástroje na čistenie

Čistenie vášho vaporizéra je s vysokokvalitnými nástrojmi na čistenie, ktoré sú súčasťou pôvodného balenia, doslova hračka. Kefky umožňujú jednoduché hĺbkové čistenie všetkých súčiastok zariadenia, čo zaručí to, že bude pracovať presne ako má dlho po zakúpení!

Záruka

Všetky vaporizéry Hydrology 9 NX predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom značky Cloudious 9, sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka.

Používateľský manuál

Hydrology 9 NX

Obsah

 • Vaporizér Hydrology 9 NX
 • Silikónový obal
 • Magnetická sada na nabíjanie
 • Komora na nahrievanie byliniek
 • Komora na nahrievanie koncentrátov
 • Miska z kremenného skla
 • Keramická miska
 • Magnetický kryt náustku
 • Nástroje na miešanie
 • Nástroje na čistenie
 • Návod na použitie
Hydrology 9 NX

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 4.5 × 4.5 × 17.5 cm
Váha: 413 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 30 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (1900 mAh)
Teplota: Bylinky: 180°C - 235°C / Koncentráty: 290°C - 410°C
Výrobca: Cloudious 9
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Čína
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na Hydrology 9 NX