Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér Firefly

179 €

239 € Uložiť 60 €

Firefly Vaporizer - 5 views
Vaporizér Firefly v Tmavosivom prevedení Vaporizér Firefly v Červenom prevedení Vaporizér Firefly v Striebornom prevedení Vaporizér Firefly Vaporizér Firefly - Porovnanie veľkosti Vaporizér Firefly - Zahrnuté v balení Vaporizér Firefly - 5 zobrazení
 •  

179 €

239 € Uložiť 60 €

179 €

239 € Uložiť 60 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér Firefly sme obdržali dňa 03 Mar. 2017.

3.8
Číta 4 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Vaporizér Firefly predstavuje atraktívnu kombináciu štýlového dizajnu a vynikajúceho výkonu. Zvonka vyzerá skôr ako kvalitný USB kľúč, a preto sa ľahko zmestí do vreca bundy alebo tašky bez toho, aby výrazne vyčnieval a zbytočne tak pútal pozornosť. K dispozícii je v univerzálnom tmavosivom, štýlovom striebornom a výraznom červenom prevedení, vďaka čomu si každý môže vybrať podľa svojho vkusu. Vaporizér Firefly však nie je atraktívny iba na pohľad – pôžitkom je tiež jeho používanie. Jeho jemná, no pevná konštrukcia znamená, že sa dá pohodlne držať v ruke, a to bez ohľadu na to, aké veľké máte ruky.


Všetky aspekty vaporizéra Firefly boli dôkladne premyslené tak, aby ho mohli jednoducho používať aj začiatočníci, zatiaľ čo skúsenejší používatelia ocenia úsilie, ktoré bolo vynaložené na zabezpečenie špičkovej skúsenosti s vapingom. Začiatočníci čoskoro zistia, že zahrievacia komora sa jednoducho plní a čistí. Skúsenejší používatelia si všimnú, že je vyrobená z borosilikátového skla, čím sa zabezpečuje čistota pary. Všetci používatelia budú ohromení jemnosťou zahrievacieho systému a faktom, že batéria vydrží približne 40 bohatých a uspokojivých použití.


Dostupný v Tmavosivom, Červenom a Striebornom prevedení.

Funkcie vaporizéra Firefly

 • Okamžité zahriatie
 • Štýlový a elegantný dizajn
 • Intuitívne ovládanie teploty
 • Sklenená zahrievacia komora
 • Odolná kovová konštrukcia
 • Batéria, ktorú môže vymeniť používateľ
 • Nabije sa za 45 minút

 

Vaporizér Firefly je po všetkých ohľadoch navrhnutý ako ľahko prenosné zariadenie. Stačí sa na naň krátko pozrieť a uvidíte decentné zariadenie, ktoré pripomína štýlový USB kľúč. Keď sa naň pozriete bližšie, dokážete oceniť, ako jeho klasický, no dynamický štýl je nielen vhodný na každú príležitosť – od najformálnejšej po najbežnejšiu, no je vhodný tiež k rôznym štýlom od moderného až po retro. Para, ktorú Firefly vytvára, mu tiež výrazne pridáva na štýlovosti. Vaporizér je navrhnutý tak, aby sa mohol používať skutočne pravidelne a kdekoľvek, preto je dostatočne robustný na to, aby dokázal držať krok s moderným životným štýlom. Preniesť ho môžete v ruksaku, nákupnej taške, športovej taške, no tiež vo vrecku bundy či štýlovej kabelky.

 

Príslušenstvo vaporizéra (zahrnuté)

 • Výkonná nabíjateľná lítium-iónová batéria
 • Čistiaca súprava
 • Clony
 • Nabíjačka
 • Mäkký obal
 • Používateľská príručka

 

Snažíme sa vždy zabezpečiť, aby ste mali všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli svoj nový vaporizér začať používať okamžite, keď vám ho doručíme. Súčasťou balenia je dobíjateľná lítium-iónová batéria a tiež nabíjačka. Nechýba ani mäkký obal na ochranu vášho nového vaporizéra pred poškriabaním a špinou a tiež čistiaca súprava, pretože by sme vás chceli podporiť v dobrej starostlivosti o vaše nové zariadenie. Pravidelné čistenie vášho vaporizéra pomôže hromadeniu špiny v jeho vnútri, čím pomôže zabezpečiť, že vám poskytne mnoho hodín bezproblémovej prevádzky, ako to zamýšľal jeho výrobca. Súčasťou balenia je tiež návod na používanie. Hoci sa vaporizér Firefly používa skutočne jednoducho, pred jeho prvým použitím vám odporúčame návod si prečítať, aby ste z neho vyťažili maximum.

 

Výhody využívania vaporizéra Firefly

Myslíme, že si môžeme dovoliť povedať, že vaporizér Firefly stanovuje nové štandardy vaporizácie. Ide doslova o krásny príklad toho, ako sa spájajú forma a fungovanie a ako všetky aspekty dizajnu fungujú spoločne v harmónii tak po vizuálnej stránke ako aj po stránke samotnej používateľskej skúsenosti.

Batéria zariadenia je odstrániteľná, čo je obzvlášť výhodné pre ľudí, ktorí sú pravidelne na cestách, pretože môžu mať problém nájsť príležitosť napiť vaporizér s pevnou batériou. Úplne nabitie vybitej batérie vaporizéra Firefly naviac trvá iba približne 45 minút.

 

Vaporizér Firefly – návod na použitie

Keď sa vaše zariadenie nabije, jeho naplnenie je jednoduché. Môžete použiť svoju obľúbenú aromaterapeutickú zmes v pevnej forme alebo vo forme koncentrátu, vďaka čomu máte k dispozícii flexibilné možnosti vapovania. Potom stačí počkať približne 10 sekúnd, kým sa zariadenie pripraví na použitie. Vaporizér Firefly sa zahrieva iba jednu konštantnú teplotu - približne 200 °C. Vapovanie ovplyvňujete dĺžkou potiahnutia. Kratšie potiahnutie vám poskytne ľahšiu paru, zatiaľ čo dlhšie vytvorí bohatšiu paru. Vďaka tomu je vaporizér Firefly ideálny tie v situácii, ak sa chcete podeliť, pretože každý si môže dopriať požadovanú intenzitu. Samotný zahrievací prvok je navrhnutý tak, aby zabezpečoval konštantné zahrievanie bez spálenia. Je to vytvorený z vysokokvalitnej zliatiny s cieľom zabezpečiť, aby sa zachovala jeho vysoká výkonnosť aj po opakovaných cykloch zahrievania.

 

Ak chcete do vaporizéra Firefly naplniť koncentráty, potrebujete podložky na koncentrát Firefly.

 

Záruka vaporizéra Firefly

Všetky vyporizéry značky Firefly, ktoré predáva spoločnosť MagicVaporizers, sú originálne a vzťahuje sa na ne 5-ročná obmedzená záruka od výrobcu.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Firefly
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 14 x 5 x 2 cm
Hmotnos vaporizéra 241 g
Štýl Tmavosivom, Červenom a Striebornom
Zdroj napájania Batéria
Zahrievací prvok Sklo (Prúdenie)
Spôsob presúvania pary Priamy
Krajina výroby Čína
Záruka 5 rokov

Recenzie položky Vaporizér Firefly

Priemerné hodnotenie:

3.8 Založené na 4 hodnotenia
 • 5 Star
   2
 • 4 Star
   1
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   1

Superb

Seth Rogen
Fill it up, turn on, press the heat button and inhale, it really is that simple. The vapor is so clean and pure that you don't even feel it hit the back of your throat. The Firefly is incredible.

Cool unit

Hubert
Pros: Easy to use, excellent aroma, outstanding build quiality.
Cons: Price, bowl is a bit small, battery life is short but improved with new upgraded battery..

I bought mine in the winter of '15. Battery lasted for about 40 minutes initially, but eventually that dwindles to about 25 minutes. I had to send mine in to MV for repairs (rubber gasket had come out of the chamber while replacing screen). They tested my battery and found it to be defective, so they replaced it with the new one. The replacment bettery lastst longer and seems to have more power, resulting in better vapor production. It's also built like a tank and has a nice design, very classy in an art deco kind of way. I recommend it, but make sure yours comes with the upgraded battery for best results.

Useless

Ex-user
This would not a bad device if the batteries actually delivered power to the unit to do what it is supposed to. Sadly, the batteries are terrible. They never last long, even when brand new, and two of mine have degraded after only about 15 cycles each to the point where they literally do not function long enough to let me operate the unit. Also, when they were new, a fully charged battery would lose its charge without any use over one or two days. So it was essential to charge just before use. Not very practical.

Do not buy a firefly unless you are willing to shell out for lots of replacement batteries.

i like it

Lukasz
Ordered to Poland and got product next day. Very quick delivery now I hope I made right choice chosing this vapo.
Was going to buy Pax 2 but then saw you updated website with this one so we hold thumbs :)

položiek: 4

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér Firefly

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *