Vapman Vaporizer

Rating:
Vapman Vaporizer 5 5

173 €

SKU
ignore-this-101
Doprava zdarma
Kit:
Zobraziť viac drvičiek
Zobraziť viac doplnkov

Vlastnosti

 • Najnovšia verzia (2023.05)
 • Vyrobený z talianskeho olivového dreva
 • Žiadne káble alebo batérie – nahrievanie pomocou zapaľovača
 • Nahrievacia komora z pozlátenej medi
 • Ochranný minerálny povlak (iba verzia Classic)
 • Výber z rôznych typov náustkov
 • Jednoduché používanie – para už za 30 sekúnd
 • Unikátny tvar misky pre rovnomerné rozloženie teploty
 • Priateľský k životnému prostrediu

Pre koho je vaporizér Vapman určený?

Vapman spája všetky prvky tradičnej talianskej remeselnej výroby s moderným švajčiarskym dizajnom. Exteriér vyrobený z olivového dreva je oslňujuco krásny a vďaka dômyselnému spracovaniu je zariadenie extrémne efektívne a jednoduché na použitie.

Nakoľko ide o manuálne nahrievaný vaporizér, všetko čo potrebujete je Vapman, zapaľovač a bylinky. Toto z neho robí perfektnú voľbu na outdoorové aktivity, obzvlášť na turistiku. Ak hľadáte všestranný a praktický vaporizér, ktorý si môžete zobrať zo sebou a používať kdekoľvek, bez akýchkoľvek batérii a káblov, vaporizér Vapman je perfektná voľba pre vás.

Aký je rozdiel medzi Vapman Classic a Vapman Pure?

Vapman Classic je vybavený špeciálnym povlakom z prírodnej sľudy, zdravotne nezávadného minerálu, ktorý je už roky využívaný v potravinárstve a varení a pôsobí ako teplotný deflektor – odráža teplotu z vnútra zariadenia a zabraňuje karbonizácii dreva. Povrchová vrstva zvyšuje efektivitu a udrží váš Vapman taký krásny, ako v deň, kedy ste ho rozbalili.

Pozlátená medená nahrievacia komora

Pozlátená medená nahrievacia komora je perfektne tvarovaná, čo vedie k excelentnému rozloženiu teploty a rapídnej, rovnomernej vaporizácii. . Zabudované mosadzné trysky nahrievacej komory zabraňujú vdychovaniu butánového plynu a zároveň privádzajú čerstvý vzduch do komory.

Vyrobený z talianskeho olivového dreva

Úchytný krúžok, ktorý slúži ako kryt nahrievacej komory je vyrobený z olivového dreve, environmentálne vhodného materiálu, pochádzajúceho z Talianska, kde je Vapman vyrábaný. Drevo bolo vybrané ako perfektný materiál pre výrobu, pretože absorbuje teplotu, nepredstavuje žiadne riziko a okrem toho je tiež environmentálne udržateľné a krásne!

Elegantný dizajn zaručuje bezpečné používanie a pohodlné narábanie – môžete sa tak sústrediť na hlboké nádychy bez toho, aby ste sa báli popálenia na horúcom kovu alebo plastových komponentoch.

Nastaviteľná hustota pary

Stredový diel, ktorý je umiestnený na vrch nahrievacej komory a je na ňu nasadený náustok, je tiež vyrobený z olivového dreva a má tri optimálne rozmiestnené otvory, ktoré poskytujú zariadeniu čerstvý vzduch. Pre ešte hustejšie oblaky pary zakryte jeden alebo viac otvorov prstom.

Sitko a tepelný ochranný krúžok sú pod stredovým dielom a možno ich ľahko vybrať pre hĺbkové čistenie.

Možnosť výberu náustkov

Pri kúpe Vapmana si tiež môžete vybrať náustok. Tu je 5 materiálov, z ktorých si môžete vybrať:

P.O.M plast

P.O.M plast je dlhodobo obľúbenou voľbou nadšených vaperov, ktorý si chcu užívať ich hobby bez toho, aby sa museli báť rozbitého skla alebo iného krehkého materiálu, z ktorých sú náustky typicky vyrábané. S jeho odolnosťou, jednoduchým čistením a schopnosťou odolať vysokým teplotám – až do 120°C, si môžete byť istí, že váš náustok ustojí test času.

Inox

Inox je prémiová nehrdzavejúca ocel s excelentným finišom. Tento náustok prešiel pre výrobe viacerými krokmi pre dosiahnutie vysokej kvality, ktorá umožňuje optimálne čistenie a maximálnu hygienu pre používateľov, ktorí chcú to najlepšie z obidvoch svetov: jednoduché čistenie bez kompromisov na kvalite!

Olivové drevo

Drevo nie je vynikajúci materiál iba pre úchop a stredový diel, je tiež vynikajúcou voľbou pre náustok. Náustok z olivového dreva oslní jeho ľahkou váhou, ktorá umožňuje jednoduchú konzumáciu pary z vášho Vapmana a zároveň zaručí zážitok z vynikajúcej chute!

Titán

Kráľ kovov, titán, je odolný a ľahký zároveň. Umiestňuje sa na popredných priečkach z hľadiska hygieny a uspokojivý je aj po všetkých ostatných dôležitých stránkach. V plnej kráse vynikne prostredníctvom optimálnej povrchovej úprave, ktorá dokonale ladí s dizajnom Vapmana.

Ručne vyrobené borosilikátové sklo

Borosilikátové sklo je veľmi hygienický materiál, ktorý neobsahuje žiadne zdravotne závadné chemikálie a nezanecháva žiadnu pachuť. Sklo sa nesfarbí ani neabsorbuje pachy a je 100% recyklovateľné! Dlhší prietok vzduchu a chladivé vlastnosi materiálu znamenajú, že vaša para bude ešte jemnejšia a chladnejšia.

Náustok z borosilikátového skla nie je súčasťou žiadnej sady a musí byť objednaný samostatne.

Ako sa Vapman používa

 1. Otočte hornú časť proti smeru hodinových ručičiek pre získanie prístupu do komory.
 2. Naplňte komoru bylinkami (pomocou plniaceho lievika alebo bez neho).
 3. Nainštalujte vrchnú časť späť na zariadenie.
 4. Otočte Vapman bokom a použite zapaľovač pre nahriatie zlatej nahrievacej komory.
 5. Po pár sekundách ho otočte späť do vzpriamenej polohy a užívajte si paru inhaláciou z náustku.

Keď sa všetka chuť stratí, môžete skontrolovať stav byliniek. Keď sa bylinky sfarbia do tmavohnedej farby a ich vôňa obsahuje prvky hrdze, už neobsahujú žiadne ďalšie aktívne zložky a môžu byť odstránené.

Priateľský voči životnému prostrediu

Nakoľko Vapman používa na nahrievanie iba zapaľovač, neobsahuje žiadne elektrické komponenty ani batérie, čo znamená, že je priateľský voči životnému prostrediu! Okrem toho môžu byť všetky časti Vapmana jednoducho nahradené, takže vám, pri správnej starostlivosti, vydrží v podstate navždy.

Záruka

Všetky vaporizéry Vapman predávané spoločnosťou MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom produkov značky Vapman sú plne autentické a vzťahuje sa na nich 2-ročná záruka, obmedzená na bežné používanie.

Vapman Vaporizer

Obsah

 • Vaporizér Vapman
 • Náustok [P.O.M, Inox, drevo alebo titán]
 • Lievik na plnenie
 • Púzdro z konopného materiálu
 • Zapaľovač
 • Kefka na čistenie
 • Šrobovák
 • Drevená krabička
 • Návod na použitie
Vapman Vaporizer

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 6.2 × 6.2 × 4.1 cm
Váha: 20 g
Nahrievanie: Kondukcia
Čas nahrievania: 5 až 30 sekúnd
Zdroj energie: Zapaľovač
Výrobca: Vapman
Záruka: 2 roky
Krajina výroby: Taliansko
Načítávanie...
Napíšte vlastnú recenziu na Vapman Vaporizer