COVID-19: Náš sklad nie je ovplyvnený. Dodacia lehota je 1 až 3 pracovné dni.
Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Veľkoobchod s vaporizérmi na Slovensku

MagicVaporizers Naša vízia

Naša vízia

Spoločnosť MagicVaporizers, založená v roku 2013 s podnikateľským duchom a novou víziou pre odvetvie, je teraz popredným distribútorom kvalitných vaporizérov a príslušenstva na Slovensku. Štandardom spoločnosti MagicVaporizers je poskytovať každému zákazníkovi individuálnu pozornosť a starostlivosť, maximalizovať efektivitu plnenia a ponúkať najinovatívnejšie produkty.

Spoločnosť MagicVaporizers sa stala jedným z najväčších veľkoobchodných distribútorov vaporizérov na Slovensku vďaka ponuke najnižších cien a špičkových zákazníckych služieb. Za posledných niekoľko rokov sme si vybudovali pevné vzťahy s rôznymi výrobcami. To nám umožňuje dosahovať výrazných zliav – ktoré potom prenecháme vám.

MagicVaporizers Competitive Pricing

Atraktívne ceny

Spoločnosť MagicVaporizers ponúka najlepšie značky za atraktívne ceny, ktoré inde nenájdete. My sme vaša istá voľba pre všetko okolo vaporizérov, príslušenstvo a mnoho ďalšieho. Náš tím expertov s vami bude spolupracovať, aby našiel najlepšie riešenie konkrétne pre váš obchod za naše neprekonateľné ceny.

Veľkoobchodný portál

Veľkoobchodný portál

Náš veľkoobchodný portál umožňuje objednávať kedykoľvek podľa potreby, s nepretržitým prístupom k aktuálnym veľkoobchodným cenám a histórii objednávok. Môžete tiež využiť šikovnú funkciu opakovania objednávky a mnoho ďalších.

Pokrytie celej Európy

Pokrytie celej Európy

Náš sklad v Nemecku zaisťuje pokrytie celej Európy a umožňuje rýchle plnenie objednávok a presnú dopravu do vašej predajne, aby vám okamžite pomohol k zvýšeniu tržieb. Záruka doručenia do druhého dňa platí pre takmer všetky objednávky z nášho skladu.

Výber produktov

Výber produktov

MagicVaporizers je miesto, na ktorom môžete vybaviť všetko okolo vaporizérov. Máme veľký výber vaporizérov a príslušenstva najvyššej kvality pre najrôznejšie potreby vašich zákazníkov. Pokiaľ ide o výber kvalitných produktov, množstvo a spokojnosť, môžete spoločnosti MagicVaporizers plne dôverovať.

Užitočné služby zákazníkom

Užitočné služby zákazníkom

Náš tím zákazníckych služieb je tu pre vás od pondelka do piatku 9.00–18.00 SEČ, aby vám a vášmu tímu pomohol s každou otázkou. Náš tím odborníkov na zákaznícku službu B2B pre vaporizéry ponúka expertné znalosti produktov a umožní vám venovať viac času samotnému predaju. A vďaka ťažko prekonateľným podmienkam vrátenia produktov je objednávanie na webe MagicVaporizers maximálne bez stresu a starostí.

Exkluzívne vzťahy s výrobcami

Exkluzívne vzťahy s výrobcami

Za viac ako 5 rokov v odvetví si spoločnosť MagicVaporizers vybudovala trvanlivé vzťahy s mnohými výrobcami produktov, ktorí nám umožňujú exkluzívny veľkoobchodný predaj svojich vaporizérov a dodávajú nám svoje výrobky skôr, ako je sprístupní ostatným. To nám zas umožňuje distribuovať exkluzívne produkty do vášho obchodu skôr ako komukoľvek inému.

MagicVaporizers je hlavný alebo exkluzívny distribútor mnohých špičkových značiek vaporizérov, napríklad Storz & Bickel, Magic-Flight, Boundless, DaVinci, PAX Labs a Arizer Tech. Ako autorizovaný distribútor vybavujeme a spracovávame všetky záručné výmeny pre vaporizéry a príslušenstvo, ktoré predávame.