Reklamačný formulár

Na MagicVaporizers sa môžete na 100% spoľahnúť na to, že ak zmeníte názor, môžete nám zakúpený produkt vrátiť a vymeniť ho za iný kus alebo jednoducho dostať späť svoje peniaze, ak nám ho vrátite v rovnakom stave, v akom ste ho obdržali.

Vaporizéry predávané na MagicVaporizers majú byť používané orálne, čo znamená, že sú klasifikované ako hygienické produkty a nevzťahuje sa na nich právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy. Vaporizéry nie je možné vrátiť kvôli zdravotným reguláciám v prípade, že bolo porušené balenie alebo bol produkt otvorený, nezávisle od toho, či bol použitý, alebo nie. Pre viac informácií si prezrite Článok 16 ”Výnimky z práva na odstúpenie od kúpnej zmluvy” (e) na https://eur-lex.europa.eu

V zhrnutí funguje proces reklamácie nasledovne:

  1. V prvom rade si prečítajte naše Zásady reklamácie.
  2. Nahrajte reklamačný formulár s platnými informáciami.
  3. Pripojte fotku produktu, ktorý si prajete vrátiť, na ktorej je jasne viditeľný neporušený obal a ochranná známka.
  4. Naše reklamačné oddelenie skontroluje nahrané informácie a overí, či je reklamácia platná a v súlade s našimi zásadami reklamácie.
  5. Následne obdržíte email s pokynmi pre zaslanie zásielky.
  6. Zakúpený produkt nám zašlite späť prostredníctvom kuriérskej služby podľa vášho vlastného výberu. Odporúčame používať výlučne kuriérske služby, ktoré umožňujú sledovanie zásielky. Náklady na dopravu za vrátenie produktu nepreplácame.
  7. Po odoslaní nás upovedomte a pošlite nám sledovacie číslo zásielky (ak je k dispozícii). Toto značne urýchly proces vrátenia/reklamácie.
  8. Následne obdržíte späť vaše peniaze. Ak bola vaša objednávka zaplatená kartou alebo bankovým prevodom, počkajte zhruba 48 hodín, kým vám peniaze pristanú na účte.

Ak sa rozhodnete vrátiť časť vašej objednávky, na ktorú ste obdržali zľavu pri počiatočnom nákupe, rezervujeme si právo túto zľavu odčítať z vrátenej sumy.