COVID-19: Naše skladisko nie je situáciou ovplyvnené. Doba doručenia objednávok je 1 až 3 pracovné dni.

Puffco Plus V2

Rating:
4.45

79 € 99 € Ušetríte: 20 €

SKU
SKU2900
Vyžiadajte si okamžité upozornenie cez email keď bude produkt zase na sklade
TightVac MiniVac udržiava vaše bylinky čerstvé a neprepustí ani molekulu ich arómy
TightVac - MiniVac 0,12 L
6,75 € 9 €

Najlepší spôsob na uskladnenie vašich byliniek je originálny TightVac MiniVac! Po tom, čo doňho vložíte vaše bylinky a zavriete viečko, stlačte tlačidlo, pomocou ktorého z nádoby vytiahnete vzduch. Vaše bylinky teraz zostanú svieže a z MiniVac neunikne žiadny zápach. Pre otvorenie znova stlačte tlačidlo a odstráňte viečko.

TightVac MiniVac má obsah 0,12 L, pojme teda zhruba 10 až 30 gramov byliniek, v závislosti od ich hustoty. Vďaka inovatívnemu dizajnu je extrémne odolný, plne vzduchotesný a vodotesný.

On Balance Champion je vrecková váha, ktorá odváži až 500g s presnosťou 0,01g
Vrecková váha - 500 x 0,1 g
18,75 € 25 €

Originálna vrecková váha On Balance si aj po rokoch stále zachováva spoľahlivosť a presnosť. Perfektná pre váženie vašich byliniek a koncentrátov! Váha On Balance Champion váži až do 500 gramov s presnosťou 0,1 gramu. Zmestí sa do väčšiny vreciek a môžete si ju zo sebou zobrať kdekoľvek!

Kapacita: 500 g, 17,64 oz
Presnosť: 0,1 g, 0,01 oz
Jednotky: g, oz, dwt, ozt
Automatické vypnutie: 60 sekúnd
Batérie: 2x AAA batérie (pribalené)
Rozmery: 118 x 80 x 20 mm
Váha: 140 gramov

Puffco Plus V2 - Vlastnosti

 • Výlučne na vaporizáciu koncentrátov (vosk alebo olej)
 • Vynikajúca chuť
 • Rýchle nahrievanie
 • Malý a štýlový
 • Svetelný indikátor
 • Dva operačné režimy
 • Zabudovaný nástroj na nabíjanie

Pre koho je Puffco Plus V2 určený?

Ak si užívate vapovanie koncentrátov, bude pre vás ťažké nájsť lepší vaporizér ako Puffco Plus V2. Hlavné vylepšenia V2-ky môžete nájsť v re-dizajnovanom náustku, ktorý je po novom možné roztiahnuť a vylepšenej batérii, nájdete však aj množstvo menších upgradov, ktoré vylepšujú praktickosť pri používaní.

Je pomerne vzácne naraziť na vaporizér, ktorý je takýto malý a zároveň dokáže produkovať paru s vynikajúcou chuťou aj sa jednoducho používa. Ostrieľaný veteráni aj nováčikovia v oblasti vaporizácie koncentrátov určite ocenia jednoduchosť a premyslené funkcie vaporizéra Puffco Plus V2. Dodáva perfektnú kombináciu chute pary a nenápadnosti, pre použitie doma aj vonku.

Rozťahovací náustok

Náustok na Plus V2 má nezvyčajný dizajn v tvare presýpacích hodín, ktorého používanie je veľmi intuitívne a slúži zároveň ako nástroj na nakladanie. Nástroj na nakladanie môžete roztiahnuť stlačením špičky náustka, čo veľmi uľahčuje nakladanie koncentrátov aj keď práve nie ste doma.

Nástroj na nakladanie je pri používaní umiestnený priamo pod náustkom a nad nahrievacou komorou, čo zaručuje, že sú vaše koncentráty nahrievané dôkladne kondukčným aj konvekčným spôsobom nahrievania zároveň.

Ovládanie jedným tlačidlom

Čo sa týka vapovacích pier, jednoduchosť je kľúčová. Puffco Plus V2 je vybavený jednoduchým systémom ovládania jedným tlačidlom, ktorý je intuitívny a ľahký na používanie. Viacnásobným stlačením tlačidla môžete aktivovať vaporizér alebo prechádzať rôznymi nastaveniami.

Stlačte tlačidlo päťkrát pre aktiváciu, stlačte štyrikrát ak chcete zmeniť nastavenie teploty, stlačte pri potiahnutí (maximálne 8 sekúnd) alebo naňho dvakrát ťuknite pre zapnutie „sesh“ režimu, pri ktorom vaporizér vyprodukuje 12 sekúnd neprerušovanej pary. Po dokončení stlačte tlačidlo znova päťkrát pre deaktiváciu zariadenia.

Svetelný indikátor vám dá vedieť, aké nastavenie teploty ste si vybrali pomocou nasledujúceho systému farieb:

 • Zelená – 304°C
 • Modrá – 343°C
 • Biela – 382°C

Ak indikátor svieti na červeno, je nutné dobiť batériu.

Keramická nahrievacia komora bez cievky

Keramická komora vaporizéra Puffco Plus 2 je navrhnutá bez cievky a zmestí sa do nej značné množstvo koncentrátu (až 0,3g), ktorý nahrieva naozaj rovnomerne. Výsledkom je chutná para pri každom potiahnutí.

Kvôli tomuto dizajnu trvá Plus V2-ke trochu dlhšie kým dosiahne teplotu nahrievania ako iným vaporizérom na koncentráty. Dokáže ale produkovať paru, ktorá je jemnejšia a chutnejšia ako pri iných vaporizéroch, ktoré sa sústredia hlavne na rýchlosť nahrievania a hustotu pary.

Upozorňujeme, že keramická nahrievacia komora sa môže častým používaním opotrebovať, v závislosti od štýlu používania a frekvencie čistenia. Ak ju máte v pláne používať často, odporúčame objednať náhradnú nahrievaciu komoru, aby ste ju boli pripravení v prípade potreby vymeniť.

Vylepšená batéria

Puffco Plus V2 obsahuje 520 mAh batériu, ktorá bola navrhnutá pre vaporizáciu koncentrátov. Toto je o 15% viac ako má Puffco Plus V1 a kapacita postačí na 30 až 50 potiahnutí. K vaporizéru je pribalená USB supernabíjačka, ktorá zariadenie úplne nabije zhruba za 35 minút. Nabíjačka svieti pri nabíjaní na červeno a po dokončení sa farba svetla zmení na zelenú.

Jednoduché čistenie

Nakoľko je nahrievacia komora vaporizéra Puffco Plus V2 vyrobená z keramického materiálu, čistí sa naozaj jednoducho. Balenie obsahuje štyri vatové tyčinky, s ktorými je veľmi jednoduché vyčistiť aj najmenšie čiastočky koncentrátu. Náustok aj nástroj na nakladanie (po odstránení silikónového viečka) môžu byť čistené naložením do izopropylového alkoholu na pár hodín.

Pre vyčistenie piecky môžete vypáliť takmer všetky tvrdohlavé čiastočky aktivovaním režimu „sesh“, čo znamená, že vaprorizér sa prakticky čistí sám. Aby ste sa vyhli zapchaniu, uistite sa, že aktivujete režim „seshL aspoň raz po každom použití.

Záruka

Všetky vaporizéry Puffco Plus V2 predávané MagicVaporizers, autorizovaným distribútorom Puffco sú plne autentické a vzťahuje sa na nich ročná záruka na závady pri výrobe elektronickej základne a mesačná záruka na nahrievaciu komoru.

Puffco Plus V2

Obsah

 • Vaporizér Puffco Plus V2
 • USB nabíjačka
 • Držiak
 • Vatové tyčinky (4)
 • Návod na použitie
Puffco Plus V2

Podrobnosti

Viac informácií
Rozmery: 13,3 x 1,3 cm
Váha: 58 g
Nahrievanie: Hybridné (konvekcia + kondukcia)
Čas nahrievania: 12 sekúnd
Zdroj energie: Batéria (520 mAh)
Teplota: 304°C až 382°C
Výrobca: Puffco
Záruka: 1 rok (1 mesiac na nahrievaciu komoru)
Krajina výroby: Čína
You're reviewing:Puffco Plus V2
Rating