Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér Fenix

69 €

99 € Ušetrite 30 €

Fenix Vaporizer
Fenix Vaporizer Fenix Vaporizer - Top Fenix Vaporizer - Size Fenix Vaporizer - Mouthpiece Fenix Vaporizer - Included
 •  
 •  
 •  
 •  

69 €

99 € Ušetrite 30 €

69 €

99 € Ušetrite 30 €


Garantujeme Vám najnovšie modely vaporizérov. Tento model Vaporizér Fenix sme obdržali dňa 11 sep. 2019.

4.4
Číta 17 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ďalšia špecialita od Weecke Technology je Fenix Vaporizer, ktorý prichádza nabitý funkciami. Stane sa tak v budúcnosti najobľúbenejším vaporizátorom do ruky spomedzi všetkých vaporizátorov. Fenix má pevnú stavbu, je elegantný, štýlový a ponúka aj napriek svojej kompaktnosti mnoho možností. Hodí sa do dlane takže je vhodný na cestovanie.


Fenix vaporizer je navrhnutý s patentovaným konvekčným systémom zahrievania, ktorý zabezpečí vynikajúce vdychovanie, aby ste si mohli svoje suché bylinky vychutnať. Vaporizátor má štyri nastavenia teploty a prehľadný LED displej, ktorý sa nachádza na hornej časti jednotky a zobrazuje teplotu, ktorú ste si vybrali. Môžete si vybrať teplotu od 170°C do 210°C. Pri vyberaní teploty vám zelené svetielko označuje teplotu 170°C, modré 180°C, fialové 190°C a červené 210°C. Stojí vás to len jeden dotyk na tlačítku, ktorým si nastavíte vašu obľúbenú teplotu, a následne sa jednotka za 30 sekúnd nahreje. Užiť si môžete tiež inteligentný identifikačný modul vaporizéra Fenix, ktorý vám umožní vybrať si medzi dvoma režimami a získať tak požadovanú chuť a hustotu pary pri vaporizácii. Režim Soft ponúka viac chuti a režim Enhanced zase hustejšiu paru.


Vaporizátor je k dispozícii v čiernej farbe.

Najdôležitejšie funkcie

Fenix prichádza s množstvom funkcií, ktoré vám umožnia vychutnať si vdychovanie a špičkový výkon. Patria medzi ne:

 • Paralelná konvekčná technológia
 • Prémiová komora so vzduchovou ohrievacou (konvekčnou) technológiou
 • Inteligentný identifikačný modul (okamžitá para)
 • Inteligentná ochrana nehorľavého snímača
 • Rozmer: 11,0 x 2,8 x 5,8 cm
 • 4 možnosti nastavenia výšky teploty
 • Doba nahriatia: 20 – 30 sekúnd
 • 5-minutové bezpečnostné auto vypnutie
 • 2 inhalačné režimy: Enhance a Soft
 • Bezpečnostná ochrana: ochrana proti zaťaženiu, ochrana proti nadmernému prúdeniu/skratu, ochrana pred prehriatím, ochrana proti vysokému prúdu, ochrana proti chybe snímača
 • Kapacita batérie: 2200mAh
 • Typ batérie: LG lítiová batéria triedy A

 

Čo sa dá nemilovať na prenosnom vaporizátore, ktorý má veľkú komoru na bylinky, zahraje sa za pár sekúnd, umožní vám vyberať si zo štyroch nastavení teploty a dodávame ho s kapsľou vosku, aby ste si ho mohli ešte viac užiť?

 

Fénix vám všetko toto ponúka. Ponúka vám dokonca viac. Je to vaporizátor vreckovej veľkosti od Weecke Technology, ktorý môžete so sebou nosiť všade, kam idete. Fenix je elegantný, štýlový, všestranný a nie je drahý. Používa patentovaný konvekčný zahrievací systém, ktorý vám umožní vychutnať si vdychovanie suchých byliniek čo najefektívnejšie. Plne izolovaná vzduchová cesta vpúšťa vzduch priamo do komory, takže sa rýchlo zahreje a vytvorí čisté chute za veľmi krátky čas. Trvá len 20 až 30 sekúnd, kým sa Fenix zahreje. 

 

Balenie obsahuje

 • Náustok
 • Nádobku na vosk a olej
 • Čistiacu kefku
 • Nástroj na použitie vosku
 • USB nabíjačku
 • Sitká a silikónové krúžky

 

Nastavenia teploty

Ako sme už spomenuli, Fenix má štyri nastavenia teploty, z ktorých si môžete vyberať. Na vrchu vaporizačnej jednotky nájdete jasné LED svetlo, ktoré zobrazuje vami vybrané nastavenia teploty. Každé nastavenie má inú farbu.

 

 • Zelená: 170°C
 • Modrá: 180°C
 • Fialová: 190°C
 • Červená: 210°C

 

Ak chcete Fenix Vaporizer vypnúť alebo zapnúť, potrebujete rýchlo stlačiť multifunkčné tlačítko 5-krát za sebou počas 2 sekúnd. Tlačítko sa nachádza na boku jednotky. LED svetlo trikrát blikne a potom sa Fenix zahreje na teplotu, ktorú ste na ňom naposledy nastavili. Ak chcete teplotu zmeniť, rýchlo stlačte multifunkčné tlačítko 2-krát. Fenix sa následne prepne na nasledujúci vyšší teplotný stupeň a vráti sa späť na najnižšiu teplotnú úroveň. 

 

Režimy ohrievania

Fenix Vaporizer má dva režimy ohrievania/inhalácie - režim Enhance a Soft. Rýchlosť, akou bliká svetlo keď je aktivovaný režim vám umožní rozlíšiť, aký režim je vybratý. Pri režime Soft LED bliká pomaly a pri Enhanced režime bliká rýchlejšie.

 

Veľká komora na bylinky z nerezovej ocele je umiestnená pod vyberateľným náustkom a zmestia sa do nej až 0,3 gramy sušených byliniek. Nahreje sa za pár sekúnd. Jediným negatívom Fenix Vaporizer je, že LED svetlo nie je cez deň dostatočne viditeľné. 

 

Prispôsobivosť

Fenix vaporizátor je dodávaný s kapsľou na koncentrát, čo znamená, že zariadenie sa dá použiť aj so suchými bylinkami aj s koncentrátmi. Takto si môžete užiť aromatické zmesi/príchute aj z iných materiálov.

 

Náustok pre Fenix Vaporizer je odolný vysokým teplotám. Nezmäkne ani vtedy, keď sa zahreje na najvyššiu teplotu. Jednotka má zabudovanú batériu a nabíja sa cez mikro-USB. Fenix je v rámci svojej triedy vynikajúcou voľbou. Je kompaktný, ľahučký, ľahko sa prenáša, má dlhú životnosť batérie a je dobre izolovaný.

 

Záruka

Všetky Fenix vaporizátory predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 2-ročnú záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Weecke
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 2,8 x 5,8 x 11,1 cm
Hmotnos vaporizéra 134,5 g
Štýl Black
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic heating element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years

Recenzie položky Vaporizér Fenix

Priemerné hodnotenie:

4.4 Založené na 17 hodnotenia
 • 5 Star
   11
 • 4 Star
   3
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   1
 • 1 Star
   0

Very pleasant

ΚΩΣΤΑΣ
Another level of vaporizer. It worth the money

Overall, I am very satisfied with the product and will definitely recommend it!

Jack Herer
First look, I love the build and the style. It is compact and sleek and very handy, fits easily in the palm of your hand just like when you are holding a phone. Great for vaping with dry herbs and also produces voluminous clouds. Vapor quality is excellent and thickness is great, provides for a different level of vaping experience. You can adjust the mode (use the enhanced mode) to get the vapor thickness of your liking. I use the soft mode to get more flavor. The Fenix is relatively cheaper but definitely a quality product.

Five starts for versatility, portability, and quality.

Ninja Tom
This is my new favorite travel companion. Perfect for stealthy vaping and fits perfectly at the palm of your hand for convenience. To those looking for portable and discreet vapes that are also budget friendly, this is the product for you. I loved my Fenix because it gets the job done anywhere! I use it for solo sessions so no problems with the battery. I stopped smoking so I get my usual blessings from this vape, really effective and also efficient. Also props for the makers for making a vape that allows the use of dry herbs and concentrates.

Unremarkable

Regyman
It is not excellent, but good enough considering the price. It is not good for group sessions, battery dies out before we can fully enjoy vaping. Maybe if you wanted something for solo use. Also not thrilled about the non-replaceable battery. They should make an upgrade already because mine takes an hour or so to fully charge and I cannot use the vape in that given time. Has four temperature settings that I always get confused about because it shows up also in four different colors. Maybe just show the number? Anyway, the product is average, not quite a remarkable vaporizers. Has many improvements that can be done to make it better.

Fenix is good and is fairly priced

Olof
Not too heavy on the pocket and affordable with great performance. My only issue with it is that the battery drains too much when you use it in group sessions, so that is definitely a let down. But no worries, definitely not a deterrent to buying this otherwise amazing product. Love, love the Fenix and would highly recommend it to those looking for a budget vaporizer that doesn’t lose in quality and performance. All other aspects including the portability, ease-of-use and vapor quality are all five out of five. No regrets in buying this.

I recommend this product

NPC
Fast heating, just 30 seconds or so. Also fast charging so I can get back to vaping again in just around 30 minutes. The Fenix does not overcharge and overheat because it has certain protection features which is very useful to make the product last longer. This assures me that I bought a quality product that is built to last. Also meets all my vaping needs in terms of vapor quality, cloud production, portability, and ease of use. This is also easy to clean so I don’t have to spend too much time on its maintenance.

Excellent product

Purple Cat
The Fenix is great, loved it. Efficient enough and looks very smart and slim. Also produces rich clouds that is consistent throughout the temperature settings. Has around 4 temperature settings corresponding to a certain color, something you’ll get used to eventually. The flavor is also very good, especially as I turn the temp higher. For me the temp levels definitely affect the flavor so I commonly use it at 210 celsius. Also battery life is very good for me and charging time doesn’t take long, maybe around 40 minutes to get to a full charge.

Good quality build

Objectless
Fenix is a budget vaporizer that does not miss out on quality! I purchased it and service was great, arrived two business days after my online order. Was convinced because it looks very sleek and modern and has safety protection features that I need. I tend to overcharge the vapes that I used before, so the vape’s feature which prevents it from overcharging suits my needs very well. Also has overheat protection which I found the second most useful since I use the unit at its highest temp to get more thickness and flavor from the herbs. Love the product!

Does the job

Trambo
The Fenix is portable, efficient, convenient and versatile. I use it for both dry herbs and concentrates, and it works just fine. I get cool draws from this vape and vapor quality is definitely above average. Charging is also very fast, though it would be recommended for the manufacturers to allow for a replaceable battery in the future. Not much of an issue though because the battery gets charged for just around 30 minutes and you are ready to use it again. Has various safety protection features which includes protection from overheat, which is the common problem vape users encounter so this feature is really helpful.

Cheap, good vape.

moos
If you want a cheaper vaporizer which gets the job done, go with Fenix. I purchase this product and have no regrets. It is easy to set up and very easy to use. I recommend not packing the herbs too tightly in the chamber for better air flow. The vapor quality is also good and is perfect for solo use. Get a different vaporizer if you are looking to have group sessions because the Fenix works well with solo sessions. It is also very portable and stylish, easily one of the best-looking vapes in the market. Also sits right on the budget so you don’t have to spend so much and still get quality.

Celkovo 1 položiek 10 z 17

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér Fenix

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *