Najnižšie ceny
Doručenie na ïalší deò
Autorizovaný distribútor
Bezplatné doručenie vaporizérov

Vapir Prima

145 €

225 € Ušetrite 80 €

Vapir Prima Vaporizer - Available Colours
Vaporizér Vapir Prima v oranžovom prevedení Vaporizér Vapir Prima - Nabíjačka batérie Vaporizér Vapir Prima - V krabici Vaporizér Vapir Prima - Vertical Vaporizér Vapir Prima - Dostupné farby Vaporizér Vapir Prima v Čiernom prevedení Vaporizér Vapir Prima v Modrom prevedení Vaporizér Vapir Prima v Striebornom prevedení

145 €

225 € Ušetrite 80 €

Upozorniť ma, keď bude tento produkt znova skladom
Načítava sa...

145 €

225 € Ušetrite 80 €

4.6
Číta 11 Recenzia(e) | Napíšte recenziu

Vaporizér Vapir Prima je zrejme najštýlovejší vaporizér, ktorý je momentálne k dispozícii. Na prvý pohľad si možno pomyslíte, že ide skôr o flakón od kvalitného parfumu, no v skutočnosti ide o zariadenie poskytujúce účinný a pohodlný spôsob, ako si užívať vašu obľúbenú aromaterapeutickú zmes. Je dostupný v pútavých, módnych farbách – v modrej a oranžovej alebo v elegantnejších odtieňoch sivej a čiernej. Vaporizér Prima má obrúsené hliníkové telo, ktoré je krásne a zároveň robustné. Jeho kompaktné rozmery a nízka váha znamenajú, že je možné ľahko ho zmestiť do vrecka alebo tašky a pri používaní ho môžete pohodlne držať v ruke. 

Vaporizér Vapir  taktiež ponúka vysoký výkon. Celé zariadenie bolo navrhnuté s ohľadom na jeho špeciálnu zahrievaciu komoru, ktorá ohrieva cirkulujúci vzduch skôr, než sa dotkne aromaterapeutickej zmesi. Táto technológia je vytvorená tak, aby poskytovala výnimočne bohatú a uspokojivú paru, ktorá je následne prenášaná prostredníctvom oceľovej trubice, aby sa zabezpečilo, že sa k vám dostane v dokonalom stave. Batéria (zahrnutá) vydrží približne hodinu nepretržitého používania alebo približne 10 použití po dobu 5 minút. Je vymeniteľná a funguje na princípe „nabi a vymeň“, takže vapovanie nemusíte zbytočne prerušovať.


Dostupné v Čiernom, Striebornom, Oranžovom a Modrom prevedení.

Vlastnosti

 • Elegantný dizajn
 • Odnímateľné diely
 • Možnosť použiť lepkavé koncentráty
 • 4 nastavenia teploty
 • Rýchle zahriatie
 • Odnímateľná batéria

 

Na každý vaporizér značky Vapir sa vzťahuje záruka kvality značky s dlhou históriou. Vaporizér Vapir Prima je verný svojim predchodcom a je rovnako vyrobený z najkvalitnejších dielov – od jeho brúseného hliníkového tela až po výkonnú batériu. Najnovší vaporizér Prima je výsledkom mnohých rokov skúseností, ktoré spoločnosti Vapir poskytli jasné pochopenie toho, čo používatelia od vaporizéra očakávajú a ako to zabezpečiť.

 

Odborníci na vaping ocenia skutočnosť, že vaporizér Vapir Prima využíva jedinečný dizajn zahrievacej komory, ktorá zahrieva vzduch ešte skôr, než príde do kontaktu s požadovanou aromaterapeutickou zmesou. Noví používatelia s radosťou zistia, ako je jednoduché naplnenie zahrievacej komory a používanie ovládania zahrievania, ktoré umožňuje vybrať požadovanú teplotu vaporizéra Vapir. Používatelia, ktorí chcú prenosné riešenie, pretože sú neustále na cestách, zrejme ocenia spôsob, akým je možné vaporizér Prima naplniť vopred a následne ho bezpečne prenášať vo vrecku bez rizika úniku náplne (a bez jeho viditeľnosti vo vrecku).

 

Príslušenstvo (zahrnuté)

 • Nabíjačka batérie
 • Napájací kábel
 • Napájanie
 • Objímka na veko
 • Čistiaci nástroj
 • Čistiaca kefka
 • 2x pletivové sitká
 • 2x clony veka
 • Naberačka
 • Návod na použitie

 

Vaporizátor Vapir Prima so sebou prináša všetko, čo budete potrebovať na začatie vapovania. Príslušenstvu je venovaná rovnaká pozornosť ako samotnému vaporizéru. Odporúčame vám začať prečítaním návodu na použitie, ktorý je ľahko zrozumiteľný. Prevedie vás procesom zapojenia batérie, poskytne vám rady týkajúce sa prvého naplnenia a tiež výberu aromatických zmesí. K dispozícii je tiež naberačka, ktorá umožňuje vaporizér naplniť ešte jednoduchšie. Po dokončení používania môžete vďaka čistiacemu nástroju a kefke vaporizér celkom jednoducho vyčistiť a to tiež vďaka tomu, že trubica na paru je odnímateľná. Pletivové sitká a clony veka navyše zabezpečujú, že budete mať v prípade straty v zásobe náhradu, zatiaľ čo objímka veka vám pomôže vaporizér ochrániť pred poškriabaním, aby vyzerali vždy tak dobre, ako keď ste si ho zakúpili.

 

Výhody využívania vaporizéra Vapir Prima

Niektoré vaporizéry pristupujú k výrazu „prenosný“ dosť voľne, no vaporizér Vapir Prima je skutočne taký malý a ľahký, že ho nielenže dokážete držať v jednej ruke, no môžete si ho tiež pohodlne odložiť do vrecka či bezpečne uložiť dokonca aj v malej izbe alebo malom byte. Ďalšou výhodou jedinečnej zahrievacej komory je to, že vytvára skvelý tok vzduchu, čo znamená, že toto zariadenie spája maximálnu arómu s minimálnym zápachom. To môže byť užitočné, keď nechcete prekážať ľuďom, ktorí nevapujú (alebo napríklad preferujú iné arómy).

 

Ako ho používať

Keď budete mať vaporizér plne nabitý a naplnený, stačí na jeho spustenie a výber teploty jedno stlačenie tlačidla. LED svetielka používateľa informujú o tom, čo zariadenie robí a kedy je pripravené na použitie.

 

Nastavenie teploty

 • Úroveň 1: 176°C ~ 182°C
 • Úroveň 2: 185°C ~ 190°C
 • Úroveň 3: 193°C ~ 198°C
 • Úroveň 4: 198°C ~ 205°C

 

Vapir je úprimný v tom, že je veľmi náročné zaručiť presné nastavenie teploty a radšej preto poskytuje orientačné teploty. Prepínať sa medzi jednotlivými úrovňami môžete jednoducho pomocou jedného tlačidla.

 

Záruka

Všetky vaporizéry Vapir Prima, ktoré predáva spoločnosť MagicVaporizers, sú celkom originálne a vzťahuje sa na ne 5 ročná záruka výrobcu.

Ïalšie informácie

Dokáže vaporizova Aroma zmesi, Oleje, Vosky
Výrobca Vapir
Veľkos (dåžka x šírka x výška) 12,0 x 3,1 x 4,5 cm
Hmotnos vaporizéra 621 g
Štýl Čiernom, Striebornom, Oranžovom a Modrom
Zdroj napájania Odnímateľný Batérie
Zahrievací prvok Konvekcia a vedenie
Spôsob presúvania pary Priamy
Krajina výroby USA
Záruka 5 rokov

Recenzie položky Vapir Prima

Priemerné hodnotenie:

4.6 Založené na 11 hodnotenia
 • 5 Star
   7
 • 4 Star
   4
 • 3 Star
   0
 • 2 Star
   0
 • 1 Star
   0

First is good

Aely1978
This is my first vaporizer and I really feel it good to have around. I mostly use it on weekends and it have been 7 months now but I have not faced any problem in the vaporizer. The heating is good as new and the vapours are dense and aromatic. The best part it is I can fully dismantle it to clean properly. It's good for a beginner like me. So if you are new to it, it's probably the best one to get.

Its O.K.!

Mantas
This is first time I buy on the webpage Magic Vaporizers. All worked well, correct deskription and fast shipping service. Also no extra charge for this shipping, very good. This was my namber 2 Vaporizer. Its working very well and I m much satesfied. Design is totaly perfect and I have Blue model. For me not matter about battery time I only use at home this but I think its OK also. So. It works very well and this shop was fast and good so therfor I can recomend it also!

Good service

Countacchh
The vaporizer itself is an OK one, not fabulous but not at all bad either. But why I really write is to thank the good people behind this site. I had some problems with my Prima when it first arrived. For no extra charge they just sent me a new one! I even got to choose another color (I thought the orange one would be cool but I changed my mind and went for the Silver instead). And the new one has been working good at all times! Like expected it can get a bit hot but its not a big deal. Its just 169 Euro and it definitaly gets the job done :)
So Im satisfied with the vaporizer and ofcourse the shop! But since the first piece had some trouble I give it a 4 of 5. But the shop is 5 star!

Really good.

Jermi__9
My old vaporizer died and I needed a new one Fast! (and Cheap :o) So came to this webshop and was surprised over the laoýout and detailed info. My order was recieved 3 days after order (Spain) and has been a good friend since. We spend much time on the beach together and enjoying the sun :) Thanks alot Magicvaporizers.com! And yes, it look as neat as in the pictures in reality too!

great

de-stress
its now been almost half year with this vaporizer so time to write i think., pretty heavely used, mostly weekends. still has a stron battery but i thiink it was a liittle bit better in the start. not sure. anyway no problems using it, mostly in the house but also when walking the dog etc and never no problem with battery. except for when forget to charge it haha. im very glad for this vaporizer at this price. very worth it!

magic :)

veljko
Another magic vaporizer from magic vaporizers, ofcourse. Had it for many month now and IT IS VERY StABLE AND GOOD! but, yes it can get hott! But also get cool fast and also cost 169!! I can honestly say Im ready pay double for this!! ++ Free shipping that is great!!

Aaaamazing

Dank Punk
OK, so the short version is this is an amazing vape and you should be happy with it, but read on for more details.

I purchased this Vape as a replacement for the Ascent, which wasn't working as well after 9-10 months of relatively heavy use. I almost sent it back the same day I got it, but I'm glad I did not do that.

I was stoked to open the package and when I laid my eyes on the Prima, I was immediately impressed by its craftsmanship and the overall quality of the Vape. Cutting to the chase, I filled up the chamber, put the Vape in my pocket and headed out to pick up a fish taco and head to the beach for a taco and vape session, stoked to be alive and excited to try out the new Vape. My excitement quickly turned to disappointment when I reached into my pocket to make sure the Vape was still in good shape, only to find my pocket full of herb and the "lid" (metal piece covering the herb chamber) had come off simply by me walking with it in my pocket.

Unfortunately, I left my supply back at home, and I was forced to return home, get more herb, then drive back down to the beach (my fish taco was cold and disappointing as well by that time). My point being that this Vape is NOT designed to be a "portable" Vape, as it is marketed. Sure, it's not a desktop Vape, but it's certainly NOT one that you can just load up, throw in your pocket and whip it out when you need it. The "lid" that keeps everything in place does not have any sort of fastener to keep it in place. I think it just lightly "clicks" into place, but it comes off very easily.

With that being said, this Vape is QUALITY. It's hands-down the best Vape I've ever tried. The hits are plentiful, smooth and robust. I don't think the bowl is small at all (compared to previous vapes) and I have no trouble getting 15-20 solid hits out of it (and I don't even pack it full).

t's like a really good piece that you can take with you wherever you go, but you CANNOT load it up (or at least you're doing so at your own risk) and have it ready for when you need it. Perhaps I was spoiled by the Ascent, which has a chamber that clicks shut so you can fill it, then stick it in your pocket and pull it out whenever you need it. You can't do that with this one, but if you throw it in your pocket/car/whatever and pull it out when you need it and fill it up, you'll be good to go.

The detachable battery makes for easy charging. The components are of high quality and the Vape cleans easily. Some people seem to think it's defective b/c you can't get thick clouds of vapor when the lights indicate the unit is at temperature. However, those people misunderstand how Vapes work. The lights blink green to indicate that the herb chamber is "at temperature," not to indicate that vapor is ready. It's like an oven. Assuming you put a pizza in the oven before preheating, the pizza will not be done when the oven preheats, it has to cook at that temperature before the pizza is "done." Similarly, the green lights indicate that the Vape is at the desired temp. You still have to wait for the "pizza" to cook and release the vapor while at temperature.

Overall, I would highly recommend this Vape, so long as you know what you're getting prior to purchase. Again, this is not as "portable" as suggested by the marketing materials and reviews. Yes, you can stick it in your pocket, but you're going to lose all of your herb when the cap comes off - unless you're UBER careful while it's in your pocket. Just go to wherever you want to vape and pack it up there.

better and cheaper

fin
easy to load, amazing clouds, pricey but my buddy has a crafty and mine is way better. rechargeable battery is a must and i can't say enough about the vapour quality, its just as good but he paid close to 400 € for his and when the battery craps out he knows he's stuck. honestly if you want that same vapour but save 150 € get this one instead. and it looks bad ass.

love it

åkE
its portability is amazing. perfect for any sporting event or outdoor adventure in waiting.

its alright but it gets hot

Silvio
Works amazing and the airflow is much better than my other portables. It is very convenient to use so i see myself using it more often than my Firefly and the taste is comparable if not better because the clouds are just much larger. I just dont like that sometimes the back part get a bit too hot. Overall i am happy.

Celkovo 1 položiek 10 z 11

na stránku
Stránka:
 1. 1
 2. 2

Napíšte vlastnú recenziu

Píšete recenziu o: Vapir Prima

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *