Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vaporizér Fenix

85 €

99 € Ušetrite 14 €

Fenix Vaporizer
Fenix Vaporizer Fenix Vaporizer - Top Fenix Vaporizer - Size Fenix Vaporizer - Mouthpiece Fenix Vaporizer - Included

85 €

99 € Ušetrite 14 €

Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...

85 €

99 € Ušetrite 14 €

4.3
Číta 6 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Ďalšia špecialita od Weecke Technology je Fenix Vaporizer, ktorý prichádza nabitý funkciami. Stane sa tak v budúcnosti najobľúbenejším vaporizátorom do ruky spomedzi všetkých vaporizátorov. Fenix má pevnú stavbu, je elegantný, štýlový a ponúka aj napriek svojej kompaktnosti mnoho možností. Hodí sa do dlane takže je vhodný na cestovanie.


Fenix vaporizer je navrhnutý s patentovaným konvekčným systémom zahrievania, ktorý zabezpečí vynikajúce vdychovanie, aby ste si mohli svoje suché bylinky vychutnať. Vaporizátor má štyri nastavenia teploty a prehľadný LED displej, ktorý sa nachádza na hornej časti jednotky a zobrazuje teplotu, ktorú ste si vybrali. Môžete si vybrať teplotu od 170°C do 210°C. Pri vyberaní teploty vám zelené svetielko označuje teplotu 170°C, modré 180°C, fialové 190°C a červené 210°C. Stojí vás to len jeden dotyk na tlačítku, ktorým si nastavíte vašu obľúbenú teplotu, a následne sa jednotka za 30 sekúnd nahreje. Užiť si môžete tiež inteligentný identifikačný modul vaporizéra Fenix, ktorý vám umožní vybrať si medzi dvoma režimami a získať tak požadovanú chuť a hustotu pary pri vaporizácii. Režim Soft ponúka viac chuti a režim Enhanced zase hustejšiu paru.


Vaporizátor je k dispozícii v čiernej farbe.

Najdôležitejšie funkcie

Fenix prichádza s množstvom funkcií, ktoré vám umožnia vychutnať si vdychovanie a špičkový výkon. Patria medzi ne:

 • Paralelná konvekčná technológia
 • Prémiová komora so vzduchovou ohrievacou (konvekčnou) technológiou
 • Inteligentný identifikačný modul (okamžitá para)
 • Inteligentná ochrana nehorľavého snímača
 • Rozmer: 11,0 x 2,8 x 5,8 cm
 • 4 možnosti nastavenia výšky teploty
 • Doba nahriatia: 20 – 30 sekúnd
 • 5-minutové bezpečnostné auto vypnutie
 • 2 inhalačné režimy: Enhance a Soft
 • Bezpečnostná ochrana: ochrana proti zaťaženiu, ochrana proti nadmernému prúdeniu/skratu, ochrana pred prehriatím, ochrana proti vysokému prúdu, ochrana proti chybe snímača
 • Kapacita batérie: 2200mAh
 • Typ batérie: LG lítiová batéria triedy A

 

Čo sa dá nemilovať na prenosnom vaporizátore, ktorý má veľkú komoru na bylinky, zahraje sa za pár sekúnd, umožní vám vyberať si zo štyroch nastavení teploty a dodávame ho s kapsľou vosku, aby ste si ho mohli ešte viac užiť?

 

Fénix vám všetko toto ponúka. Ponúka vám dokonca viac. Je to vaporizátor vreckovej veľkosti od Weecke Technology, ktorý môžete so sebou nosiť všade, kam idete. Fenix je elegantný, štýlový, všestranný a nie je drahý. Používa patentovaný konvekčný zahrievací systém, ktorý vám umožní vychutnať si vdychovanie suchých byliniek čo najefektívnejšie. Plne izolovaná vzduchová cesta vpúšťa vzduch priamo do komory, takže sa rýchlo zahreje a vytvorí čisté chute za veľmi krátky čas. Trvá len 20 až 30 sekúnd, kým sa Fenix zahreje. 

 

Balenie obsahuje

 • Náustok
 • Nádobku na vosk a olej
 • Čistiacu kefku
 • Nástroj na použitie vosku
 • USB nabíjačku
 • Sitká a silikónové krúžky

 

Nastavenia teploty

Ako sme už spomenuli, Fenix má štyri nastavenia teploty, z ktorých si môžete vyberať. Na vrchu vaporizačnej jednotky nájdete jasné LED svetlo, ktoré zobrazuje vami vybrané nastavenia teploty. Každé nastavenie má inú farbu.

 

 • Zelená: 170°C
 • Modrá: 180°C
 • Fialová: 190°C
 • Červená: 210°C

 

Ak chcete Fenix Vaporizer vypnúť alebo zapnúť, potrebujete rýchlo stlačiť multifunkčné tlačítko 5-krát za sebou počas 2 sekúnd. Tlačítko sa nachádza na boku jednotky. LED svetlo trikrát blikne a potom sa Fenix zahreje na teplotu, ktorú ste na ňom naposledy nastavili. Ak chcete teplotu zmeniť, rýchlo stlačte multifunkčné tlačítko 2-krát. Fenix sa následne prepne na nasledujúci vyšší teplotný stupeň a vráti sa späť na najnižšiu teplotnú úroveň. 

 

Režimy ohrievania

Fenix Vaporizer má dva režimy ohrievania/inhalácie - režim Enhance a Soft. Rýchlosť, akou bliká svetlo keď je aktivovaný režim vám umožní rozlíšiť, aký režim je vybratý. Pri režime Soft LED bliká pomaly a pri Enhanced režime bliká rýchlejšie.

 

Veľká komora na bylinky z nerezovej ocele je umiestnená pod vyberateľným náustkom a zmestia sa do nej až tri gramy sušených byliniek. Nahreje sa za pár sekúnd. Jediným negatívom Fenix Vaporizer je, že LED svetlo nie je cez deň dostatočne viditeľné. 

 

Prispôsobivosť

Fenix vaporizátor je dodávaný s kapsľou na koncentrát, čo znamená, že zariadenie sa dá použiť aj so suchými bylinkami aj s koncentrátmi. Takto si môžete užiť aromatické zmesi/príchute aj z iných materiálov.

 

Náustok pre Fenix Vaporizer je odolný vysokým teplotám. Nezmäkne ani vtedy, keď sa zahreje na najvyššiu teplotu. Jednotka má zabudovanú batériu a nabíja sa cez mikro-USB. Fenix je v rámci svojej triedy vynikajúcou voľbou. Je kompaktný, ľahučký, ľahko sa prenáša, má dlhú životnosť batérie a je dobre izolovaný.

 

Záruka

Všetky Fenix vaporizátory predávané MagicVaporizers sú úplne autentické a majú 2-ročnú záruku.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Weecke
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 2,8 x 5,8 x 11,1 cm
Hmotnos vaporizéra 134,5 g
Štýl Black
Zdroj napájania Battery
Zahrievací prvok Ceramic heating element
Spôsob presúvania pary Direct
Krajina výroby China
Záruka 2 years

Recenzie položky Vaporizér Fenix

Priemerné hodnotenie:

4.3 Založené na 6 hodnotenia
 • 5 Star
   4
 • 4 Star
   0
 • 3 Star
   2
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

Excellent budget vaporizer.

Michal
Just to clarify, "Enhanced Mode" adds 5 degrees Celsius to whatever setting you're using.
The chamber holds 0.2g of material when you pack it loosely and 0.35g if you pack it very tightly (not recommended for convection vaporizers).
The vaporizer is very nice overall and provides above average quality vapor. It's easy to set up and use. Great value for money in my opinion. Battery life is good for solo use but heavily lacking for group sessions - if the manufacturer was to feature a removable battery in the next revision, it would make for a much more versatile product.

Good solo vape for on-the-go vaping.

Michal
Exceptional value, however the battery capacity is way too low for a group sesh. Otherwise it does its job perfectly. I wish it came with the glass mouthpiece tip which can be found on the Puri5 Titanic 2.

Versatality takes it all

Aran1986
Not all the vaporizer in this range allows usage of dry as well as concentrate but this one does. The mouth piece doesn’t soften up at its highest temperature and at the user end cool air is received. The LED indicators are good to examine the temperature and set then according to the need. The charging us quick and the battery lasts long. The safety protection is one of the bonus features of this product. It never overcharges or over discharges. A good product to buy from MagicVaporizers.

Warms up really quick

Sampeatent65
The vaporizer is very inexpensive with all these functionalities and included accessories. It warms us quickly and doesn’t let you wait for long. The herbs flavours are absorbed well in the vapours. It looks stylish and is also very sleek. The 4 presents of temperature are easy to observe with that LED display unit as the colour changes with each temperature setting. Easy to use and maintain and a good battery life too. I will recommend it if you don’t want to invest too much money. Its best in class vaporiser.

Best for steathy vaping

Hyped
Have been using vaporizers for 2 years now. Always wanted a potable and stealthy vape, and my prayers were answered in the form of this vaporizer. This sleek and stylish vaporizer has given me a new out worldly scope to vape and chill. I can go out and carry this along with be as the battery is giving me good backup. It also doesn’t cost more so even if you are using a heavy duty vaporizer, you can get this one for on the go experience. Its surely recommended by me.

Full marks for portability

Gregori
Portability is one of the major issues when people are buying products now-a-days. But this vaporizer is so portable that I can give it 10 on 10 for portability. The LED indicators are precise as per the pre-set temperatures. Its sleek, light weight and has a good battery life and the silicone mouthpiece has a good insulation to heat. It heats up quickly to deliver good flavoured and dense vapours in a matter of seconds. I like the fact that is inexpensive too. A good product worth buying.

položiek: 6

na stránku

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vaporizér Fenix

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *